صفحه 31 از 67 نخستنخست ... 21 27 28 29 30 31 32 33 34 35 41 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 301 تا 310 , از مجموع 661
Like Tree2482تشکر

موضوع: ايران ما

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

پیش فرض پاسخ: خاطرات سفر به هرمزگان

سلام دوستان

قبل از هر چیز سال نو رو بهمه تبریک می گم . امید است دوستان را در سال جدید در بندر عباس و رودان زیارت کنم .(البته بعد از عید .چون ایام عید من اصفهان هستم )این باعث افتخار من است که میزبان دوستانی چون آقای بابک دیناروند و شما دوستان باشم .انشالله که مارو قابل بدونید .
    راستش یک روز خوب و بیاد موندنی رو با بابک جان و خانواده محترمشون داشتیم .براستی که به من و خانوادمون خیلی خوش گذشت بخصوص که دوتا مهمون با حال از نوع دو قلو مثل باربد و فربد هم باشه دیگه چی می شه . راستی تا یادم نرفته بگم که این فربد. من رو تا زمانی هم که رفت تحویل نگرفت .این تحویل نگرفتنش منو کشته بود . برعکس باربد تا دلت می خواست تحویل می گرفت .
    از آقا بابک و خانمشون هم که هر چی بگم کم گفتم دوستانی گر م و صمیمی و خونگرم . انشالله بابک خان یه برنامه دیگه بذاره برای بندر تا باهم بریم پرنده گرافی و باغ گردی .
    راستش خیلی دوست داشتم که قشم را با بابک باشم ولی متاسفانه شرایط کاری من و خانومم خیلی بد بود .مقطع راهنمایی و دبیرستان معلم در هفته چند روز بیکار است ولی مقطع ابتدایی که ما هستیم باید تا اخر هفته یه سر کار کنیم بهمین خاطر نتونستم همراه بابک جان در قشم باشم .
    البته بابک یه نیمچه قولی داده که دوباره با خانواده به بندر بیاد و ایندفعه اگه اومد همه جای بندر و قشم پایه اش هستم .انشالله که بقیه دوستان رو هم زیارت کنیم .
    بابک جان منتظر هستم ها
    یا حق
    nmroshan، Amir Mohebi، babakdin543 و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    اسدالله مداح

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

واقعاً خونگرمي و مهمان‌نوازي اسد عزيز مثال زدني است، من هم سال پيش مهمان ايشان بوده‌ام و به حق جزئي از بهترين خاطرات زندگي بنده و همسرم شده است.
    رودان هم جاي بسيار ديدني و جالبي است.
    اميدوارم مجال جبران زحمت‌هايي كه به ايشان و خانواده‌اش داده‌ام را داشته باشم.

همت بابك جان بلند بود و لطف كرد و گزارشي خواندني نوشت كه تشكر مي‌كنم.
    A_Maddah، babakdin543، Kaveh Ghobadi و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر همراه KingArash آواتار ها
    تشکر کرده
    1226

Wink پاسخ: عکس بناهای دیدنی ایران

ائل گلی - تبریز

[IMG]http://www.*******.info/files/ds0yfyqjgmhc17iwe9ee.jpg[/IMG]
    Av Mode, F/7.1, Sh Speed : 1/640 sec, ISO 80, FL 102mm
    A_Maddah، yasin-m، Delbaz و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

