صفحه 51 از 101 نخستنخست ... 41 47 48 49 50 51 52 53 54 55 61 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1001
Like Tree1032تشکر

موضوع: فلاشهای استودیویی

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط shetab2 نمایش پست ها
    من تجربه کار با فلاشهای استدیویی ندارم اما در مورد مارک Paulcbuff خیلی شنیدم. ساخت آمریکاست.
    سایتش هم Paul C. Buff - Einstein E640
    lمشخصات خیلی خوبی داره
    فلاشهای خوبی هستن اما فقط در امریکا ، کانادا و تازگی ها استرالیا به فروش میرسند و خدمات دارن .
    همونطور که در پست قبلی عرض شد ، یکی از مهمترین پارامترها در دسترس بودن لوازم مصرفی و جانبیه که استفاده از این برند ممکنه بعدها دردسرهایی داشته باشه .
    یکی دوتا از بچه‌های فرون از این برند استفاده میکنن و تاپیکی هم براش داریم اما به شخصه توصیه نمیکنم

كاربر همراه saber.pix آواتار ها
    تشکر کرده
    736

با این آشفته بازار ایران بهترین کار خرید فلاش های هست که حدافل و تا حدودی ساپورت خدمات و لوازم جانبی رو داشته باشند مارک های مثل هنسل / فومکس / آلتون / جینبل و ... که حداقل نماینده رسمی و درست و حسابی دارند و اگر خدای نکرده قطعه ای خراب شد امکان تهیه یدکی هم موجود هست.
    iman kh تشکر می‌کند.

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad.abaee نمایش پست ها
    سلام
    در مورد الینکروم ، یه فرستنده به اسم Sky port داره که میتونه کار کنترل فلشها رو به راحنی و از راه دور انجام بده ؛ و قابلیت free mask هم کار رو آسون میکنه اما اینطوری نیست که فقط و فقط مخصوص فلشهای هنسل باشه و به تعداد کاربران حرفه‌ای فتوشاپ راه هست برای جدا کردن سوژه از پسزمینه .
    مدلهای RX هم قابلیت کنترل از طریق نرم افزار روی پی‌سی یا مک رو دارا هستن

در کل میشه گفت مدلهای خوبی رو انتخاب کردید .

از مهمترین چیزهایی که در مورد انتخاب فلش باید رعایت کنید در دسترس بودن تجهیزات و لوازم یدکی برند مورد استفاده اس .اینکه به راحتی بتونید مدیفایرهایی که نیاز دارید رو به مجموعه اضافه کنید یا چنانچه قصد فروش داشتید ، خیلی سخت نباشه .

بهتره هر سه (یا ترجیحاً چهار)تا شاخه قدرت مساوی داشته باشن .

سرعت بالای تخیله (بالا بودنش مزیته نه پایین بودنش) ، برای عکاسی از سوژه های متحرک به کار میاد که البته دوربین های مدیوم فرمت ( که شاتر روی لنز قرار داره و تا حداکثر سرعت سینک میشه) هم باید باشه .

من نمیدونم سافت باکسهای این کیتها چه سایزی دارن اما حتماً به سافت های بزرگ ، مثلاً 140*100 یا 120*90 هم نیاز پیدا خواهید کرد و باید تو هزینه هاتون لحاظ کنید . اصولاً سافت‌باکس مصرف بیشتری داره تا چتر و البته هم که گرونتره .

اگر من باشم،یا هنسل رو میخرم یا یه ست الینکروم جمع میکنم
    ممنون
    سری elinchrom style rx خیلی خوبه و خیلی review مثبت ازش خوندم اما گیرنده راخلی نداره . باید جداگانه خرید و همیشه مراقب باتری بود (البته اگر از برق فلاش استفاده کنه که این مورد منتفی هست من نمیدونم ایا باتری دارن یا نه) ایا نداشتن گیرنده داخلی مشکل دیگه هم داره ؟

از نظر دسترسی به لوازم و modifire ها مارکهای profoto و elinchrom خیلی خیلی بهتر هستن از hensel (در سوئد)

