صفحه 28 از 54 نخستنخست ... 18 24 25 26 27 28 29 30 31 32 38 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 271 تا 280 , از مجموع 535
Like Tree626تشکر

موضوع: فلاش براي دوربين هاي نيكون

كاربر همراه M.Moghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    3146

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

شخصا عقیده دارم ، داشتن چند عدد فلاش ( چند منبع نور از جهات مختلف امکان چیدن پلان های نور مختلف را خواهد داد)
    بسیار کارا تر از یک منبع ، اما قوی تر و گرانتر است

شخصا دو عدد Sb600 را به یک عدد Sb900 ترجیح میدهم.
    اما از آنجایی که دوربین فعلی شما D3100 است و سیستم CLS ندارد( مثل D3000 و D5000 و D5100 )

پس بهتر است یکی از سه فلاش Sb700 Sb800 Sb900 بخاطر داشتن مود SU4 که به شما اجازه میدهد تا برد 40 متر با همین دوربین خود بصورت وایرلس بدون احتیاج به وسیله دیگری بکار ادامه دهید. البته کنترل قدرت از روی خود فلاش ها و به صورت دستی خواهد بود
    و این سه فلاش خود را با فلاش سر دوربینتان سینک میکنند.

موفق باشید

انوش
    باتشکر از پاسخ شما که همیشه دقیق و عالیست پس با حدود 600 انتخاب(ها) دقیقتری میشه معرفی کنید

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadmoghadam نمایش پست ها
    باتشکر از پاسخ شما که همیشه دقیق و عالیست پس با حدود 600 انتخاب(ها) دقیقتری میشه معرفی کنید
    درود

نظر لطف شماست ،

با این قیمتهای جدید که فلاش 500 هزار تومانی Sb900 به قیمت 680 هزار تومان رسیده است ( در نور نگار )

دو گزینه دیگر میماند ( که Su4 داشته باشند ) یکی Sb700 که بجای Sb600 تولید شده که فرق قدرتی چندانی ندارند فقط اندکی تفاوت داشته که یکی از آنها اضافه شدن مود Su4 است. قیمت فلاش Sb700 اینطور که میشنوم هم قیمت فلاش دست دوم Sb800 شده است ( فلاش Sb800 دیگر آکبند ندارد چون بجایش Sb900 تولید شده )
    و فکر میکنم خرید یک دست دوم تمیز Sb800 بهترین گزینه باشد که هم مود Su4 داشته باشد و هم قیمت مناسب و ضمنا گاید نامبر و قدرت آن حتی بیشتر از Sb900 است.

اگر دوربین شما سیستم CLS داشت به شما دو عدد Sb600 توصیه میکردم اما هم اکنون میتوانید با این بودجه یک Sb800 تهیه کنید و اضافه هم خواهید آورد
    اما اگر بخواهید Sb900 بخرید باید مقداری هم به بودجه تان بیفزایید و تازه Sb900 فلاش قوی تری نسبت به Sb800 هم نیست فقط تغییراتی کرده و به اندازه یک Sb600 از آن گرانتر شده است!

موفق باشید

انوش
    M. Beyrami، ahmad.abaee، behrooz radin و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه M.Moghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    3146

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

نظر لطف شماست ،

با این قیمتهای جدید که فلاش 500 هزار تومانی Sb900 به قیمت 680 هزار تومان رسیده است ( در نور نگار )

دو گزینه دیگر میماند ( که Su4 داشته باشند ) یکی Sb700 که بجای Sb600 تولید شده که فرق قدرتی چندانی ندارند فقط اندکی تفاوت داشته که یکی از آنها اضافه شدن مود Su4 است. قیمت فلاش Sb700 اینطور که میشنوم هم قیمت فلاش دست دوم Sb800 شده است ( فلاش Sb800 دیگر آکبند ندارد چون بجایش Sb900 تولید شده )
    و فکر میکنم خرید یک دست دوم تمیز Sb800 بهترین گزینه باشد که هم مود Su4 داشته باشد و هم قیمت مناسب و ضمنا گاید نامبر و قدرت آن حتی بیشتر از Sb900 است.

اگر دوربین شما سیستم CLS داشت به شما دو عدد Sb600 توصیه میکردم اما هم اکنون میتوانید با این بودجه یک Sb800 تهیه کنید و اضافه هم خواهید آورد
    اما اگر بخواهید Sb900 بخرید باید مقداری هم به بودجه تان بیفزایید و تازه Sb900 فلاش قوی تری نسبت به Sb800 هم نیست فقط تغییراتی کرده و به اندازه یک Sb600 از آن گرانتر شده است!