سلام دوستان
    چون این تاپیک استان هرمزگان است بدندیدم بهتر ین زمان برای سفر به بندر عباس هم عنوان بشه بنظر من بهترین زمان برای دوستان شهرستانی 15 بهمن تا 10 اسفند ماه است .چرا ؟ خوب بدلیل اینکه دراین زمان تقریبا بارندگی های سال تموم شده و هوا هوای بهاری است یعنی گرما هنوز شرو ع نشده و بعبارتی بهار زود رس . مورد بعدی اینکه چون هوا مناسب است قایق سواری و عکاسی از پرندگان درجنگلهای حرا هم بخوبی امکان پذیر می شود .
    از طرفی تاریخ یاد شده مصادف با زمانی است که کوه و دشت و کنار جاده ها هم سر سبز می باشد .
    البته چند روزی است که شکوفه های پرتقال و نارنج و لیمو سر زده و شبها هم بودی خوش شکوفه ها بخصوص خانه که نزدیک باغها است ادم رو سر مست می کنه.البته ایجاد حساسیت ها هم باید مد نظر بگیریم .
    یادمه تو ماشین توی جاده 5 کیلومتر رودان که بودیم و تازه داشتیم وارد رودان که می شدیم ماشالله بابک سریع گفت عجب بوی لیمو میاید .من متعجب شدم که بابک چه زود متوجه عطر باغهای لیمو شداونم تو سرعت 110کیلومتر .خوب فعلا چیزی دیگه به ذهن کورم نمی رسه سعی می کنم در اینده هم چیزهایی در مورد استان هرمزگان بنویسم .
    همینجا می خواهم از فرصت استفاده کنم و یکی از وقایع مهم زندگی خودم رو هم بگم .
    راستش امیر خان یکی از دوستانی است که به جرات می تونم بگم تنها دوستی بوده که تو زندگی من تاثیر بینهایت زیادی در موفقیت کاری من داشته است . در در زمانی که من حتی نمی دونستم دوربینم لایک هست و حتی تنظیمات دوربینم رو نمی دونستم چیه و با عکسهای ناپخته داشتم سرو کله می زدم (سال 84 ) امیر خان یه پست برای من گذاشت و گفت این شماره تلفن منه هر وقت سئوالی داشتی بپرس .
    و منم با هزاران سئوال خام همیشه مزاحم امیر .
    می گویند جنوبیها خونگرم هستند و مهمانپذیر اما من همیشه می گم من شک دارم که امیر جنوبی نباشه از بس که این عزیز بجوش و خونگرمه .من اینقدر مزاحم امیر شدم که دیگه خودم نمی دونم چی بگم .نمونه اش همین تابستانی که تارسیدم تهران نگذاشت حتی 2 ساعت تو خونه بمونم و منو کشوند خونشون
    امیر جان مخلصیم .
    جاهای دیگه تو فروم گفتم و بازم می گم این سایت عکاسی یکی از شانسهای بزرگ زندگی من بوده و اگه تو کارم موفق بودم ( در حد خودم و شهرکوچکم )همه از صدقه سر دوستان سایت عکاسی بوده و هست .
    خدا به همه عمر با عزت بده
    یا حق
    ویرایش توسط A_Maddah : Thursday 13 March 2008 در ساعت 00:39
    nmroshan، Amir Mohebi، babakdin543 و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    اسدالله مداح

كاربر فعال reza_Bahman آواتار ها
    تشکر کرده
    3705

بهتر ین زمان برای سفر به بندر عباس هم عنوان بشه بنظر من بهترین زمان برای دوستان شهرستانی 15 بهمن تا 10 اسفند ماه است
    :(می خواستم بگم آخه مرد مومن اینو الان که 22 اسفنده می گن؟ :biggrin:
    nmroshan، A_Maddah، yasin-m و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    عليرضا بهمن آبادي
    Nikon D50
    Nikkor 18-55 f/3.5-5.6G ED + Nikkor 18-200 f/3.5-5.6G IF-ED VR + Sigma 70-300 f/4-5.6 Apo DG
    Speedlight SB800 Case Logic SLRC3

كاربر همراه showan آواتار ها
    تشکر کرده
    302

عجیب یاد سفر 2 سال گذشته به شیراز افتادم! جا داره از آقای مداح و بابك تشكر كنم.
    وافعا كه هر قدر به جنوب كشور پیش میریم یه صفا و صمیمیت دیگه ای رو حس میكنیم !
    یاد آرش زمانی بسیار برام تداعی شد! این كاكوی شیرازی اینقدر با لطف و مرامه كه هر چقدر بگم كم گفتم!
    به جرات میگم بهترین سفر رندگی من سفر شیراز 2 سال پیش بوده كه باعث دوستی با آرش عزیز و هزاران خاطره در ذهن من شد.
    این فربد. من رو تا زمانی هم که رفت تحویل نگرفت
    پ.ن : جناب مداح این مستر فربد اصولا به غیر بیبی تیوی چیز دیگه ای رو تحویل نمیگیره! :biggrin:
    Amir Mohebi، A_Maddah، babakdin543 و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    سعید نقشبندی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    68

پیش فرض پاسخ: شیراز

سلام
    دوستانی که با شیراز و اطراف شیراز آشنا هستن میشه لطفا جاهای دیدنی شیراز رو نام ببرن؟
    ممنون.
    Camera: Nikon D90
    Lenses: Nikon 18-105 VR
    Soon: Sigma 10-20 f4.5
    Bag: Kata KT-DR 467i

