صفحه 117 از 319 نخستنخست ... 17 67 107 113 114 115 116 117 118 119 120 121 127 167 217 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام و خسته نباشید
    یه مشکلی برای دوربین من پیش اومده ،دوربین nikon d3100 هستش لنز کیت روشه فوکاس اتوماتیکش از کار افتاده فعال که میکنم کارنمیکنه وقتی هم که لرزش گیر و روشن میکنم یه صدای تق کوچیک میده و همونطور غیر فعاله در ضمن میخاستم ببینم برای خرید یه لنز تو کدوم تاپیک باید راهنمایی بگیرم و در آخر خود سایت عکاسی فروشگاهی داره که از اونجا تهیه کنم
    ببخشید سوال زیاد شد کاربر جدیدم زیاد با تاپیک ها آشنا نیستم
    ممنون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام جناب قاسمی

بنده یک دوربین Fuji HS20exr با گارانتی اصلی دارم

اگر بخواهم این دوربین رو گاراتنی ایده ال و بیمه کنم چقدر هزینش میشه؟
    باید به یکی از دو دفتر تهران مراجعه کنم(ارسال پستی مثلا) یا نماییدگی ها ایده ال این زحمتو میکشن؟

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط marco polo نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    یه مشکلی برای دوربین من پیش اومده ،دوربین nikon d3100 هستش لنز کیت روشه فوکاس اتوماتیکش از کار افتاده فعال که میکنم کارنمیکنه وقتی هم که لرزش گیر و روشن میکنم یه صدای تق کوچیک میده و همونطور غیر فعاله در ضمن میخاستم ببینم برای خرید یه لنز تو کدوم تاپیک باید راهنمایی بگیرم و در آخر خود سایت عکاسی فروشگاهی داره که از اونجا تهیه کنم
    ببخشید سوال زیاد شد کاربر جدیدم زیاد با تاپیک ها آشنا نیستم
    ممنون
    با عرض سلام وپوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    به نظر میرسه با این توضیحی که شما دادید قسمت SWM UNIT که قسمت کنترل فوکس لنز اتوماتیک است از کار افتاده است البته این توضیح مستلزم بازدید دقیق است
    چنانچه دوربین شما دارای بیمه وگارانتی ایده ال باشد این اشکال بصورت کاملا رایگان انجام میشود
    خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین ویا شرکت ایده ال دوربین مراجعه تا دقیقا توسط ابزار الات سخت افزار ونرم افزار چک و نسبت به رفع اشکال ان اقدام شود
    ا تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط samon نمایش پست ها
    سلام جناب قاسمی

بنده یک دوربین Fuji HS20exr با گارانتی اصلی دارم

اگر بخواهم این دوربین رو گاراتنی ایده ال و بیمه کنم چقدر هزینش میشه؟
    باید به یکی از دو دفتر تهران مراجعه کنم(ارسال پستی مثلا) یا نماییدگی ها ایده ال این زحمتو میکشن؟
    با سلام وتشکر از حسن انتخاب شما
    دوست عزیز خواهشمندم در اولین فرصت با در دست داشتن فاکتور خرید ودوربین به بخش بازرگانی شرکت ایده ال دوربین مراجعه تا پس از بازدید توسط کارشناسان محترم بیمه وفنی این امر محقق شود
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام !
    دوستان من یک عدد d70s دارم
    امروز اومدم عکس بگیرم خوشحال و خندان که یهو دیدم دوربین خاموش شد !
    بعد سعی کردم روشنش کنم دیدم نمیشه ! باتری رو در آوردم گزاشتم سر جاش روشن شد ولی روی lcd که بالا دوربینه نوشته err که همون ارور باشه !
    نمیدونم مشکلش چیه !
    فقط میدونم ی چیزی توی شات کردن خوب کار نمیکنه چون وقتی دکمه شاتر رو کامل فشار میدم ی تق از توی دوربین میاد !
    بدونه لنز با لنز بدونه مموری با مموری فرقی نمیکنه مشکلش هست !
    باید چیکارش کنم ؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    67