سوال دیگه اینکه برای یک فضای ۵۰ تا ۶۰ متری ۳ شاخه ۶۰۰ ژول کافیه یا باید با قدرت کمتر بگیرم ؟

ممنون
    Alireza_Lv و 47amir تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    69

من هم بهتون هنسل رو پیشنهاد میدم.
    ضمنا اینکه فرمودین هنسل رو مستقیما میخواهید وارد کنید بنظرم اشتباهه!
    من هم همین فکر رو داشتم اما با توجه به قیمت هایی که گرفتم دیدم خرید از نمایندگی رسمی هنسل 1 تومان ارزانتر تمام می شد. ( رنگ سیستم نماینده هنسل توی ایران هست و مشخصاتش رو هم توی سایت هنسل گذاشته )
    فری ماسک سیستمیه که هنسل آورده اما با استفاده از ریموت ها و مقداری کار توی فوتوشاپ هم می تونید همین کار رو انجام بدید.
    تهیه کلیه مودیفایرها هم به راحتی ممکنه و می تونید از همون نمایندگی تهیه کنید.
    برای فضای 50-60 متری که می فرمایید 600 ژول زیاد هم هست.
    اینکه چه ژانری عکاسی می کنید توی انتخاب قدرت فلاش ها خیلی مهمه. قدرت های بالا و زمان تخلیه و شارژ کم خیلی برای کارهای صنعتی و تبلیغاتی با اهمیته

تشکر کرده
    747

نقل قول نوشته اصلی توسط mo.ghadimi نمایش پست ها
    من هم بهتون هنسل رو پیشنهاد میدم.
    ضمنا اینکه فرمودین هنسل رو مستقیما میخواهید وارد کنید بنظرم اشتباهه!
    من هم همین فکر رو داشتم اما با توجه به قیمت هایی که گرفتم دیدم خرید از نمایندگی رسمی هنسل 1 تومان ارزانتر تمام می شد. ( رنگ سیستم نماینده هنسل توی ایران هست و مشخصاتش رو هم توی سایت هنسل گذاشته )
    فری ماسک سیستمیه که هنسل آورده اما با استفاده از ریموت ها و مقداری کار توی فوتوشاپ هم می تونید همین کار رو انجام بدید.
    تهیه کلیه مودیفایرها هم به راحتی ممکنه و می تونید از همون نمایندگی تهیه کنید.
    برای فضای 50-60 متری که می فرمایید 600 ژول زیاد هم هست.
    اینکه چه ژانری عکاسی می کنید توی انتخاب قدرت فلاش ها خیلی مهمه. قدرت های بالا و زمان تخلیه و شارژ کم خیلی برای کارهای صنعتی و تبلیغاتی با اهمیته
    ممنون
    من ايران نيستم
    از نظر خدمات و دسترسي به تجهيزات اينجا hensel اصلا مثل elinchrom و profoto نيست
    بايد يك حساب و كتاب بكنم اولويت با profoto هست بعدش elinchrom
    Alireza_Lv و 47amir تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    69

ایمان جان چند پست قبل تر با آقای بیاتی تر مورد پروفوتو کمی صحبت کردیم.اطلاعاتی که در مورد این برند وقتی می خواستم خرید کنم بدست آوردم این بود که به نسبت قیمت در مقابل هنسل بنظرم ارزشش کمتر بود.
    در مورد الینکروم نسبت به پروفوتو خیلی بهتر شنیدم.
    iman kh تشکر می‌کند.

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط iman kh نمایش پست ها
    ممنون
    سری elinchrom style rx خیلی خوبه و خیلی review مثبت ازش خوندم اما گیرنده راخلی نداره . باید جداگانه خرید و همیشه مراقب باتری بود (البته اگر از برق فلاش استفاده کنه که این مورد منتفی هست من نمیدونم ایا باتری دارن یا نه) ایا نداشتن گیرنده داخلی مشکل دیگه هم داره ؟

از نظر دسترسی به لوازم و modifire ها مارکهای profoto و elinchrom خیلی خیلی بهتر هستن از hensel (در سوئد)

سوال دیگه اینکه برای یک فضای ۵۰ تا ۶۰ متری ۳ شاخه ۶۰۰ ژول کافیه یا باید با قدرت کمتر بگیرم ؟

ممنون
    مشکلی در نصب گیرنده وجود نداره و مسئله‌ای نیست که بخواید نگرانش باشید . از محصولات خود الینکروم استفاده کنید . از مدلهایی که با برق خود فلش استفاده میکنن تهیه کنید تا نگران باتری هم نباشید .

