صفحه 14 از 16 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 131 تا 140 , از مجموع 157
Like Tree326تشکر

موضوع: Nikon SB-700

كاربر همراه bxtt69 آواتار ها
    تشکر کرده
    82

امروز بازار جمهوری بودم قیمت این مدل فلش 950 بود اما میگفتن اصلی نیست ایا یه همچین حرفی درسته و چینی این مدل ها هم امده ؟ یا این که قصد فروش فلش های مارک متفرقه به بنده بودن تا اون ها رو به فروش برسونن ؟
    siosha تشکر می‌کند.
    Nikon D7200
    nikon lenses 18-105m & 50m f1.8
    در حال تحقیق بر روی لنر 24-70 f2.8

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط bxtt69 نمایش پست ها
    امروز بازار جمهوری بودم قیمت این مدل فلش 950 بود اما میگفتن اصلی نیست ایا یه همچین حرفی درسته و چینی این مدل ها هم امده ؟ یا این که قصد فروش فلش های مارک متفرقه به بنده بودن تا اون ها رو به فروش برسونن ؟
    از فروشنده معتبر خرید بفرمایید مشکلی نخواهد بود

كاربر همراه mack1 آواتار ها
    تشکر کرده
    256

نقل قول نوشته اصلی توسط bxtt69 نمایش پست ها
    sb700 دارم ازش راضیم خیلی فلاش پیشرفته ای هست کیفیت ساختش هم بالاتر از همه فلاشهای برند های دیگه هست و روی بدنه اش زده ساخت چین تحت لیسانس نیکون ژاپنه حرف نداره دمای رنگ عالی ققط تکرار فلاش نداره وگرنه همه چیزش تکمیله راستی سوکت خروجی واسه باطری اکسترنال هم نداره ولی sb800 , sb900 , sb910 دارند. من خریدم 1 تومن 2 سال پیش یک سافت باکس کره ای کوچک 60 تومنی هم خریدم /گویا قیمت دلار تغییری نکرده و ثابت مونده فلاش قدرتمند میخواین sb910 بگیرید که حتی این فلاش رو با فلاشهای استودویی profoto 500 ژول Air کَل میندازن!
    ویرایش توسط mack1 : Sunday 24 January 2016 در ساعت 00:58
    MEHRDAD.D و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Mahdi.A.Tabar آواتار ها
    تشکر کرده
    5057

درود بر دوستان
    من امروز این فلش رو آکبند به قیمت 970 تومن خریدم. البته به غیر از تست اولیه در فروشگاه هنوز فرصت تست های مختلف رو پیدا نکردم. ولی یه موردی دیدم گفتم مطرح کنم ببینم نظر شما چیه.
    از لحاظ ظاهری و کیفیت بدنه کاملأ مطابق نمونه های اصلی است.
    تمام متعلقات درون جعبه هم موجود میباشند ولی دفترچه راهنمای فلش و بروشور رنگی و کارت وارانتی و خلاصه تمام مستندات درون جعبه به زبان ژاپنی است نه انگلیسی. آیا این مسأله طبیعی است؟

با تشکر
    پس از سالها عکاسی دریافتم هنرمند واقعی خداست. چرا که او خلق میکند و ما ثبت!
    آری اوج هنر ما، ثبت هنر اوست! www.tabarpix.ir

كاربر همراه saber.pix آواتار ها
    تشکر کرده
    736

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.A.Tabar نمایش پست ها
    درود بر دوستان
    من امروز این فلش رو آکبند به قیمت 970 تومن خریدم. البته به غیر از تست اولیه در فروشگاه هنوز فرصت تست های مختلف رو پیدا نکردم. ولی یه موردی دیدم گفتم مطرح کنم ببینم نظر شما چیه.
    از لحاظ ظاهری و کیفیت بدنه کاملأ مطابق نمونه های اصلی است.
    تمام متعلقات درون جعبه هم موجود میباشند ولی دفترچه راهنمای فلش و بروشور رنگی و کارت وارانتی و خلاصه تمام مستندات درون جعبه به زبان ژاپنی است نه انگلیسی. آیا این مسأله طبیعی است؟

با تشکر
    معمولا 2 زبانه هست !!!! حتی گاعی یه برشور 5 یا 6 زبانه هم هست
    Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کند.
    Canon EOS 5D Mark IV+Canon EF 24-70mm f/2.8L II +Metz mecablitz 64 AF-1

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط mack1 نمایش پست ها
    ...... فلاش قدرتمند میخواین sb910 بگیرید که حتی این فلاش رو با فلاشهای استودویی profoto 500 ژول Air کَل میندازن!
    سلام
    احتمالاً شوخي مي كنيد...شايد هم منظورتان فلاش 150 ژول است!
    ارادت
    A.hoseinpour تشکر می‌کند.

كاربر همراه mack1 آواتار ها
    تشکر کرده
    256

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    سلام
    احتمالاً شوخي مي كنيد...شايد هم منظورتان فلاش 150 ژول است!
    ارادت
    جناب چگینی ازش مدرک و عکس دارم تقدیمتون میکنم نمی شه بگیم مثلا 150 ژول هست فلان فلاش الان فلاش استودیویی 150 ژول داریم نه دمای رنگ مناسبی داره نه قدرت مناسبی داره / رو دست فلاش اسپیدلایت هنوز نیومده فلاش اسپید لایت ها دارای دمای رنگ بسیار عالی و قدرت بالا و سرعت خیلی بالا در تخلیه نور دارند یک چند وقتیه پروفوتو طبق گفته خودش به این تکنولوژی سرعت بالا تخلیه نور دست یافته الانم میگم فلاش اسپیدلایت یک چیز دیگه ای هست و همیشه نجات بخشه برای من عکاس و همه دوستان! در تاپیک sb910 عکساشو میذارم خدمتتان

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط mack1 نمایش پست ها
    جناب چگینی ازش مدرک و عکس دارم تقدیمتون میکنم نمی شه بگیم مثلا 150 ژول هست فلان فلاش الان فلاش استودیویی 150 ژول داریم نه دمای رنگ مناسبی داره نه قدرت مناسبی داره / رو دست فلاش اسپیدلایت هنوز نیومده فلاش اسپید لایت ها دارای دمای رنگ بسیار عالی و قدرت بالا و سرعت خیلی بالا در تخلیه نور دارند یک چند وقتیه پروفوتو طبق گفته خودش به این تکنولوژی سرعت بالا تخلیه نور دست یافته الانم میگم فلاش اسپیدلایت یک چیز دیگه ای هست و همیشه نجات بخشه برای من عکاس و همه دوستان! در تاپیک sb910 عکساشو میذارم خدمتتان
    سلام
    چند سال قبل يكي از دوستان عزيز فروم، جناب علي بياتي، در فروم خودمان شرح و نتايج آزمايشي كاملاً علمي جهت مقايسه قدرت فلاش هاي اكسترنال با فلاش استروب را ارائه كردند. نتيجه اين بود كه فلاش اكسترنال با GN 58 در بيشترين حد قدرتش و در 105 م م، حدوداً به اندازه يك فلاش استوديوئي 125 ژول (وات -ثانيه) با كاسه استاندارد 12 اينچ قدرت دارد .
    اينجا
    فلاش اكسترنال مزاياي زيادي دارد ولي قدرت بالا يكي از اين مزيت ها نيست. براي همين هم جائي كه احتياج به استفاده از فلاش اكسترنال به جاي استوديوئي باشد از 3 يا حتي 5 فلاش اكسترنال در داخل يك سافت باكس يا چتر استفاده مي شود و اتصالات خاصي هم براي اين كار وجود دارد. در تاپيك پرتره هم اخيراً جناب سهراب خان قابزلوي عزيز يكي از عكس هايشان را منشر كردند كه چانچه در عكس هاي پشت صحنه ي آن ديده مي شود از 3 فلاش اكسترنال در داخل چتر ديفيوزر استفاده كرده بودند و باز هم به دليل كمبود قدرت فلاش، به ناچار ايزو را تا 500 بالا برده بودند. (عكس هاي پشت صحنه و توضيحات در وبلاگشان قابل مشاهده است)

ارادت

پي نوشت: به نظرم گايد نامير SB-910 در بيشترين حالت 38 متر است كه در اين صورت توان خروجي آن حدوداً برابر يك فلاش استوديوئي 80 وات-ثانيه اي (ژول) خواهد بود.
    ویرایش توسط Dariush Chegini : Wednesday 27 January 2016 در ساعت 13:53 دلیل: پيدا كردن و درج لينك مطلب و همچنين نام جناب آقاي بياتي
    rainman1061، mohamad az، I.Givili و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه rainman1061 آواتار ها
    تشکر کرده
    808

نوشته اصلی توسط mack1
    ...... فلاش قدرتمند میخواین sb910 بگیرید که حتی این فلاش رو با فلاشهای استودویی profoto 500 ژول Air کَل میندازن!
    مقایسه جالبی کردید.
    این دو حتی بافاصله خیلی دور نزدیک هم نیستند.مثل مقایسه پراید با پورشه 911 میمونه(شوخی).
    Dariush Chegini و ali.hosseini تشکر می‌کنند.
    Canon 6D
    100mm f/2.8L IS USM Macro
    16-35mm f/4L
    50f/1.4

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

درود.
    یک فلاش اس بی 700 رو با بادی 7100 استفاده میکنم. گاهاً ( خیلی موارد تقریبا 7 از 10 ) فلاش شلیک میشه اما نور فلاش در عکس ثبت نمیشه
    جالبه با تکان دادن کفشک دوباره فلاش شلیک میشه.
    دوستان میدونن مشکل از کجاس ؟
    دوربین و فلاش ریست شدن دو بار.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

صفحه 14 از 16 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 آخرینآخرین