صفحه 315 از 315 نخستنخست ... 215 265 305 311 312 313 314 315
نمایش نتایج : از شماره 3,141 تا 3,146 , از مجموع 3146
Like Tree85تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام دوستان، من یک دوربین نیکون دارم که گارانتی ایده آل داره به همرا بیمه کارآفرین، که شاید حدود 9 ماهی هست خریدمش. دوربینم ی مشکلی پیدا کرده بود و کلید lv علی رغم این که سالم بود و کار میکرد حالت فنریتش رو از دست داده بود، من فرستادم تعمیرگاه مرکزی ساختمان آلومینیوم واسه تعمیر، با وجود این که دوربین گارانتی داره هنوز بیشتر از دو سال و این که هیچ گونه مشکل ظاهری و ضربه خوردگی اینا نداره شرکت برای تعمیر از من 194 تومن گرفت. البته با کلی منت که 680 شده بقیشو بیمه میده. با وجود کلی کلنجار رفتن با پرسنل غیور اونجا و شنیدن ی مشت حرف بی ربط، مثل اینکه چرا بیمه کردی اگه فکر میکردی گارانتی این هزینه ها رو میده، و این که نتوستم قانعشون کنم که گارانتی رو من واسه ایراداتی مثل آّب خوردگی و ضربه خوردگی کردم، بعد از کلی تماس و پیچوندن تونستم با آقای قاسمی صحبت کنم، حداقل حرفاشون بهتر از پرسنلشون بود، ولی همچنان با منه مشتری بود، ایشون فرمودن چون تحریم هستیم نمیتونیم گارانتی کنیم، در صورتی که گارانتی من از قبل بوده، از این بدتر برخورد همکاراشون بود که مثلا میگفت اگه برد دستگاه بسوزه گارانتی نداره چون خودت مقصری و زیاد استفاده کردی، به منی که آماتور هستم و اصلا عکسی نمیگیرم اینو گفتن!!! اینارو گفتم بدونید گارانتی ایده آل جکی بیش نیست و تا اونجا که میتونید ازش دوری کنید، پول زور دادن و پول دور ریختن حساب میشه، باز صد رحمت به بیمه. میدونم کلا گارانتی تو ایران یعنی کشک، ولی این دیگه نوبرشه، من ی گوشی الجی داشتم بردش سوخت گارانتی بدون اینکه بگه زیاد استفاده کردی سوخته بدون ریالی هزینه درستش کرد!!! در صورتی که قیمت ی برد تقریبا اندازه ی گوشی بود. حالا من هم بیکار ننشستم و ی شکایت تو سامانه وزارت صمت ثبت کردم که خداروشکر دارن پیگیری میکنن، و هم قصد دارم به نیکون هم ایمیل بزنم که هنوز فرصت نکردم. امیدوارم نسل این کلاهبرداری ها قطع بشه.
    azarigh، M.GHASSEMI و 47amir تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

سلام . من چند وقت پیش دوربین 1000D رو بردم برای یه ارور 99 مزاحم

هر بار عکس میگرفتم و بعدش دوربین حدود 1 دقیقه عکسی نمیگرفت و دوباره عکس میگرفتم ارور 99 میداد ... باید مموری رو خارج میکردم و دوباره میذاشتم یا باطری رو خارج میکردم و دوباره میذاشتم تا درست میشد . این اواخر فهمیده بودم نیازی به خاموش کردن هم نیست و دیگه عادتم شده بود دوربین رو دست میگرفتم قبل از هر عکس همونطور روشن یه بار مموری رو در میاوردم و دوباره میذاشتم !

تعمیرگاه مرکزی هم فرمودند که مشکل از بورد اصلی دستگاه هست و بورد رو هم موجود نداشتن برای تعویض . قرار شد اگر موجود شد اطلاع بدن .

حالا جدیدا کشف کردم که وقتی زمان استند بای شدن دوربین رو میذارم مثلا رو 5 دقیقه ، یا بیشتر ... معمولا به اندازه این زمان طول میکشه تا ارور 99 بده و انقدر باید فاصله بیفته بین دو تا عکس . یا حتی بعضی وقت ها اصلا ارور نمیده . نمیدونم این کشف جدیدم میتونه کمکی کنه به حل شدن کم هزینه تر مشکل یا نه ! ( قبلا روی 30 ثانیه بود و الان فهمیدم به اندازه این زمان اگر عکس نگیرم و دوربین روی حالت استند بای بره دوباره ارور 99 میده ) .

یه سوال اینکه این در آوردن مموری در حالت روشن مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ ( همه جور مموری رو امتحان کردم ... مشکل از مموری نیست ) .

پ ن 1 : من از برخورد و سرویس دهی خیلی راضی بودم ... دوربین کامل باز و بسته شد و عیب یابی کردن . سنسور و آینه لکه داشت و کاملا تمیز کردن .. لنز رو هم بررسی کردن برای لکه و مشکلی نداشت ... برای تمام اینها هیچ هزینه ای دریافت نکردن . تشکر میکنم از این مجموعه .

پ ن 2 : نمیدونم قبلا کسی این موضوع رو نوشته یا نه ، ولی وقتی با کیف دوربین به ساختمان آلومینیوم نزدیک میشید چند نفر ( مخصوصا سر ولیعصر سه راه جمهوری ) دنبالتون میان و یه جوری که انگار هم مسیر شما هستن و قصد راهنمایی دارن ، شما رو به اسم تعمیرگاه مرکزی به تعمیر گاه های دیگه در اون ساختمان میبرن . حتی یکیشون وقتی دید من بدون توجه به حرف اون دارم میرم طبقه 11 ، خیلی اصرار داشت که تعمیرگاه مرکزی دوریین ها رو خودش تعمیر نمیکنه و میفرسته برای ما ... و بیخودی یه چیزی ازت اضافه میگیرن برای سود روی کاری که ما انجام میدیم و ... از اینجور حرف ها ... گول اینها رو نخورید !
    mdei تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام.وقتتون بخیر
    من برای باز کردن فیلتر یو وی به لنزفشار آوردم و بعد اینکار قسمت بالای لنزم که فلزی هست و به صورت ثابت زمان زوم کردن جلو عقب میره یک مقدار کم لق شدگی پیدا کرده...این مشکل از چی هست؟

كاربر همراه mdei آواتار ها
    تشکر کرده
    159

سلام
    دوربین 70d بنده در ضمن کار، از فاصله 1 سانتی (دقیقا یک سانت. به اندازه قطر انگشت!) روی سرامیک خورده، خاموش شد و دیگه هم روشن نشد.
    جناب قاسمی یا هر یک از دوستان میتونن کمکی به حقیر بکنن؟
    چیزی شبیه به ریست سخت افزاری ممکنه کمکی به حال دوربین داشته باشه؟ اصلا چنین قابلیتی در بدنه کانن وجود داره؟
    می شود هر شات، قدمی باشد به سوی خدا ...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    298

سلام
    باتری را وقتی در بیارین دوباره جا بزنین یک جورایی ریست حساب می شه

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

M.s:
    یک فلاش نیسن 866مارک II
    دارم
    با اینکه چراغ شارژ اش سبزه بعضی مواقع فلاش میزنه بعضی مواقع نمیزنه
    کسی میدونه مشکل از کجاست و باید چکار کنم؟؟؟

تکون میدم باز میزنه انگار یک چیزی اش توش لق شده

کجا بدم تعمیر من مشهدم ضمنا

صفحه 315 از 315 نخستنخست ... 215 265 305 311 312 313 314 315