صفحه 18 از 101 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 28 68 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 171 تا 180 , از مجموع 1001
Like Tree1032تشکر

موضوع: فلاشهای استودیویی

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad Reza نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از جوابت کاوه جان.
    راستش من تا دو میلیون می‌خواهم هزینه کنم و هنسل بعید می‌دانم چنین قیمتی داشته باشد، چیزی توی مایه‌های پروفتو ست از نظر قیمت!
    اما در مورد Hyundae و Aurora چیزی نمی‌دانم! اگر قیمت‌شان به بودجه‌ی من بخورد، چرا که نه. شما اطلاعی از قیمت و وارد کننده‌‌ی این دو برند دارید؟
    متشکرم.
    هنسل 200 ژول در حدود 550 تا 650 بود ( بود چون قیمت اوایل امسال است )

و اما آن دو برند دیگر...

نماینده هر دو فتو سامان است ( یک شرکت معتبر ) Aurora را شنیده ام کیت های 3 شاخه 200 ژول اش را با سافت باکس و .... حدود 2 میلیون قیمت گذاری کرده اند.Aurora یکی از برند های معتبر در ینگه دنیا است و زیاد در بازار ایران شناخته شده نیست اما کیفیت اش اگر در حد پروفتو و مولتی بیلز و برونکالر نباشد کمتر هم نیست.

http://www.photosaman.com/
    A_Maddah، Ahmad Reza و SinaVT تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر آشنا sf_mec آواتار ها
    تشکر کرده
    31

سلا به تمام دوستان عزیز . من برای راه اندازی یک آتلیه که بیشتر عکس گرفتن فشن و تبلیغاتی میباشد نیاز به خرید یک ست برای نورپردازی دارم لزومی برای کیت بودن ست خود نمبینم و فقط به انتهای کار و جواب گرفتن در کار فکر میکنم. فضای سالن من 24 متر بیشتر نمیباشد. میخواهم تا با حداقل قیمت بیشترین بهره رو ببرم و اگر پول اضافی باقی موند دیگر تجهیزات رو تهیه کنم. من از چند فروشنده سئوال کردم و گفتند در بین مارک های چینی موجود در بازار mettle مارکی هستش که میشه براحتی به اون اعتماد کردو در یکی از آتلیه دوستان مارک متلmettle رو دیدم و چند وقتی هستش که داره استفاده میکنه . مارک jtl رو هم دیدم ولی واقعاً بر سر دوراهی موندم . لطفاً در انتخاب نهایی راهنمایی کنید و بگین با توجه به ابعاد سالن چند ژول بهتر جواب میده . فاصله سوژه تا فلاشرها هم که بیشتر از 4 متر نمیشه که.

كاربر همراه navidsohi آواتار ها
    تشکر کرده
    122

نقل قول نوشته اصلی توسط sf_mec نمایش پست ها
    سلا به تمام دوستان عزیز . من برای راه اندازی یک آتلیه که بیشتر عکس گرفتن فشن و تبلیغاتی میباشد نیاز به خرید یک ست برای نورپردازی دارم لزومی برای کیت بودن ست خود نمبینم و فقط به انتهای کار و جواب گرفتن در کار فکر میکنم. فضای سالن من 24 متر بیشتر نمیباشد. میخواهم تا با حداقل قیمت بیشترین بهره رو ببرم و اگر پول اضافی باقی موند دیگر تجهیزات رو تهیه کنم. من از چند فروشنده سئوال کردم و گفتند در بین مارک های چینی موجود در بازار mettle مارکی هستش که میشه براحتی به اون اعتماد کردو در یکی از آتلیه دوستان مارک متلmettle رو دیدم و چند وقتی هستش که داره استفاده میکنه . مارک jtl رو هم دیدم ولی واقعاً بر سر دوراهی موندم . لطفاً در انتخاب نهایی راهنمایی کنید و بگین با توجه به ابعاد سالن چند ژول بهتر جواب میده . فاصله سوژه تا فلاشرها هم که بیشتر از 4 متر نمیشه که.
    از بین برند های چینی که بنده شخصا تجربه کار کردن با هاشون را در استدیو خودم و همکاران داشتم (S&S, mettle , jtll, mirco pro ) برند mirco pro را بیشتر توصیه میکنم. این 4 مدل تقریبا در یک رنج قیمتی بوده و اغلب توسط یک شرکت وارد میشوند. هرچند که شرکت ن-ت-پ نیز در این چند سال به صورت جدی اقدام به وارد کردن Jtl نموده است. از نظر بنده تکنولوژی ساخت S&S, mettle , jtll قدیمی میباشد ، چشم های قوی هم ندارند. در مورد دوام این فلاش ها، بنده مشکل خاصی رو در خراب شدن جدی هیچ کدام از فلاش ها ندیده ام که البته شاید شانس من بوده. از مزایای mirco pro میتوانم به این موارد اشاره کنم: سیستم جدید تر، کم شدن قدرت تا 128/1 ، ولوم تنظیم قدرت دیمری، چشم قویتر (البته نه مانند فلاش های ساخت اروپا)، قابلیت استفاده از لامپای معمولی برای مادلینگ....

