صفحه 48 از 85 نخستنخست ... 38 44 45 46 47 48 49 50 51 52 58 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 471 تا 480 , از مجموع 847
Like Tree1155تشکر

موضوع: راهنمايي در مورد خريد انواع فلاش اکسترنال ( هات شو )

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

اگر منظور تان این برند است ؟!

AURORA Lite Bank

و این مدل :

http://www.alb.co.kr/product/new_det...332&codeidx=25

4525_0.jpg

که در خرید اش شک هم نفرمایید چشم بسته هم خریدید هیچ اشکالی ندارد.

جز برند های بسیار خوب جهانی است ولی در ایران کمتر استقبال شده( عدم آگاهی ) نمایندگی اش فتو سامان است همان نمایندگی سینار

Saman | Home
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر آشنا Dejavu آواتار ها
    تشکر کرده
    96

سلام

ممنون جناب قبادی
    بله منظورم دقیقا همین فلاش هست البته یک شاخه از این فلاش رو دارم (البته به صورت امانت دستمه) 400 ژول هست
    ممنون از راهنماییتون در مورد شرکت نماینده اتفاقا امروز طی یه تماس تلفی آخرین قیمت‌ها را جویا شدم (گویا افزایش چشمگیری داشته) بد نست شما و دوستان هم بدانند

فلاش aurora ا 300 ژول 670000 هزار تومان
    فلاش aurora ا 400 ژول 839900 هزار تومان
    فلاش hyundai ا 400 ژول 666000 هزار تومان
    چترها هم تک کاره نداشت دو کارش همان مارک aurora به قیمت 76000 تومان
    پایه فنری یا همان بادی 108000 تومان

حالا یه سوالی که با توجه به قیمت‌های بالا پیش میاد اینه که تفاوت بین فلاش 300 ژول با 400 ژول 169 هزار تومان هست آیا ارزش داره که این مبلغ هم هزینه بشه و 100 ژول بیشتر را بگیرم (البته داخل آتلیه که لازم نمیشه به نظرم) نظر شما چیه ؟
    سعید سعیدی

تشکر کرده
    14101

من باشم یقینا 400 ژول را خواهم خرید.

در ضمن... از هیوندای هم غافل نشوید که برند بسیار خوبی است و فلاش های بسیار خوبی هستند و مشابه فلاش های فومکس از نظر کیفیت و ... هستند.قیمت مناسبی هم دارند.اگر بنده قصد انتخاب داشته باشم هیوندای را انتخاب می کنم.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    96

بله قیمتش مناسبه ولی چون کسی با این فلاش ها نکرده (هیوندای) حداقل طرافیان من ، کمی دو دل هستم
    پس به نظر شما با aurora برابری میکنی...
    سعید سعیدی

تشکر کرده
    14101

فلاش های هیوندای فلاش های بسیار خوب و با کیفیتی هستند و بسیار دقیق و خوش ساخت.از نظر قطعات و تجهیزات فومکس و هیوندای و آئورورا و Rime Lite هر چهار تا ساخت کره هستند و یک سر و گردن ( یقینا بیشتر ) از فلاش های مختلف چینی بالاتر هستند و در پاره ای از موارد شبیه به فلاش های اروپایی بوده و رفتار مشابه ای دارند.این چهار برند بهترین برند های کره ای در بازار ایران هستند که متاسفانه روز به روز قیمت شان افزایش پیدا می کند.

البته این برند ها از جهاتی ساختار یکسانی دارند و مثلا فلاش های Rime Lite و Hyundae هر دو ساخت یک شرکت هستند.

در بین این برند ها Rime Lite واقعا شاهکار است و از نظر کیفیت و امکانات در حد و اندازه فلاش های اروپایی است.

البته برند Hyundae و Hyundai با هم متفاوت هستند. اولی را Rime Lite می سازد و دومی را فومکس در اصل اسم کمپانی فومکس Hyundai Fomex است.

این برند ها از تمامی برند های چینی در بازار ایران و خارج از ایران برتر هستند و دقت و کیفیت بالاتری دارند.
    ahmad.abaee تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

تشکر کرده
    96

ممنون جناب قبادی اطلاعات جالب و ارزشمندی دادین حتما در انتخاب من تاثیر خواهد داشت...
    در جستجوهام به این موارد برخوردم که کمی برام گنگ بود و با توضیحات مفید شما به جواب رسیدم
    سعید سعیدی

كاربر همراه mohamad.k آواتار ها
    تشکر کرده
    592

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    فلاش های هیوندای فلاش های بسیار خوب و با کیفیتی هستند و بسیار دقیق و خوش ساخت.از نظر قطعات و تجهیزات فومکس و هیوندای و آئورورا و Rime Lite هر چهار تا ساخت کره هستند و یک سر و گردن ( یقینا بیشتر ) از فلاش های مختلف چینی بالاتر هستند و در پاره ای از موارد شبیه به فلاش های اروپایی بوده و رفتار مشابه ای دارند.این چهار برند بهترین برند های کره ای در بازار ایران هستند که متاسفانه روز به روز قیمت شان افزایش پیدا می کند.

البته این برند ها از جهاتی ساختار یکسانی دارند و مثلا فلاش های Rime Lite و Hyundae هر دو ساخت یک شرکت هستند.

در بین این برند ها Rime Lite واقعا شاهکار است و از نظر کیفیت و امکانات در حد و اندازه فلاش های اروپایی است.

البته برند Hyundae و Hyundai با هم متفاوت هستند. اولی را Rime Lite می سازد و دومی را فومکس در اصل اسم کمپانی فومکس Hyundai Fomex است.

این برند ها از تمامی برند های چینی در بازار ایران و خارج از ایران برتر هستند و دقت و کیفیت بالاتری دارند.
    سلام

این برند Rhme lite که فرمودید در ایران نمایندگی معتبر داره ?
    اگر هست آدرس سایت آن را مرحمت بفرماید

تشکر کرده
    14101

همان فتوسامان که لیک اش را در چند پست قبل گذاشتم
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر همراه mohamad.k آواتار ها
    تشکر کرده
    592

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    همان فتوسامان که لیک اش را در چند پست قبل گذاشتم
    سلام
    خیلی ممنون از رهنمایی تون یه سایت سرزدم اما مثل اینکه ظاهراً از آن نمونه فلاش موجود ندارد و هیچ اطلاعاتی در موردش نمیدهد فقط میشود از طریق سایتش وصل شد به سایت اصلی سازنده محصولات
    راستی شرکتی هم هست به نام آقای رامین کاکاوند آدرس لینک http://www.raminkakavand.com/
    که فلاش هایی با نام تجاری Dream Light می فروشد می خواستم بدانم آیا با این نمونه فلاش ها کار کرده اید نظر خودتون را در مورد اینوع فلاش ها بفرمایید

تشکر کرده
    96

سلام

امروز 18/4/91 یک عدد شاخه فلاش Rime Lite مدل FAME 4 ا 400 ژول از فتو سامان با قیمت 666000 تومان خریداری شد.
    همنطور که جناب قبادی گفتند جداً این فلاش با فلش‌های اروپایی برابری می‌کنه من خودم یک شاخه اورارا مدل اوریون 400 ژول دارم (البته به صورت امانی) که یه مدتی هست دارم باهاش کار می‌کنم اصلا باهم قابل مقایسه نیستن از هم نظر مشخصات فنی و کیفیت ساخت و حتی قابلیت جرخش بدنه به 360 درجه دارای بدنه آلمینیومی صدای فن بسیار کم طوری که احساس میشه فلاش توی برق نیست و خاموشه در صورتی که اورارا مدل اوریون سرو صدای زیادی داره ....
    در کل که از خریدم بسیار خوشنود هستم به دوستان هم پیشنهاد می‌کنم
    Kaveh Ghobadi، illidan، ahmad.abaee و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    سعید سعیدی

صفحه 48 از 85 نخستنخست ... 38 44 45 46 47 48 49 50 51 52 58 ... آخرینآخرین