صفحه 38 از 128 نخستنخست ... 28 34 35 36 37 38 39 40 41 42 48 88 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 371 تا 380 , از مجموع 1276
Like Tree24764تشکر

موضوع: سلف پرتره Self Portrait

كاربر همراه Hoda Zaeimi آواتار ها
    تشکر کرده
    2372

yasin-m، Super Oli، Fereidoon و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    برقی از منزل لیلی بدرخشید سحر ، وه که با خرمن مجنون دل افگار چه کرد

instagram: hoda.zaeimi

كاربر جديد metzelder آواتار ها
    تشکر کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Tati نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی ورود شما را به انجمن عکاسی خوشامد میگم اما میشه لطف کنید و در مورد عکس که گذاشتید توضیحی بدید ممنون میشم با تشکر
    خواهش میکنم
    من دنبال تاپیکی میگشتم که عکسهای اعضا توش باشه تا منم عکس خودمو بزارم که اینجا رو بهم معرفی کردن منم عکسمو گذاشتم
    توضیح خاصی نداره عکس با موبایل htc گرفته شده تو طاق بستان کرمانشاه همین

كاربر بسیار فعال Amir Tavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    7229

امیر از نوع سپیا با کمی ویگنت اضافی!!! :biggrin:
    ارادتمند همگی

NASSIRI4080، A_Maddah، yasin-m و 18 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    2372

با سلام

پیش از هر چیز جسارت بنده رو ببخشید که صراحتا این موضوع رو اعلام می کنم.اما فکر می کنم هدف و قصد اصلی همه ما برای گذاشتن عکسهامون در این فروم ها فقط نمایش اونها و گرفتن تشکر نیست،بلکه می خوایم نظر دیگران رو هم جویا بشیم و در نهایت پی به ایرادات کارمون ببریم.
    متاسفانه بعضی از این فروم ها گاهی فقط تبدیل می شه به نمایشگاه عکس(وتا حدی عکسهای بسیار ضعیف)
    عکسهایی که با هر وسیله عکس برداری گرفته می شن و یا به دلیل ایرادات بسیار زیاد مورد ادیت کردن های تخیلی قرار می گیرن که مثلا افکت های چشم نوازی پیدا کنند.(البته من خواستم واضح در مورد بعضی کارها نظر بدم که بهتر دیدم فعلا به همین بیان کلی بسنده کنم)
    من پیش از این عضو یکی از سایت های خوب گرافیکی بودم که به دلیل وارد شدن کارهای ضعیف و نیز بی توجهی اعضاء تبدیل شد به یکی از بدترین و پیش پا افتاده ترین سایت ها.وقتی هر کاری رو ببینیم و نظری ندیم ناخودآگاه چشم ما عادت می کنه به دیدن کارهای ضعیف و سطحی.و حتی در مورد کارهای خوب،گاهی فقط یک تشکر کافی نیست و عنوان دلایل زیبایی اثر هم لازمه.
    (حالا فکر کنم از فردا همه مسابقه می زارن برای گرفتن بیشترین ایراد از کارهای من)
    حالا تا نظر دوستان و اساتید چی باشه!

با تشکر
    saadi126، Farhad71، hrmf و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه rezakh آواتار ها
    تشکر کرده
    2259

اتفاقا بیشتر عکسهایی رو که من اینجا میبینم با خلاقیت و تفکر گرفته شده اند
    مثلا سایه ای که با صدف تزئین شده.جالبه.
    اینجا هم میشه نقد گذاشت اما کلا عکس چون خودش حرف میزنه دوستان به تشکر اکتفا میکنند.وبیشتر به خلق آثار نو فکر میکنند برای همینه شما فکر میکنید اینجا نمایشگاه عکسه یا مثلا مسابقه
    با تشکر
    king4، Farhad71، Haji Shahkaram و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه odesa آواتار ها
    تشکر کرده
    133

از اونچیزی که مینمایم خوش ظاهر ترم :biggrin:
    عکس هم که معلومه از تصویر خودم در آیینه عکس گرفتم،افکتها و فیلترها را هم به وسیله نرم افزار کم حجم و ساده(خیلی کارآمد) PhotoScape اعمال کردم.
    yasin-m، Mashhadi Vahid، Amir Tavakoli و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    2372