در مورد قدرت فلاش باید عرض کنم که ابعاد آتلیه خیلی در این زمینه مهم نیست چراکه اگر آتلیه شما 100 متر هم باشد شما تنها ابعاد فون خود را باید در نظر بگیرید (حدودا 3در 4). مگر در موارد عکاسی تبلیغاتی اجسام بزرگ مانند ماشین.
    به نظر من یک فلاش 300 بعنوان نور اصلی و 2 تا 3 عدد فلاش 200 کفایت میکند.

كاربر همراه r0otsharp آواتار ها
    تشکر کرده
    375

دوست عزیز بنده برند Nice رو دارم .

تا الان می شه گفت عالی بوده . یک سال ضمانت تعویض داره .

وارد کنندش می شه گفت فردی بسیار عالی هست .

خواستی بگو معرفیت کنم .

باتشکر احسان
    sf_mec تشکر می‌کند.
    Nikon D90 | AF-S 18-105 F3.5-5.6 | AF 50mm F1.8D | Haida UV Filter 67mm

احسان فراهانی

تشکر کرده
    31

نقل قول نوشته اصلی توسط navidsohi نمایش پست ها
    از بین برند های چینی که بنده شخصا تجربه کار کردن با هاشون را در استدیو خودم و همکاران داشتم (S&S, mettle , jtll, mirco pro ) برند mirco pro را بیشتر توصیه میکنم. این 4 مدل تقریبا در یک رنج قیمتی بوده و اغلب توسط یک شرکت وارد میشوند. هرچند که شرکت ن-ت-پ نیز در این چند سال به صورت جدی اقدام به وارد کردن Jtl نموده است. از نظر بنده تکنولوژی ساخت S&S, mettle , jtll قدیمی میباشد ، چشم های قوی هم ندارند. در مورد دوام این فلاش ها، بنده مشکل خاصی رو در خراب شدن جدی هیچ کدام از فلاش ها ندیده ام که البته شاید شانس من بوده. از مزایای mirco pro میتوانم به این موارد اشاره کنم: سیستم جدید تر، کم شدن قدرت تا 128/1 ، ولوم تنظیم قدرت دیمری، چشم قویتر (البته نه مانند فلاش های ساخت اروپا)، قابلیت استفاده از لامپای معمولی برای مادلینگ....

در مورد قدرت فلاش باید عرض کنم که ابعاد آتلیه خیلی در این زمینه مهم نیست چراکه اگر آتلیه شما 100 متر هم باشد شما تنها ابعاد فون خود را باید در نظر بگیرید (حدودا 3در 4). مگر در موارد عکاسی تبلیغاتی اجسام بزرگ مانند ماشین.
    به نظر من یک فلاش 300 بعنوان نور اصلی و 2 تا 3 عدد فلاش 200 کفایت میکند.

با سلام ب شما دوست گرامی حال که این مارک رو معرفی کردین پس شرکت فروشنده رو هم معرفی کنید تا من سردر گم نباشم و قیمت اون رو هم اعلام کنید . با تشکر فراوان
    r0otsharp تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    375

سلام دوست عزیز .

