صفحه 49 از 85 نخستنخست ... 39 45 46 47 48 49 50 51 52 53 59 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 481 تا 490 , از مجموع 847
Like Tree1155تشکر

موضوع: راهنمايي در مورد خريد انواع فلاش اکسترنال ( هات شو )

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad.k نمایش پست ها
    سلام
    خیلی ممنون از رهنمایی تون یه سایت سرزدم اما مثل اینکه ظاهراً از آن نمونه فلاش موجود ندارد و هیچ اطلاعاتی در موردش نمیدهد فقط میشود از طریق سایتش وصل شد به سایت اصلی سازنده محصولات
    راستی شرکتی هم هست به نام آقای رامین کاکاوند آدرس لینک http://www.raminkakavand.com/
    که فلاش هایی با نام تجاری Dream Light می فروشد می خواستم بدانم آیا با این نمونه فلاش ها کار کرده اید نظر خودتون را در مورد اینوع فلاش ها بفرمایید
    والله ! چه عرض کنم به نظر جناب آقای کاکاوند همان کتاب های نورپردازی ! با متد 1950 شان را تکمیل تر کنند و به فروش برسانند یقینا موفق تر خواهند بود تا اینکه یک برند به بازرگانی Chilu Ping چین سفارش بدهند و فلاش ها را همراه کتاب ها و یا کتاب ها را همراه فلاش ها به فروش برسانند !

پوزش که اینقدر رک و راست عرض کردم.
    Maysam.P، masoudrejae، h.noori و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    والله ! چه عرض کنم به نظر جناب آقای کاکاوند همان کتاب های نورپردازی ! با متد 1950 شان را تکمیل تر کنند و به فروش برسانند یقینا موفق تر خواهند بود تا اینکه یک برند به بازرگانی Chilu Ping چین سفارش بدهند و فلاش ها را همراه کتاب ها و یا کتاب ها را همراه فلاش ها به فروش برسانند !

پوزش که اینقدر رک و راست عرض کردم.
    بیشتر عکسها و نمودارهای آن دو کتاب، از کاتالوک چند سال پیش Hensel کپی شده است.

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

سلام
    یک سوال در مورد انتخاب بین 3 فلاش کنون 430 / 580 / 600

هدف اصلی ایجاد نور مناسب برای عکاسی پرتره و ... در فضای باز و همینطور استفاده برای عکاسی از قطره و کلا عکاسی با سرعت بالا هست
    فقط گاهی از اوقات به فلاش نیاز پیدا مینکنم واسه همین میخوام بدونم آیا 430 برای من مناسب هست ؟ و اگر ایرادی یا محدودیتی داره چی هست ؟

و در مورد 580 و 600 با توجه به اینکه اختلاف قیمت زیادی ندارن فکر کنم 600 منطقی تر باشه خریدش و میخوام بدونم برای این استفاده ها بین 430 و 600 چقدر میتونه اختلاف باشه

دوربین هم 7 دی هست و لنز ها هم 105-24 و 50 و به زودی 22-10
    ممنون
    m.a.i تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط iman kh نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال در مورد انتخاب بین 3 فلاش کنون 430 / 580 / 600

هدف اصلی ایجاد نور مناسب برای عکاسی پرتره و ... در فضای باز و همینطور استفاده برای عکاسی از قطره و کلا عکاسی با سرعت بالا هست
    فقط گاهی از اوقات به فلاش نیاز پیدا مینکنم واسه همین میخوام بدونم آیا 430 برای من مناسب هست ؟ و اگر ایرادی یا محدودیتی داره چی هست ؟

و در مورد 580 و 600 با توجه به اینکه اختلاف قیمت زیادی ندارن فکر کنم 600 منطقی تر باشه خریدش و میخوام بدونم برای این استفاده ها بین 430 و 600 چقدر میتونه اختلاف باشه

دوربین هم 7 دی هست و لنز ها هم 105-24 و 50 و به زودی 22-10
    ممنون
    سوای بحث Guide number که 430، کمترینش را بین این سه مدل دارد، برخلاف آندو محصول دیگر، قابلیت Master شدن را ندارد. این از محدودیتش ... اما ایرادی در این محصول نیست. حسن قضیه هم اینه که 7D دارای Flash Commander بصورت Internal است و نیازی به یک 580EXII برروی دوربینتان برای Master شدن ندارید.

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Bayati نمایش پست ها
    سوای بحث Guide number که 430، کمترینش را بین این سه مدل دارد، برخلاف آندو محصول دیگر، قابلیت Master شدن را ندارد. این از محدودیتش ... اما ایرادی در این محصول نیست. حسن قضیه هم اینه که 7D دارای Flash Commander بصورت Internal است و نیازی به یک 580EXII برروی دوربینتان برای Master شدن ندارید.
    ممنون از توضیح

یعنی اختلاف 430 با 580 در قدرت فلاش هست فقط برای استفاده با 7D یا تفاوت دیگه هم دارن ؟ چون تقریبا اختلاف قیمت زیادی دارن میخوام دبونم اگر 580 قابلیت و خروجی خیلی بهتری برای این استفاده ها به من نمیده سراغش نرم چون کم پیش میاد از فلاش استفاده کنم
    m.a.i تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط iman kh نمایش پست ها
    ممنون از توضیح

یعنی اختلاف 430 با 580 در قدرت فلاش هست فقط برای استفاده با 7D یا تفاوت دیگه هم دارن ؟ چون تقریبا اختلاف قیمت زیادی دارن میخوام دبونم اگر 580 قابلیت و خروجی خیلی بهتری برای این استفاده ها به من نمیده سراغش نرم چون کم پیش میاد از فلاش استفاده کنم
    کیفیت نور خروجی از یک فلاش هاتشوئی را با مثلاً فلاش استودیوئی مقایسه نکنید، حتی اگر بر روی آن از Light Former هم استفاده کرده باشید.
    اختلافها را نیز میتوانید در کاتالوگ این دو محصول پیگیری کنید، همینطور دوستانی که هر دوی این فلاش را دارند، میتوانند برایتان خلاصه وار توضیح دهند (بنده فقط 580 دارم)

اما از کیفیت رنگ نور (درجه ی کلوین) میتوانید مطمئن باشید که مانند هم اند. شدت نور 430 هم که 35% از 580 کمتر است (چیزی نزدیک ثلث)

و در نهایت، این شمائید که تصمیم گیرنده خواهید بود.

