صفحه 66 از 85 نخستنخست ... 16 56 62 63 64 65 66 67 68 69 70 76 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 651 تا 660 , از مجموع 847
Like Tree1155تشکر

موضوع: راهنمايي در مورد خريد انواع فلاش اکسترنال ( هات شو )

كاربر همراه
    تشکر کرده
    128

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali M.Rezaei نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزيز يه مدته دارم براي تهيه فلش مناسب براي پرتره گرافي در استوديوي خانگي تحقيق و پرس و جو ميكنم. با تعدادي از دوستان صاحبنظر هم مشورت كردم ولي در انتخاب فلش هنوز نتونستم به نتيجه گيري قطعي برسم.

- به دليل پرتابل بودن اسپيدلايت و محدوديت فضا در منزل به نظرم اسپيدلايت براي من مناسبتر از فلش استوديويي است.

- به كمك دوستان Phottix Mitros و Nissin Di866 Mark II رو فلش هاي قدرتمند و باارزشي ديدم كه خريدشون احتمالا پشيموني در پي نداره.

1- از اونجايي كه خودم دلم پيش برند كانن هست و با توجه به سقف بودجه تخصيص داده شده آيا كانن 430EX II ميتونه جوابگوي كارم باشه يا ضعيفه؟

2- نظرتون راجع به يانگنو 467 و 468 با قيمت مناسب (حدود 400 تومن) چيه؟

بسيار ممنون ميشم اگه راهنمايي بفرمائيد.

سلام
    قلاشهایی مثل كانن 430EX II از نظر کنترل توسط دوربین بصورت نوری یا اصطلاحا اینفرارد کنترل و فرماندهی میشوند این سیستم ارتباط بین دوربین و فلاش اگرچه در داخل فضای بسته و استودیو کمتر با مشکل مواجه میشود ولی بطور قابل توجهی در فضای باز و نور زیاد ناکارآمد خواهد بود و در چنین شرایطی است که مجبور به استفاده از تریگرهای رادیویی میشوید که اگر از نوع معمولی آن بخواهید استفاده کنید امکان بهره گیری از مد ETTL فلاش را نخواهید داشت و چنانچه بخواهید از تریگرهای TTL استفاده کنید هزینه ای اضافه تر را متحمل خواهید شد.
    پیشنهاد من استفاده از آخرین تکنولوژی روز فلاش مانند Canon 600 EX RT یا Yongnu 600 EX RT هست که امکان کنترل رادیویی و بهره گیری از مد TTL و همچنین HSS را برای شما فراهم میکند .البته این موضوع به بودجه مورد نظر و همچنین مدل دوربین شما وابسته میباشد.
    با احترام
    دیانی
    Ali M.Rezaei و alireza1900 تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط dayani نمایش پست ها
    سلام
    قلاشهایی مثل كانن 430EX II از نظر کنترل توسط دوربین بصورت نوری یا اصطلاحا اینفرارد کنترل و فرماندهی میشوند این سیستم ارتباط بین دوربین و فلاش اگرچه در داخل فضای بسته و استودیو کمتر با مشکل مواجه میشود ولی بطور قابل توجهی در فضای باز و نور زیاد ناکارآمد خواهد بود و در چنین شرایطی است که مجبور به استفاده از تریگرهای رادیویی میشوید که اگر از نوع معمولی آن بخواهید استفاده کنید امکان بهره گیری از مد ETTL فلاش را نخواهید داشت و چنانچه بخواهید از تریگرهای TTL استفاده کنید هزینه ای اضافه تر را متحمل خواهید شد.
    پیشنهاد من استفاده از آخرین تکنولوژی روز فلاش مانند Canon 600 EX RT یا Yongnu 600 EX RT هست که امکان کنترل رادیویی و بهره گیری از مد TTL و همچنین HSS را برای شما فراهم میکند .البته این موضوع به بودجه مورد نظر و همچنین مدل دوربین شما وابسته میباشد.
    با احترام
    دیانی
    صرفا پرتره گرافي در محيط بسته (indoor) مد نظرمه و فعلا به اين زودي ها قصد پرتره گرافي در فضاي باز رو ندارم.

عمده نگراني من از جهت قدرت فلاشه و اين كه گاها توسط برخي دوستان گفته ميشه 430EX II فلاش نسبتا ضعيفيه. نظرتون در اين مورد چيه؟

خوشحال ميشم شما يا ساير دوستان از تجريباتتون در پرتره گرافي استوديويي با كانن 430EX II بگيد و اينكه مناسب اين كار هست يا خير؟

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali M.Rezaei نمایش پست ها
    صرفا پرتره گرافي در محيط بسته (indoor) مد نظرمه و فعلا به اين زودي ها قصد پرتره گرافي در فضاي باز رو ندارم.

