صفحه 114 از 149 نخستنخست ... 14 64 104 110 111 112 113 114 115 116 117 118 124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 1489
Like Tree1729تشکر

موضوع: راهنمايي براي انتخاب و خريد فيلتر مناسب

كاربر همراه AliM89 آواتار ها
    تشکر کرده
    179

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    اگر به فروشنده مطمئن هستید
    اول هویا
    بعد مارومی
    آخرش کنکو.
    کنکو که کلا ایقدر تقلبی داره که خود فروشنده ها هم گاهی نمی توانند درست اصل را تشخیض بدهند.
    یک مارک خوب چینی هم هست به نام Green L که اگر باشه هم خوش قیمته هم جنس ظاهرا خوبی داره.
    ارادتمند
    تشکر از دوستان بابت پاسخ
    عرض شود که از سیگل هویا را قیمت گرفتم، جنس اصلی دارد دیگر؟

راستی Green L که میفرمایید تقلبی هم دارد؟ یا تو بازار پیدا کردم بخرم؟
    ویرایش توسط AliM89 : Tuesday 5 January 2016 در ساعت 16:46

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط AliM89 نمایش پست ها
    تشکر از دوستان بابت پاسخ
    عرض شود که از سیگل هویا را قیمت گرفتم، جنس اصلی دارد دیگر؟
    با سیگل شرط کنید که جنس اصلی می خواهید. بله زمانی که اصلی داشت.
    بهتره فاکتور هم بگیرید. که البته معمولا صادر می کنند.

راستی Green L که میفرمایید تقلبی هم دارد؟ یا تو بازار پیدا کردم بخرم؟
    این خودش چینیه! دیگه تقلبی چی داشته باشه. در ضمن کیفیت هویا قطعا خیلی بالا تر از این مدله.
    ارادتمند
    AliM89 تشکر می‌کند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه AliM89 آواتار ها
    تشکر کرده
    179

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    با سیگل شرط کنید که جنس اصلی می خواهید.
    چشم، یکی از دوستان هم الان همین حرفو بهم زد، عجب جالبه، یک سری خرید از علی اکسپرس دارم، اونجا فروشگاه مطمئن سراغ داشتم حتما با همین جنسام سفارش میدادم...
    یک دنیا تشکر
    msh2200 و harrypotter2020 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

با سلام. خوشحالم که در جمع شما دوستان و علاقمندان عکاس هستم.
    مدتیه که کانن 70دی با کیت لنز 18-135 تهیه کردم و الانم بعد خرید سه پایه ونگارد 263+ در پی خرید یه فیلتر پلارایز هستم. و بیشتر علاقمند عکاس طبیعت هستم.
    دوست عکاسی دارم که به بنده از برند b+w فیلتر پلارایز معرفی کردند و خودشونم در حال استفاده هستند و راضی .
    به بنده پیشنهاد میکنند که دهانه 77 میلیمترش و بخرم و با مبدلی 67به77 ببندم به لنز که بعد ها هم فیلتر بدردم بخوره و پشیمون نشم، (احتمالن در اینده به لنز واید برای عکاسی منظره بخرم)
    خودمم فکر کردم که حدودای 300 وقتی دارم برای یه فیلتر مرغوب پول میدم یه فیلتر با نگرشی به اینده بخرم که بر روی بیشتر دهانه لنز ها جواب بده .
    فقط تنها مشکلی که باعث دودلی بنده شده .
    1- عدم بسته شدن هود( که البته خود شما دوستان و اساتید در نظر دارید که بهترین شرایط نوری برای عکاسی قبل غروب و ساعتی بعد طلوع خورشیده که در اینصورت نیازی به هود بستن نیست) تا نظر شما خوبان چه باشد!
    2- عدم بسته شدم درب لنز!(ایا میشود درب لنز برای دهانه 77 خرید و بست بر روی فیلتر؟)

و در اخر خوشحالم میکنید که به بنده لطف کنید و نظرتون در اینباره به بنده انتقال بدید که درست ترین کار ممکن چیه برای من؟
    ممنونم از شما.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

