صفحه 69 از 77 نخستنخست ... 19 59 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 681 تا 690 , از مجموع 761
Like Tree1422تشکر

موضوع: فلاش هاي Nissin

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    دو تا فلاش اتلیه ای را چجوری با یک فلاش nissin سینک کنم؟>
    اگه از رادیو فلاش استفاده کنم فلاش های اتلیه ای میزنه ولی فلاش نیسین نمیزنه
    نیسین 866 مارک II هست
    رو حالت ttl که میگذارم و فلاش نیسین میزنه اگرچه فلاش های استودیویی میزنن ولی اصلا نورشون در تصویر نیست با اینکه سرعت 1/80 است
    از مود SF در حالت manual استفاده كنيد. راديو فلاش را روي دوربين بگذاريد تا فلاشهاي استوديويي را تريگر كند. سنسور نوري روي نيسين با مشاهده ي نور فلاش استوديويي ها دستور فلاش را مي دهد.من اين دو مود را به اين شكل ياد گرفتم(نميدونم واقعا مخفف ها درست هستند يا خير):

SD: slave digital در اين حالت preflash اي كه براي نورسنجي در سيستم هاي ttl به كار مي رود ناديده گرفته مي شود.
    SF: slave film در اين حالت فلش با ديدن اولين فلاش، تريگر مي شود(هنگام استفاده از فلاشهاي استوديويي)

كلا تركيب كردن اين فلاش di866 ii با فلاش استوديويي بسيار لذت بخش است. يك فلاش پر قدرت با تريگر نوري قوي كه قابليت قرارگيري بر روي سه پايه هاي معمولي را نيز دارد. براي عكاسي صنعتي كه از نور متمركز زياد استفاده مي شود استفاده از اين فلاش به همراه يك گريد،‌ تركيب جالبي را مي سازد. مي توان آنرا بسيار به سوژه نزديك كرد بدون اينكه جلوي دست و پايتان گرفته شود.
    Digital Lover، mh.noori، Dariush Chegini و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر همراه pedram555 آواتار ها
    تشکر کرده
    54

من در حالت TTL وAUTO در فلاش 866 در نور عکسها تفاوتی نمیبینم . به عنوان مثال از یک سالن که چراغها خاموش بودند نزدیکهای عصر 2 تا عکس در دو حالت گرفتم اما نتیجه یکی بود و عکسها هردو کم نور . این که مد TTL داره به چه کاری میاد ؟ من سرعت را روی 100 و دیاف را روی 9 گذاشتم . حالت منوال .
    دوستان از چه تنظیماتی برای عکاسی در فضای داخلی استفاده میکنند . ( فرض کنید f به میزان 8 یا 9 را اجبارا باید رعایت کنم )؟
    در ضمن در حالت auto 2 تا led قرمز جلوی فلاش چشمک میزنه ( یه چیزی شبیه به نور سنجی ) ولی در حالت TTL اون 2 تا چراغ خاموشند
    Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram555 نمایش پست ها
    من در حالت TTL وAUTO در فلاش 866 در نور عکسها تفاوتی نمیبینم . به عنوان مثال از یک سالن که چراغها خاموش بودند نزدیکهای عصر 2 تا عکس در دو حالت گرفتم اما نتیجه یکی بود و عکسها هردو کم نور . این که مد TTL داره به چه کاری میاد ؟ من سرعت را روی 100 و دیاف را روی 9 گذاشتم . حالت منوال .
    دوستان از چه تنظیماتی برای عکاسی در فضای داخلی استفاده میکنند . ( فرض کنید f به میزان 8 یا 9 را اجبارا باید رعایت کنم )؟
    در ضمن در حالت auto 2 تا led قرمز جلوی فلاش چشمک میزنه ( یه چیزی شبیه به نور سنجی ) ولی در حالت TTL اون 2 تا چراغ خاموشند
    من Nissin Di 866 MK II دارم. در مد Auto شما هیچ تغییری در تنظیمات فلاش نمی توانید بدهید ولی در مد TTL می توانید زوم را اتوماتیک یا دستی کنید، مقدار نوردهی را تا 3 استاپ زیاد یا کم کنید و همچنین می توانید از براکتینگ فلاش استفاده کنید.
    در عکسی که تیره ثبت شده، فاصله دوربین تا سوژه و فاصله کانونی چقدر بوده است؟

