صفحه 5 از 9 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 86
Like Tree277تشکر

موضوع: رينگ فلش

كاربر همراه Arash068 آواتار ها
    تشکر کرده
    129

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash068 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوال داشتم ولی فکر کنم اینجا زیاد جاش نیست ولی دیدم خیلی هم بی ربط نیست گفتم همین جا بپرسم
    من دارم یه بیوتی دیش درست میکنم که تقریبا تموم شده فقط رنگ کردنش مونده
    خودش نقره ای و مثل آینه میمونه ولی من اکثر بیوتی دیش هایی که دیدم رنگ داخلشون سفید هستش
    من میخواستم بدونم رنگ داخلش باید سفید باشه یه میشه از نقره ای هم استفاده کرد
    و اینکه کدوم بهتره
    ممنون
    سلام به اساتید و دوستان
    من یه سوال پرسیده بودم ولی فکر کنم هیچ کسی ندیدتش برای همین میخوام یه نگاهی به سوال من بندازید و منو راهنمایی کنید
    جوابش کلا ۵ کلمه هم نیست
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    omid313 تشکر می‌کند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

پیش فرض رینگ فلاش Godox ML-150

رینگ فلاش godox ML-150 به لطف دوستمان Parsa_ut از ناصرخسرو به قیمت 250000 تومان خریداری شد:
    GODOX PHOTO EQUIPMENT CO.,LTD
    Javid، mreza1001، a.g g.a و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال iman mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    2893

مبارك باشه !
    كمي توضيح راجع به كيفيت بدنه و عملكردش ميفرماييد ؟
    If you want to find your prince , you will have to kiss a lot of frogs

تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط iman mehr نمایش پست ها
    مبارك باشه !
    كمي توضيح راجع به كيفيت بدنه و عملكردش ميفرماييد ؟
    سلام ایمان عزیز
    گاید نامبر10
    قابلیت تنظیم قدرت به میزان 1/16 و 1/8 و 1/4 و 1/2 و 1
    قابلیت TTL ندارد و از دوربین فقط فرمان شلیک می گیرد، پس عکاسی باید در مد Manual انجام شود
    لامپ فلاش از نوع لامپ های نعلی شکل فلاش های استودیوئی است.
    شش آداپتور با سایزهای 52 تا 67 میلیمتر برای نصب روی لنزهای مختلف دارد
    یکی دو نمونه ماکروئی که در خانه، در شب و از برگ های گلدان گرفتم به نظرم بد نبود.منظرم نمونه های بهتر در شرایط بهتر بگیرم.
    به نظرم با توجه به اینکه قیمتش حدود 1/10 قیمت رینگ فلاش های کانن است، خرید بدی نیست.
    (توضیح در حین خرید فلاش توسط Parsa_ut از فروشنده، از شرکت نمایندگی godox با تمام فروشندگان منطقه تماس گرفتند و اعلام کردند قیمت این فلاش بالا رفته قیمت جدید را حداقل 300 هزار تومان اعلام کردند ولی از آنجا که خریدار دو فلاش بودیم و فروشنده قیمت داده بود، حاضر شد به همان قیمن 250 هزار تومان (که کلی هم با چانه زنی تخفیف گرفته شده بود) بفروشد.
    ارادتمند

تشکر کرده
    20782

سلام
    ایمان عزیز در خصوص کیفیت بدنه هم پرسیده بودند که من فراموش کردم پاسخ بدهم: کیفیت بدنه به نظرم کاملاً قابل قبول است (البته عالی یا خیلی خوب نیست) و بیشتر از قیمتش ارزش دارد و مشکل خاصی در بدنه مشاهده نکردم.
    masoudrejae، saeed2vfx، a.g g.a و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال saeed2vfx آواتار ها
    تشکر کرده
    4533

یک مدل از این رینگ فلاش ها وجود دارد که در واقع نور فلاش اکسترنال را به درون حلقه منعکس میکند و به طرف سوژه هدایت میکند.
    میخواستم بدونم دوستان از وجود و قیمت این نوع رینگ فلاش در بازار ایران اطلاعی دارند؟؟

تصویر :

ringFlash_low.jpg

نمونه دست ساز :

Small_Ringflash_low.jpg
    M. Beyrami و a.g g.a تشکر می‌کنند.

