صفحه 38 از 77 نخستنخست ... 28 34 35 36 37 38 39 40 41 42 48 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 371 تا 380 , از مجموع 761
Like Tree1422تشکر

موضوع: فلاش هاي Nissin

كاربر همراه djmehdi_67 آواتار ها
    تشکر کرده
    1433

نقل قول نوشته اصلی توسط Fereidoon نمایش پست ها
    " اونقدر فقیر نیستم که جنس ارزون بخرم "
    آقا فکر میکنم درستش اینه که میگن هنوز آن قدر پولدار نشدم که جنس ارزون بخرم ... منظورشون هم اینه که جنس ارزون رو هی باید پول بابتش خرج کنی ...
    Fereidoon، M. Beyrami، Mehdi Rojaie و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    چیزی که امروز داری فردا از رده خارج است
    خودتان را برای برندها و محصولاتشان قیمه قیمه نکنید!/مهدی استیری/
    تجهیزات

كاربر همراه
    تشکر کرده
    22

نقل قول نوشته اصلی توسط Fereidoon نمایش پست ها
    امروز تماس گرفتن و گفتن برد اصلی سوخته و هزینه تعمیر 110 هزار تومان ناقابل آنهم برای فلاش 250 هزار تومانی
    یاد ضرب المثل انگلیسی افتادم که می گه " اونقدر فقیر نیستم که جنس ارزون بخرم " فعلا که حدود 360 ( حدودای قیمت کنن 430 ) داره در میاد
    مدت گارانتی 6 ماه از زمان خرید هست که با ارایه فاکتور فلاش شما تحت گارانتی تعمیر میشود
    به کلیه دوستانی که از این فلاش استفاده میکنند توصیه میکنم که از باطری با بیشتر از 2300 mAh استفاده نکنند
    بدلیل استفاده از مدار تغذیه ضعیف این فلاش جریان بیشتر از حد مجاز وارد مدار TTL میشه که باعث از کار افتادن فلاش میشه
    Fereidoon، masoudrejae، R.Asgari و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Fereidoon آواتار ها
    تشکر کرده
    4405

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    پس گارانتی اش به چه دردی می خورد؟
    گارانتی فقط 6 ماه اعتبار داره که فکر کنم یعنی هیچ ، چون این مارک فلاش اونقدرها هم ، فکر نکنم ناجور باشه که 6 ماه نتونه دووم بیاره مگه اینکه از ابتدا خراب باشه ....
    خرید من هم 6 و 7 ماه قبل بود البته از نورنگار خریدم که جنسشو ضمانت نمی کردولی با این حال فاکتور رو همراهم بردم ولی وقتی فهمیدم فقط 6 ماه گارانتی داره باورم نمی شد ، این یعنی اینکه خودشون هم به جنسشون اعتماد ندارند ...
    در ضمن باطری هام 2000 mAh سونی بود ...
    illidan و djmehdi_67 تشکر می‌کنند.
    فریدون کاوندی
    Canon 7D, Canon 15-85 , Canon EF 70-200 f4 L IS , Sigma 35 f1.4 ,Manfrotto
    190XProb + 486RC2

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

این که چند ماه گارانتی دارد و گارانتی اش محدود است به معنای آن نیست که فروشنده به جنس اش اعتماد ندارد.فلاش را که نورنگار نساخته است.مدت زمان گارانتی دلایل مختلفی دارد.

اما در کل شانس شما بوده که بعد از 6 ماه مشکل پیدا کرده است.
    M. Beyrami، saadi126، illidan و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر آشنا masoudfk آواتار ها
    تشکر کرده
    1366

من میخوام فلاش 622 مارک 2 رو بخرم ولی بحث ها خیلی ضد و نقیض است ترسناک!!! آیا واقعا فلش خوبی است یا بهتره صبر کنم تا مارک کنن مثلا 580 یا 430 رو بگیرم؟ من سابقه فلاش ندارم و بیشتر برای محیط داخلی میخواهم!
    چون متاسفانه سابقه بدشانسی دارم! شارژر دوربین نازنینم بعد از دوبار شارژ کردن دود ازش بلند شد و ........... فاتحه

تشکر کرده
    1433

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudfk نمایش پست ها
    من میخوام فلاش 622 مارک 2 رو بخرم ولی بحث ها خیلی ضد و نقیض است ترسناک!!! آیا واقعا فلش خوبی است یا بهتره صبر کنم تا مارک کنن مثلا 580 یا 430 رو بگیرم؟ من سابقه فلاش ندارم و بیشتر برای محیط داخلی میخواهم!
    چون متاسفانه سابقه بدشانسی دارم! شارژر دوربین نازنینم بعد از دوبار شارژ کردن دود ازش بلند شد و ........... فاتحه
    دوست عزیز مشکل جناب کاوندی خوب یقینا از بدشانسی ایشون بوده ... نه اینکه بشه گفت این فلاش ها با کنون قابل مقایسه هستند نه اما اکثر بچه های فروم از مدل های مختلف این فلاش ها دارند و من ندیدم کسی به این شکل مشکل داشته باشه .. حتی همین مدل 866
    من خودم 622 مارک دو دارم اگرچه مدت زیادی نیست که خریدم اما کاملا راضی هستم و کسی هم شکایتی نداره ... باز هم تصمیم با خود شماست
    ... راستی بد نیست این رو هم اضافه کنم که در هیچ فلاشی(Canon , Nissin , Nikon , Metz , Godox or etc ) هرگز باطری رو در دستگاه باقی نگذارید و پس از هربار استفاده باطری ها رو از دستگاه خارج کنید
    REZAI، M. Beyrami، illidan و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    تجهیزات