كاربر همراه Mehrdad-PL آواتار ها
    تشکر کرده
    2215

جناب چگینی سلام
    با توجه به مطالبی که اخیرا در مورد فلاش 866 نایسین در انجمن ها خوندم سوالم اینه که مثلا اگر شما به عقب برگردید باز هم این فلاش رو انتخاب میکنید یا مثل 480 کانن رو . با توجه به یکسان بودن تقریبی قیمت البته این سوال رو پرسیدم

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط anjeloos نمایش پست ها
    جناب چگینی سلام
    با توجه به مطالبی که اخیرا در مورد فلاش 866 نایسین در انجمن ها خوندم سوالم اینه که مثلا اگر شما به عقب برگردید باز هم این فلاش رو انتخاب میکنید یا مثل 480 کانن رو . با توجه به یکسان بودن تقریبی قیمت البته این سوال رو پرسیدم
    480 کانن
    Mehrdad-PL و m-zaeri تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    18

یعنی قدرت کمتر این فلاش کانن قابل چشم پوشیه ؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط m-zaeri نمایش پست ها
    یعنی قدرت کمتر این فلاش کانن قابل چشم پوشیه ؟
    سلام
    خیر.به هیچ وجه قابل چشم پوشی نیست.اما از طرفی کیفیت پایینتر nissin نیز قابل چشم پوشی نیست....دقیقا جواب این سوال به استراتژی شخص شما در خرید بر میگردد.

پ.ن : فلاش کانن 430 است یا 580 . فلاش کانن 480 نداریم!
    Dariush Chegini و m-zaeri تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    18

ضمت تشکر از تذکر جنابعالی منظور دقیقا فلاش Canon Speedlite 430EX II بود که به اشتباه 480 نوشته شد.
    Mehrdad-PL تشکر می‌کند.

كاربر همراه Hamed Ziyaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1887

با سلام..
    راستش چندین صفحه مطالب رو خوندم و کمی گیج شدم .. دوربین من کانن 60 دی هستش .. فلاشم هم نایسین 866 مارک II...تا حالا از قابلیت وایرلسش استفاده نکردم ولی الان لازم شده.. منتها نتونستم .. لطفا یه توضیح واضح و قدم به قدمی بفرمایید که واسه استفاده از این فلاش بصورت جدا از دوربین باید چکار کرد؟؟و چه تنظیماتی رو هم روی دوربین و هم روی خود فلاش باید انتخاب کرد؟؟ و تا چه فاصله ای میتونم از این قابلیتش استفاده کنم؟؟

یه سوال دیگه هم دارم.. اون فلاش کوچکتری که روی بدنه فلاش نصب شده رو چجوری باید فعال کرد؟؟ همونی که کارش پر کردن سایه های احتمالی روی صورت بعد از شلیک فلاش اصلی است..
    پیشاپیش از از همتون تشکر میکنم..
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمر دراز
    جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی ...
    "حامد "

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام به دوستان فلش باز
    بنده برای نور پردازی داخلی و جبران نور قصد تهیه فلاش دارم
    قبلا با کنان 580 کار کردم و با بوجه 1 تومان میشه دست دو تهیه کرد
    با جست و جو تو انجمن با برند نیسین آشنا شدم.مدل ام جی 8000 تو بازار حدود 1100 در میاد
    با توجه به اختلاف قیمت کم کدام برند از نظر کیفیت و کارایی پیشنهاد میدین؟ کمی هم توضیح بدین اطلاعاتم در این زمینه کم هست
    خیلی خیلی متشکر

صفحه 69 از 77 نخستنخست ... 19 59 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... آخرینآخرین