صفحه 118 از 149 نخستنخست ... 18 68 108 114 115 116 117 118 119 120 121 122 128 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,171 تا 1,180 , از مجموع 1489
Like Tree1729تشکر

موضوع: راهنمايي براي انتخاب و خريد فيلتر مناسب

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط mack1 نمایش پست ها
    دوستان در مورد فیلترهای مانفرتو با نام و نشان تجاری خودش چیزی شنیدن؟ گویا تو ژاپن ساخته میشه و و محدوده قیمت 24 دلار تا 169 دلار دارند محصول ها در سه نوع،ضروری،پیشرفته و حرفه ای موجود می باشند.
    درود،

دوست عزیز مانفروتو چند وقتیه که داره فیلتر تولید میکنه و هنوز قدمتش به قدمت فیلترهای آلمانی و ژاپنی و امریکایی نمیرسه، فعلا ریویوی معتبری در دسترس نیست ولی حداقل شیشه این فیلترها در ژاپن تولید میشه که ید طولانی در تولید فیلتر دارند و انصافا برندهای معتبری مثل hoya و kenko به ساختن فیلتر های خوب شهرت دارند. برداشت شخصی من اینه که شیشه فیلترهای مذکور ساخت یکی از دو کمپانی فوق باشه. در این صورت خریدش پیشنهاد میشه ولی به نظرم تا موجود شدن یه ریویوی معتبر صبر کنید.
    amir.komeily تشکر می‌کند.

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

دوستان سلام و عرض ادب روز همگی به خیر و شادی
    برای دوستی قصد تهیه ی فیلتر با دهانه 52 برای لنز 18-55 ورژن 2 دارم ( نوع عکاسیشون طوریه که همین لنز جواب نیازهاشو میده ) البت قصد تهیه 50 سری D رو هم دارن ازونجا که خودم هم این لنز رو دارم و به طبع در صورت تهیه فیلتر خودم هم گه گاهی ازش استفاده میکنم ازتون راهنمایی میخوام
    تو فروشگاه اینترنتی .... 3 عدد با این قطر دهانه موجوده
    هاما پلاریزه پروکلاس با قیمت 90
    کنکو Smart Filter Circular PL SLIM با قیمت 90
    متین Digital CPL Pro با قیمت 69
    بنده خودم سابقه استفاده از فیلتر یو وی هاما رو دارم کیفیت ساخت مناسبی داشت و البت یه فیلتر ان دی مارومی هم داشتم که ازون هم راضی بودم و الان به امانت دست دوستیه
    تا به حال از پلاریزه استفاده نکردم
    ازونجا که قرار نیست برای لنز خیلی خاصی ( به جز 50 ) استفاده بشه آنچنان هم حساس نیستم گرایش خودم بنا به سابقه روی هاماست ولی ازونجا که کنکو هم قیمته اگه بشه راهنمایی کنین که خیلی خیلی ممنون میشم ازتون
    پیشاپیش تشکر میکنم ازتون
    - نیما -
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

امروز با یک فیلتر جدید آشنا شدم. گفتم شاید بد نباشه دوستان هم نیم نگاهی بهش بندازن و اگه کسی اطلاعاتی در مورد این فیلتر داره ارائه بده بلکه بیشتر یاد بگیریم:

LEE Filters

1.jpg2.jpg3.jpg

یکی از عکاسان خارجی مورد علاقم که کارهاشو دنبال میکنم، در قسمت تجهیزاتش، نوشته فقط از فیلترهای این شرکت استفاده میکنه...
    حالا اینجا موجود هست یا نه، قیمت هاش مناسبه یانه... اطلاع ندارم.
    nicebluesky، illidan و davoud maani تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    187

سلام دوستان کسی از فیلتر hama professional 104477 slim 18 layer coating یو وی استفاده کرده؟ لطفا نظر بدهید ظاهرا کیفیت مناسبی داره؟

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    امروز با یک فیلتر جدید آشنا شدم. گفتم شاید بد نباشه دوستان هم نیم نگاهی بهش بندازن و اگه کسی اطلاعاتی در مورد این فیلتر داره ارائه بده بلکه بیشتر یاد بگیریم:

