صفحه 38 از 85 نخستنخست ... 28 34 35 36 37 38 39 40 41 42 48 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 371 تا 380 , از مجموع 847
Like Tree1155تشکر

موضوع: راهنمايي در مورد خريد انواع فلاش اکسترنال ( هات شو )

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط nima13195 نمایش پست ها
    canon 40D
    این دوربین کامندر commander ندارد در نتیجه برای داشتن off-camera بصورت TTL باید از فلاش دوم رو دوربین بعنوان کامندر استفاده کنید.
    اگر میخواهید فقط یک فلاش داشته باشید رادیو تریگرهای TTl هم وجود دارند ( مثل photix یا ...) که باز قیمتهای کمی ندارند ( حدود 200 کمی بالا یا پایین ).
    به نظرم شما یک تریگر 50 -60 تومنی رادویی ( غیر TTL ) بخر با یک فلاش 866 و بصورت دستی تنظیم نور را انجام بده.خلاص.

فکر کنم دیگه وقت خونه تکونیه و نجوای60D بگوش میرسه ;)
    Nima Sadigh، R.Asgari و drfarahnak تشکر می‌کنند.

كاربر همراه drfarahnak آواتار ها
    تشکر کرده
    344

توصیه میکنم 100 تومان از 300 تومان آینده رو به 300 تومان فعلی اضافه کنید و یک فلاش 430 کنون بگیرید با یک رادیو تریگر 50 تومانی یانگنو. در صورت تمایل هم می توانید فلاش های نایسین رو بگیرید که دیگه نیازی به فلاش تریگر ندارید و با فلاش سر دوربین هم قابلیت تریگر شدن رو دارند اما باید قدرت فلاش ها رو دستی تنظیم کنید در صورت عدم تمایل به تنظیم دستی باید از فرمایشات استاد عزیز جناب احسانی استفاده کنید. یا حق.
    Nima Sadigh، R.Asgari و poker تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا piransal آواتار ها
    تشکر کرده
    225

با درود به اعضای تالار عکاسی

قصد خرید فلاش برای آتلیه ی عکاسی دارم با توجه به قیمت ها تصمیم به خرید از برند multiblitz دارم . منتها قیمت های مختلف از جاهای مختلف شنیدم ، می خواستم بدونم آیا نمایندگی در ایران داره ؟ وارد کننده ی اصلی چه کسی هست و آیا گارانتی هم داره ؟

ممنون می شم راهنماییم کنید

پ.ن : آگر آدرس یا نشانی هم دارند لطفا در پیام خصوصی به من اطلاع بدهید .
    king4 تشکر می‌کند.
    میکاییل صادقی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    35

نقل قول نوشته اصلی توسط nima13195 نمایش پست ها
    من نیاز به فلاش روی دوربین ندارم چرا باید یک فلاشم را روی دوربین نصب کنم؟فقط به عنوان کامندر...منطقیه؟ راه دیگه ای نیست؟(وسیله کوچکتر و ارزانتر)
    میتونید از سیم ETTL Cord بلند استفاده کنید. با این کار علاوه بر اینکه نیازی نیست یه فلش به عنوان کامندر روی خود دوربین نصب بشه، به طور کامل میتونید فلش رو کنترل کنید.فقط دقت کنید سیم حتما باید ETTL باشه.
    poker تشکر می‌کند.

كاربر آشنا piransal آواتار ها
    تشکر کرده
    225

نقل قول نوشته اصلی توسط piransal نمایش پست ها
    با درود به اعضای تالار عکاسی

قصد خرید فلاش برای آتلیه ی عکاسی دارم با توجه به قیمت ها تصمیم به خرید از برند multiblitz دارم . منتها قیمت های مختلف از جاهای مختلف شنیدم ، می خواستم بدونم آیا نمایندگی در ایران داره ؟ وارد کننده ی اصلی چه کسی هست و آیا گارانتی هم داره ؟

ممنون می شم راهنماییم کنید

پ.ن : آگر آدرس یا نشانی هم دارند لطفا در پیام خصوصی به من اطلاع بدهید .

