صفحه 48 از 77 نخستنخست ... 38 44 45 46 47 48 49 50 51 52 58 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 471 تا 480 , از مجموع 761
Like Tree1422تشکر

موضوع: فلاش هاي Nissin

كاربر همراه drmottaghizade آواتار ها
    تشکر کرده
    236

سلام
    من با فلاش کنن روی 7دی کارکردم وقتی فلاش 430 کنن از دوربین جدا بود فلاش دوربین که میزد فلاش کنن هم میزد
    ولی الان که نایسین برای 550 دی میزارم
    و فلاش رو جدا میکنم فلاش نمیزنه.

چکارکنم ؟
    7d-15-85mm/50mm f/1.8

كاربر همراه M.Barani آواتار ها
    تشکر کرده
    2650

نقل قول نوشته اصلی توسط drmottaghizade نمایش پست ها
    سلام
    من با فلاش کنن روی 7دی کارکردم وقتی فلاش 430 کنن از دوربین جدا بود فلاش دوربین که میزد فلاش کنن هم میزد

چکارکنم ؟
    درود بر شما
    دوست عزیز 550 اگه درست خاطرم مونده باشه قابلیت وایرلس نداره ولی 600 دی و 60 و 7 دی این قابلیت رو دارن
    موفق باشید
    siavash_f و Miri تشکر می‌کنند.
    مهدی بارانی

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

سلام

چکارکنم ؟
    همون طور که جناب بارانی فرمودند 550D وایرلس داخلی نداره شما برای اینکه بتونید از فلاش بصورت آف کمرا استفاده کنید باید یه تریگر وایرلس تهیه کنید که قیمتی حدود 60 تومان داره.
    موفق باشید

تشکر کرده
    236

من فکر میکردم بخاطر اینکه فلاش دوربین میزنه فلاش جدا هم بخاطر اون میزنه اینطور نیست؟
    7d-15-85mm/50mm f/1.8

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

من فکر میکردم بخاطر اینکه فلاش دوربین میزنه فلاش جدا هم بخاطر اون میزنه اینطور نیست؟
    فلاش دوربین به فلاش اکسترنال دستور شلیک میده اما قدرت و تنظیمات فلاش از طریق دوربین باید به فلاش ارسال بشه که باید با وایرلس این اتفاق بیوفته
    M.Barani تشکر می‌کند.

كاربر همراه Kamal آواتار ها
    تشکر کرده
    2002

نقل قول نوشته اصلی توسط batista_soheil نمایش پست ها
    فلاش دوربین به فلاش اکسترنال دستور شلیک میده اما قدرت و تنظیمات فلاش از طریق دوربین باید به فلاش ارسال بشه که باید با وایرلس این اتفاق بیوفته
    سلام
    در حالت آفکمرا تنظیمات به صورت نوری بین دوربین به فلاش منتقل میشه پالسهای نوری که در کسری از ثانیه دوربین ارسال میشه و ما اونو به صورت یک شلیک نور میبینیم(اول دوربین به فلاش دستور شلیک میده و فلاش شلیک میکنه بعد دوربین بر اساس همون شلیک تنطیمات رو با استفاده ار نور برای فلاش ارسال میکنه که چند استاپ قوی تر یا ضعیفتر شلیک کنه )
    و ارتباط بین دوربین و فلاش به صورت وایرلس(رادیویی) نیست.
    M.Barani تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    236

پس من روی چه تنظیماتی بزارم اگر نیاز به وایرلس نداره.
    7d-15-85mm/50mm f/1.8

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

پس من روی چه تنظیماتی بزارم اگر نیاز به وایرلس نداره.
    سلام
    همانطور که دوستان گفتند، دوربین 550D امکان کنترل بی سیم فلاش های Off Camera را ندارد یعنی شما نمی توانید یک فلاش را که روی بدنه نصب نیست توسط این دوربین کنترل و شلیک کنید (7D و 60D این قابلیت را دارند) اگر می خواهید از فلاش های Off Camera استفاده کنید بایستی رادیوتریگر بخرید یا با اتصال کابل مخصوص بین دوربین و فلاش این کار را انجام دهید. اگر بخواهید تنظیمات فلاش را به صورت دستی انجان دهید و با رادیو تریگر فقط فلاش شلیک کند رادیو تریگر عادی با قیمت حدود 60000 تومان نیاز دارید و اگر بخواهید از فلاش به صورت TTL استفاده کنید (که تنظیمات دوربین برای فلاش ارسال شود و فلاش بر آن اساس تنظیم و شلیک شود) بایستی رادیوتریگر TTL بخرید که فکر می کنم بیش از 240000 تومان قیمت دارد.
    ارادتمند
    siavash_f تشکر می‌کند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