LEE Filters

1.jpg2.jpg3.jpg

یکی از عکاسان خارجی مورد علاقم که کارهاشو دنبال میکنم، در قسمت تجهیزاتش، نوشته فقط از فیلترهای این شرکت استفاده میکنه...
    حالا اینجا موجود هست یا نه، قیمت هاش مناسبه یانه... اطلاع ندارم.
    درود
    Lee فیلتر های خوبی داره و بسیار مرغوب.
    تو ایران پیگیر تهیه بودم ولی قیمت هاشون بالا بود و تو 600 الی 1 میلیون قیمت می دادند.
    در مقایسه های انجام شده بین فیلترهای مربعی شرکت های معتبر، عملکرد خوبی داشته ولی تو برخی تست ها ته رنگ به تصویر می داد.
    این مقایسه را با Nisi دیدم که البته خود Nisi هم همین مشکل را داشت و در یک تست اینطوری بود و در تست دیگه نه!
    در مقام مقایسه شاید بشه گفت یکی از رقبای جدی این سری فیلتر محصولات Tiffen باشه که کاربرد عکسای و فیلم برداری دارند و حتی برخی تکنولوژیهای بکار رفته در آن انحصاری اون شرکته!
    ارادتمند
    nicebluesky، amir.komeily و خزان تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghahraie نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی از فیلتر hama professional 104477 slim 18 layer coating یو وی استفاده کرده؟ لطفا نظر بدهید ظاهرا کیفیت مناسبی داره؟
    درود
    بنده استفاده نداشتم
    ولی اگر اصل باشه محصولات شرکت کیفیت خوبی در حد قیمت دارند.
    I.Givili و Ghahraie تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط خزان نمایش پست ها
    دوستان سلام و عرض ادب روز همگی به خیر و شادی
    برای دوستی قصد تهیه ی فیلتر با دهانه 52 برای لنز 18-55 ورژن 2 دارم ( نوع عکاسیشون طوریه که همین لنز جواب نیازهاشو میده ) البت قصد تهیه 50 سری D رو هم دارن ازونجا که خودم هم این لنز رو دارم و به طبع در صورت تهیه فیلتر خودم هم گه گاهی ازش استفاده میکنم ازتون راهنمایی میخوام
    تو فروشگاه اینترنتی .... 3 عدد با این قطر دهانه موجوده
    هاما پلاریزه پروکلاس با قیمت 90
    کنکو Smart Filter Circular PL SLIM با قیمت 90
    متین Digital CPL Pro با قیمت 69
    بنده خودم سابقه استفاده از فیلتر یو وی هاما رو دارم کیفیت ساخت مناسبی داشت و البت یه فیلتر ان دی مارومی هم داشتم که ازون هم راضی بودم و الان به امانت دست دوستیه
    تا به حال از پلاریزه استفاده نکردم
    ازونجا که قرار نیست برای لنز خیلی خاصی ( به جز 50 ) استفاده بشه آنچنان هم حساس نیستم گرایش خودم بنا به سابقه روی هاماست ولی ازونجا که کنکو هم قیمته اگه بشه راهنمایی کنین که خیلی خیلی ممنون میشم ازتون
    پیشاپیش تشکر میکنم ازتون
    - نیما -
    درود
    متین که هیچی!
    کنکو خوبه ولی اگر به اصالتش اطمینان داشته باشید.
    هاما بدلیل اینکه کمتر شاید تقلبی داشته باشه بنظر بنده هم گزینه مناسبیه البته به شرط اطمینان از اصالت کالا!
    ارادتمند
    I.Givili، ata_m3، amir.komeily و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

دوستان سلام.بنده برای لنز 105 ماکرو نیکون با دهانه 62 میخواستم فیلتر UV خریداری کنم.البته بیشتر هدفم محافظت از المان جلوی لنز هست.یکبار بر اثر نبستن فیلتر روی یکی از لنزها نقره داغ شدم.نظر دوستان درین خصوص چیه؟برای 105 ضروری هست؟و مورد دوم مابین Kenko 62mm Zeta L41 UV و Rodenstock 62mm UV Blocking Digital pro MC Slim Filter کدوم مورد تایید دوستانه؟

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

نقل قول نوشته اصلی توسط S Noora نمایش پست ها
    دوستان سلام.بنده برای لنز 105 ماکرو نیکون با دهانه 62 میخواستم فیلتر UV خریداری کنم.البته بیشتر هدفم محافظت از المان جلوی لنز هست.یکبار بر اثر نبستن فیلتر روی یکی از لنزها نقره داغ شدم.نظر دوستان درین خصوص چیه؟برای 105 ضروری هست؟و مورد دوم مابین Kenko 62mm Zeta L41 UV و Rodenstock 62mm UV Blocking Digital pro MC Slim Filter کدوم مورد تایید دوستانه؟
    فیلتر رو که حتما تهیه کنید چون لنزتون قیمت بالایی داره اما در مورد مارک فیلتر هر دو فیلتر مارکهای معتبری هستن ولی من به شخصه فیلتر های هویا رو بیشتر میپسندم شاید بخاطر قیمت در مقابل کیفیت.
    I.Givili، ata_m3 و S Noora تشکر می‌کنند.
    مهدی

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط S Noora نمایش پست ها
    درود
    اولویت رو بگذارید روی موردی که از اصالتش مطمئن تر هستید!
    این اهمیت بیشتری داره
    در شرایط برابر از نظر اصالت فیلترها، Rodenstock ارج به خواهد بود.
    ارادتمند
    I.Givili، ata_m3 و S Noora تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات