صفحه 24 از 35 نخستنخست ... 14 20 21 22 23 24 25 26 27 28 34 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 231 تا 240 , از مجموع 347
Like Tree1722تشکر

موضوع: عکس ماه ـ پیشنهادها، پرسش‌ها و انتقادها

كاربر همراه kouhsar آواتار ها
    تشکر کرده
    828

سلام
    تا اونجایی که من بیاد دارم در تالار هیچ وقت پست های کاذبی که تنها با هدف بالا آوردن تاپیک در لیست تاپیک های بروز شده ارسال می شوند وجود نداشته و این بدعت رو داوران بخش عکس هفته دارن رواج میدن.

بنابر این پیشنهاد می کنم بجای ارسال این گونه تاپیک ها داوران خودشون رو مقید بدونن که وقتی برای یاد آوری و بالا آوردن تاپیک ، اقدام می کنند ، در اون پست ، نام کابرانی که عکسشون تائید نشده رو قید کنن. اگر علت عدم تائید هم قید بشه به جذابیت و اثربخشی این بخش افزوده میشه.
    farsad، delavari، morteza khademy و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه farsad آواتار ها
    تشکر کرده
    7124

سلام

ممنون از نظرتون. دلیل بالا آوردن این تاپیک اینه که به علت اینکه داوری عکس ها کمی طول میکشه و اگر فقط پست تایید بشه و تاپیک بالا آورده نشه اون عکس ها شانس دیده شدن رو تا حدود زیادی از دست میدن. و از اونجایی که در بخش عکس هفته عکس منتخب کاربران هم داریم که بر اساس رای کاربران مشخص میشه تاپیک رو مجبوریم اینطوری بالا بیاریم که دوستان از آپدیت شدن تاپیک اطلاع پیدا کنند. شما اگه دیدین این کار جای دیگری در انجمن رواج پیدا کرده اطلاع بدین تا خودمون خدمتشون برسیم!!

در مورد توضیح در مورد عکس های رد شده باید بگم که تعداد این عکس ها زیاد هست و توضیح تک تک اونها هم کار بسیار وقت گیریست و در ضمن نیاز هست که عکس دیده بشه که بشه در موردش صحبت کرد. قبل ما تاپیکی داشتیم که برخی عکس های رد شده رو انتخاب میکردیم و در موردش نظر میدادیم. من احساس میکنم که برخی دوستان تمایل ندارند که عکس های رد شده‌شون نمایش داده بشه. فکر میکنم الان بهترین شیوه رو داریم و دوستانی که عکسشون رد شده و تمایل دارند که در موردش نظر دوستان رو بدونند در بخش عکس های تایید نشده از نظرات دوستان استفاده میکنند.

به هر حال شما اگر شیوه و راه حل بهتری به نظرتون میرسه لطفا ما رو در جریان بگذارید.
    ME، kouhsar، Navid7h و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرساد غفاریان
    farsad.me
    فوتوبلاگ: TrappedLight.net

كاربر آشنا smohammad.miri آواتار ها
    تشکر کرده
    230

اولین باری بود که تو عکس هفته شرکت کردم، موضوع در
    نکته‌ای که مشخصه، اینه که عکس‌های آخر به وضوح کمتر دیده می‌شن

كاربر همراه Omidep آواتار ها
    تشکر کرده
    1534

در مورد توضیح در مورد عکس های رد شده باید بگم که تعداد این عکس ها زیاد هست و توضیح تک تک اونها هم کار بسیار وقت گیریست
    فرساد جانِ گل گلاب!
    قدیم تر ها (دوره ی قبلی) در انتهای هر هفته گروه داوری تعدادی عکس می ذاشت و در مورد نقاط قوت و ضعفش می نوشت و این خیلی خوب بود (هم آموزش بود و هم نوعی تشویق)
    می دونم این کار وقت گیره و ...... اما حداقل در مورد عکس منتخب داوران میشه یه نقد جامع نوشت. یکی این، یکی هم یه پیشنهاده: یه تاپیک مجزا گذاشه بشه و عکس منتخب هر هفته توی اون قرار داده بشه (یه آلبومِ زیبا و جمع و جور!) جالب نبود نه؟!
    masoudrejae تشکر می‌کند.
    امید بنی اسدی
    "Silence, and Deeper silence, When crickets hesitate"

تشکر کرده
    7124

نقل قول نوشته اصلی توسط smohammad.miri نمایش پست ها
    اولین باری بود که تو عکس هفته شرکت کردم، موضوع در
    نکته‌ای که مشخصه، اینه که عکس‌های آخر به وضوح کمتر دیده می‌شن
    بله کاملا واضحه!! چون دوستانی هستند که هر روز وقت سر زدن به سایت رو ندارن. دو نکته هست اونم اینه که دوستان دو هفته برای ارسال وقت دارند که زمان خوبیست. نکته بعد هم اینه که خیلی هم رقابت جدی‌ای نیست! بیشتر هدف دست به دوربین شدن و عکاسیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Omidep نمایش پست ها
    فرساد جانِ گل گلاب!
    قدیم تر ها (دوره ی قبلی) در انتهای هر هفته گروه داوری تعدادی عکس می ذاشت و در مورد نقاط قوت و ضعفش می نوشت و این خیلی خوب بود (هم آموزش بود و هم نوعی تشویق)
    می دونم این کار وقت گیره و ...... اما حداقل در مورد عکس منتخب داوران میشه یه نقد جامع نوشت. یکی این، یکی هم یه پیشنهاده: یه تاپیک مجزا گذاشه بشه و عکس منتخب هر هفته توی اون قرار داده بشه (یه آلبومِ زیبا و جمع و جور!) جالب نبود نه؟!
    اینی که گفتم احساس میکنم بعضی از دوستان دوست ندارن عکس رد شده شون به عنوان عکس رد شده در انجمن نمایش داده بشه همین بود. البته ما هم نام صاحب عکس رو ذکر نمیکردیم ولی به هر حال عکس دوستان هست و ممکنه باعث ناراحتی شخصی بشه. نمیدونم ولی خیلی از دوستان هستند که تاپیک عکس های رد شده ندارند و در پیغام خصوصی هم تا حالا شده که دوستان ذکر کرده اند که تمایلی به این کار ندارند و به صورت خصوصی فقط دوست دارند نظر داوران رو بدونند. این مورد رو باز با دوستان داور و مشورت میکنیم ببینیم که چه راه حلی میشه براش پیدا کرد. شاید هم از اونجایی که اسم رو منتشر نمیکنیم همون روال قبل رو ادامه بدیم.

با این جمع آوری عکس های منتخب در یک تاپیک موافقم و پیگیری میکنم و در صورت موافقت مدیران عزیز راه میندازیمش.

ممنون از دوستان
    Omidep، sh.khani، کوروش و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرساد غفاریان
    farsad.me

كاربر همراه Sina.J آواتار ها
    تشکر کرده
    2930

نقل قول نوشته اصلی توسط farsad نمایش پست ها
    سلام

ممنون از نظرتون. دلیل بالا آوردن این تاپیک اینه که به علت اینکه داوری عکس ها کمی طول میکشه و اگر فقط پست تایید بشه و تاپیک بالا آورده نشه اون عکس ها شانس دیده شدن رو تا حدود زیادی از دست میدن. و از اونجایی که در بخش عکس هفته عکس منتخب کاربران هم داریم که بر اساس رای کاربران مشخص میشه تاپیک رو مجبوریم اینطوری بالا بیاریم که دوستان از آپدیت شدن تاپیک اطلاع پیدا کنند. شما اگه دیدین این کار جای دیگری در انجمن رواج پیدا کرده اطلاع بدین تا خودمون خدمتشون برسیم!!

در مورد توضیح در مورد عکس های رد شده باید بگم که تعداد این عکس ها زیاد هست و توضیح تک تک اونها هم کار بسیار وقت گیریست و در ضمن نیاز هست که عکس دیده بشه که بشه در موردش صحبت کرد. قبل ما تاپیکی داشتیم که برخی عکس های رد شده رو انتخاب میکردیم و در موردش نظر میدادیم. من احساس میکنم که برخی دوستان تمایل ندارند که عکس های رد شده‌شون نمایش داده بشه. فکر میکنم الان بهترین شیوه رو داریم و دوستانی که عکسشون رد شده و تمایل دارند که در موردش نظر دوستان رو بدونند در بخش عکس های تایید نشده از نظرات دوستان استفاده میکنند.

