صفحه 12 از 23 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 111 تا 120 , از مجموع 225
Like Tree179تشکر

موضوع: Slave Flash (فلاش دوم)

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: Slave Flash (فلاش دوم)

وحید جان مبارک باشد...

قیافه اش شبیه ET است..

EHSAN2، Mashhadi Vahid، farhad44 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Smile پاسخ: Slave Flash (فلاش دوم)

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir A نمایش پست ها
    وحیدجان چقدر بامزه و جالب است!

زمان شارژ چقدر است؟

فکر می‌کنم اینقدر زور داشته باشد که در دیافراگم 8 و نزدیک به دیوار، سایه سوژه‌ها را از دیوار حذف کند. چیز جمع و جور و جالبی است. برند معتبری هم هست.
    ممنون

بعد از هر بار فلاش 5 تا 6 ثانيه طول ميكشد كه آماده فلاش بعدي شود.

بله؛ فكر ميكنم. عكسهاي زير به ترتيب بدون فلاش اسليو و با فلاش اسليو است (البته خيلي سريع و ناشيانه است):

[IMG]http://i26.*******.com/av28tj.jpg[/IMG]

[IMG]http://i26.*******.com/b51rg1.jpg[/IMG]

فاصله دوربين از سوژه در حدود 3 متر، و فاصله فلاش اسليو در حود 2 متر است ..كه البته باعث اور شدن عكس شد ( از بالا و بغل رو به اشيا گرفتم)
    ديافراگم 8 و سرعت 60/1 است. و همه تنظيمات اعم از فوكوس و قدرت فلاش داخلي و ... يكي است.

با خودم گفتم كاش 2 تا از اينها داشتم :biggrin:
    Amir Mohebi، A_Maddah، Kaveh Ghobadi و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض فوری Slave Flash برای سونی w80 میخوام

سلام
    دوستان سونی w80 دارم فلاشش خیلی ضعیف هست تو شب پدر در میاره میخواستم Slave Flash براش بگیرم 1 مدل خود سونی سنتر داره که توسط پایه بهش پیچ میشه مدل Hvl-fsl1b راجب برد فلاشش بچه ها برام توضیح دادن تو 1 پست ولی اگه میشه 1 بار بگید خوب هست پرتاب فلاشش فقط بدیش باطری این فلاش هیین که باطریCR123R میخوره ولی تو تهران باطری شارژیش رو پیدا نکردم همه جا این فلاش رو میدن 30 تومان 1 جا پیدا کردم میده 16 تومان می ارزه بخرم تا 20 تومان فلاش دیگه سراغ دارین بگیرم خیلی نیاز به این فلاش دوم
    راستی اگه از این Slave Flash استفاده کنم مثلا دوربین در فاصله 3 متری از سوژه باشه فلاش رو ببرم در فاصله 2 متری سوژه منظورم اینه که به دوربین پیچ نکم این فلاشها کار میکنه
    راستی اگه از فلاش دوربین قدیمی ها استفاده کنم چون 1 دونه دارم که میتونی دکمه فلاش رو بزنی بودن نیاز به دوربین کار میکنه استفاده کنم صدمه میزنه به دوربین w80 یا نه خلاصه چی کارکنم برای فلاش
    چون پول هم ندارم دوربین رو عوض کنم و از w80 هم راضی هستم فقط فلاش ضعیفش اذیت میکنه

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

پیش فرض پاسخ: فوری Slave Flash برای سونی w80 میخوام

امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: فوری Slave Flash برای سونی w80 میخوام