دوستان عزیز
    من یک .Nissin Di 866 MK II دارم. به نظر می رسه این فلاش در موقع Zoom کردن Crop Factor دوربین را تاثیر نمی دهد و دوربین را فول فریم فرض می کند. به عبارت دیگر وقتی فلاش روی 60D است و لنز روی مثلاً 50 مم است قاعدتاً Zoom فلاش بایستی روی 80 مم باشد ولی روی 50 مم است. کسی از دوستان راه حل یا توضیحی دارد؟
    ارادتمند

كاربر همراه siavash_f آواتار ها
    تشکر کرده
    634

نقل قول نوشته اصلی توسط داریوش چگینی نمایش پست ها
    سلام
    همانطور که دوستان گفتند، دوربین 550D امکان کنترل بی سیم فلاش های Off Camera را ندارد یعنی شما نمی توانید یک فلاش را که روی بدنه نصب نیست توسط این دوربین کنترل و شلیک کنید (7D و 60D این قابلیت را دارند) اگر می خواهید از فلاش های Off Camera استفاده کنید بایستی رادیوتریگر بخرید یا با اتصال کابل مخصوص بین دوربین و فلاش این کار را انجام دهید. اگر بخواهید تنظیمات فلاش را به صورت دستی انجان دهید و با رادیو تریگر فقط فلاش شلیک کند رادیو تریگر عادی با قیمت حدود 60000 تومان نیاز دارید و اگر بخواهید از فلاش به صورت TTL استفاده کنید (که تنظیمات دوربین برای فلاش ارسال شود و فلاش بر آن اساس تنظیم و شلیک شود) بایستی رادیوتریگر TTL بخرید که فکر می کنم بیش از 240000 تومان قیمت دارد.
    ارادتمند
    درود بر شما
    توضیحاتتون تقریبا کامل بود ولی برای اینکه ما بخواهیم از TTL وسیستم وایرلس استفاده کنیم بهترین حالت استفاده از یک فلاش مستر روی دوربین و فلاشهای اسلیو به صورت آف کمرا است و خرید ابزارهایی مثل پاکت ویزارد هم خیلی قیمت بالایی دارن و هم برای کارهای خیلی حرفه ای تر استفاده میشن که فلاش مستر قادر به انجامش نیست ( بستگی به نوع نیاز داره )
    نقل قول نوشته اصلی توسط داریوش چگینی نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    من یک .Nissin Di 866 MK II دارم. به نظر می رسه این فلاش در موقع Zoom کردن Crop Factor دوربین را تاثیر نمی دهد و دوربین را فول فریم فرض می کند. به عبارت دیگر وقتی فلاش روی 60D است و لنز روی مثلاً 50 مم است قاعدتاً Zoom فلاش بایستی روی 80 مم باشد ولی روی 50 مم است. کسی از دوستان راه حل یا توضیحی دارد؟
    ارادتمند
    اگر بر اساس عددی که روی فلاش نشون میده بخواهیم قضاوت کنیم پس دوربین هم اشتباه میکنه چون وقتی اگزیف عکس رو نگاه میکنیم عدد روی لنز رو ثبت کرده نه عدد ضرب شده در 1.6 رو . فکر کنم توضیح خوبی بود و راه حلش هم اینه که زیاد به LCD فلاش نگاه نکنی(فقط شوخی بود ) فلاشهای به نام دیگه ای هم که هستن به عدد لنز نگاه میکنن نه به کراپ
    اگر overt یا under داری بحث جداییه ولی در غیر این صورت از عکاسی لذت ببر
    بدرود
    M.Barani، Dariush Chegini و HosseinZakeri تشکر می‌کنند.
    /سیاوش فتحی
    نشانه ی راستین هوش ، خلاقیت است نه معلومات (آلبرت انیشتین)
    لیست تجهیزات

صفحه 48 از 77 نخستنخست ... 38 44 45 46 47 48 49 50 51 52 58 ... آخرینآخرین