به هر حال شما اگر شیوه و راه حل بهتری به نظرتون میرسه لطفا ما رو در جریان بگذارید.
    نمیشه با موتورخونه :) هماهنگ کنید تا همیشه تاپیک عکس هفته بالا باشه؟

تشکر کرده
    7124

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina.J نمایش پست ها
    نمیشه با موتورخونه :) هماهنگ کنید تا همیشه تاپیک عکس هفته بالا باشه؟
    این دیگه به تصمیم مدیران مربوطه! ولی برفرض لینکش همیشه اون بالا بود. چطوری کاربران مطلع بشن که عکس جدید اومده؟! مجبور میشن هی لینک رو باز کنن و خیلی وقت ها هم ممکنه عکس جدیدی نباشه!
    فرساد غفاریان
    farsad.me

كاربر همراه Sina.J آواتار ها
    تشکر کرده
    2930

این دیگه به تصمیم مدیران مربوطه! ولی برفرض لینکش همیشه اون بالا بود. چطوری کاربران مطلع بشن که عکس جدید اومده؟! مجبور میشن هی لینک رو باز کنن و خیلی وقت ها هم ممکنه عکس جدیدی نباشه!
    کار نشد نداره
    چطوره که پیغام تازه یا تشکر تازه رو به تعداد اطلاع میده؟
    البته شاید وی بی یه پتانسیل یه همچین چیزی رو فعلا نداشته باشه. شاید در نسخه های بعدی

تشکر کرده
    7124

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina.J نمایش پست ها
    کار نشد نداره
    چطوره که پیغام تازه یا تشکر تازه رو به تعداد اطلاع میده؟
    البته شاید وی بی یه پتانسیل یه همچین چیزی رو فعلا نداشته باشه. شاید در نسخه های بعدی
    خب چرا وقتی میشه با یک پست UP ، به همین سادگی تاپیک رو آورد بالا بریم سراغ سیستم notification یا همون پیام های بالای صفحه که مزاحم بچه های موتورخونه هم بشیم! و برای کاربرانی که این تاپیک رو پیگیری نمیکنند هم مزاحمت ایجاد کنیم. من هرچی فکر میکنم هیچ مشکلی در این پست UP نیست که بخواد باعث اذیت شدن کاربران بشه.
    Kholeno، M.Mobin، Sina.J و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرساد غفاریان
    farsad.me

كاربر همراه kouhsar آواتار ها
    تشکر کرده
    828

سلام

سلام
    خب به نظرم ساده ترین و بدیهی ترین راه اینه که عکس ها پس از نمایش داوری بشن. یعنی عکس ها پس از آپلود و ارسال پست نیازی به تائید نداشته باشند و تمام مشکلات و حواشی تاخیر در تائید ها کنار بره ، اما داوران پس از جمع بندی و خلاصه هر زمانی که اراده کردن پست حاوی عکس خارج از استاندارد مد نظرشون رو حذف کنند.

از بزرگترین مزایای احتمالی این روش هم میشه به رونق بیشتر این تاپیک و زیر ذره بین قرار گرفتن عملکرد داوران اشاره کرد.

کلا به نظر من اونچه که می تونه این تاپیک رو خاص و برجسته کنه - البته اگر چنین هدفی در کار باشه - عملکرد و انگیزه داوران هست و نه کاربران. چون کاربران کم و بیش عکسی آپلود می کنن و البته تاپیک های زیادی رو هم برای این کار در دسترس دارند. ویژگی خاص این تاپیک در مقایسه با دیگر تاپیک ها اینه که اگر داوران بخوان می تونن بحث ها و تنش ها و هیجان های جذابی رو ایجاد کنن ....
    mreza1001، alonebaby، بيتا و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 24 از 35 نخستنخست ... 14 20 21 22 23 24 25 26 27 28 34 ... آخرینآخرین