شاید صحبت های من خیلی واضح نبود.من نه گفتم اینجا مسابقه است و نه نمایشگاه عکس.(فقط گاهی بعضی از فروم ها صرفا تبدیل می شه به نمایشگاه عکس)
    بله بنده هم فرق بین خلاقیت و کاری رو که اصلا ارزش هنری نداره و با کلی ادیت قابل نمایش باشه رو می دونم.صحبت من هم اینه که بد نیست لا اقل هر از گاهی به جای بیننده صرف بودن نظری هم بدیم.باز هم میگم منظورم این نیست که حتما هرعکس با 1صفحه نقد همراه باشه،اما واقعا اگر کار ضعیفی میبینیم برای پیشرفت بیشتر دوستان نظری هم بدیم.
    حضرت علی(ع)هر چند وقت یکبار به اصحاب و یارانشون می گفتند که بنشینند و ایرادات حضرت رو بهشون بگن(یک جور نقد اخلاقی).یعنی ما واقعا همه در سطحی هستیم که هیچ گونه ایرادی نداریم؟!
    بحث من درس اخلاق و ... نیست واصلا چنین جسارتی نمی کنم.فقط حرفم سر کمک کردن به هم برای پیشرفت بهتر و بیشتر هست.
    fazel graphic تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض سوال؟

من دوست دارم 1 موضوع برام معلوم گردد.منظور ازسلف پرتره چیست؟ صرفا خود شیفتگی؟ یادگاری؟ نمایاندن ارتباط خودمان با جهان اطراف؟ کمبود سوژه؟ خود کفایی در سوژه انسانی؟
    rezakh تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Amir Tavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    7229

نقل قول نوشته اصلی توسط soha نمایش پست ها
    با سلام

پیش از هر چیز جسارت بنده رو ببخشید که صراحتا این موضوع رو اعلام می کنم.اما فکر می کنم هدف و قصد اصلی همه ما برای گذاشتن عکسهامون در این فروم ها فقط نمایش اونها و گرفتن تشکر نیست،بلکه می خوایم نظر دیگران رو هم جویا بشیم و در نهایت پی به ایرادات کارمون ببریم.
    متاسفانه بعضی از این فروم ها گاهی فقط تبدیل می شه به نمایشگاه عکس(وتا حدی عکسهای بسیار ضعیف)
    عکسهایی که با هر وسیله عکس برداری گرفته می شن و یا به دلیل ایرادات بسیار زیاد مورد ادیت کردن های تخیلی قرار می گیرن که مثلا افکت های چشم نوازی پیدا کنند.(البته من خواستم واضح در مورد بعضی کارها نظر بدم که بهتر دیدم فعلا به همین بیان کلی بسنده کنم)
    .
    .
    .
    .

سلام خانم Soha
    خب چون این پست شما دقیقا بعد از عکسی بود که من گذاشتم این سوء تفاههم برای من پیش اومد که شاید منظورتون به عکسی بوده که من قرار داده ام!
    اول اینکه من ادیت تخیلی یا افکت چشم نوازی فکر نمیکنم استفاده کرده باشم! حالا شاید مد سپیا و نویز ریداکشن عکسی که با دوربین کامپکت گرفته شده ادیت تخیلی محسوب شده باشه!

و اینکه یک سوال ازتون دارم.
    آیا سلف پرتره یک عکاس یا نقاش یا مجسمه ساز یا ..... ، تعریفی از طرز تفکر و شخصیت فرد نیست؟
    پس چرا وسیله مورد استفاده جهت عکاسی یا ایرادات اون عکس برای شما آزار دهنده هست؟
    من بعنوان یک ببیننده احساس میکنم که در مورد عکسهای سلف پرتره نمیشه مانند بقیه عکسها نظر داد و ایرادات تکنیکی و کادربندی و .... گرفت.
    شاید هم بنده اشتباه میکنم و منتظر راهنمایی دوستان و استادانم هستم

در مورد استفاده از افکتهای تخیلی هم بهتره این سلف پرتره ها رو ببینید

merdax، raffi، Austin.A و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه rezakh آواتار ها
    تشکر کرده
    2259

NASSIRI4080، Arash، yaghoobi و 17 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 38 از 128 نخستنخست ... 28 34 35 36 37 38 39 40 41 42 48 88 ... آخرینآخرین