اگر کسی از دوستان اطلاعاتی دارند لطفا راهنمایی کنند ، منتظر پاسخ شما هستم.
    میکاییل صادقی

كاربر همراه AliShamshirian آواتار ها
    تشکر کرده
    493

پیش فرض راهنمایی در مورد خرید فلاش نایسین Di622

با سلام خدمت اساتید انجمن.
    دوربین بنده 500D کاننه و طی جستجو برای یک فلاش با قیمت مناسب به فلاش های نایسین رسیدم. بیشتر برای استفاده در فضاهای بسته و عکسبرداری از فضای داخلی بهش نیاز دارم. ویدیوهای آقای (Dom Bower) رو تو یوتیوب دیدم، از فلش SB900 نیکون برای این کار استفاده میکرد. حالا سوال من اینه که با توجه به عدد راهنمای نزدیک این فلاش با Di622 آیا میتونم از فلاش di622 نایسین برای این منظور استفاده کنم؟ چون در حال حاضر نمیخوام زیاد هزینه کنم (و نمیتونم) و در آینده یکی دیگه هم از همین بگیرم، یا اینکه Di866 بگیرم و فقط! همین یکی؟! (چون جسارتاً :) خودم احساس میکنم دوتا فلاش دست آدم رو برای نورپردازی بیشتر باز میزاره)

البته منظورم Di622 Mark II بود.

با تشکر
    milad_iut تشکر می‌کند.

كاربر همراه AliShamshirian آواتار ها
    تشکر کرده
    493

در ارتباط با پست بالا، سوال دیگه ای که برام ایجاد شد، این بود که:
    با توجه به اینکه متوجه شدم، زوم این دوربین منطبق با فاصله کانونی در دوربین های فول فریمه، اصلاً برای دوربین های کراپ دار مناسب هست؟

پ.ن.
    شرمنده، فراموش کردم همون پست بالا رو ویرایش کنم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    165

سلام علیکم
    یه فلاش کوچیک میخوام استفاده بیشتر آف کمرا به همراه چتر و گرفتن پرتره در فضای آزاد
    sb -600 که قیمتش اینجا بالاس و تایپکای تقاضای خرید دست دومش هم تو فروم مثل اینکه بی پاسخ مونده همگی!
    قیمت های پایین تر فلاش غیر اصلی که چند تا مارک تو ایران بیشتر نیست
    مارک فلاش یانگنو برای دوربین نایکون D90 در نظر گرفتم
    Yn-467 195
    Yn-465 135
    تا جایی که اطلاع پیدا کردم ttl جفتشون در حالت آف کمرا نمیدن و فکر هم نکنم همیشه درست عمل کنه و بهتر همون کار کردن در مد منوال باشه
    آیا همین یه سری قابلیت هایی که مدل بالاتر 467 داره مثل زوم و... کاربرد داره برای کارم و
    حالت های اسلیو با دوربین نایکون خوب جواب میده(چون بعد قصد دارم فلاش اضافه کنم واگه بشه بعد همین فلش حالت اسلیو قرار بگیره عالی میشه )و در کل ارزش داره هزینه بیشتر برای اینها؟گزینهایی دیگه ای هم اگه هست بفرمایید (نه که ناچار مثل اینکه باید بریم همون sb-600 رو بگیریم).

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

سلام خدمت دوستان عزیزم. من یه دوربین کانن 550 دارم با یه لنز 24-105 که تازه خریدم و الان قصد خرید یه فلاش خوب رو دارم. عکاس حرفه ای هم نیستم فقط یه فلاش می خوام که بتونم باش کار کنم و از عکس گرفتن لذت ببرم. قیمتش هم مهم نیست. شما چه پیشنهادی دارین؟ ممنون از همگی.....
    M.Rahimizadeh تشکر می‌کند.

كاربر همراه Asri آواتار ها
    تشکر کرده
    5552

نقل قول نوشته اصلی توسط amin.safaei1 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیزم. من یه دوربین کانن 550 دارم با یه لنز 24-105 که تازه خریدم و الان قصد خرید یه فلاش خوب رو دارم. عکاس حرفه ای هم نیستم فقط یه فلاش می خوام که بتونم باش کار کنم و از عکس گرفتن لذت ببرم. قیمتش هم مهم نیست. شما چه پیشنهادی دارین؟ ممنون از همگی.....
    سلام
    در حال حاضر بهترین همان Canon Speedlite 580EX II است که کار با آن بسیار لذتبخش است
    You can take the boy out of Suffolk, but you can't take Suffolk out of the boy

صفحه 38 از 85 نخستنخست ... 28 34 35 36 37 38 39 40 41 42 48 ... آخرینآخرین