مدتیه که کانن 70دی با کیت لنز 18-135 تهیه کردم و الانم بعد خرید سه پایه ونگارد 263+ در پی خرید یه فیلتر پلارایز هستم. و بیشتر علاقمند عکاس طبیعت هستم.
    دوست عکاسی دارم که به بنده از برند b+w فیلتر پلارایز معرفی کردند و خودشونم در حال استفاده هستند و راضی .
    به بنده پیشنهاد میکنند که دهانه 77 میلیمترش و بخرم و با مبدلی 67به77 ببندم به لنز که بعد ها هم فیلتر بدردم بخوره و پشیمون نشم، (احتمالن در اینده به لنز واید برای عکاسی منظره بخرم)
    خودمم فکر کردم که حدودای 300 وقتی دارم برای یه فیلتر مرغوب پول میدم یه فیلتر با نگرشی به اینده بخرم که بر روی بیشتر دهانه لنز ها جواب بده .
    1- عدم بسته شدن هود( که البته خود شما دوستان و اساتید در نظر دارید که بهترین شرایط نوری برای عکاسی قبل غروب و ساعتی بعد طلوع خورشیده که در اینصورت نیازی به هود بستن نیست) تا نظر شما خوبان چه باشد!
    2- عدم بسته شدم درب لنز!(ایا میشود درب لنز برای دهانه 77 خرید و بست بر روی فیلتر؟)

و در اخر خوشحالم میکنید که به بنده لطف کنید و نظرتون در اینباره به بنده انتقال بدید که درست ترین کار ممکن چیه برای من؟
    ممنونم از شما.

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad_fmaa نمایش پست ها
    درود
    فیلتر های b+w جزو فیلترهای بسیار خوب هستند و البته بسیار زیاد تقلبیش هم در بازار یافت می شود.
    در خصوص قیمت نظری نمی توانم بدم ولی بنظر قیمت جهانی این فیلتر باید حدود 100 دلار باشه که با این اوصاف و علاقه وافر فروشگاه های داخل ایران به ارائه بهترین قیمت به کاربران!!!! باید تو 400 یا حتی بالاتر روش حساب کنید. تازه اگر باز هم فروشنده در حقتون لطف داشته باشه و کالای اصلی تحویلتون بده.
    البته دقیقا اطلاع از قیمتش در حال حاضر ندارم.
    [QUOTE]فقط تنها مشکلی که باعث دودلی بنده شده .
    /QUOTE]
    یکی از بزرگترین معضلات استفاده از فیلتر پلاریزه عدم امکانت نصب هود هست. هود همیشه کاربرد حذف تابش نور نداره و ممکنه گاهی به عنوان محافظ و ... هم استفاده بشه. البته عمومیت نداره. در عکاسی در زمان طلایی همانطور که گفتید استفاده از هود کمتر نیاز می شه. البته برای رفع این مشکل دو راه کار وجود داره.
    1- تهیه هود های مخصوص برای هنگام نصب فیلتر پلاریزه که در قسمتی از هود امکان چرخاندن فیلتر وجود داره (شخصا در ایران این هد را ندیدم)
    2- تهیه فیلترهای مربعی و استفاده از هود فیلترها برای رفع مشکل که البته این روش هم دردسرهای خاص خودش را داره و هزینش هم کمی بالاتره.

ممنونم از شما.[
    بله امکان تهیه درب لنز 77 برای فیلتر وجود داره ولی درب لنزهای فابریک قیمت بالایی دارند. بنابراین باید به فکر درب لنزهای قدیمی یا شرکتهایی مثل فوتیکس باشید.
    ارادتمند
    ata_m3 و farshad_fmaa تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

/QUOTE]
    یکی از بزرگترین معضلات استفاده از فیلتر پلاریزه عدم امکانت نصب هود هست. هود همیشه کاربرد حذف تابش نور نداره و ممکنه گاهی به عنوان محافظ و ... هم استفاده بشه. البته عمومیت نداره. در عکاسی در زمان طلایی همانطور که گفتید استفاده از هود کمتر نیاز می شه. البته برای رفع این مشکل دو راه کار وجود داره.
    1- تهیه هود های مخصوص برای هنگام نصب فیلتر پلاریزه که در قسمتی از هود امکان چرخاندن فیلتر وجود داره (شخصا در ایران این هد را ندیدم)
    2- تهیه فیلترهای مربعی و استفاده از هود فیلترها برای رفع مشکل که البته این روش هم دردسرهای خاص خودش را داره و هزینش هم کمی بالاتره.