مدل RX الینکروم از فلشهای خوبیه و اگر خدمات پس ار فروش خوبی در محل سکونت شما داره جای شک و تردید باقی نمیذاره .
    در ایران نمایندگی هنسل قویتر و باسابقه‌تره و لذا در شرایط مساوی دوستان به الینکروم ترجیحش میدن!

در مورد 600 ژول هم جای نگرانی نیست . بیشتر باشه میشه قدرت فلش رو کم کرد اما کم باشه،نمیشه دیگه!!!
    البته معمولاً با کم کردن قدرت فلش کمی کلوین نور خروجی تحت تأثیر قرار میگیره اما در فلاشهای خوبی مثل الینکروم جای نگرانی نیست .
    اگر میخواید کار تبلیغاتی یا صنعتی بکنید شاید به شاخه چهارمی هم نیاز پیدا کنید .
    موفق باشید

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

البته بر خلاف بعضی از دوستان پیشنهاد من همان Einstein E640 که مد نظر خودتان نیز بود،هست.
    مشخصات و امکانات این فلاش از بسیار از فلاشهایی که قیمت بسیار بیشتری دارند مناسب تر است.
    تا جایی که من میدانم به جز خودم 4 نفر دیگر از اعضا فروم هم از این فلاشها استفاده میکنند و راضی هستند.
    من چند لامپ اضافی هم همراه فلاشها خریدم که بعد از حدود 14 ماه هیچ کدام از آنها هنوز استفاده نشده است.
    ahmad.abaee، 47amir و joker.elm تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر همراه 47amir آواتار ها
    تشکر کرده
    2280

ببخشید میون بحثتون اومدم...

[ Afrang | مرکز فروش دوربین دیجیتال :خانه عکاسان افرنگ ]
    قیمت همین کیت تو بازار چنده؟
    .
    این کیت برای کار خونگی (20 متر جا) خوبه؟
    من تا حالا فلاش آتلیه نداشتم... نمیخوام زیاد پول خرج کنم.
    امیر دانش
    http://www.amirdanesh.com

تشکر کرده
    747

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad.abaee نمایش پست ها
    مشکلی در نصب گیرنده وجود نداره و مسئله‌ای نیست که بخواید نگرانش باشید . از محصولات خود الینکروم استفاده کنید . از مدلهایی که با برق خود فلش استفاده میکنن تهیه کنید تا نگران باتری هم نباشید .

مدل RX الینکروم از فلشهای خوبیه و اگر خدمات پس ار فروش خوبی در محل سکونت شما داره جای شک و تردید باقی نمیذاره .
    در ایران نمایندگی هنسل قویتر و باسابقه‌تره و لذا در شرایط مساوی دوستان به الینکروم ترجیحش میدن!

در مورد 600 ژول هم جای نگرانی نیست . بیشتر باشه میشه قدرت فلش رو کم کرد اما کم باشه،نمیشه دیگه!!!
    البته معمولاً با کم کردن قدرت فلش کمی کلوین نور خروجی تحت تأثیر قرار میگیره اما در فلاشهای خوبی مثل الینکروم جای نگرانی نیست .
    اگر میخواید کار تبلیغاتی یا صنعتی بکنید شاید به شاخه چهارمی هم نیاز پیدا کنید .
    موفق باشید
    خيلي ممنون از راهنماييتون
    الان يه كيت دو شاخه elinchrom d-lite rx2 دارم توً خونه باهاش كار ميكنم كه با كيتي كه بخرم ميشه ٥ شاخه
    به نظر شما 1200/600/600 بگيرم يا 600/600/600 يا 600/600/300 ؟
    فضا حدود ٦٠ متر هست

صفحه 51 از 101 نخستنخست ... 41 47 48 49 50 51 52 53 54 55 61 ... آخرینآخرین