صفحه 71 از 85 نخستنخست ... 21 61 67 68 69 70 71 72 73 74 75 81 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 701 تا 710 , از مجموع 847
Like Tree1155تشکر

موضوع: راهنمايي در مورد خريد انواع فلاش اکسترنال ( هات شو )

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadows نمایش پست ها
    دوستان بنده قصد دارم به کنون یا نیکن سوییچ کنم به زودی یکی از مسائلی که برام حائز اهمیته استفاده از حداقل 2 فلش به صورت آف کمراست.
    سوالی که برام مطرحه اینکه فلشهای thirdparty مثل yongnu برای کدام برند ارزانترند و امکانات بیشتری در اختیارم قرار میدهند
    به طور کلی در کدام برند به گزینه های ارزانتر و مناسبی خواهم رسید؟
    قيمت فلاش هاي Third-Party براي هر دو برند يكي است و امكانات مشابهي هم دارند.
    ویرایش توسط Dariush Chegini : Tuesday 20 October 2015 در ساعت 11:41
    Majix، ehsan1 و Shadows تشکر می‌کنند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

دوستان بنده قصد دارم به کنون یا نیکن سوییچ کنم به زودی یکی از مسائلی که برام حائز اهمیته استفاده از حداقل 2 فلش به صورت آف کمراست.
    سوالی که برام مطرحه اینکه فلشهای thirdparty مثل yongnu برای کدام برند ارزانترند و امکانات بیشتری در اختیارم قرار میدهند
    به طور کلی در کدام برند به گزینه های ارزانتر و مناسبی خواهم رسید؟
    بخش اول رو که جناب چگینی فرمودند. (گرچه ظاهرا امکانات یانگنیو در برخی مدل ها صرفا برای کنون است) راجع به گزینه ها در بخش فلاش در دو برند عرض شود که شما عملا در کنون 2 گزینه کلی دارید: سری پرچمدار 5xx که جدیدا به 6xx ارتقا یافته (580ex و 600ex) و سری ارزانتر و اقتصادی 430 حال آنکه در نیکون شما انبوهی از مدل های مختلف جدید و قدیمی فلاش در سطوح قیمتی و کارایی مختلف را دارید - sb-600، 700،800،900 و دستتان برای انتخاب بازتر است.
    اما به طور کلی فلاش اکسترنال موضوع آنقدر مهمی نیست که در انتخاب برند موثر باشد. راحتی کار با سیستم و البته پوشش مناسب لنز های شرکت مورد نظر برای کاربر (خصوصا لنزهای خاص که در سیستم رقیب همتا ندارند و بحث نیاز یا عدم نیاز به آنها)، عوامل مهمتری است
    Shadows تشکر می‌کند.

كاربر همراه Shadows آواتار ها
    تشکر کرده
    659

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Kazemi نمایش پست ها
    بخش اول رو که جناب چگینی فرمودند. (گرچه ظاهرا امکانات یانگنیو در برخی مدل ها صرفا برای کنون است) راجع به گزینه ها در بخش فلاش در دو برند عرض شود که شما عملا در کنون 2 گزینه کلی دارید: سری پرچمدار 5xx که جدیدا به 6xx ارتقا یافته (580ex و 600ex) و سری ارزانتر و اقتصادی 430 حال آنکه در نیکون شما انبوهی از مدل های مختلف جدید و قدیمی فلاش در سطوح قیمتی و کارایی مختلف را دارید - sb-600، 700،800،900 و دستتان برای انتخاب بازتر است.
    اما به طور کلی فلاش اکسترنال موضوع آنقدر مهمی نیست که در انتخاب برند موثر باشد. راحتی کار با سیستم و البته پوشش مناسب لنز های شرکت مورد نظر برای کاربر (خصوصا لنزهای خاص که در سیستم رقیب همتا ندارند و بحث نیاز یا عدم نیاز به آنها)، عوامل مهمتری است
    وقتی چند فلش برای استفاده در پلن نورپردازی احتیاج داشته باشم موضوع مهم میشود واینکه قرار است thirdparty بخرم تا کاهش قیمت داشته باشم
    مدلهایی که اشاره کردین همگی قابلیت وایرلس تریگر شدن دارن یا باید کامندر و رسیور بخرم براشون؟!

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

وقتی چند فلش برای استفاده در پلن نورپردازی احتیاج داشته باشم موضوع مهم میشود واینکه قرار است thirdparty بخرم تا کاهش قیمت داشته باشم
    مدلهایی که اشاره کردین همگی قابلیت وایرلس تریگر شدن دارن یا باید کامندر و رسیور بخرم براشون؟!
    بله دارند مدلهای پایه فقط اسلیو و مدل های پرچمدار هم مستر و هم اسلیو
    اگر نورپردازی با چند منبع نور با قیمت پایین مد نظر باشد. استفاده از فلاش های ارزان بدون وایرلس و ttl و نصب فوتوسل برای تریگر نوری و یا کامندر و رسیور برای تریگر رادیویی نیز قابل اجرا است و در این صورت همانطور که خودتان بهتر از من میدانید تفاوتی بین برندهای بدنه نخواهد بود
    Mahdi.A.Tabar و Shadows تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا dr.aryan آواتار ها
    تشکر کرده
    61

