صفحه 3 از 9 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 86
Like Tree277تشکر

موضوع: رينگ فلش

Forum Moderator Mehdi Rojaie آواتار ها
    تشکر کرده
    12608

سلا مجدد!!!

:confused:

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_911turbo نمایش پست ها
    سلام
    کسی از دوستان میدونه کجا از این تبدیل های فلاش به رینگ فلاش دارن؟
    مهدی روجایی

كاربر همراه Asri آواتار ها
    تشکر کرده
    5552

با سلام
    میخواستم بدونم که آیا رینگ فلاش کنون به لنزهای غیر کنونی فیت میشود یا نیاز به مبدل خاصی هست ؟
    You can take the boy out of Suffolk, but you can't take Suffolk out of the boy

كاربر همراه Asri آواتار ها
    تشکر کرده
    5552

احیانا کسی جواب سوالم را نمیداند ؟
    You can take the boy out of Suffolk, but you can't take Suffolk out of the boy

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

فقط روي لنزهاي مكرو كنن يك شيار دارد كه اين فلاش ها كاملا فيت مي شوند ولي روي ساير لنزها هم مشكلي ندارد چون اتصال به صورت رزوه نيست بلكه يگ گيره چنگك مانند است كه با فشار باز مي شود و با رها كردن فشار دور لنز را مي گيرد (اتصال اصطكاكي است).
    من خودم اين فلاش را با مكرو 100 كنن استفاده كرده ام ولي چون فيلتر روي لنز بود به صورت عاريه نصب مي شد ولي مشكل خاصي هم نبود.

پي نوشت: من با نوع Twin Lite كار كردم كه در تصوير زير اون دكمه ي باز كردن گيره با رنگ خاكستري مشخصه ولي شايد نوع رينگيش اتصال متفاوتي داشته باشه.

mt24ex_2.jpg
    ویرایش توسط farhad44 : Wednesday 26 October 2011 در ساعت 13:58
    Javid، M.A.ZEYNALI، lamagra و 10 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه Arash068 آواتار ها
    تشکر کرده
    129

سلام دوستان
    آیا یه همچین فلاشی برای عکاسی پرتره گزینه ی مناسبی هست یا نه ؟
    چی به صورت آف کمرا چه دور لنز؟
    8.jpg
    saeed2vfx تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

دوست عزیز
    کافی بود صفحات 1 و 2 این تاپیک 3 صفحه ای مفید رو میخوندید تا به موضوع آگاهی کامل پیدا کنید.
    این فلاشی که شما عکسشو گذاشتید میتونه برای ایجاد افکت خاصی در عکاسی پرتره به کار بره ( کچ لایت حلقوی ) ولی اصولا برای ماکرو گرافیه.
    کیت اصلیش شامل 2 فلاش وایرلسه به نام کیت R1C1 نیکون که حدود 1.5 میلیون تومن قیمتش هست. خب حالا با 8 تا فلاش دیگه خودتون قیمتشو حساب کنید.
    ببینید برای ایجاد یک افکت خاص برای پرتره مناسب خواهد بود یا خیر !
    Arash068 و Ahmad_ تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    129

نقل قول نوشته اصلی توسط Rouzbeh Ehsani نمایش پست ها
    دوست عزیز
    کافی بود صفحات 1 و 2 این تاپیک 3 صفحه ای مفید رو میخوندید تا به موضوع آگاهی کامل پیدا کنید.
    این فلاشی که شما عکسشو گذاشتید میتونه برای ایجاد افکت خاصی در عکاسی پرتره به کار بره ( کچ لایت حلقوی ) ولی اصولا برای ماکرو گرافیه.
    کیت اصلیش شامل 2 فلاش وایرلسه به نام کیت R1C1 نیکون که حدود 1.5 میلیون تومن قیمتش هست. خب حالا با 8 تا فلاش دیگه خودتون قیمتشو حساب کنید.
    ببینید برای ایجاد یک افکت خاص برای پرتره مناسب خواهد بود یا خیر !

