صفحه 26 از 35 نخستنخست ... 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 251 تا 260 , از مجموع 347
Like Tree1722تشکر

موضوع: عکس ماه ـ پیشنهادها، پرسش‌ها و انتقادها

كاربر همراه
    تشکر کرده
    817

درود

چنین که پیداست گروه گردانندگان و داوران این انجمن میخواهند در برگزاری تاپیک عکس هفته تغییراتی بدهند.

اخیراً دو پیشنهاد از سوی کاربران مطرح شد:

نخست اینکه عکسها پس از تأیید داوران، همزمان به نمایش در آید تا تک تک آنها از شانس یکسانی برای دیده شدن و امتیاز گرفتن برخوردار باشند.

دوم اینکه هر عکس بدون نام عکاس در تاپیک گذاشته شود تا در اصل، عکسها تشکر دریافت کنند و نه آی دی ها.

اگر پیشنهاد دوم رد شده است که هیچ!
    اما اگر این پیشنهاد پذیرفته شده است، برای اجرای درست آن، راهکار دیگری به نظرم آمد:

بجای اینکه هر بار یکی از داوران یا مدیران، عکسها را با آی دی خودشان در تاپیک بگذارند، بهتر است که یک آی دی مثلاً با نام «نمایشگر» ساخته شود تا از طریق آن، عکسها به نمایش در آیند.
    این آی دی، تنها یک ابزار است برای نشان دادن عکسها و هیچ شخصیت و هویت خاصی در پس آن نیست که احساسی را برانگیزد و در ضمن تشکرهای کاربران نیز که متعلق به عکسهاست به داور یا مدیری که عکسها را نمایش میدهد نمیرسد.

مثلاً همین تاپیک عکسهای منتخب را در نظر بگیرید که فرهاد گرامی، عکسهای دیگران را در آن به نمایش میگذارند (و به درستی در آن اشاره کرده اند که تشکرها را از خالقان اثر بکنند، نه از ایشان) این کار میتواند به عهده ی همان آی دی باشد که در بالا صحبتش به میان آمد.
    این آی دی، فقط یک نمایشگر است که تصمیم و اراده ی جمعی مدیران و داوران از طریق آن جلوه گر میشود.

شاد باشید.
    mreza1001، marypm، بيتا و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد eli.soroush آواتار ها
    تشکر کرده
    73

سلام به مدیران
    خواندم که قرار است تغییراتی در عکس هفته بدهید.خوشحالم گرچه زحمت شما گرامیان چندین برابر خواهد شد.پیشنهادی دارم!
    از آنجا که هر موضوعی که اعلام شود، دوستان و کاربران سعی میکنند تا بهترین عکس خود رو با نهایت دانش خود ترکیب کنند سپس ارائه دهند،پس ما عکسهایی داریم با حد اقل ایراد فنی و این بسیار خوب است. چطور است در همین بخش با همان تاپیکی که اعلام میکنید یک عکس برگزیده ی "خلاق" در رابطه با همان تاپیک هم داشته باشیم.این کار نکات مثبت بسیاری دارد.بحث خلاقیت در عکس مرتبط با موضوع به تقویت دید و نگرش،ایجاد هیجان..می انجامد و البته شاید در آینده ای دور یا نزدیک سبب جذب اسپانسر هم بشود(شرکتها و بنگاههای اقتصادی بسیاری هستند که برای اهداف سازمانی خود به دنبال عکسهای تبلیغاتی هستند و چه بسا همین تاپیک های ساده که برای ما جنبه تمرین دارد برای آنان جنبه کاری داشته باشد.تاکید میکنم این گفته اخیر فقط یک ایده ی ثانویه است و باز هم یک پیشنهاد است).مهمتر اینکه دوستان با ارایه ی عکسهای خلاق خود می توانند عکسهای خود را در این سایت ثبت کنند تا حقوق عکس و عکاس حفظ و سیانت شود.
    لازم نمیبینم این پست جز پستهای من به تایید برسد فقط خواستم طرح پیشنهادی خودم را به شما مدیران گفته باشم و البته چنانچه لازم دیدید اختیار پابلیک کردنش را دارید.
    بسیار بسیار سپاسگزارم از توجه شما.
    mreza1001 تشکر می‌کند.