درود بر اساتيد گرامي - من براي دوربينم تصميم گرفتم يك فلش اكسترنال بگيرم - اما اونقدي برام مهم نيست كه بخوام خيلي هزينه كنم - دوربينم نيكون دي 5200 ، به صرفه ترين مدل كه قيمتش پايين باشه رو چي پيشنهاد ميدين ؟ متفرقه هم باشه مهم نيست - و اينكه نسبت به دوربين و لنزم كه 18-140 است تي تي ال داشتن خيلي مهمه ؟ اين مدلا كه 400-500 تومنه چطورن ؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام دوستان عزیز،
    من D5100 دارم، برای پرتره تو فضای آزاد احتیاج به نور بیشتری دارم، قصد خرید فلاش به همراه سافت باکس داشتم، اما بعد از بررسی مدل ها و قابلیت های فلاش های مختلف سر در گم شدم! از دوربینم یک ساله که دارم استفاده میکنم ولی به خاطر علاقه به لنزهای کنون، قصد تعویض بدنه رو دارم تا سال بعد، پس خیلی نمی تونم برای این دوربینم هزینه کنم. فکر می کنم برای آشنایی با نورپردازی یه منبع فلاش کافی باشه...
    بودجه ای که در نظر گرفتم حدود 1 میلیون تومنه. حالا با توجه به این شرایط، لطفا منو برای انتخاب یه فلاش مناسب و یه شکل دهنده نور (سافت باکس یا چتر و ...) راهنمایی بفرمایید.
    ممنونم!

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    305

سلام ، منم مثل این دو دوست عزیز دیگه چندتا سوال دارم، این فلاش های هات شو حتما نیازی نیست رو دوربین باشن دیگه نه؟ مثلا تو محیط آزاد میشه من یکی از اینا بخرم ببندم به چتر یا سافت باکس؟ البته اینجوری که من فهمیدم ! من تازه با استروبیست آشنا شدم ! فکر میکنم یه فلاش کافی هست با یه رفلکتور نه؟
    البته نمیدونم میشه از این فلاش های هات شو استفاده کرد یا نه

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط salman1 نمایش پست ها
    سلام ، منم مثل این دو دوست عزیز دیگه چندتا سوال دارم، این فلاش های هات شو حتما نیازی نیست رو دوربین باشن دیگه نه؟ مثلا تو محیط آزاد میشه من یکی از اینا بخرم ببندم به چتر یا سافت باکس؟ البته اینجوری که من فهمیدم ! من تازه با استروبیست آشنا شدم ! فکر میکنم یه فلاش کافی هست با یه رفلکتور نه؟
    البته نمیدونم میشه از این فلاش های هات شو استفاده کرد یا نه
    اگر فلاش شما قابلیت آف کمرا داشته باشد بله امکانش هست. اینکه کافی باشد یا خیر را شما و نوع عکاسیتان تعیین می کنید اما امکان عکاسی با یک فلاش اکسترنال و رسیدن به نتیجه ، بله میسر است.
    salman1 تشکر می‌کند.

كاربر همراه AMinAM آواتار ها
    تشکر کرده
    335

نقل قول نوشته اصلی توسط dr.aryan نمایش پست ها
    درود بر اساتيد گرامي - من براي دوربينم تصميم گرفتم يك فلش اكسترنال بگيرم - اما اونقدي برام مهم نيست كه بخوام خيلي هزينه كنم - دوربينم نيكون دي 5200 ، به صرفه ترين مدل كه قيمتش پايين باشه رو چي پيشنهاد ميدين ؟ متفرقه هم باشه مهم نيست - و اينكه نسبت به دوربين و لنزم كه 18-140 است تي تي ال داشتن خيلي مهمه ؟ اين مدلا كه 400-500 تومنه چطورن ؟
    سلام.
    عزیز بهتون یانگنو 565ex mark ii رو پیشنهاد میکنم.
    یه فلاش همه چی تموم و کا راه بندازه.همینکه خروجی عالی میده (حتی در حالت تی تی ال) و هم اینکه کیفیت ساخت بالایی داره.
    خودم از این سایت های خارجی گرفتم که بعد از یه ماه رسید و 300تمن هم برام تموم شد!!!!
    nautilus_214، salman1 و Aghaeifar تشکر می‌کنند.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

كاربر همراه AMinAM آواتار ها
    تشکر کرده
    335

الیته اگر هم TTL مهم نیست که 560 mark iii همین برند هم عالیه که با محاسبات من حدود 200 تموم میشد.
    اما از قیمت های اینجا خبر ندارم و فکر میکنم حدود دو برابر باشه!
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

صفحه 71 از 85 نخستنخست ... 21 61 67 68 69 70 71 72 73 74 75 81 ... آخرینآخرین