عمده نگراني من از جهت قدرت فلاشه و اين كه گاها توسط برخي دوستان گفته ميشه 430EX II فلاش نسبتا ضعيفيه. نظرتون در اين مورد چيه؟

خوشحال ميشم شما يا ساير دوستان از تجريباتتون در پرتره گرافي استوديويي با كانن 430EX II بگيد و اينكه مناسب اين كار هست يا خير؟
    فلش 430 فلش خوبيه اما به عنوان فلش اصلی کمی ضعيفه و مجبوريد اکثر وقت ها از فول پاور استفاده کنيد که زمان شارژ رو هم بالا ميبره
    از فلش های يانگنو هم سری های 5xx رو تهيه کنيد که هم کيفيت خوبی دارند و هم قدرت مناسب
    به نظر من بهترينش 565 که هم قيمت مناسبی داره هم تی تی ال هست
    من 560 و 568 رو دارم اما شايد تو 2 سال گذشته جز برای تست از های اسپيد سينگ استفاده نکردم و فقط پول اضافه دادم
    اگر فقط يک فلش ميگيريد حتماً تی تی ال بگيريد که تو مراسم خيلی به کار مياد
    تريگر هم اگر فلش معمولی ميگيريد يانگو 603 خيلی خوبه و جواب خودش رو پس داده
    اگر مدل بالا تر ميخواهيد 622 خوبه
    K_NMT، Ali M.Rezaei و ali.rezaie تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    39

سلام
    برای دوربین کنون 40 دی یک فلاش می خواهم تخیه کنم که برای عکاسی در باغ و تالار از ان استفاده کنم چه فلشی براش مناسبه
    مد نظرم اینه که بتونم با ست فلاش ام هم که یک ست چینی هست سینک بشه تاپیک خوندم ولی به جواب نمی رسم

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط uldoz نمایش پست ها
    سلام
    برای دوربین کنون 40 دی یک فلاش می خواهم تخیه کنم که برای عکاسی در باغ و تالار از ان استفاده کنم چه فلشی براش مناسبه
    مد نظرم اینه که بتونم با ست فلاش ام هم که یک ست چینی هست سینک بشه تاپیک خوندم ولی به جواب نمی رسم
    شما بايد يک فلاش تی تی ال بگيريد مثل يانگنو 565 يا 568 يا کنون 600 يا 580
    اگر سرعت شاتر رو دستی انتخاب کنيد مشکل سينک شدن نداريد فقط بايد تست کنيد ببينيد فلش هاتون تا چه سرعتی عمل ميکنند چون اين فلش های چينی معمولاً چيزی که روش مينويسه با چيزی که تو عمل ميبينی يکی نيست
    بهتره به اندازی کافی تريگر تهيه کنيد که به هر فلش يکی وصل کنيد و احتياجی به استفاده از تريگر نوری نباشه
    ali.rezaie تشکر می‌کند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

دوستان عزیز، من مدتها دنبال یک فلاش کارا و ارزان در بین مدل های چینی بودم و بین مارکهای نایسین، یانگنو، گودوکس و دی بی کا تردید داشتم. دو روز پیش در مراجعه به ناصرخسرو متوجه شدم آن چه اخیراً در بازار بازخورد خوبی داشته فلاش دی بی کا (DBK) است. سه مدل از آن موجود است که فقط مدل 660 دارای TTL است. و ضمناً گاید نامبر مناسب 58 را دارد و کلاً شبیه سازی کانن 580EX در آن انجام شده است. یک عدد از آن را به قیمت 380.000 تومان خریدم و در این مدت حدود 300 عکس گرفتم و از آن راضی هستم. از نظر قابلیت، تمام گزینه ها در آن فعال است و من آن را روی کفشک دوربین، آف کمرا تریگر شده با با فلاش نوری سرخود دوربین، و آف کمرا با رادیو تریگر تست کردم. این فلاش مدل نیکونی هم دارد که من تست نکردم.
    Dariush Chegini، aryobarzan، ali.rezaie و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه mack1 آواتار ها
    تشکر کرده
    256

سلام فلاش های Vivitar 383 و Vivitar 729 چطور فلاش هایی هستند ؟ و کدام رو دوستان ترجیح میدهند از لحاظ قدرت و کارایی و آیا این فلاش ها سنسور نور داخلش داره یا نه؟
    ولی میدنم ساخت سنگاپور هستند باتشکر از دوستان محترم

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    43

سلام خدمت دوستان محترم . بنده دوساله پیش فلاش 580 EX II خریداری کردم که به تازگی متوجه شدم که از نوعه فیک هست ، از نظر کارایی با توجه به نمونه ی اصلی تفاوته چندانی حس نکردم ولی از نظر روانی الان اصلا دیده خوبی بهش ندارم ، قصد دارم این فلش رو بفروشم و به جاش فلشه دیگه با قدرت و کارایی مشابه تهیه کنم که هم برند مورد اطمینانی داشته باشه و هم عمره خوبی داشته باشه
    تو این بین مدلی رو که خودم به نظرم خوب اومد Nissin Di 866 Mark II هست که البته مدل Di 700 هم خوبه و قیمت بسیار خوبی داره . ممنون میشم راهنمایی کنید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    34

سلام
    ممکنه بگید از کجاش میشه فهمید ورژن تقلبی هستش ؟
    ممنون

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    43

تنها راهش دقت به بخشه گیرنده و فرستندشه

عکسه زیر نسخه ی اصل هست . اگر مطابق کادر ابی بود ینی اورجیناله

Canon-Speedlite-580ex-II-Flash-Comparison-Front.jpg
    jalalkarimi و ali.rezaie تشکر می‌کنند.

صفحه 66 از 85 نخستنخست ... 16 56 62 63 64 65 66 67 68 69 70 76 ... آخرینآخرین