كاربر فعال MohammadH آواتار ها
    تشکر کرده
    5292

جسارتا سوالی داشتم و امیدوارم اینجا مشکلی برای مطرح کردن آن نداشته باشد . در غیر این صورت ، از مدیریت محترم درخواست دارم که پست بنده حذف شود

امکان ارسال چند عکس در مسابقه های هفتگی (یا جدیدا ماهیانه) وجود دارد؟ تنها یک عکس ؟ یا که سقفی برای آن درنظر گرفته نشده؟

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadH نمایش پست ها
    جسارتا سوالی داشتم و امیدوارم اینجا مشکلی برای مطرح کردن آن نداشته باشد . در غیر این صورت ، از مدیریت محترم درخواست دارم که پست بنده حذف شود

امکان ارسال چند عکس در مسابقه های هفتگی (یا جدیدا ماهیانه) وجود دارد؟ تنها یک عکس ؟ یا که سقفی برای آن درنظر گرفته نشده؟
    سلام دوست عزیز،

پست شما را به اینجا منتقل کردم.

بله، سقف همان یک عکس هست . عکس هفته - معرفی، قوانین و مقررات

خوب باشید.

پی نوشت:
    البته به نظرم هدف این بخش مسابقه نیست. بیشتر یک تمرین دست جمعی است .
    farhad44، mreza1001، MohammadH و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

چطور است در همین بخش با همان تاپیکی که اعلام میکنید یک عکس برگزیده ی "خلاق" در رابطه با همان تاپیک هم داشته باشیم.
    معرفی عکسی تحت عنوان "شایسته تقدیر" دقیقاً با همین هدف صورت میگرد و یک ژست جشنواره ای نیست. اگر عکسی خلاقیت خوبی داشت یا دید جدیدی ارائه کرده بود یا هرنوع موردی جدا از مسائل فنی مربوط به دید عکاس در آن وجود داشت که کار رامتمایز میکرد این عنوان را از آن خود میکند. در این حالت ما به مشخصات فنی عکس با دید ارفاق نگاه می کنیم و در واقع عکاس را تشویق میکنیم که آن عکس را مجدد و در حالت بهتری عکاسی نماید و عکس را برای دیده شدن به سایر دوستان پیشنهاد میکنیم.

در مورد مساله اسپانسر برای موارد مختلف در عکس هفته باید عرض کنم عکس هفته (عکس ماه!) در مراحل اولیه است و راه درازی را پیش رو دارد. در
    آینده ممکن است تغییراتی برای جذب اسپانسر های مختلف برای تشویق همفرومی ها داده شود. الان هم اگر شرکتی یا موسسه ای پیشنهاد بدهد استقبال خواهیم کرد.
    Hamed Ziyaei، MohammadH و darkness_land تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

Forum Administrator Kholeno آواتار ها
    تشکر کرده
    4056

سلام
    دوستان عزیز، با توجه به اینکه قرار است عکسها بدون نام در معرض دید قرار بگیرد، لطفا نام عکاس را در اگزیف عکسها حذف کنید. پس از اینکه کاربران گرامی رای خود را اعمال کردند و نتایج داوری و عکسهای برتر مشخص شد، عکسهایی که خود کاربران ارسال کرده اند به نمایش در خواهند آمد و صاحبان عکسها مشخص خواهد شد.
    mreza1001، Amir Abdolpanah، sh.khani و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

درود
    عکس هفته خیلی جالب شده ، واقعا دستتون درد نکنه. فقط اگه میشد تعداد تشکرها هم نمایش داده نشه تااعلام نتایج خیلی بهترو هیجان دار تر میشدفکرمیکنم.
    ممنون.

كاربر فعال Hadi.M آواتار ها
    تشکر کرده
    1612

با تشکر از دوستان
    این رویه خیلی بهتر و منصفانه تره چون بعضن (و نه همیشه البته) لایک رو نام عکاس میگرفت و نه عکس.
    Kholeno، afzali و Moosa Karami تشکر می‌کنند.
    هادی . م

كاربر همراه auditore آواتار ها
    تشکر کرده
    3132

سلام خدمت دوستان عزیز
    این روال جدید عکس هفته خوب شده و عکس ها منصفانه و مساوی دیده می شوند . اما مدت یک ماه به نظر بنده خسته کننده می شود و از شور و نشاط و جذابیت بخش کم می کند. فکر کنم نهایتا همان دو هفته کافی باشد .
    با تشکر
    Amateur، mreza1001، Navid7h و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پیمان شکوری من
    Nikon d7100 +sigma 20mm1.4 art . nikkor 50mm f1.8g + sigma 150mm macro
    Manfrotto 290dual . Manfrotto 804
    Tifoto ball head

كاربر آشنا SaEiD_MaFiA آواتار ها
    تشکر کرده
    16

ببخشید من یه نظر دارم . دوراقع یه یادآوری.
    شما فرمودید که عکس های شرکت کننده در عکس هفته تا 27 ام بدون نام عکاس هست.
    خب بنده به شخصه زیر تمام عکس های لوگوی خودم رو میزنم.اینجوری که توی عکس اسم یا هویت عکاس مشخص میشه!
    با این موضوع چیکار کنیم؟

صفحه 26 از 35 نخستنخست ... 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... آخرینآخرین