كاربر فعال saeed2vfx آواتار ها
    تشکر کرده
    4533
    Shafy، M. Beyrami، pargraphic و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    820

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed2vfx نمایش پست ها
    یک مدل از این رینگ فلاش ها وجود دارد که در واقع نور فلاش اکسترنال را به درون حلقه منعکس میکند و به طرف سوژه هدایت میکند.
    میخواستم بدونم دوستان از وجود و قیمت این نوع رینگ فلاش در بازار ایران اطلاعی دارند؟؟

با تشکر از آقای چگینی عزیز که لطف داشتن و توضیحات لازم رو هم دادن. منم از فلاش راضیم و از اینکه ایشون این فلاش رو به من معرفی کردند ممنونم. همونطور که آقای چگینی فرمودند به پولی که بابتش میدیم می ارزه.
    من خودم شروع به ساخت یک رینگ فلاش ارزون کردم ( با استفاده از یک فلاش معمولی) و از نظر مدار داخلی و جواب دهی فلاش موفق شدم (البته بعد از سه بار شوک خوردن توسط فلاش) اما وقتی به سراغ ساخت بدنه رفتم دیدم نهایتا فلاش کاملی که درست کنم حدود 150 هزار تومن برام هزینه بر میداره و زیبایی و کیفیت فلاش موجود در بازار رو نداره و با راهنمایی داریوش عزیز دیدم واقعا فلاش Godox میتونه چیز خوبی باشه. (البته الان از فلاش دست ساز خودم به عنوان یک شاخه فلاش تو خونه استفاده می کنم)
    در مورد این فلاش هم باید اضافه کنم که میشه کفت شرکت Godox برای اینکه یک فلاش ارزون رو تولید کنه اصلا به دنبال طراحی منحصر به فرد نرفته و از بدنه فلاش Speed light برای قسمت هات شو استفاده کرده که حتی در لحظه اول من فکر کردم این فلاش دارای سنسور نوری برای حالت Slave شدن هست.
    یک نمونه ال ای دی رینگی هم اون مغازه داشت که ظاهرش کاملا شبیه این فلاش رینگی بود و به قیمت 195 هزار تومن میفروخت و نور دائمی میداد. حقیقتا در مقام مقایسه به نظر من نور فلاش از ال ای دی به مراتب بیشتر بود. چون شخصا تو مغازه جفتشون رو امتحان کردم.

درود
    saeed2vfx، a.g g.a، iman mehr و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد
    تجهیزات من :
    Canon 600D + Lens 18-55 IS 2 + Lens 50 f1.8 + Lens 100 f 2.8 macro + Macro ring flash Godox

كاربر آشنا .hossein. آواتار ها
    تشکر کرده
    241

آیا کسی از دوستان تجربه ی کار با رینگ فلاش نایسن رو داره؟
    کیفیت ساخت و کارایی اش رو چطور ارزیابی می کنید؟
    و در کل آیا ارزش پرداخت هزینه ی یک میلیونی در باره ی این فلاش رو به صلاح می دونید؟ منظورم اینه که با فلاش رو دوربینی و منحرف کردن نور به سمت سوژه بشه به نتیجه ای مشابه رسید؟

كاربر فعال iman mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    2893

نقل قول نوشته اصلی توسط .hossein. نمایش پست ها
    آیا کسی از دوستان تجربه ی کار با رینگ فلاش نایسن رو داره؟
    کیفیت ساخت و کارایی اش رو چطور ارزیابی می کنید؟
    و در کل آیا ارزش پرداخت هزینه ی یک میلیونی در باره ی این فلاش رو به صلاح می دونید؟ منظورم اینه که با فلاش رو دوربینی و منحرف کردن نور به سمت سوژه بشه به نتیجه ای مشابه رسید؟
    بنده مدتيه كه از فلاش رينگي نيسين كه به نام MF18 شناخته ميشه استفاده ميكنم . كيفيت ساخت نسبتا خوب و عملكرد مفيدي و براي عكاسي ماكرو داره و ميشه نتايج بسيار خوبي باهاش گرفت به شرطي كه بدانيد كجا و درچه موقعيتي ازش استفاده كنيد. ال سي دي رنگي درست مثل مدل 866 و مصرف باطري مناسبي داره كه البته چون از اين فلاشها خصوصا براي عكاسي ماكرو در كمتر زماني نياز به استفاده از قدرتهاي بالا هست بنابراين مصرف باطريشون كمه . امكان تنظيماتي از قبيل تنظيم جداگانه قدرت شليك قسمت راست و چپ ويا مود فاين ماكرو و... روهم داره .
    در كل با اين نوع از فلاشها شما ميتوانيد توزيع نور بهتري هنگام عكاسي ماكرو داشته باشيد، مثلا بسياري از مواقع قسمت هاي زير حشره مانند پشت بال پروانه ها يا شكم بدليل قرار گرفتن در سايه و نرسيدن نور كافي تيره تر از ساير قسمتها ثبت ميشه كه اينجا استفاده از فلاش رينگي بسيار ميتونه مفيد باشه البته بايد در نظر داشته باشيد كه استفاده از قدرت بالاي فلاش هم باعث تخت شدن عكس شما ميشه ...! فلاش قابل توصيه اي هست بخصوص باتوجه به قيمت فلاشهاي رينگي كانن و نيكن. به عنوان يك توصيه دوستانه بايد خدمت شما بگم كه اگر به طور خيلي جدي قصد عكاسي ماكرو داريد براي خريدش اقدام كنيد .
    Kaveh Ghobadi، rezafh، Rouzbeh Ehsani و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    If you want to find your prince , you will have to kiss a lot of frogs

صفحه 5 از 9 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 آخرینآخرین