صفحه 9 از 31 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 90 , از مجموع 308
Like Tree479تشکر

موضوع: فيلتر هاي UV يا فرابنفش

كاربر همراه Mohammad6708 آواتار ها
    _̴ ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲
    تشکر کرده
    125

نقل قول نوشته اصلی توسط Javid نمایش پست ها
    محل سكونت شما "شهر گل و بلبل" احتمالا با ما يكي است با نام جالب تر، اگر امكان پس دادن داريد نيكون فيلتر با اين فيمت ندارد و اين تقلبي است. يك سيگما با اين قيمت بگيريد كه حداقل از اصل بودن آن مطمئن باشيد.
    با جناب عبدالله پناه خط رو خط شديم.
    متاسفانه خریداری شده ..!!
    البته خود فروشنده گفت که روش نوشته ژاپن ولی ژاپن نیست ! ولی تستش کرد و منم خریدمش . حالا اگه میدونید بدرد نمیخوره تا یه فکری بکنم ..

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Abdolpanah نمایش پست ها
    مگر فیلتر نیکون هم داریم؟
    درود

بله ، و خیلی هم عالی هستند و مسلما گران

اگر نمونه اصلی پیدا شود

کد:
    http://www.nikonusa.com/Nikon-Products/Photography-Accessories/DSLR-Lens-Accessories.page?#!/tag:7WA:Lens%20Filters
    موفق باشید

انوش
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Monday 31 October 2011 در ساعت 16:14
    yaghoobi، KHAKSAR، M.Meghdari و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

Forum Moderator Miri آواتار ها
    تشکر کرده
    10633

فکر کنم اشتباه دوستان بخاطر این هست که کنون اصلا فیلتر نمیسازد
    سلام

کنون هم فیلتر می سازد - کیفیت بالا و بسیار گران
    به عنوان مثال فیلتر پلاریزه با دهانه 77 به قیمت $460

لیست قیمت ها :

کد HTML:
    http://shop.usa.canon.com/webapp/wcs/stores/servlet/subCategory_10051_10051_-1_12111

كاربر فعال Javid آواتار ها
    تشکر کرده
    4245

ولی تستش کرد و منم خریدمش
    چطور تست كرد؟ براي UV يك راه هست و آنهم دستگاه UV Tester كه معمولا در عينك سازي ها وجود دارد با حدود قيمت 80 هزار تومان، كه اگر يو وي باشد چراغهاي دستگاه روشن ميشود و براي شيشه خير، كه البته در كاربردهاي حرفه اي صرفا اين آزمايش ملاك انتخاب فيلتر نيست.

در كل اشكالي ندارد 45 مبلغ گزافي براي خريد تجربه نيست ولي براي بستن شيشه نامرغوب جلوي لنز چرا، و از شما كه به اينترنت خصوصا اين سايت دسترسي داريد اين اشتباهات نبايد سر بزند.
    اگر اشتباه نكنم در حال مرتكب شدن دومين اشتباه و خريد فيلتر سوني آنهم دست دوم كه توصيه مي كنم بيشتر تحقيق بفرماييد.

آف تاپيك: از كجا خريد كرديد ؟
    yaghoobi، Mohammad6708 و Miri تشکر می‌کنند.
    امير
    Instagram

تشکر کرده
    125

چطور تست كرد؟ براي UV يك راه هست و آنهم دستگاه UV Tester كه معمولا در عينك سازي ها وجود دارد با حدود قيمت 80 هزار تومان، كه اگر يو وي باشد چراغهاي دستگاه روشن ميشود و براي شيشه خير، كه البته در كاربردهاي حرفه اي صرفا اين آزمايش ملاك انتخاب فيلتر نيست.

در كل اشكالي ندارد 45 مبلغ گزافي براي خريد تجربه نيست ولي براي بستن شيشه نامرغوب جلوي لنز چرا، و از شما كه به اينترنت خصوصا اين سايت دسترسي داريد اين اشتباهات نبايد سر بزند.
    اگر اشتباه نكنم در حال مرتكب شدن دومين اشتباه و خريد فيلتر سوني آنهم دست دوم كه توصيه مي كنم بيشتر تحقيق بفرماييد.

آف تاپيك: از كجا خريد كرديد ؟
    اشتباه من اینجا بود که قصد خرید uv نداشتم برای کیف و سه پایه رفته بودم ، در همین حین از فیلتر uv و nd هم آماری گرفتم و از اونجا که uv هم مورد نیازم بود تصمیم به خریدش گرفتم . چند مدلی بود ولی دیگه وقت چک کردن تو سایت رو نداشتم . متاسفانه توی نور شب تست زدیم اگه ببرم توی عینک فروشی ها تست کردن جواب داد فیلتر خوبه ؟ امروز توی هوای آزاد با فیلتر و بدون فیلتر عکس گرفتم ، عکسای با فیلتر یکم تم گرم (زرد) تری نسبت به موقع بدون فیلتر (چیزی که شب برعکسش رو دیدم !)
    از شیراز - خیابان ستارخان .
    فردا میرم تعویضش کنم ..
    Javid تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    125