ممنون از پاسختون
    من کل تاپیک رو خوندم در واقع برای من ۱ صفحه ای است چون تعداد پست ها در هر صفحه رو زیاد کردم تا بتونم این جور تاپیک ها رو بدون ورق زدن بخونم و کاملا هم با استفاده و تفاوت هایی که داره آشنا شدم
    منظور من از اون سوال این بود که میخواستم بدونم دوستان با یه همچین چیزی عکاسی کردند یا نه
    این وسیله فقط یه کچ لایت نمیده و کارهای دیگری هم میکنه برای عکاسی پرتره
    برای منی که سافت باکس ۱متری ندارم یعنی جاشو ندارم و استودیو ندارم و اکثر عکس هایی که میخوام بگیرم خیلی سریع باید وسایلم آماده باشه میخواستم بدونم که میتونه نور خوبی برای پرتره تامین کنه یا نه
    در واقع تامین نورش که قطعا هست میخواستم بدونم که نورش زننده و بد نباشه
    من فقط سوالم همین بود که بدونم برای پرتره کاربرد خوب داره یا نه چون من میتونم برای خودم با حداکثر ۴۰ هزار تومن همچین چیزی رو بسازم
    (من عمرا ۱.۵ میلیون پول ندارم که بدم پای این فلاش تازه داشتم هم به نظرم نمی ارزه)

كاربر همراه netwalker آواتار ها
    تشکر کرده
    1003

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash068 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    من کل تاپیک رو خوندم در واقع برای من ۱ صفحه ای است چون تعداد پست ها در هر صفحه رو زیاد کردم تا بتونم این جور تاپیک ها رو بدون ورق زدن بخونم و کاملا هم با استفاده و تفاوت هایی که داره آشنا شدم
    منظور من از اون سوال این بود که میخواستم بدونم دوستان با یه همچین چیزی عکاسی کردند یا نه
    این وسیله فقط یه کچ لایت نمیده و کارهای دیگری هم میکنه برای عکاسی پرتره
    برای منی که سافت باکس ۱متری ندارم یعنی جاشو ندارم و استودیو ندارم و اکثر عکس هایی که میخوام بگیرم خیلی سریع باید وسایلم آماده باشه میخواستم بدونم که میتونه نور خوبی برای پرتره تامین کنه یا نه
    در واقع تامین نورش که قطعا هست میخواستم بدونم که نورش زننده و بد نباشه
    من فقط سوالم همین بود که بدونم برای پرتره کاربرد خوب داره یا نه چون من میتونم برای خودم با حداکثر ۴۰ هزار تومن همچین چیزی رو بسازم
    (من عمرا ۱.۵ میلیون پول ندارم که بدم پای این فلاش تازه داشتم هم به نظرم نمی ارزه)
    دوست عزیز تلاش و خلاقیت شما قابل تقدیر است اما به نظرم مفهوم و کاربرد فلش در نوردهیِ صرف خلاصه نمی شود! مباحث دقیقی مانند سرعت شارژ و تخلیه، دما و رنگ و ... هم دخیل هستند که کمی قیمت کار را بالا خواهند برد... چیزی در حدود همان یکی دو میلیون تومان!
    البته آن فلشی که برای ماکرو ساخته بودید به نظرم کاربردی تر از این فکری است که برای این منظور دارید
    Arash068 تشکر می‌کند.
    هيچ صيادي در جوي حقيري که به گودالي مي ريزد، مرواريدي صيد نخواهد کرد.
    .
    محسن سيفي