موفق باشید

انوش
    پس اگر sb800 پیداکردم(فک کنم بهتر برم ناصر خسرو دنبالش درسته؟)که هیچ ولی اگر پیدا نکردم بنظرتون فعلا یک sb600 با رادیو فلش(اگر اشتباه نکنم تریگر) تهیه کنم که بعدا بتوانم یک sb600 دیگر اضافه کنم یا همان sb700 بگیرم؟

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

در بازار قیمت یک فلاش sb600 رو به اضافه یک تریگر کنید ببینید چه میشود،
    اگر هم قیمت یک sb700 بود که خودش Su4 دارد و محاسنی دیگر، که بهتر است خود را درگیر کار با تریگر های چینی نکنید
    اگر هم Sb800 تمیز به همان قیمت پیدا کردید که دیگر اصلا قابل مقایسه نیست.

خرید Sb600 تنها به دلیل ارزانتر تمام شدن اولویت خواهد داشت که بتوانید دو عدد فلاش تهیه کنید اگر بنا به هم قیمت شدن باشد صرف با Sb800 است

موفق باشید

انوش
    M. Beyrami، ahmad.abaee، behrooz radin و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

سلام
    نظرتون در مورد نیسن866 چیه؟با توجه به قیمت کمتر ارزش خرید داره؟با دوربینهای نیکون بخوبی تطبیق پیدا میکنه؟میخوام این فلاش رو بگیرم چون قابلیت آپدیت داره بعدا که دوربین نیکون خریدم باهاش کار کنم.
    کفشک فلزی پایه فلاش چقدر مهمه و کلا میارزه صبر کنم ورژن2 بیاد بگیرم یا دست دو معمولیش رو بگیرم؟
    با تشکر
    ویرایش توسط ehsan+ : Monday 25 July 2011 در ساعت 00:44
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadmoghadam نمایش پست ها
    پس اگر sb800 پیداکردم(فک کنم بهتر برم ناصر خسرو دنبالش درسته؟)که هیچ ولی اگر پیدا نکردم بنظرتون فعلا یک sb600 با رادیو فلش(اگر اشتباه نکنم تریگر) تهیه کنم که بعدا بتوانم یک sb600 دیگر اضافه کنم یا همان sb700 بگیرم؟
    سلام
    SB-800 رو احتمالا در ناصر خسرو به قيمت گزاف بتونيد پيدا كنيد.
    به اين آدرس دقت كنيد: از سمت خيابان باب همايون وارد پاساژ جوانمرد بشيد.همون ابتدا سمت راست قبل از ساندويچي يك مغازه بزرگ هست كه پشت ويترينش جعبه در حد نو ليبل خورده sb-800 گذاشته. يعني در طول يك سال اخير هر بار كه رفتم اونجا همينطور بوده.
    قبل از گرانيهاي اخير 400 تومن ميداد.الان ؟
    احتمال داره كه هنوز هم داشته باشه.
    Persian و M.Moghadam تشکر می‌کنند.

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

سلام
    من حدود 1.5 ماه پیش،یه SB800 در حد نو از یکی از دوستانم گرفتم 345
    بنظر من اگر از دوستی آشنایی بتونید بگیرید هم به نفع شمای خریدار میشه هم به نفع اون که میخواد بفروشه

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    62

سلام به همه ی دوستان
    من اطلاعات زیادی راجع به فلاش ندارم
    میخواستم بدونم ایا با حدود 50 توما میشه یک فلاش خوب برای نیکون گرفت؟؟؟
    برای پرتره میخوام
    فلاش سر خود دوربین نور رو با متعادل پخش میکنه و بافت صورت به خوبی مشخص نمیشه

لطفا منو در این مورد راهنمایی کنید
    با تشکر از همه

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط smagoli نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان
    من اطلاعات زیادی راجع به فلاش ندارم
    میخواستم بدونم ایا با حدود 50 توما میشه یک فلاش خوب برای نیکون گرفت؟؟؟
    برای پرتره میخوام
    فلاش سر خود دوربین نور رو با متعادل پخش میکنه و بافت صورت به خوبی مشخص نمیشه

لطفا منو در این مورد راهنمایی کنید
    با تشکر از همه
    با حدود 50 تومان تنها به فلاشهاي دست دوم ميشه فكر كرد. اون هم از نوع قديمي و نه چندان تميزش!

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    62

نقل قول نوشته اصلی توسط Rouzbeh Ehsani نمایش پست ها
    با حدود 50 تومان تنها به فلاشهاي دست دوم ميشه فكر كرد. اون هم از نوع قديمي و نه چندان تميزش!
    حد اقل باید چقدر در نظر بگیرم؟؟؟

صفحه 28 از 54 نخستنخست ... 18 24 25 26 27 28 29 30 31 32 38 ... آخرینآخرین