كاربر آشنا masoudfk آواتار ها
    تشکر کرده
    1366

نقل قول نوشته اصلی توسط djmehdi_67 نمایش پست ها
    دوست عزیز مشکل جناب کاوندی خوب یقینا از بدشانسی ایشون بوده ... نه اینکه بشه گفت این فلاش ها با کنون قابل مقایسه هستند نه اما اکثر بچه های فروم از مدل های مختلف این فلاش ها دارند و من ندیدم کسی به این شکل مشکل داشته باشه .. حتی همین مدل 866
    من خودم 622 مارک دو دارم اگرچه مدت زیادی نیست که خریدم اما کاملا راضی هستم و کسی هم شکایتی نداره ... باز هم تصمیم با خود شماست
    ... راستی بد نیست این رو هم اضافه کنم که در هیچ فلاشی(Canon , Nissin , Nikon , Metz , Godox or etc ) هرگز باطری رو در دستگاه باقی نگذارید و پس از هربار استفاده باطری ها رو از دستگاه خارج کنید
    ممنونم جناب استیری
    منم از این بابت نوشتم چون اکثرا دوستان ذکر کردن تازه خریداری کردن!! ولی حرفتون انصافا منطقیه و موافقم!
    من دفترچه فارسی اش رو هم خوندم اما با گاید نامبر مشکل دارم!
    منظور از اینکه نهایت تا 105 م.م نوشته شده چیه؟ چون من با 200-18 کار میکنم! یعنی نهایتا تا این فاصله جواب میده؟

تشکر کرده
    1433

ممنونم جناب استیری
    منم از این بابت نوشتم چون اکثرا دوستان ذکر کردن تازه خریداری کردن!! ولی حرفتون انصافا منطقیه و موافقم!
    من دفترچه فارسی اش رو هم خوندم اما با گاید نامبر مشکل دارم!
    منظور از اینکه نهایت تا 105 م.م نوشته شده چیه؟ چون من با 200-18 کار میکنم! یعنی نهایتا تا این فاصله جواب میده؟
    هم بله هم نه ... دوستان اگر ناقص عرض کردم تکمیل بفرمایند ...
    اینکه گفته میشه تا 105 مم زوم داره یعنی اینکه فلاش با عقب رفتن هد داخلی نور رو در حالت TTL تا فوکال 105 مم پرتاب میکنه به نحوی که عکس در این فوکال کاملا روشن ثبت بشه .. اما توجه کنید که این در ایزوی 100 هست ... و در واقع این استانداردی برای معرفی گایدنامبر هست
    یعنی اگه به طور مثال فلاشی در فوکال 105 مم(حداکثر زوم) و ایزوی 100 گایدنامبری برابر با 60 متر داشته باشه در ایزوی 200 میشه گایدنامبر رو افزایش داد(البته فکر میکنم افزایش گاید نامبر در این حالت استاپ به استاپ افزایش پیدا کنه و نه دو برابر ... اگر اشتباه میکنم دوستان متذکر شوند)
    خلاصه اینکه اگر ایزو رو 4 استاپ افزایش دهیم(فرضا ایزو 800) میتونید حتی بیشتر از فوکال 200 مم هم عکاسی کنید و نگران تاریکی در عکس نباشید ... تقریبا تمام فلاش ها حداکثر همین 105 مم پرتاب نور دارند ...
    A. Shahbazi، masoudfk، FarzadKB و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    تجهیزات

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

سلام
    واضح است که فلاش های هر برندی برای همان برند بهترین است !
    از نظر کیفیت نمیشود اینها را با یکدیگر مقاسیه کرد ولی از نظر قیمت پرداختی و کارایی در مقابل قیمت چرا!
    اگر میتوانید هزینه کنید و کنون را تهیه کنید که مشکلی نیست!
    اگر نه که 622 مارک 2 هم فلاش بدی نیست و قیمت مناسبی دارد . فقط کمی باید با احتیاط استفاده کنید ( بیش از حد شلیک متوالی نکنید و ...)

پ.ن با مهدی عزیز خط رو خط شدیم
    masoudfk، djmehdi_67، FarzadKB و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

کلا به نظر من 622 مارک دو فلاش مقاومتری از 866 هاست! من شاتهای پی در پی با این فلاش گرفتم و اصلا هم استراحت ندادم و هیچ مشکلی هم برام پیش نیومده...ولی در کل آمار خرابی 866 ها بالاست.
    M. Beyrami، masoudfk، djmehdi_67 و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

صفحه 38 از 77 نخستنخست ... 28 34 35 36 37 38 39 40 41 42 48 ... آخرینآخرین