تشکر کرده
    129

منظور من از ساخت فلاش هم فقط یک فلاشی باشد که مثل فلاشر های جلوی مغازه ها جایی رو روشن کند نبود فلاشی که من میسازم هم با سرعت سینک ۱/۲۰۰ کار میکنه و تماماً با هر وضیعت ی که نیاز داشته باشم میتونم زمان و سرعت تریگ رو تغییر بدم که در هیچ فلاشی این مزیت وجود ندارد ٬ قابلیت تنظیم قدرت خروجی رو داره و حتی میشه فلاش رو تو نیم ثانیه تخلیه کرد و این هم میشه مثل تمام فلاش های دیگه دمای نور و رنگ هم قابل تنظیم هستش و اینقدر راه برای تنظیم این دو حالت هست که نیازی نیست بخواهیم بهشون فکر کنیم حالا بر فرض مثال که رنگ و دمای فلاش های آماده بسیار ایده آل باشد و فلاشی که ما دست ساز میسازیم به آن کیفیت نباشد ولی این را در نظر بگیرید که هزینه ای که ما صرف تولید همچین چیزی میکنیم از میزان نوسانات قیمت همچین فلاشی در مدت یک هفته در بازاز کمتر است به نظر شما ارزش داره که منی که میتونم بسازم برم یدونه بخرم
    راستش رو بخواهید من چند وقتی بود که فکر ساخت همچین فلاشی در سرم بود چون فکر میکنم بسیار کار راه انداز باشه وقتی که دیدم اینجا همچین فلاشی رو گذاشتند دیدم بهترین موقعیت هست که ببینم این فلاش ٬ فلاش خوبی هست یا نه و از نظر دوستان و اساتید استفاده کنم که اگر به درد نمیخوره من دیگه بیخود وقتم رو تلف نکنم
    و الا اگر اینجا نمیدیدم احتمالا تا آخر این هفته اکثر کارهاشو تموم میکردم
    netwalker، a.g g.a و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.

كاربر همراه netwalker آواتار ها
    تشکر کرده
    1003

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash068 نمایش پست ها
    منظور من از ساخت فلاش هم فقط یک فلاشی باشد که مثل فلاشر های جلوی مغازه ها جایی رو روشن کند نبود فلاشی که من میسازم هم با سرعت سینک ۱/۲۰۰ کار میکنه و تماماً با هر وضیعت ی که نیاز داشته باشم میتونم زمان و سرعت تریگ رو تغییر بدم که در هیچ فلاشی این مزیت وجود ندارد ٬ قابلیت تنظیم قدرت خروجی رو داره و حتی میشه فلاش رو تو نیم ثانیه تخلیه کرد و این هم میشه مثل تمام فلاش های دیگه دمای نور و رنگ هم قابل تنظیم هستش و اینقدر راه برای تنظیم این دو حالت هست که نیازی نیست بخواهیم بهشون فکر کنیم حالا بر فرض مثال که رنگ و دمای فلاش های آماده بسیار ایده آل باشد و فلاشی که ما دست ساز میسازیم به آن کیفیت نباشد ولی این را در نظر بگیرید که هزینه ای که ما صرف تولید همچین چیزی میکنیم از میزان نوسانات قیمت همچین فلاشی در مدت یک هفته در بازاز کمتر است به نظر شما ارزش داره که منی که میتونم بسازم برم یدونه بخرم
    راستش رو بخواهید من چند وقتی بود که فکر ساخت همچین فلاشی در سرم بود چون فکر میکنم بسیار کار راه انداز باشه وقتی که دیدم اینجا همچین فلاشی رو گذاشتند دیدم بهترین موقعیت هست که ببینم این فلاش ٬ فلاش خوبی هست یا نه و از نظر دوستان و اساتید استفاده کنم که اگر به درد نمیخوره من دیگه بیخود وقتم رو تلف نکنم
    و الا اگر اینجا نمیدیدم احتمالا تا آخر این هفته اکثر کارهاشو تموم میکردم
    لازم شد یک بار شما رو از نزدیک ببینم و یکی از این فلش ها رو که میگید با هم بسازیم ببینیم چطوریه
    هيچ صيادي در جوي حقيري که به گودالي مي ريزد، مرواريدي صيد نخواهد کرد.
    .
    محسن سيفي

صفحه 3 از 9 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین