صفحه 74 از 77 نخستنخست ... 24 64 70 71 72 73 74 75 76 77 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 731 تا 740 , از مجموع 761
Like Tree1422تشکر

موضوع: فلاش هاي Nissin

كاربر همراه mh.noori آواتار ها
    تشکر کرده
    1422

ممنون از پاسختون جناب چگینی ... یعنی این مشکل حل شدنی نیست؟ ممکنه مربوط به نرم افزار فلاش باشه یا اینکه مشکل سخت افزاری داره؟
    instagram
    محمدهادی نوری

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط mh.noori نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون جناب چگینی ... یعنی این مشکل حل شدنی نیست؟ ممکنه مربوط به نرم افزار فلاش باشه یا اینکه مشکل سخت افزاری داره؟
    اين مشكل به نظرم مشكل مهمي نيست چون تنظيم عملكرد فلش (مثل قدرت شليك، مستر بودن، روش نورسنجي و ....)در External Flash Function Setting قابل تنظيم است و بقيه تنظيمات هم از منوهاي خود فلاش اعمال مي شود. مشكل اصلي من با اين فلاش نور سنجي نادرست آن است كه تقريباً هميشه عكس ها را كم نور ثبت مي كند.
    Nima Sadigh و mh.noori تشکر می‌کنند.

كاربر همراه drmottaghizade آواتار ها
    تشکر کرده
    236

فلاش نايسين مدل di622 رو حالت sdميزارم ودر حالت آف كمرا با دوربين ٥٠دي وقتي فلاش ميزنه اين هم فلاش ميزنه
    اما در فلاش di866 ii نميدونم اين گزينه كجاشه
    ممنونم ميشم راهنمايي كنيد
    7d-15-85mm/50mm f/1.8

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط drmottaghizade نمایش پست ها
    فلاش نايسين مدل di622 رو حالت sdميزارم ودر حالت آف كمرا با دوربين ٥٠دي وقتي فلاش ميزنه اين هم فلاش ميزنه
    اما در فلاش di866 ii نميدونم اين گزينه كجاشه
    ممنونم ميشم راهنمايي كنيد
    به ترتیب:
    انتخاب حالت manual/av
    انتخاب M
    نگه داشتن دکمه set
    تغییر گزینه slave
    nicebluesky، drmottaghizade و Amin.Zallaghi تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر همراه mack1 آواتار ها
    تشکر کرده
    256

برای زدن آتلیه میشه با فلاش های اکسترنال عکاسی کرد البته به غیر از عروس و داماد!

تشکر کرده
    256

فلاش di866 ii چطور فلاشیه قیمتش بالاست پس کیفیت ساختش باید خوب باشه اگر فلاش خود دوربین شلیک کنه di866 ii آن طرفتر از دوربین به خودی خود شلیک می کند یا نه باتشکر؟

تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط mack1 نمایش پست ها
    فلاش di866 ii چطور فلاشیه قیمتش بالاست پس کیفیت ساختش باید خوب باشه اگر فلاش خود دوربین شلیک کنه di866 ii آن طرفتر از دوربین به خودی خود شلیک می کند یا نه باتشکر؟
    فلاش بدي نيست ولي بگير نگير دارد. بعضي ها خوب از كار در مي‌آيد و بعضي خير.
    اين فلاش قابليت Slave شدن را دارد و مي توان با فلاش سر خود دوربين به صورت Wireless‌اين فلاش را كنترل كرد (به شرطي كه دوربين اين قابليت را داشته باشد. در برند كانن دوربين هاي 600D , 650D, 700D , 60D , 70D , 7D , 7d MK II‌ , EOS M اين قابليت را دارند)
    ارادت
    ویرایش توسط Dariush Chegini : Saturday 31 January 2015 در ساعت 15:08
    Mehrdad-PL، nicebluesky، Amin.Zallaghi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    256

یک تجربه که شاید بدرد بخوره یک فلاش چینی دارم که با دیدن نور فلاش خود دوربین نیکون 3100 دی شلیک می کنه و اصولی ولی دوربین کنان 650 دوستم رو امانت گرفتم با خود فلاش دوربین باعث شلیک فلاش چینی میشد ولی به ازای هر فوکوس کنان یک شلیک از فلاش چینی اتفاق می افتاد که باعث هدر رفتن شارژ باطری قلمی میشد تازه تنظیمات کنان رو حالت master نبود رو حالت عادی فلاشش بود گذاشتم رو master که بدتر بود که هیچ بدترم شد!!!!! ولی با 3100 نیکون کار می کنم با هر فوکوس فلاش چینی تخلیه نمی شه و موقع فشردن کامل شاتر شلیک می کنه که من واقعا از این دوربین و نرمی رفتار اون تو عکاسی و عدم سر و صدا راضیم !بر عکس 650 که بدنه خشکتری داره و پر از سر وصدای فوکوس و چرخش لنزه که اعصابم واقعاً اون روز خرد شد و دوربینو زود عوض کردم با نیکون*

تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط mack1 نمایش پست ها
    یک تجربه که شاید بدرد بخوره یک فلاش چینی دارم که با دیدن نور فلاش خود دوربین نیکون 3100 دی شلیک می کنه و اصولی ولی دوربین کنان 650 دوستم رو امانت گرفتم با خود فلاش دوربین باعث شلیک فلاش چینی میشد ولی به ازای هر فوکوس کنان یک شلیک از فلاش چینی اتفاق می افتاد که باعث هدر رفتن شارژ باطری قلمی میشد تازه تنظیمات کنان رو حالت master نبود رو حالت عادی فلاشش بود گذاشتم رو master که بدتر بود که هیچ بدترم شد!!!!! ولی با 3100 نیکون کار می کنم با هر فوکوس فلاش چینی تخلیه نمی شه و موقع فشردن کامل شاتر شلیک می کنه که من واقعا از این دوربین و نرمی رفتار اون تو عکاسی و عدم سر و صدا راضیم !بر عکس 650 که بدنه خشکتری داره و پر از سر وصدای فوکوس و چرخش لنزه که اعصابم واقعاً اون روز خرد شد و دوربینو زود عوض کردم با نیکون*
    دوربين هاي كانن در شرايط كم نور از نور فلاش سر خود دوربين براي كمك به فوكوس استفاده مي كنند كه باعث شليك فلاش شما مي شده است. در حالت مستر هم پري فلاش (چه در نيكون و چه در كانن) براي ارتباط بين دوربين و فلاش TTL مي شود كه در فلاش شما باعث شليك فلاش مي شده است. فلاش هاي امروزي (حتي فلاش هاي چيني مانند همين نايسين يا فلاش هاي يانگنو) حالتي دارن كه در آن پري فلاش دوربين ناديده گرفته مي شود و فقط با شليك اصلي فلاش سر خود، فلاش شليك مي كند. در حالت هاي Wireless غير TTL‌بايد از اين مد استفاده كنيد. مشكل از دوربين كانن نبوده است!
    در خصوص صداي فوكوس، شما كه بدنه 650D داشتيد بايستي از لنزهاي STM استفاده مي كرديد كه نرم ترين و بي صدا ترين فوكوس در تمام لنزهاي موجود در تمام برندها را ارائه مي دهند و اصولاً برتري دوربين هاي 650D , 700D و 70D‌كانن نسبت به رقباي نيكوني در فيلمبرداري با فوكوس ممتد نرم و بي صدا ست كه به قابليت فوكوس هيبريد دوربين و لنزهاي بي صداي STM برمي گردد. مشكل از دوربين كانن نبوده است!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام خدمت دوستان عزیز.قصد خرید فلاش اکسترنال رو دارم برای دوربین کانن 550d ...برای استفاده های عمومی و بیشتر تمرین واسه عکاسی پرتره در محیط داخل و خارج....
    ممنون میشم راهنمایی کنید که با بودجه ی زیر یک میلیون چه فلاشی میتونم تهیه کنم که علاوه بر کیفیت خوب ،کارایی راحت بدون دردسری داشته باشه...بین انتخاب فلاش های سیگما 610 super و nissin di700 و di866 كدوم رو توصيه ميكنيد؟ فلاش سيگما رو يكى از دوستان يك دست دوم بسيار تميز داره كه با قيمت ٦٠٠ قصد فروش داره!...ممنون میشم دوستان بیشتر راهنماییم کنن

صفحه 74 از 77 نخستنخست ... 24 64 70 71 72 73 74 75 76 77 آخرینآخرین