صفحه 4 از 16 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 153
Like Tree225تشکر

موضوع: راهنمایی در مورد خرید فلاش های استودیویی

كاربر جديد btonotb آواتار ها
    تشکر کرده
    3

با سلام به همه دوستان
    من قصد خرید فلاش 300 ژول رو دارم که با توجه به بودجه ای که دارم فقط میتونم فلاش چینی خرید کنم.
    تا الان هم خیلی در مورد برندهای چینی فلاشها تو وب سرچ کردم و مدلهای زیادی هم دیدم ولی از اونجایی که تخصص زیادی در این زمینه ندارم نتونستم تصمیم نهایی رو بگیرم.
    میخواستم اگه ممکنه اساتید نظر خودشون رو راجع به برند JINBEI بگن و اینکه تا چه حد میتونه انتخاب خوبی باشه.
    لینک سایت رسمی و سایتی که در ایران این برند رو میفروشه رو هم گذاشتم:

productsDetalis

فلاش استودیویی DPsIII 300 | دیدفراز

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط btonotb نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    من قصد خرید فلاش 300 ژول رو دارم که با توجه به بودجه ای که دارم فقط میتونم فلاش چینی خرید کنم.
    تا الان هم خیلی در مورد برندهای چینی فلاشها تو وب سرچ کردم و مدلهای زیادی هم دیدم ولی از اونجایی که تخصص زیادی در این زمینه ندارم نتونستم تصمیم نهایی رو بگیرم.
    میخواستم اگه ممکنه اساتید نظر خودشون رو راجع به برند JINBEI بگن و اینکه تا چه حد میتونه انتخاب خوبی باشه.
    لینک سایت رسمی و سایتی که در ایران این برند رو میفروشه رو هم گذاشتم:

productsDetalis

فلاش استودیویی DPsIII 300 | دیدفراز
    اگر قرار است چینی بخرید، از یک فروشگاه پدر و مادر دار و با سابقه بخرید که برای سرویسهای احتمالی، لنگ نمانید.

تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Bayati نمایش پست ها
    اگر قرار است چینی بخرید، از یک فروشگاه پدر و مادر دار و با سابقه بخرید که برای سرویسهای احتمالی، لنگ نمانید.
    دوست عزیز جسارتا توجه بفرمائید که من در مورد پدر و مادر فروشگاه سوال نکردم
    سوال من این بود که با توجه به لینک سایت سازنده برند jinbei و اطلاعاتی که در موردش نوشته شده شما عملکرد این فلش رو چطور ارزیابی میکنید؟
    BraveKnight تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط btonotb نمایش پست ها
    دوست عزیز جسارتا توجه بفرمائید که من در مورد پدر و مادر فروشگاه سوال نکردم
    سوال من این بود که با توجه به لینک سایت سازنده برند jinbei و اطلاعاتی که در موردش نوشته شده شما عملکرد این فلش رو چطور ارزیابی میکنید؟
    درود
    البته که جسارتی نبود دوست عزیز ...

شاید بدانید و شاید خیر :
    بالای 90% فلاشهای چینی که الان در بازار و دکان هر عطاری مشاهده میشود، عموماً ساخت تعداد بسیار قلیلی کارگاه چینی و با طراحی های غیر استاندارد هستند که تاجر ایرانی، «برند من در آوردی» و «طرح لوگوی» خودش را به آن میدهد و کالا تحویل میگیرد. تولیداتی از قبیل jimbo و DirimLite و DrumLite و ... جملگی فرزندانی از صُلب و بطن همین کارگاه های چینی و تجار «برند-ساز» وطنی هستند

این نوع محصولات چینی (کپی شده و مهندسی معکوس شده، که عملاً از زیر بوته به عمل میایند) در فروشگاه های «چینی-فروش وطنی»، اما با سابقه (که حتماً اعتبارشان برایشان مهمتر از سود بیشتر است) کمتر بهچشم نمیخورند. دوستانی دارم که بدون تحقیق از اصل و نصب محصول، اقدام به خرید نموده اند و مثلاً بعد از مدتی شکایت میکنند که کاش یک پیچ ولوم برای لامپ مدل هم بود ! کاش یک فن برای هد گذاشته بودند که برای خنک شدن، مجبور به 5 دقیقه Standby شدن نبود ... کاش کیفیت مانت فلاش (که بر روی پایه نور قرار میگیرد) محکم بود و ترک نمیخورد ... و کاش وقتی 40 بار پیاپی فلاش میزد، رنگ نور تغییر نمیکرد، و چندین مورد دیگر ...
    اما یک حُسن هم دارند: چون کپی از برندهای معروف چینی هستند، بیشتر LightModifier های آنها را برایشان در دسترس اند و میتوان روی شان استفاده نمود

البته فلاشهای چینی ای هستند که ساختار محکمتری دارند، فن دارند، تغییر نورشان در حداقل ممکنی است که از یک فلاش چینی توقع میرود و ...
    از نزدیک، برند Jinbei رو ندیده ام، اما دوستانه منظور نظرم را عارض شدم که اگر چینی باید بخرید، آن را بگیرید که لااقل جوابش را پس داده است (جواب-پس داده ها را هم در فروشگاه های پدر و مادر دار میتوانید پیدا کنید؛ قصد نسخه پیچی یا تبلیغ برند چینی خاصی را هم ندارم) ...
    ... شاید Jinbei هم خوب از آب در بیاید ...

با توجه به لینک سایت سازنده برند jinbei و اطلاعاتی که در موردش نوشته شده شما عملکرد این فلش رو چطور ارزیابی میکنید؟
    با توجه به نوشتار بروشور یا توضیحات سایت سازنده، حقیقتاً نمیتوان عملکردشان را ارزیابی کرد ... بنابراین، باید در عمل جوابشان را پس دهند.

موفق باشید.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

سلام
    با مراجعه به این سایت متوجه شدم که برای فلاش های استودیوئی عدد راهنما (GN) تعریف کرده و برای فلاش 300 ژول عدد راهنمای 60 را مشخص کرده است. آیا این عدد راهنما با عدد راهنمای فلاش های اکسترنال مطابقت دارد؟ به نظرم بر اساس آزمایشی که جناب بیاتی عزیز انجام داده بودند فلاش اکسترنال با عدد راهنمای 60 تقریباً داری قدرت نوردهی معادل فلاش 120 ژول بود و به نظرم این عدد به واقعیت نزدیک تر است.
    ارادتمند
    yaghoobi، BraveKnight، I.Givili و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Bayati نمایش پست ها
    درود
    البته که جسارتی نبود دوست عزیز ...

شاید بدانید و شاید خیر :
    بالای 90% فلاشهای چینی که الان در بازار و دکان هر عطاری مشاهده میشود، عموماً ساخت تعداد بسیار قلیلی کارگاه چینی و با طراحی های غیر استاندارد هستند که تاجر ایرانی، «برند من در آوردی» و «طرح لوگوی» خودش را به آن میدهد و کالا تحویل میگیرد. تولیداتی از قبیل jimbo و DirimLite و DrumLite و ... جملگی فرزندانی از صُلب و بطن همین کارگاه های چینی و تجار «برند-ساز» وطنی هستند

این نوع محصولات چینی (کپی شده و مهندسی معکوس شده، که عملاً از زیر بوته به عمل میایند) در فروشگاه های «چینی-فروش وطنی»، اما با سابقه (که حتماً اعتبارشان برایشان مهمتر از سود بیشتر است) کمتر بهچشم نمیخورند. دوستانی دارم که بدون تحقیق از اصل و نصب محصول، اقدام به خرید نموده اند و مثلاً بعد از مدتی شکایت میکنند که کاش یک پیچ ولوم برای لامپ مدل هم بود ! کاش یک فن برای هد گذاشته بودند که برای خنک شدن، مجبور به 5 دقیقه Standby شدن نبود ... کاش کیفیت مانت فلاش (که بر روی پایه نور قرار میگیرد) محکم بود و ترک نمیخورد ... و کاش وقتی 40 بار پیاپی فلاش میزد، رنگ نور تغییر نمیکرد، و چندین مورد دیگر ...
    اما یک حُسن هم دارند: چون کپی از برندهای معروف چینی هستند، بیشتر LightModifier های آنها را برایشان در دسترس اند و میتوان روی شان استفاده نمود

البته فلاشهای چینی ای هستند که ساختار محکمتری دارند، فن دارند، تغییر نورشان در حداقل ممکنی است که از یک فلاش چینی توقع میرود و ...
    از نزدیک، برند Jinbei رو ندیده ام، اما دوستانه منظور نظرم را عارض شدم که اگر چینی باید بخرید، آن را بگیرید که لااقل جوابش را پس داده است (جواب-پس داده ها را هم در فروشگاه های پدر و مادر دار میتوانید پیدا کنید؛ قصد نسخه پیچی یا تبلیغ برند چینی خاصی را هم ندارم) ...
    ... شاید Jinbei هم خوب از آب در بیاید ...

با توجه به نوشتار بروشور یا توضیحات سایت سازنده، حقیقتاً نمیتوان عملکردشان را ارزیابی کرد ... بنابراین، باید در عمل جوابشان را پس دهند.

موفق باشید.
    دوست عزیز جناب آقای بیاتی از اینکه وقت گذاشتین و به سوال بنده جواب دادین واقعا سپاسگذارم و باز هم بابت جسارتی که کردم ازتون عذرخواهی میکنم.
    راستش من تو این مدت چند روزی که در جستجوی فلاشهای چینی بودم تا حد زیادی به حرفهای شما رسیدم و از توی نت هم چیز زیادی دستگیرم نشد، سراغ چند فروشنده هم به صورت حضوری رفتم و با بعضی از اونها هم تلفنی صحبت کردم ولی متاسفانه همشون فقط تبلیغ جنسی رو میکردن که خودشون داشتن و در مورد بقیه برندها شروع به اشکال تراشی میکردن.
    در نهایت هم من دست از پا درازتر تصمیم گرفتم توی فروم عضو بشم و از تجربیات عزیزانی مثل خود شما استفاده کنم تا شاید بتونم یک خرید مطمئن و بدون دردسر انجام بدم.
    مطمئن هستم که راهنمایی شما بدون تعصب روی مارک یا برند خاصی هست و ازتون خواهش میکنم اگه مقدوره چندین نمونه از فلاشهای چینی موجود در بازار رو که امتحان خودشون رو هم پس دادن به من معرفی کنید تا من هم از این بلاتکلیفی خلاص بشم.
    راستش در مورد مارکهای اروپایی و کره ای هم باید بگم با توجه به قیمت بالای اونها توان خرید برای من مقدور نیست.
    BraveKnight و Ali Bayati تشکر می‌کنند.

كاربر جديد shila آواتار ها
    تشکر کرده
    29

سلام وخسته نباشیدیه سوال فنی داشتم:
    1برای یک استدیوی خانگی که اندازه اش 3*4 متری هست چه فلاشی باید بخرم ؟چه مارکی که هم خیلی گرون نباشه هم کار منو راه بندازه وچند تا باید بگیرم؟از کجا باید بگیرم آخه من در شهرستان هستمببخشید من در این زمینه اطلاعات ضعیفی دارم میخوام در استدیوی کوچیکم کسب تجربه کنم ممنون میشم راهنماییم کنید
    BraveKnight تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    69

نقل قول نوشته اصلی توسط shila نمایش پست ها
    سلام وخسته نباشیدیه سوال فنی داشتم:
    1برای یک استدیوی خانگی که اندازه اش 3*4 متری هست چه فلاشی باید بخرم ؟چه مارکی که هم خیلی گرون نباشه هم کار منو راه بندازه وچند تا باید بگیرم؟از کجا باید بگیرم آخه من در شهرستان هستمببخشید من در این زمینه اطلاعات ضعیفی دارم میخوام در استدیوی کوچیکم کسب تجربه کنم ممنون میشم راهنماییم کنید
    دوست عزیز اینکه از چه برندی و قدرتی هدها رو انتخاب بفرمایید به نوع کاربری و بودجه شما بستگی داره. اینطور که می فرمایید که برای کسب تجربه هست فکر می کنم هدهای 200 تا 300 ژول برای شما مناسب باشه و می تونید از برندهای چینی مثل جین بی - جی تی ال و ... استفاده کنید. شما می تونید با تهیه حداقل 2 شاخه نور کارتون رو شروع کنید ولی برای اینکه دستتون در نورپردازی بتاز باشه سعی کنید 3 شاخه بخرید.
    BraveKnight و shila تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا SaEiD_MaFiA آواتار ها
    تشکر کرده
    16

عاغا من مارک جین بی رو خردیم. حقیقتش رو بگم راضی هستم ازش... دوتا 400 ژول خریدم و یه 300
    البته این مارک رو کسی که آتلیه هم داشت بهم معرفی کرد. توی بین مارک های چینی واقعا چیز خوبیه ... ارزش خریدن هم داره
    نیازی هم نیست مدل های دیجیتال رو بخرید... همون مدل های آنالوکش کافیه و مقرون به صرفه تر

موفق باشید
    BraveKnight تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

کیت نورپردازی کامل ۳۰۰ ژول خریدم مارک digistudio
    قیمت ۲۸۰۰

صفحه 4 از 16 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... آخرینآخرین