امروز رفتم فیلتر رو عوض کردم
    یه فیلتر B+W دهنه 67 گرفتم به قیمت 50 هزار تومان
    فیلتر آلمانی هست (روش که نوشته آلمانی !) هولو گرام هم داره این هم عکسش که از گوگل پیدا کردم (البته این نوشته دهنه 58 ، شما فکر کنید 67 هست )
    فروشنده گفت نخواستی باز بیا عوضش کن ..

is.php?i=36485&img=B+WUV58.jpg

این هم بسته بندیش :

bw-77mm-xs-pro-digital-mrc-uv-haze-010m-filter.jpg
    Javid تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    4245

اتفاقا بنده مدتي است در فكر گرفتن B+W هستم، اگر از اساتيد و دوستان راهنمايي كنند سپاسگذار خواهم شد مشكلم در انتخاب مدلش واينكه اصلا اين مارك را بگيرم يا همان Sigma.

3 مدل فيلتر B+W UV در بازار هست كه جلال هم دارد گرانترين آن مدل XSP با جعبه مشكي بود كه جلال 175 قيمت داد براي دهنه 77 مدل ديگرش 165 و يك مدل هم 95 آيا واقعا اين 3 مدل تفاوتي به اندازه قيمتشان دارند؟ در مقايسه با سيگما يا HOYA HD كه البته 77 آن در بازار نيست. منظورم اين است كه واقعا در خروجي اينقدر تاثير دارند؟

در اين سايت نمونه 4 مدلش وجود دارد جنس موجود در بازار كاملا شبيه همين موارد است حتي هولوگرام به جز مورد XSP كه جعبه مشكي دارد ولي در اين سايت بسته بندي آن سفيد است، هم جلال هم فروشگاه پاسخ مشكي آن را داشتند آيا در ايران ميتوان به اصل بودن آن اطمينان حاصل كرد؟

براي لنز ي مثل 70-200 ISII چه فيلتري پيشنهاد ميكنيد.

در ويرايش عرض كنم:
    تفاوت جعبه سياه و سفيد را در نت يافتم.
    ویرایش توسط Javid : Tuesday 1 November 2011 در ساعت 15:26
    M. Beyrami تشکر می‌کند.
    امير
    Instagram

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1361

یک سوال داشتم من روی لنزم یک فیلتر uv بستم.ولی چند روز پیش دوربین از دستم افتاد و گوشه ی این فیلتر کج شد و دیگه نمی تونم فیلتر دیگه ای روش ببندم و اول باید بازش کنم.می خواستم ببینم راهی هست که گوشه ی کج شده ی این فیلتر رو عوض کرد یا باید کلا فیلتر رو عوض کنم.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

براي لنز ي مثل 70-200 ISII چه فيلتري پيشنهاد ميكنيد.
    چیزی که بشه بهش بیشترین اطمینان رو داشت، دیگه وجود نداره، مگر اینکه از اروپا تهیه کنید.

من برای EF70-200 f/2.8L IS II مارک Hama گرفتم که پشیمونم ... بزودی براش Sigma میگیرم از سیگل ... روی 105-24 همون سیگما رو دارم و بیشتر از هاما ازش راضیم ... هاما رو که میبندی، درپوش جلوی لنز، تا تهش به فیلتر، فیت نمیشه، همش فکر میکنم داره میافته ... ضمناً یه نقطه هائی هم توی خود شیشه است، که پاک نمیشه 45 تومن هم خریده بودمش که فکر کنم تست UV بزنم، میگه شیشه ی فرد اعلاست

تشکر کرده
    4245

خريد فيلتر ما هم داستاني بود، ديرزو بنده به قصد خريد B+W UV XSP MRC Nano با پاسخ تماس گرفتم ولي 77 نداشتند و 82 و 67 موجود بود رفتم سراغ جلال اونهم به همين ترتيب 77 نداشت مجبور شدم يك 77 Sigma بگيرم 58 تومان از سي گل، هر چقدر هم براي HOYA HD گشتم 77 نبود كه نبود،‌ در راه برگشت در ناصر خسرو به قصد خريد باطري داخل يك فروشگاه رفتم در خصوص Hoya هم پرسيدم كه گفت نداريم ولي ديدم زير فيلترهاي قديمي و متفرقه يك بسته Hoya 77 موجود بود قيمت كه پرسيدم گفت 30 تومان اول فكر كردم Lens Protector است ولي وقتي مطمئن شدم ديگه معطل نكردم و خريدم تست هم كردم OK بود.

بهترين فيلتر UV كه در بازار موجود بود براي اين دهنه B+W UV XSP MRC تنها فرقش با مدل مورد نظر بنده اين بود كه از سري Nano نبود ولي قيمتش همون بود.
    yaghoobi و Mohammad6708 تشکر می‌کنند.
    امير
    Instagram

صفحه 9 از 31 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... آخرینآخرین