اسم برند Nice Photo هست .
    این مشخصات فلش بنده .
    http://www.nicefoto.cn/en/products_show.asp?id=45

300 ژول هست .

اما به خدا قیمت هارو یادم نیست .

اسم وارد کننده جناب سلمانی هست .
    تلفن هم : 33918923 .

باتشکر احسان
    sf_mec تشکر می‌کند.

احسان فراهانی

تشکر کرده
    31

نقل قول نوشته اصلی توسط r0otsharp نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز .

اسم برند Nice Photo هست .
    این مشخصات فلش بنده .
    http://www.nicefoto.cn/en/products_show.asp?id=45

300 ژول هست .

اما به خدا قیمت هارو یادم نیست .

اسم وارد کننده جناب سلمانی هست .
    تلفن هم : 33918923 .

باتشکر احسان

با تشکر از شما دوست گرامی به این سایت سر زدم کلی محصول داره اما نمیدونم چرا این برند هنوز جا نیوفتاده و من هم دو به شک هستم در انتخاب این آیا خود شما هم این نمونه رو دارین و جواب گرفتین ازش ؟
    r0otsharp تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    375

با تشکر از شما دوست گرامی به این سایت سر زدم کلی محصول داره اما نمیدونم چرا این برند هنوز جا نیوفتاده و من هم دو به شک هستم در انتخاب این آیا خود شما هم این نمونه رو دارین و جواب گرفتین ازش ؟
    دوست عزیز اول صحبت هام گفتم . بله بنده دارم 2 تا .

خواستی بیا ببین . گول مارک رو نخور . جنس رو ببین .

شما از این مارک بخری چیزی به من نمی رسه . من دارم شمارو کمک می کنم . و به نظر من که بازار رو گشتم دو مارک عالی هست .Somita و Nice .

باتشکر احسان
    sf_mec تشکر می‌کند.

احسان فراهانی

تشکر کرده
    31

Red face

نقل قول نوشته اصلی توسط r0otsharp نمایش پست ها
    دوست عزیز اول صحبت هام گفتم . بله بنده دارم 2 تا .

خواستی بیا ببین . گول مارک رو نخور . جنس رو ببین .

شما از این مارک بخری چیزی به من نمی رسه . من دارم شمارو کمک می کنم . و به نظر من که بازار رو گشتم دو مارک عالی هست .Somita و Nice .

باتشکر احسان
    سلام تماس گرفتم با آقاي سلماني آدم صادق و راسگويي به نظر اومد و و گفت كه خودش تعميركار هست و 1سال گارانتي تعويظ و 2 سال گارانتي تعمير به من ميده . قيمت تك تك قطعات رو هم دارد . گفت ست :

2=300j
    1=200j=180000toman
    و 2تا سافت باكس و سه ژايه
    قيمت پايه ها رو هم 18 هزار داد و فلاش هاي 300 رو 210 قيت داد بنظر خوب ميومد . من هم در سايش خيلي كالاي نور پردازي ديدم . پس سعي ميكنم Nice بخرم

تشکر کرده
    375

سلام تماس گرفتم با آقاي سلماني آدم صادق و راسگويي به نظر اومد و و گفت كه خودش تعميركار هست و 1سال گارانتي تعويظ و 2 سال گارانتي تعمير به من ميده . قيمت تك تك قطعات رو هم دارد . گفت ست :

2=300j
    1=200j=180000toman
    و 2تا سافت باكس و سه ژايه
    قيمت پايه ها رو هم 18 هزار داد و فلاش هاي 300 رو 210 قيت داد بنظر خوب ميومد . من هم در سايش خيلي كالاي نور پردازي ديدم . پس سعي ميكنم Nice بخرم
    دوست عزیز من که به شما گفتم آدم خوبی هست .

اما آخرین حرف بنده . شما برین بازار مدل Somita و Nice رو ببینین از نزدیک .

داخلش از کناره ها معلوم هست . همه چی رو برنداز کنین . انتخاب نهایی رو بر اساس تجزیه و تحلیل از برند هایی که مورد بازدید قرار دادین انجام بدین .

باتشکر احسان
    mreza1001 تشکر می‌کند.

احسان فراهانی

صفحه 18 از 101 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 28 68 ... آخرینآخرین