صفحه 121 از 319 نخستنخست ... 21 71 111 117 118 119 120 121 122 123 124 125 131 171 221 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,201 تا 1,210 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر بسیار فعال farshad.s آواتار ها
    تشکر کرده
    9086

پیش فرض مشکل عدم ارتباط لنز 300-70 با دوربین

سلام

لنز sigma 70-300 APO Macro بر روی دوربین canon 60D بسته شده ولی یه مشکلی داره:
    وقتی عکس گرفته میشه و میره به حالت preview ارور 01 میده و میگه ارتباط بین دوربین و لنز مشکل داره و باید کانکتورهای لنز تمیز بشه!
    ولی با فشردن دکمه شاتر تا نیمه و رفتن به حالت عکاسی ارور حذف میشه و با رفتن به وضعیت دیدن عکس میشه اون رو دید.
    کانکتورهارو هم تمیز کردم ولی نشد!

ممنون

كاربر فعال Javid آواتار ها
    تشکر کرده
    4245

بنده اين لنز رو با همين دوربين داشتم و هيچ مشكلي نداشت. البته الان هيچكدوم رو ندارم.
    به نظرم اگر با لنز ديگري اين مشكل را نداريد ساده ترين راه تعويض لنز در جايي است كه خريداري كرديد، اگر هم نو نيست به تعميرگاه مركزي براي بررسي مراجعه كنيد اگر اعلام هزينه شد لنز را مرجوع كنيد.
    امير
    Instagram

كاربر بسیار فعال farshad.s آواتار ها
    تشکر کرده
    9086

نقل قول نوشته اصلی توسط Javid نمایش پست ها
    بنده اين لنز رو با همين دوربين داشتم و هيچ مشكلي نداشت. البته الان هيچكدوم رو ندارم.
    به نظرم اگر با لنز ديگري اين مشكل را نداريد ساده ترين راه تعويض لنز در جايي است كه خريداري كرديد، اگر هم نو نيست به تعميرگاه مركزي براي بررسي مراجعه كنيد اگر اعلام هزينه شد لنز را مرجوع كنيد.
    ممنون دوست عزیز

لنز دست دوم و با علم به داشتن این مشکل خریداری شده.میخوام بدونم راه حلش چیه!؟

كاربر فعال Javid آواتار ها
    تشکر کرده
    4245

فرشاد عزیز اگر علم به مشکل دار بودن آن داری بعید میدانم از راه دور بشه نسخه مناسبی برای این لنز پیچید!
    به نظرم با توجه به اینکه تهران تشریف دارید و میدان هفت تیر هم تقریبا از همه جا خوش مسیره یک سر به تعمیرگاه مرکزی بزنید. معمولا رایگان یک سرویس اولیه مثل تمیز کردن کنتاکتها با مواد مخصوص انجام میدن و اگه نیاز به تعمیر داشته باشه لنز رو نگه می دارند و یکی دو روز بعد به شما اعلام هزینه میشه که اگر موافق نبودید لنز رو پس می گیرید. حتما هم بفرمایید که از بچه های سایت عکاسی هستید.
    امير
    Instagram

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط alimohamadi74 نمایش پست ها
    سلام - اینقدر بالای سر حوض آب لنز عوض کردم که آخرش Canon 18-55 توی آب افتاد. چون تهران نیستم و این هم لنز پرکاربرد منه لطفا راهنمایی کنید چطوری عدسی های داخلیش رو تمیز کنم.