نقل قول نوشته اصلی توسط mpeg نمایش پست ها
    سلام
    دوستان سونی w80 دارم فلاشش خیلی ضعیف هست تو شب پدر در میاره میخواستم Slave Flash براش بگیرم 1 مدل خود سونی سنتر داره که توسط پایه بهش پیچ میشه مدل Hvl-fsl1b راجب برد فلاشش بچه ها برام توضیح دادن تو 1 پست ولی اگه میشه 1 بار بگید خوب هست پرتاب فلاشش فقط بدیش باطری این فلاش هیین که باطریCR123R میخوره ولی تو تهران باطری شارژیش رو پیدا نکردم همه جا این فلاش رو میدن 30 تومان 1 جا پیدا کردم میده 16 تومان می ارزه بخرم تا 20 تومان فلاش دیگه سراغ دارین بگیرم خیلی نیاز به این فلاش دوم
    راستی اگه از این Slave Flash استفاده کنم مثلا دوربین در فاصله 3 متری از سوژه باشه فلاش رو ببرم در فاصله 2 متری سوژه منظورم اینه که به دوربین پیچ نکم این فلاشها کار میکنه
    راستی اگه از فلاش دوربین قدیمی ها استفاده کنم چون 1 دونه دارم که میتونی دکمه فلاش رو بزنی بودن نیاز به دوربین کار میکنه استفاده کنم صدمه میزنه به دوربین w80 یا نه خلاصه چی کارکنم برای فلاش
    چون پول هم ندارم دوربین رو عوض کنم و از w80 هم راضی هستم فقط فلاش ضعیفش اذیت میکنه

سلام

آخرين قيمتي كه من ازين فلاش داشتم 34 تومان بود.

کد:
    http://www.sony-mea.com/product/hvl-fsl1b/sku/hvl-fsl1b%2B%2B%2Bce7?site=hp_en_ME_i
    گايد نامبر 14 دارد كه زياد قوي نيست، ولي كار راه اندازه،

در صورتي كار ميكند كه نور از فلاش دوربين بهش برسد (يا مستقيم يا بصورت انعكاسي)

در محيطهاي بيروني و غير سرپوشيده احتمالا" كار نخواهد كرد.

باتري آن هم قاعدتا" حالا حالاها مشكلي نخواهد داشت.

در كل نياز به كمي تمرين و قلق گيري دارد، ولي چون W80 مد منوال ندارد، ممكن است كمي به مشكل بخوريد.

و اگر نتوانيد "پيش فلاش" را خاموش كنيد، اصلا" به درد نخواهد خورد. ولي حتما" يك راهي هست كه سوني اين فلاش را براي اين مدلها معرفي كرده.

در كل ؛ اگر من بودم، ميخريدم.

فلاش اسليو!!!!

پ.ن: من پست جناب محبي را بعد از ارسال ديدم.
    Amir Mohebi، Amin Zarif و M. Beyrami تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: فوری Slave Flash برای سونی w80 میخوام

گايد نامبر 14 است یعنی پراتاب فلاش در ایزوی 100 حالا میشه 6 متر لطفا بگید چند متر میشه راستی به غیر از این مدل سونی که گفتم چی میشه استفاده کرد
    و1 سوال دیگه یعنی اگه من این رو تو خبایان باهاش عکس بگیرم این فلاش کار نمیکنه
    و منظور شما از { باتري آن هم قاعدتا" حالا حالاها مشكلي نخواهد داشت} چیه متوجه نمشم شما باطری شارژی این مدل رو دیدید قیمتش چنده
    راستی چرا تاپیک پاک میشه راسنب یادم رفت یاتوجه به اینکه w80 تنظیم دستی زیادی نداره با 20 تومان چه فلاش دیگه ای میشه گرفت با پایه و احیانا چشمی راستی چشمی کجا فلاشها مه چشمی ندارن وصل میشه حالا در کل فلاش خود سونی Hvl-fsl1b رو بگیرم یا فلاش دیگه نظر تون رو بگید تاپیک ها رو هم خوندم جالب بود ولی زیاد چیزی نفهمیدم ولی فلاشی که برای کانن ساخته بود دوستمون یرای مدل 510 جالب بود
    مرسی
    ویرایش توسط mpeg : Friday 23 May 2008 در ساعت 14:39

تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: فوری Slave Flash برای سونی w80 میخوام

