صفحه 44 از 54 نخستنخست ... 34 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 431 تا 440 , از مجموع 535
Like Tree626تشکر

موضوع: فلاش براي دوربين هاي نيكون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Rouzbeh Ehsani نمایش پست ها
    دوست عزیز یافتن قیمت چنین فلاشی در نت کار ساده ایست.حدود 1800 هزار تومن.

مدل PE-205 آن دارای ولتاژ تریگر حدود 150 ولت است و ولتاژ تریگر فلاش شما هم چیزی در همین حدود و یا بیشتر است و در نتیجه امکان آسیب رساندن به دوربینتان وجود دارد بنابراین از سوار کردن این فلاش خشن و قدیمی بر نیکون 5200 ظریف و مدرن بهتر است خودداری کنید.
    از فلاش سرخود دوربین قویتر است همانطور که از جدول پشت آن پیداست
    میشه بگید چطور ممکنه آسیب بزنه؟ من عملا متوجه شدم قدرت این فلاش از فلاش خود دوربین بهتره و تو عکاسی در شب نتایج نسبتاً خوبی بهم داد. ولی خب بخواد آسیب بزنه میذارمش کنار. در هر حال از نظر باطری کمی کمک حالم بود.تشکر از پاسختون

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط free lancer نمایش پست ها
    میشه بگید چطور ممکنه آسیب بزنه؟ من عملا متوجه شدم قدرت این فلاش از فلاش خود دوربین بهتره و تو عکاسی در شب نتایج نسبتاً خوبی بهم داد. ولی خب بخواد آسیب بزنه میذارمش کنار. در هر حال از نظر باطری کمی کمک حالم بود.تشکر از پاسختون
    ببینید فلاشهای امروزی نیکون که با دوربینهای جدید همخوانی دارند دارای ولتاژ تریگر حدود 5 ولت هستند.دیگه خودتون حسابش را بکنید....با توجه به آنکه مواردی در رابطه با صدمه دیدن دوریینها در اثر استفاده از فلاشهای قدیمی (با ولتاژ تریگر بالا ) وجود داشته لذا همیشه جانب احتیاط را بایستی رعایت کرد.
    mamad_7kl تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

ببینید فلاشهای امروزی نیکون که با دوربینهای جدید همخوانی دارند دارای ولتاژ تریگر حدود 5 ولت هستند.دیگه خودتون حسابش را بکنید....با توجه به آنکه مواردی در رابطه با صدمه دیدن دوریینها در اثر استفاده از فلاشهای قدیمی (با ولتاژ تریگر بالا ) وجود داشته لذا همیشه جانب احتیاط را بایستی رعایت کرد.
    بسیار ممنونم. ولی در نهایت من هر 500 شات یک بار این فلش رو سوار می کردم که اینجور که شما میگید بهتره حتی در حد خیلی کم هم نکنم این کارو

كاربر آشنا pnde آواتار ها
    تشکر کرده
    225

سلام.من يه فلاش براي D90ميخوام برا عكسهاي داخل باغ ميخوام.لطفا راهنمايي كنيد

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط pnde نمایش پست ها
    سلام.من يه فلاش براي D90ميخوام برا عكسهاي داخل باغ ميخوام.لطفا راهنمايي كنيد
    سلام.بودجه در نظر گرفته شده چقدر است؟

كاربر همراه شهاب سیّافی آواتار ها
    تشکر کرده
    286

سلام به اساتید. چند وقتیه که دوربین رو عوض کردم و یه d90 خریدم. توی شب با لنز 50 میلیمتری کم و بیش با زیاد کردن ایزو میشه عکس خوب گرفت اما با 18-105 عملا هر عکسی میگیرم مفت نمیارزه. به فکر خرید فلش افتادم اما متاسفانه فرومهای فلش ها خیلی در همن و پستها گاها خیلی قدیمی. تنها فلشی که با توجه به بودجم تو سایتا زیاد به چشمم خورده نیسین 866 بوده اما بعضی جاها ازش بد میشنوم. با 700 800 تومن فلش خوب چی میشه خرید؟ من عکاسی رو فقط به عنوان تفریح انجام میدم و هزینه بیشتر از این برام به صرفه نیست

خودم رو توی این لینک معرفی کردم
    http://forum.akkasee.com/f23/t275-40.html#post344715

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط شهاب سیّافی نمایش پست ها
    سلام به اساتید. چند وقتیه که دوربین رو عوض کردم و یه d90 خریدم. توی شب با لنز 50 میلیمتری کم و بیش با زیاد کردن ایزو میشه عکس خوب گرفت اما با 18-105 عملا هر عکسی میگیرم مفت نمیارزه. به فکر خرید فلش افتادم اما متاسفانه فرومهای فلش ها خیلی در همن و پستها گاها خیلی قدیمی. تنها فلشی که با توجه به بودجم تو سایتا زیاد به چشمم خورده نیسین 866 بوده اما بعضی جاها ازش بد میشنوم. با 700 800 تومن فلش خوب چی میشه خرید؟ من عکاسی رو فقط به عنوان تفریح انجام میدم و هزینه بیشتر از این برام به صرفه نیست
    سلام.
    لنز 18-105 واقعا لنز ارزشمندیه اگه بتونید از لرزشگیرش بهره کافی رو ببرید.
    در مورد فلاش عرض کنم که با توجه به بودجه تون اگه بتونید sb-600 دسته دوم پیدا کنید بهترین انتخابه.البته کمی نیاز به صبر داره.اگر تهران بودید میگفتم حتما برید ناصر خسرو سر بزنید.حدود 600 تا 650 تومن قیمت خیلی تمیزش است.
    اگر صبر در کار نیست و به یک سری موارد مثل : ویز ویز دائم فلاش یا کیف بی کیفیت یا خطای نورسنجی(رندوم) یا کیفیت ساخت پایین تر یا ... خیلی براتون مهم نیست همون 866ii میتونه بهترین انتخاب باشه.
    موفق باشید
    fariborz.nz و شهاب سیّافی تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    286

سلام.
    لنز 18-105 واقعا لنز ارزشمندیه اگه بتونید از لرزشگیرش بهره کافی رو ببرید.
    در مورد فلاش عرض کنم که با توجه به بودجه تون اگه بتونید sb-600 دسته دوم پیدا کنید بهترین انتخابه.البته کمی نیاز به صبر داره.اگر تهران بودید میگفتم حتما برید ناصر خسرو سر بزنید.حدود 600 تا 650 تومن قیمت خیلی تمیزش است.
    اگر صبر در کار نیست و به یک سری موارد مثل : ویز ویز دائم فلاش یا کیف بی کیفیت یا خطای نورسنجی(رندوم) یا کیفیت ساخت پایین تر یا ... خیلی براتون مهم نیست همون 866ii میتونه بهترین انتخاب باشه.
    موفق باشید
    راستش لنز من یه بار تعمیر رفته و نمیدونم الان لرزشگیرش درست عمل میکنه یا نه! نمیدونم چرا تاحالا هم به زهنم نرسیده بود یبار خاموش کنم چک کنم! :D تهران نیستم اما خب زیاد سر میزنم تهران. جای خاصی تو ناصر خسرو هست که دسته 2 بفروشن این چیزارو؟ چون اونسری تا یه جاهایی گشتم اما زیاد دسته دو به چشمم نخورد!
    یه سوال دیگه. این فلاشی که فرمودین یه نگاه مختصر به مشخصاتش کردم. زومش بصورت اتومات عمل میکنه یا دستیه؟ یعنی با زوم کردن خود لنز فلاش هم زوم میکنه؟
    ویرایش توسط شهاب سیّافی : Thursday 20 June 2013 در ساعت 09:18

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط شهاب سیّافی نمایش پست ها
    راستش لنز من یه بار تعمیر رفته و نمیدونم الان لرزشگیرش درست عمل میکنه یا نه! نمیدونم چرا تاحالا هم به زهنم نرسیده بود یبار خاموش کنم چک کنم! :D تهران نیستم اما خب زیاد سر میزنم تهران. جای خاصی تو ناصر خسرو هست که دسته 2 بفروشن این چیزارو؟ چون اونسری تا یه جاهایی گشتم اما زیاد دسته دو به چشمم نخورد!
    یه سوال دیگه. این فلاشی که فرمودین یه نگاه مختصر به مشخصاتش کردم. زومش بصورت اتومات عمل میکنه یا دستیه؟ یعنی با زوم کردن خود لنز فلاش هم زوم میکنه؟
    سلام.اگه منظورتون SB-600 است...بله با زوم کردن لنز فلاش نیز زوم خواهد شد.
    در ناصر خسرو بیشتر در مغازه های کنار خیابان باید بگردید.و کمی هم به شانس بستگی دارد.البته توصیه نمیکنم بر اساس شانس بکوبید بیایید تهران...
    شهاب سیّافی تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    286

سلام.اگه منظورتون SB-600 است...بله با زوم کردن لنز فلاش نیز زوم خواهد شد.
    در ناصر خسرو بیشتر در مغازه های کنار خیابان باید بگردید.و کمی هم به شانس بستگی دارد.البته توصیه نمیکنم بر اساس شانس بکوبید بیایید تهران...
    مرسی. فلاش های سیگما یا یانگنو اینا چی؟ بدرد بخور نیستن؟

صفحه 44 از 54 نخستنخست ... 34 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... آخرینآخرین