كاربر فعال Javid آواتار ها
    تشکر کرده
    4245

برای استفاده ار فلاشهای هات شو به جای فلاش استودیویی چه مزایا و معایبی وجود دارد؟ آیا برای کارهای آماتور و غیر حرفه ای در حد استودیو خانگی معقول است؟ یا یک کیت ارزان قیمت مثلا 3 شاخه 160 ژول کامل چیتی با قیمتی کمتر از یک 580EXII مناسبتر است؟
    m.a.i، Ali Bayati و iman mehr تشکر می‌کنند.
    امير
    Instagram

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط Javid نمایش پست ها
    برای استفاده ار فلاشهای هات شو به جای فلاش استودیویی چه مزایا و معایبی وجود دارد؟ آیا برای کارهای آماتور و غیر حرفه ای در حد استودیو خانگی معقول است؟ یا یک کیت ارزان قیمت مثلا 3 شاخه 160 ژول کامل چیتی با قیمتی کمتر از یک 580EXII مناسبتر است؟
    اولین عیب اینکه شما اسیر باتری قلمی خواهید بود. دومین اش اینکه محدودیت در سایز Light Former هائی که استفاده میشود، خواهید داشت (مثلاً روی هاتشو نمیتوانید سافت باکس 80x100 ببندید - چون نتیجه اش عملاً فرقی با 50x50 نخواهد داشت) بنابراین برای مثلاً پرتره ی قدی با چتر و فلاش، صورت در بالا f/11 میشود و پائین پا f/7 ... و مجبور میشوید فاصله ی فلاش را با سر و پا، تقریباً یکسان کنید که عملاً از صورت سوژه دور میشود و کیفیت نوری که روی صورت مینشیند، چیز دیگری میشود.

اما حسن آن در پرتابل بودن آنست ... سبک بودنش آنرا برای پرتره های خلاقانه در محیط Outdoor کاملاً مناسب میکند ... و غایت سرویس دهی آن در عکسهای استروبیسمی پدیدار میشود. برای کار حرفه ای خیلی نمیشود رویشان حساب باز کرد ( البته این را هم بگویم که بنده با سه تا 580EXII برای یکی از دوستانم که یک روز جمعه بعدازظهر نیاز به یک عکس پرسنلی زمینه سفید تمام رخ چاپ شده داشت، نتیجه ی قابل قبولی گرفتم ) ... اما بنظر من، اگر بیشتر کارتان زیر سقف انجام میشود، یک کیت سه خاخه ی یک میلیونی، بهتر از سه شاخه فلاش هاتشوئی با دو برابر این قیمت (شاید هم بیشتر) جوابگو خواهد بود. البته نظر شخصی بنده است

كاربر همراه
    تشکر کرده
    150

دوستان فلاش های کفشکی که از شرکت نیکون تولید میشه ( نمیدونم اسمش همینه یا چیز دیگه )
    قیمتشون چجوریه؟
    و قابلیت ریموت هم دارند ؟ یعنی روی دوربین قرار نگیره ولی موقع عکس گرفتن فلاش بزنه ؟
    و چه وسایلی بشون وصل میشه؟ سافت باکس..... ؟
    اگه سوال در تایپیک اشتباه گزاشته شد . جواب رو بهم پیام خصوصی بدیدو این پسترو پاک کنید
    ممنون

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط babakkk نمایش پست ها
    دوستان فلاش های کفشکی که از شرکت نیکون تولید میشه ( نمیدونم اسمش همینه یا چیز دیگه )
    قیمتشون چجوریه؟
    و قابلیت ریموت هم دارند ؟ یعنی روی دوربین قرار نگیره ولی موقع عکس گرفتن فلاش بزنه ؟
    و چه وسایلی بشون وصل میشه؟ سافت باکس..... ؟
    اگه سوال در تایپیک اشتباه گزاشته شد . جواب رو بهم پیام خصوصی بدیدو این پسترو پاک کنید
    ممنون
    -قیمتشون در همون رنج فلاشهای کفشکی کانن است.بهشون فلاشهای هات شو ( Hot Shoe ) یا اکسترنال هم گفته میشه.
    -بله برادر قابلیت ریموت هم دارند.( این سوال شما یکی از ستونهای اعتبار نیکون رو به لرزه در آورد.خیلی خودمو کنترل کردم... )
    -از لحاظ وسایل جانبی که روشون وصل میشه فرقی با برند کانن یا برندهای دیگه ندارند چون همشون از لحاظ ابعادی و ... در یک رنج هستند.
    در این لینک شما میتونید تعدادی از وسایل جانبی مختص این گونه فلاشها رو ببینید:

Photoflex 1

photoflex 2

Westcott
    ویرایش توسط Rouzbeh Ehsani : Friday 31 August 2012 در ساعت 11:33
    Mohamad_Ali، babakkk و ahmad.abaee تشکر می‌کنند.

صفحه 49 از 85 نخستنخست ... 39 45 46 47 48 49 50 51 52 53 59 ... آخرینآخرین