گايد نامبر 14 است یعنی پراتاب فلاش در ایزوی 100 حالا میشه 6 متر لطفا بگید چند متر میشه راستی به غیر از این مدل سونی که گفتم چی میشه استفاده کرد
    و1 سوال دیگه یعنی اگه من این رو تو خبایان باهاش عکس بگیرم این فلاش کار نمیکنه
    و منظور شما از { باتري آن هم قاعدتا" حالا حالاها مشكلي نخواهد داشت} چیه متوجه نمشم شما باطری شارژی این مدل رو دیدید قیمتش چنده
    راستی چرا تاپیک پاک میشه راسنب یادم رفت یاتوجه به اینکه w80 تنظیم دستی زیادی نداره با 20 تومان چه فلاش دیگه ای میشه گرفت با پایه و احیانا چشمی راستی چشمی کجا فلاشها مه چشمی ندارن وصل میشه حالا در کل فلاش خود سونی Hvl-fsl1b رو بگیرم یا فلاش دیگه نظر تون رو بگید تاپیک ها رو هم خوندم جالب بود ولی زیاد چیزی نفهمیدم ولی فلاشی که برای کانن ساخته بود دوستمون یرای مدل 510 جالب بود
    مرسی
    - گايد نامبر 14 يعني با ديافراگم 2.8 و ايزوي 100 ميشه 5 متر.

- از مدلهاي ديگر زياد اطلاع ندارم.

- نه، به احتمال زياد در خيابان كار نخواهد كرد.

- باتريش رو نديدم؛ ولي قبل از اينكه بخواهد باتريش خراب شود، احتمالا" شما 3-2 تا دوربين تا آن موقع عوض خواهيد كرد.

- تاپيك پاك خواهد شد، شايد براي اينكه در محل درستي باز نكرديد (در قسمت فلاش بايد ميبود، نه SONY ) و همچنين با توجه به وجود تاپيك مشابه از قبل.

- اگر همان تاپيكي كه لينكش را گذاشتم بخوانيد جواب بقيه سوالاتتان را هم ميگيريد. :)
    Sina.J و M. Beyrami تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

از روی گايد نامبر چطوری میشه پرتاب فلاش رو محاسبه کرد
    راستی به این عکس تبلیغاتی توجه کنید فلاش Hvl-fsl1b سونی تو محیط باز مثل اینکه کار میکنه
    در ضمن مگه با اون باطری cr123r که دونه ای 1000 تومان است چند تا میشه فلاش زد اگر شارژیش نباشه تو تهران اصلا به صرفه نیست چون بعد ار مدتی پول باطری از فلاش بیشتر میشه
    راستی کسی دیگه نمیدونه به غیر از فلاش اسلیو Hvl-fsl1b چی میشه برای سونی w80 استفاد کرد
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg 01a.jpg‏ (39.4 کیلو بایت, 117 بازدید)

كاربر همراه
    تشکر کرده
    65

از روی گايد نامبر چطوری میشه پرتاب فلاش رو محاسبه كرد
    فاصله x ديافراگم = گايد نامبر
    پس براي گايد نامبر 14 داريم 14/2.8=5
    ₪ ??D?? ₪
    محمد

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

دوستان فلاش سونی HVL-F1000 رو میشه برای w80 استفاده کرد چون اینم رو 1 پایه پیچ میشه کنار دوربین
    کسی میدونه تو ایران اومده این فلاش یا نه اگه هست چنده
    آقای Mashhadi Vahid من این فلاش UNOMAT B14 رو تو تهران پیدا کردم 25 تومان میشه راجب این فلاش توضیح بدی مصرف باتریش چطوره در ضمن چشم الکتریکیش کجاش هست و با دوربین کاپکت میشه نتیجه خوبی از این فلاش گرفت و اینکه تو چه زاویه ای باید نسبت به دوربین قرار بگیره تا عمل کنه اگه کنار دوربین باشه عمل میکنه در ضمن چند تا نمونه عکس که با این فلاش گرفتی بزار تا ببینیم
    ویرایش توسط mpeg : Saturday 24 May 2008 در ساعت 20:29

صفحه 12 از 23 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 ... آخرینآخرین