بله امکان تهیه درب لنز 77 برای فیلتر وجود داره ولی درب لنزهای فابریک قیمت بالایی دارند. بنابراین باید به فکر درب لنزهای قدیمی یا شرکتهایی مثل فوتیکس باشید.
    ارادتمند
    ممنونم بزرگوار .
    یه مدلی از سایت دیجی.ک.ا.ل ا از برند b+w گذاشته برای فروش با قیمتی خیلی مناسب و تعجب برانگیز:

B+W CPL-HAZE Filter 67mm
    65.000T
    لطف میکنید بگید تفاوت در چیه با مدل های گران قیمت؟

در ضمن دوستان با در نظر گرفتن هزینه کمتر جهت کارهای شخصی، نظرشون در مورد کیت سه تایی سایت ا.ف.ر.ن.گ، از برند هویا چیه؟
    Hoya 67mm Digital Filter Kit II
    uv+cpl+nd8 .
    250.000T
    ارزش در برابر قیمت داره با تجربه شما دوستان؟

و یه مقدار هزینه 400تومن فکر میکنم ظلم به پوله برای شخص من!!! بازم نمیدونم!، اگر بفکر هزینه کمتر باشم و از روی تجربه شما خوبان از چه برند و مدلی به بنده پیشنهاد میکنید؟ که از نظر کیفیت درسته که نه در حد مدلهای سطح بالا نخواهد بود اما در حد جلب رضایتم باشه کافیه؟
    متشکرم.
    ویرایش توسط farshad_fmaa : Thursday 7 January 2016 در ساعت 09:51
    harrypotter2020 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    4653

ممنونم بزرگوار .
    یه مدلی از سایت دیجی.ک.ا.ل ا از برند b+w گذاشته برای فروش با قیمتی خیلی مناسب و تعجب برانگیز:

B+W CPL-HAZE Filter 67mm
    65.000T
    متشکرم.
    نمی شه در مورد تفاوت صحبت کرد چون کلا این فیلتر تقلبیه!
    این محصول قطع به یقین محصول شرکت اشنایدر چینه که تجار میهن پرستمون زحمت کشیدند برای کمک به من و شمای مصرف کننده و سود کلان در چین سفارش تولیدش رو دادند!!!!! باورکنید قیمت تمام شدش برای واردکننده کمتر از 20 هزار تومان شده.
    اسم برند شرکت اشنایدر که تولید کننده B+w هست حداقل 100 هزار تومان می ارزه.
    در شرایطی که قیمت جهانی این محصول در دهنه 77 نزدیک 200 دلاره چطور ممکنه یک محصولی در ایران حدود 20 دلار فروش بره؟!
    اگر به این لینک هم نگاه کنید، محصولی با این نام در بین محصولات سایت اشنایدر نمی بینید!

در ضمن دوستان با در نظر گرفتن هزینه کمتر جهت کارهای شخصی، نظرشون در مورد کیت سه تایی سایت ا.ف.ر.ن.گ، از برند هویا چیه؟
    uv+cpl+nd8 .
    250.000T
    اگر یک بار فروم و تاپیک های فیلتر را مطالعه کنید به وفور به یان عبارت برخورد می کنید که نصب نکردن فیلتر بهتر از بستن فیلتر بی کیفیته!
    دوست عزیز هر کام از این فیلترهایی که نوشتید در سایتهای معتبر اینترنتی قیمتی نزدیک به 200 هزار تومان دارند!
    بنظرتون فروشنده عاشق چشم و ابروی شما و مشتری های دیگه است که اینقدر بهتون لطف کنه؟

و یه مقدار هزینه 400تومن فکر میکنم ظلم به پوله برای شخص من!!! بازم نمیدونم!، اگر بفکر هزینه کمتر باشم و از روی تجربه شما خوبان از چه برند و مدلی به بنده پیشنهاد میکنید؟ که از نظر کیفیت درسته که نه در حد مدلهای سطح بالا نخواهد بود اما در حد جلب رضایتم باشه کافیه؟
    متشکرم.
    خوب راه های دیگه ای هم هست.
    شما که محدودیت بودجه دارید به فکر Hama باشید که هم قیمت خوبی داره و هم تقلبیش نسبت به برند های دیگه بخاطر قیمتش کمتره.
    جنس اصل هم اگر بخواهید فعلا فقط دو نماینده رسمی در ایران برای دو برند مارومی و هویا هستند که می توانید در تاپیک اسمهایشان را مشاهده کنید.

خرید فیلترهای ارزان نسبت مستقیم با افت کیفیت تصویر خروجی نهایی شما داره.
    فیلتر پلاریزه ای در اوایل راه عکاسی خریداری کردم که در حالت واید لنز عالی بود و در تله تصویر را محو می کرد. هنوز هم دارمش و هیچ وقت از دلیلش سر در نیاوردم.

بازار فیلتر ایران به شدت آلوده به کالای تقلبیه!
    برای خرید مطمئن یا باید فروشنده مطمئن داشته باشید و یا از نمایندگی های رسمی خرید کنید و تازه با شرط تضمین اصالت و فاکتور.
    فیلتر بدلیل کوچکی و کم حجمی در تعداد حدود 10 الی 20 مورد در بازارها و فروشگاه های خارج از کشور در شرایط تخفیف مثل سال نو با حدود 30 درصد تخفیف خریداری می شه و بعد در داخل کشور فیلتر های تقلبی ای که کیفیت ساخت جعبه بسیار نزدیک به اصلی دارند می آورند و فیلترش را درون جعبه فیلترهای اصلی، و فیلترهای اصلی را درون جعبه فیلترهای فرعی خریداری شده قرار می دهند.
    فیلتر اصلی به قیمت جهانی فروش می ره و فیلترهای تقلبی با جعبه اصلی هم به قیمت جهانی حالا کمی ارزان تر!
    اینطوری با یک بار خرید شما 2 برابر حد عادی سود می کنید.
    وضعیت ایقدر اصفناکه که خود فروشنده ها هم برخی مواقع در تشخیص جنس اصل دچار مشکل هستند.
    ویرایش توسط msh2200 : Thursday 7 January 2016 در ساعت 10:09
    DELL، Nima Sadigh، I.Givili و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

ممنونم بزرگوار .

B+W CPL-HAZE Filter 67mm
    65.000T

uv+cpl+nd8 .
    250.000T

متشکرم.
    همونطور که دوست بزرگوار اقا مصطفی فرمودن همه انها تقلبی هستند.

برای لنز 1 میلیون تومانی 400 تومن پول فیلتر دادن به نظر من زیاد منطقی نیست ....

در این شرایطی که اکثر ما عکاسی می کنیم (که نهایت استفاده مان از عکس انتشار در وب است) خریدن فیلتر های اعلا و درجه یک بیشتر بار روانی مثبت و حس خوب دارد وگرنه در سایز 800 پیکسل تفاوت خروجی کوکین 1 میلیون تومانی و فوتیکس 100هزار تومانی در 99درصد مواقع قابل تشخیص نیست.

به نظرم یک فیلتر هویا سایز 67 بگیرید بعدا اگر لنز را ارتقا دادید فیلتر های مرغوب تر و گران تر بخرید (هرچند همان هویا بسیار راضی کننده است)
    msh2200، harrypotter2020 و farshad_fmaa تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Sajjadpix آواتار ها
    تشکر کرده
    257

برای لنز 10-20 سیگما فیلتر ND 1000 چه برندی خوبه؟
    NISI چطوره؟
    Nikon D7100 - 11-16 - 50mm
    Instagram