صفحه 232 از 319 نخستنخست ... 132 182 222 228 229 230 231 232 233 234 235 236 242 282 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,311 تا 2,320 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر همراه viva_utopia آواتار ها
    تشکر کرده
    11717

با سلام و عرض ادب
    نهایت سپاس از مهندس قاسمی و همکارن محترم ایشان در رفع ایراد دوربین D600
    اگر سراب دیدید بنشینید و از آن آب بنوشید، نگذارید سراب به دروغش افتخار کند.
    محسن حسن پور
    Nikon D600 - TAMRON AF 19 .35 f 3/5 . 4/5 - 50 f1/8D و دیگر هیچ

كاربر فعال merdax آواتار ها
    تشکر کرده
    5013

سلام
    دوستی در تهران لنز 80-200 af-s دارند (مثل خود من) و لنز گاها دچار مشکل focus squeek میشود
    آیا تعمیرگاه مرکزی قادر به رفع این مشکل هست؟ قبلا تجربه ای بوده؟ اگر هست برآوردی حدودی برای هزینه میتوان ارائه کرد؟
    ممنون

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

سلام آقای قاسمی خسته نباشید

دوربین دامادمون و دوربین کامپکت داداشم LCD شون شکسته البته قاب LCD شون سالم هست و هر دو دوربین SONY W220 هستن و نیاز به تعویض LCD دارن

از طرفی این دامادمون مهندس الکترونیک هستن و آشنا به تعمیر اکثر لوازم الکترونیکی و میگن که میتونن LCD رو نصب کنن و قبلا این کار رو تو خونه انجام دادن ،می خواستم ببینم هزینه خرید 2 ال سی دی برای این دو دوربین چقدر هست تا هم از حدود 2500 کیلومتر رفت و آمد دوربین ها جلوگیری بشه و هم اینکه اندکی صرفه جویی .....

باتشکر
    مهدی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    269

تشکر از جناب قاسمی عزیز که امروز زحمت تست و بررسی دو تا نیکون دی 600 رو با خوش رویی و لطفی که به بچه های سایت دارن قبول کردن و یکی از دوربین ها برای تعویض شاتر تحویل تعمیرگاه مرکزی شد . واقعا از احساس مسئولیت و نوع برخورد و لطفی که ایشون دارن حس شرمندگی توام با خوشحالی زیادی بهم دست داد که هنوز این چنین افراد دلسوزی و با معرفتی در جامعه ما وجود دارن . سپاسگزارم

كاربر همراه nautilus_214 آواتار ها
    تشکر کرده
    644

سلام
    قصد خريد دوربين دست دوم دارم كه گارانتي ايده آل داره (در دوره گارانتي هستش). آيا امكان بررسي استفاده شدن از گارانتي و همينطور انجام كارشناسي درمورد وضعيت دوربين رو در تعميرگاه دارم؟
    علي يارقلي

كاربر همراه hosseinhmj آواتار ها
    تشکر کرده
    4122

ضمن عرض سلام و خسته نباشید حضور جناب آقای قاسمی ، بنده یک دوربین 7100 دارم که پاییز پارسال با گارانتی ایده آل خریداری کردم ، هم اکنون لکه های روی سنسور دیده میشه که در دیافهای بسته تر مشخص تر هستند ، سوال من اینه که آیا ممکنه شرکت نیکون به دلیل برداشنت لو پس فیلتر احتمالا تمیز کننده آلتراسونیک سنسور رو هم حذف کرده باشد؟ و سوال دوم بنده اینه : با توجه به اینکه من مشهد هستم میتونم دوربین رو برای سرویس ارسال کنم و در اینصورت چند روز طول میکشه تا دوربین مجدد به دستم برسه ؟ و آیا دوربینهای ارسالی رو نیز شما خودتون شخصا اقدام به سرویس می کنید یا خیر ؟
    با تشکر از توجه شما

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ma17 نمایش پست ها
    با سلام امید وارم سوالم بی ربط نباشه ؟

من چند روزه یه لنز سیگما 50 اف 1.4 خریدم فکر میکنم مشکل گیجی فکوس داره آیا این مورد قابل برطرف شدن هست یا نه اگه ممکنه راهنمایی بفرمائید .
    دوست عزیزم با عرض سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    بله خواهشمندم در اولین فرصت به بخش تعمیرگاه مرکزی دوربین مراجعه تا شخصا نسبت به رفع اشکال اقدام شود
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط 00311 نمایش پست ها
    با سلام
    دوست گرامی دکمه شاتر دوربین بنده(کنون 500D) از حالت دو مرحله ایش که واسه فوکوس کردن و سپس شات زدن هست خارج شده و حالت لمسی پیدا کرده.
    البته در کارکردش مشکلی بوجود نیومده و درست کار میکنه.
    خواستم بپرسم چقدر هزینه تعمیرش میشه.اون دکمه رو تنها میشه عوض کرد یا باید فلتش کامل تعویض بشه؟
    با عرض سلام و پوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    خرابی release shutter مربوط به کارکزد بالای 40000 shot cont است و مستلزم تعویض قطعه مزبور است .خواهشمندم در اولین فرصت به یکی از مراکز خدماتی
    شرکت ایده ال دوربین و یا تعمیرگاه مرکزی دوربین مراجعه تا نسبت به تعویض اقدام شود .خواهشمندم در هنگام مراجعه اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید
    هزینه تعویض 480000 ریال و موعد 24 ساعت میباشد

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط merdax نمایش پست ها
    سلام
    دوستی در تهران لنز 80-200 af-s دارند (مثل خود من) و لنز گاها دچار مشکل focus squeek میشود
    آیا تعمیرگاه مرکزی قادر به رفع این مشکل هست؟ قبلا تجربه ای بوده؟ اگر هست برآوردی حدودی برای هزینه میتوان ارائه کرد؟
    ممنون
    با عرض سلام و پوزش در تاخیر پاسخ
    در بخش فنی تعمیرگاه مرکزی nikon کلیه موارد اجاست لنز انجام میگردد خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین نماینده انحصاری خدمات nikon در ایران مراجعه تا نسبت به رفع اشکال اقدام فوری شود .هزینه این قسمت برای اعضای محترم سایت عکاسی رایگان میباشد
    ویرایش توسط tamir : Saturday 31 May 2014 در ساعت 20:29

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط MahBaz نمایش پست ها
    سلام آقای قاسمی خسته نباشید

دوربین دامادمون و دوربین کامپکت داداشم LCD شون شکسته البته قاب LCD شون سالم هست و هر دو دوربین SONY W220 هستن و نیاز به تعویض LCD دارن

از طرفی این دامادمون مهندس الکترونیک هستن و آشنا به تعمیر اکثر لوازم الکترونیکی و میگن که میتونن LCD رو نصب کنن و قبلا این کار رو تو خونه انجام دادن ،می خواستم ببینم هزینه خرید 2 ال سی دی برای این دو دوربین چقدر هست تا هم از حدود 2500 کیلومتر رفت و آمد دوربین ها جلوگیری بشه و هم اینکه اندکی صرفه جویی .....

باتشکر
    دوست عزیزم
    با عرض سلام و پوزش در تاخیر پاسخ
    قیمت lcd unit برای شما عضو محترم سایت عکاسی 780000 ریال میباشد .