لنز رو بعد از خیس شدن به دوربین نزدم و با سشوار هوای ولرم هم تا جایی که تونستم خشک کردم. سری ماونت لنز رو هم باز کردم و فیشهای الکترونیکش رو با احتیاط جدا کردم ولی وقتی به موتور رسیدم ترسیدم بدون نقشه بازش کنم و بعد نتونم تایمینگش رو تنظیم کنم. لطفا راهنمایی بفرمایید. با تشکر
    با سلام وتشکر از شما
    دوست عزیز لنز اماده میباشد
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین / شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط elmizadeh نمایش پست ها
    با سلام
    دوربین Nikon D40 به محض استفاده با ارسال پیام زیر قادر به بهره‌برداری نیست:
    Memory card is locked.
    Slide loch to "write position.
    از مموری‌های دیگری هم استفاده کرده‌ام ولی مشکل کماکان به قوت خود باقیست. لطفا راهنمایی بفرمایید.
    باسلام وپوزش فراوان درتاخیر ارسال پاسخ
    این اخطار اعلام میکند به بخش فنی که قسمت کارت خوان دوربین شما دچار مشکل شده است
    اصولا این اشکال در دوربینهای که با کارت SD کار میکنند جزو اشکالهای رایچ است بدین ترتیب که بعضی از دوستان از مبدلهای کارتهای SD اشتفاده میکنند
    وباعث این میشود که ارتباطات داخل کارت خوان دچار مشکل میشود ودر بعضی دیگر بخاطر اتصالات قسمت کارت خوان دچار مشکل میشود
    خواهشمندم در اولین فرصت به یکی از دو مرکز خدماتی ما تعمیرگاه مرکزی دوربین (تنها نماینده رسمی خدمات NIKON درایران ) ویا شرکت ایده ال دوربین مراجعه تا
    نسبت به رفع اشکال اقدام فوری شود لطفا اعلام فرمایید از اعضا محترم سایت عکاسی هستید
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط m..t نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    دوربین کانن a3300 دارم روی عکسها و فیلم گوشه سمت چپ یک لکه کم رنگ سیاه کوچک دیده می شود لطفا" در صورت امکان بفرمایید علتش چیست؟
    دوست عزیزم
    با سلام وپوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    نگران نباشید اشکال مربوط به کثیف بودن قسمت داخلی لنز است
    چنانچه دوربین شما گارانتی ایده ال داشته باشید این اشکال به صورت کاملا رایگان انجام میشود
    خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین ویا شرکت ایده ال دوربین مراجعه تا نسبت به رفع اشکال اقدام شود
    ببا تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط obsidiyan نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید خدمت آقای قاسمی عزیز
    چند ماه قبل دوربین canon 7D با گارانتی ایده آل رو خریداری نمودم . هنگام تحویل از فروشنده ( شهرستان ) متوجه شدم که روی جعبه دوربین شماره سریالی وجود نداره !!!! موضوع رو بهشون گفتم و جواب دادن که هیچ مساله ای نداره و .... تا اینکه در انجمن عکاسی با مطلبی روبرو شدم که میگفت شماره سریال دوربین باید با شماره سریال جعبه یکی باشه . خواستم به این سوالم جواب بدین که چطور ممکنه دوربینی مثل 7D جعبه اش سریال نداشته باشه و چطور ممکنه که همچین دوربینی توسط شما گارانتی شده باشه ؟ آیا همه دوربین های گارانتی شده توسط شما این وضعیت رو دارن ؟ آیا دوربینی که من خریدم Refurbished هست ؟
    من یه مشکلی واسم پیش اومده اونم اینه که در برخی از مناطق عکس نقاط روشن اونم به تعداد بسیار زیاد وجود داره به نظر شما این ایراد از سنسور هست ؟
    با عرض سلام وپوزش فراوان
    راجع به سوال اول شما تنها مطلبی که میتواند به سوال شما پاسخ دهد نرم افزار خصوصی کانن میباشد در برنامه شرکت معظم کانن این اجازه به بخش فنی داده میشود
    تا دقیقا وضیعت کامل دوربین حتی Refurbished بودن دوربین به شما اعلام شود
    راجع به سوال دوم شما این اشکال باید دقیقا چک شود
    پس خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی تعیمرگاه مرکزی دوربین ویا شرکت ایده ال دوربین مراجعه تا نسبت به این اوامر شما اقدام شود

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط emad zare نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ..
    آقای قاسمی ..
    دوربین نیکون d7000 دچار مشکل شده ... از یک ارتفاع کم با لنز خورد زمین جوری .. با لنز هم به روی زمین اومده ... که فقط فیلتر روی لنز اون شکسته ... وقتی عکاسی می کنم در فاصله های واید .. دچار تاری تصویر هست .. در گوشه عکس .. ولی در بسته و زوم مشکلی ندارد ... باید بگم که دوربینم بیمه و گارانتی شما را ندارد .. ولی چون تعریف گروه شما را شنیدم .. می خوام شما تعمیر کنید و هزینه آن برایم مشکلی نیست ...

لطف کنید آدرس دقیق و شماره تماس از دفتر تعمییر بگذارید ... چون شهرستانم و دست رسی به تهران ندارم...
    دوست عزیزم عماد
    پوزش من را در تاخیر ارسال پاسخ بپذیرید
    با تشکر از شما دوست عزیز
    بخش فنی تعیمرگاه مرکزی دوربین -خیابان جمهوری ساختمان الومینیوم -طبقه 11 شماره 1117 تلفن -66749494
    شرکت ایده ال دوربین -میدان هفت تیر -ابتدای بهار شیراز -ساختمان 189 -طبقه 3 واحد 6 تلفن 88840065
    لطفا حتما اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید تا نسبت به تسریع وتخفیف ویزه اقدام شود
    خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی تعیمرگاه مرکزی دوربین ویا شرکت ایده ال دوربین مراجعه تا نسبت به این امر اقدام شود
    www.tamir.ir
    ویرایش توسط tamir : Friday 1 June 2012 در ساعت 12:42

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط demon_hunter نمایش پست ها
    این چه حرفیه عزیز مهم اینه که جواب مارو دادید !
    یعنی چقدر تو خرج افتادم ؟
    یعنی چیزی اون تو عمرش تموم شده ؟
    یعنی اون دوتا قطعه باید عوض بشن ؟
    راستی نمیتونم از توی منو میرور رو بالا بزنم یعنی مودش خاموش شده ! (منظورم همون مودی هست که سنسور رو میتونی ببینی و میشه باهاش سنسور رو تمیز کرد یعنی ست پیدا کردن به سنسور دیگه :دی
    دوست عزیز
    باز هم شرمنده شما شدیم در ارسال پاسخ
    دستگاه شما باید توسط نرم افزار خصوصی NIKON و کارشناس فنی بازدید شود
    ولی هزینه حدودی برای شما عضو محترم سایت عکاسی 780000 ریال است که این مبلغ 50 درصد قیمت واقعی هزینه است
    وراجع به سوال دوم تا زمانی که باطری دوربین شما کاملا FULL نباشد منو اعلام شده فعال نمی گرد
    ویرایش توسط tamir : Friday 1 June 2012 در ساعت 11:58