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

سلام: بین اصفهان شیراز نرسیده به شیراز: پاسارگارد دست راست حول و حوش مرودشت نقش رستم و تخت جمشید.
    . خود شیراز: حافظ. سعدی. دروازه قران. كرمانی. باباكوهی. نارنجستان.موزه هنرهای فارس. شاهچراغ. استانه.( به زبان شیرازی آسوونه)
    . بازار وكیل(سرای مشیر رو حتما برو تو این بازار)
    محله های پشت شاهچراغ رو حتما تشریف ببرید. از آثار باستانی درجه یك توش هست تا درجه 3
    .ارگ كریم خان( یك بستنی فروشی اونجا هست معروفه حتما یك سر بزنید(;
    باغ ارم.
    موزه اسلحه های قدیمی آخر عفیف آباد(به گویش محلی... افی یآباد)
    . غار شاپور شیراز به سمت كازرون از جاده(اصلی) تنگ ابول حیات میشه رفت از جاده دشمن زیاری هم میشه یك جاده هم شنیدم جدید افتتاح شده یا میشه در ضمن اگر رفتید به سمت غار شاپور چشمه دشت ارژن هم سر راهتونه زیبایی خاصی نداره اما بلاخره یك چشمه است دیگه میتونه زیبایی خودش رو داشته باشه....
    . نرسیده به فیروز آباد هم یك قلعه ای هست آثار باستانی بحساب میاد اسمش نمیدونم چیه......
    .آبشار مارگون سمت اردكان یا همان سپیدان جدید
    .غلات هم فضای سبز خوبی داشت یك زمانی با یك آبشار مختصری
    .بهشت گمشده سمت بیضا در استان فارس (روایت اینه منصور حلاج متولد شده در اینجاست)
    .در این فصل بوی بهار نارنج در شهر شیراز همجا پخش میشه.
    .از مشخصه بارز مردم شیراز نسب به بقیه شهر ها اینه كه زمانی كه هوا خوب باشه كافی یكجایی 1متر فضای سبز باشه همونجا خانواده ای نشتسته واسه همین ممكنه در روزهای تعطیل وسط اتوبان كنار اتوبان رو پر از مردمی ببینید كه در حال استراحت و تفریح هستند
    .
    .واسه كسی كه به شیراز میره این احتیاط رو باید داشته باشه چون شیراز در قسمتی از رشته كوههای زاگرس مركزی قرار داره كه عمدتا مناطق كوهستانی بحساب میاد مخصوصا اگر از شیراز بخواهید به سمت خلیج فارس بروید حتما میبایست مناطق كوهستانی رو طی كنید با جاده هایی كه خودتان بهتر از من میدانید. پس احتیاط واجب در رانندگی در این مناطق....... همه این موارد رو كه اشاره كردم و جاهایی بسیار دیگه ای داره واسه عكاسی ولی چون عكس هایی از این مقوله زیاد دیده شده ممكنه عكسهایی كه میگیرید تكراری بنظر بیاد...... اینهم راه داره میتونید متفاوت تر با كادربندی جدیدتر و با حال وهوای جدیدتری عكس بگیرید....این مواردی بود كه به ذهن من رسید ممكنه دوستانی دیگه كامل تر بگن یا گفته باشند(عكسهای پست های قبل رو شاید بتونید ببینید واسه من كه دیده نمیشه) ......... با آرزوی موفقیت در سال جدید و سال های پیش رو سفر خوش عید مبارك.......
    A_Maddah، babakdin543، yasin-m و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    68

سلام
    خیلی ممنون از اطلاعات کاملی که قید کردین.
    متاسفانه عکسها برای من هم دیده نمیشه :( فکر کنم سایتهایی که عکس ها توی او سایتها قرار داده شده قابل دسترسی نیستن.

من از جاهای طبیعی خیلی خیلی خوشم میاد. مثلا آبشار و رودخانه ....
    تعریف باغ ارم و باغ جهان نما در شیراز رو زیاد شنیدم ولی نمیدونم الان فصلش هست یا نه؟

ممنون.
    Camera: Nikon D90
    Lenses: Nikon 18-105 VR
    Soon: Sigma 10-20 f4.5
    Bag: Kata KT-DR 467i

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

[IMG]http://www.*******.info/files/rfr2n6fjbgv4vdgzrlp6.jpg[/IMG]
    .
    .
    این عكس آواخر آذر ماه امسال گرفته شده محل باغ ارم شیراز. حالا خودتون قضاوت كنید تو عید فصلش هست یا نه. البته نمیدونم كسی اگر دوستی یا آشنایی نداشته باشه اونجا چجور میتونه اوقات رو بگذرونه.
    babakdin543، masoud.k و Amir Tavakoli تشکر می‌کنند.

صفحه 31 از 67 نخستنخست ... 21 27 28 29 30 31 32 33 34 35 41 ... آخرینآخرین