سلام
    سئوال برام پیش اومده که آیا قارچ روی عدسی لنز به لنزهای دیگر هم ممکنه سرایت بکنه ؟ یا حتما باید شرایط رطوبت و دما برای تولید قارچ در الباقی لنزها باید مناسب باشه . . .
    واینکه قارچ کوتینگ رو تخریب میکنه یا عدسی رو؟
    متشکرم

كاربر فعال Javid آواتار ها
    تشکر کرده
    4245

ايام عيد يكي از دوستان يك دوربين كامپكت ixus قديمي داشتند كه بر اثر زمين خوردن دچار خطاي لنز ارور شد وبه تعميرگاه مركزي مراجعه كردند،‌هر چند به دليل شلوغي مراجعات در ايام عيد آماده نشد و ايشون از تهران رفتند.
    ولي روز تحويل خودم رفتم و قبل از پرداخت هزينه تعمير كه 65 شده بود،‌ گفتم از بچه هاي سايت عكاسي هستيم تخفيف به ما نميديد، بدون هيچ سوال و جواب اضافه اي 20 تومن تخفيف دادند .
    (هر چند تو جيب بنده نرفت ) از اين برخورد و احترام بسيار خرسند شدم و وظيفه خودم ميدونم تو اين تاپيك از دوستان در شركت ايده آل تشكر كنم.
    امير
    Instagram

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

سلام
    موقع فیلمبرداری با دوربین فوجی hs20 بعضی مواقع (که معمولا بعد از مدتی استفاده از دوربین هست)نصف صفحه lcd بنفش رنگ میشه (معمولا نصفه پایین) که تو فیلم هم ضبط میشه بعض مواقع با قطع فیلمبرداری یا خاموش کردن مشکل موقتا حل میشه.
    دوربین ضربه یا رطوبت ندیده و از اول هم اینطوری نبود.اول فکر کردم شاید از گرم شدن سنسور باشه اما آلارم حرارت ظاهر نمیشه.
    میخواستم ببینم مشکل نرم افزاری هست یا نه؟ و اینکه قبلا هم این مورد گزارش شده؟راه حلی برای رفعش وجود داره.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر همراه Mahdi Sadri آواتار ها
    تشکر کرده
    350

سلام و خسته نباشید
    دوستان تعمیرگاه مرکزی ایا امکان مشاوره در مورد وسایل خریداری شده از نظر سالم بودن ،نو بودن و... وجود داره؟
    مدتی قبل من یک لنز 24-70 کنون نو خریدم.حالا در مورد سلامت بک فکوس و فرانت فکوس دچار مشکل شدم.تعدادی از دوستانم میگن مشکل داره و عده ای هم میگن نداره..
    حالا اگر امکانش هست میخوام با یک متخصص مشورت کنم...
    ای روزگار
    با ما شدی ناسازگار!

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط demon_hunter نمایش پست ها
    با سلام !
    دوستان من یک عدد d70s دارم
    امروز اومدم عکس بگیرم خوشحال و خندان که یهو دیدم دوربین خاموش شد !
    بعد سعی کردم روشنش کنم دیدم نمیشه ! باتری رو در آوردم گزاشتم سر جاش روشن شد ولی روی lcd که بالا دوربینه نوشته err که همون ارور باشه !
    نمیدونم مشکلش چیه !
    فقط میدونم ی چیزی توی شات کردن خوب کار نمیکنه چون وقتی دکمه شاتر رو کامل فشار میدم ی تق از توی دوربین میاد !
    بدونه لنز با لنز بدونه مموری با مموری فرقی نمیکنه مشکلش هست !
    باید چیکارش کنم ؟
    با عرض سلام وپوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    دوست عزیز اشکال بوجود امده در دوربین نیکون دی 70 مربوط به خرابی قطعه SUB PCB ASSY و قطعه SQ BAUS UNIT است این قطعات به مرور زمان دچار مشکل میشود
    خواهشمندم در اولین فرصت به تعمیرگاه مرکزی دوربین نماینده انحصاری خدمات نیکون در ایران مراجعه تا نسبت به راه اندازی دوربین فوق اقدام شود
    وحتما اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین