صفحه 16 از 101 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 66 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1001
Like Tree1032تشکر

موضوع: فلاشهای استودیویی

كاربر همراه navidsohi آواتار ها
    تشکر کرده
    122

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria arshadi نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسختون.
    ولی من میخوام بیشتر عکس هام رو بوسیله فون کروماکی سبز بگیرم.تا اونجایی هم که من میدونم یه دونه نور به درد این کار نمیخوره.. 2 یا 3 تای این هم که قیمتش میره بالا !!!
    واسه این کار چیو پیشنهاد میکنین ؟ این jtl 160 چطور هست ؟ یه نطرتون به کار من میخوره ؟ قیمت این رو هم اگر بگین ممنون میشم...
    ببخشید اینقدر سوال میکنم.. به جز این فروم منبع اطلاعات دبگه ندارم !
    آیا میخواهید برای عکاسی از کروماکی سبز استفاده کنید ؟ لطفا دلیلتون رو برای اینکار بفرمائید تا دوستان راحت تر راهنمائیتون کنند. در مورد jtl 160 من کیت باطری دارشو دارم و بجز
    سوختن پیاپی فیوز و دامنه محدود کم و زیاد شدن قدرتش مشکلی نداره

كاربر فعال Pouria Arshadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1006

نقل قول نوشته اصلی توسط navidsohi نمایش پست ها
    آیا میخواهید برای عکاسی از کروماکی سبز استفاده کنید ؟ لطفا دلیلتون رو برای اینکار بفرمائید تا دوستان راحت تر راهنمائیتون کنند. در مورد jtl 160 من کیت باطری دارشو دارم و بجز
    سوختن پیاپی فیوز و دامنه محدود کم و زیاد شدن قدرتش مشکلی نداره
    ببخشید دیر جواب میدم چون اینترنتم قطع بود... اگر منظورتون اینه که چرا میخوام از کروماکی استفاده کنم یکی از دلایلش این هست که اولا خودم این تکنیک رو دوست دارم دلیل دیگه هم این هست که برای عکس های مدل یا باید بریم توی فضای ازاد یا اینکه دکور حجمی داشته باشیم یا از فون سیاه یا سفید استفاده کنیم که دیگه خیلی تکراری شده... راستش در مورد رنگ کروماکی خودم هنوز نمیدونم چی بگیرم...بعضیا میگن طوسی بعضیا میگن سبز...( توی فروم همین سایت خوندم) ...هر کدوم که بهتر باشه و البته کار باهاش اسون تر باشه.. شما کدوم رنگ رو پیشنهاد میدین و دلیل انتخابتون ؟ ولی فعلا بزرگترین مشکل انتخاب فلاش هست!!!
    M. Beyrami تشکر می‌کند.

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

بعضیا میگن طوسی بعضیا میگن سبز...(
    کروماکی معمولاً رنگی است که در سوژه نباشد سبز یا آبی. با طوسی خودتان را بیچاره خواهید کرد.

البته من علاقه ای به کروماکی ندارم اما تغییر بک روی سفید برایم راحت است.

به نظرم بهترین و زیباترین رنگ زمینه سفید است. با سفید تمام رنگ ها را خواهید داشت.
    Maisam.H و Pouria Arshadi تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

تشکر کرده
    122

در مورد کروماکی طبق تجربه شخصی رنگی مناسب است که نزدیک به رنگ بکگراند دیجیتالی که میخواهید استفاده کنید باشد. در ارتباط با فلاش اینو در نظر بگیریدعامل تعیین کننده بودجه میباشد بدینصورت که فلاشهای در یک رنج قیمت تقریبا از کیفیت ساخت و نور نزدیک به هم برخوردار هستند. من خودم که با فلاشها و modifier های رده های مختلف عکس میگیرم (jtl, profoto، fomex، mirco pro) در نتیجه خروجی تفاوت بسیار اندک است. اما بهرحال این نظر شخصی من است:)

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

نقل قول نوشته اصلی توسط navidsohi نمایش پست ها
    بدینصورت که فلاشهای در یک رنج قیمت تقریبا از کیفیت ساخت و نور نزدیک به هم برخوردار هستند. من خودم که با فلاشها و modifier های رده های مختلف عکس میگیرم (jtl, profoto، fomex، mirco pro) در نتیجه خروجی تفاوت بسیار اندک است. اما بهرحال این نظر شخصی من است:)
    نوید جان jtl و Profoto در یک رده هستند ؟
    mreza1001، Navid7h و mansourian3 تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    122

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid Moradi نمایش پست ها
    حمید جان صد البته واضحه که کیفیت یک فلاش چند میلیونی اروپائی با یک فلاش 250 هزار تومانی چینی یکسان نیست. منظور من این است که طبق تجربه شخصی بنده نتایج بدست اومده از این فلاش ها بجز مقداری تغییر در WB بسیار اندک بوده. (با modifier های یکسان)
    حتما چند تا نمونه تهیه و آپلود میکنم. (:

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

سلام
    دوستان من همه تاپیک رو خوندم
    امروز با مسئول فروش التون که صحبت کردم پیشنهاد خرید کیت 300 ژول س&س رو داد به قیمت 720 تومن
    پرسیدم دلیل تون چیه . گفت که اگه تکی بگیرین قیمتش بیشتر براتون اب میخوره ....
    این حرفها به کنار سوالی که برام پیش اومده اینه که چرا به کیت / مینی میگن و پرتابل!! ( میگفت هد های کیت 300 کوچک تر از هد تکی 300 ژول هست )
    چرا؟ فرق رو پرسیدم نمیدونستن ؟

نظرتون راجب این چیه؟
    فلاش میرکوپرو کنترلی EX-200LR
    http://altontrading.com/fa/products/...t=2&thispage=1
    ویرایش توسط M. Beyrami : Wednesday 16 February 2011 در ساعت 17:10
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر فعال Pouria Arshadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1006

سلام.
    من امروز رفتم چند تا مغازه سول کردم هیچ کدوم jtl نداشتن... میگفتن تو بازار کم شده.همشون توی این رنج قیمت ست 170 ژول answer رو پیشنهاد میدادن..قیمتشم 460 تومن..تریگر هم داشت..در ضمن کیفش هم خیلی یا کیفیت بود.شما دربارش چیزی میدونین ؟ metele هم بود 200 ژولش 520 فکر کنم.. مارک metz هم قیمتش همین حدودا بود ولی خیلی ازش تعریف میکردن.. چی کار کنم !!

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

نوشته اصلی توسط navidsohi
    بدینصورت که فلاشهای در یک رنج قیمت تقریبا از کیفیت ساخت و نور نزدیک به هم برخوردار هستند. من خودم که با فلاشها و modifier های رده های مختلف عکس میگیرم (jtl, profoto، fomex، mirco pro) در نتیجه خروجی تفاوت بسیار اندک است. اما بهرحال این نظر شخصی من است

تفاوت Fomex با JTL از زمین تا آسمان است. چی برسه به Profoto . . . . آقای قبادی هم که گفتند به اسم ها دقت کنید mirco pro بله اما micro pro نه
    Kaveh Ghobadi و Maisam.H تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

تشکر کرده
    122

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    تفاوت Fomex با JTL از زمین تا آسمان است. چی برسه به Profoto .آ . . ..
    رضا جان لطفا دقت کنید که بحث در اینجا کیفیت نورپردازی فلاش میباشد نه کیفیت خود فلاش ! باز تاکید میکنم این تجربه شخصی بنده در کار با این برند ها میباشد. اگر فرصت یشه حتما شرایطی رو فراهم میکنم تا دیگر دوستان اگر مایل باشند بتوانند با این 4 برند عکس گرفته و نتایج رو مقایسه کنند. (: همچنین توجه داشته باشید نام فلاش mirco pro میباشد نه micro pro که یک اشتباه تایپی است. برندی که با این فلاش اشتباه گرفته میشود miqro pro میباشد که از نظر قیمت در همان حدود mirco pro است. (260یورو) با تشکر از دقت نظر شما

صفحه 16 از 101 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 66 ... آخرینآخرین