صفحه 79 از 101 نخستنخست ... 29 69 75 76 77 78 79 80 81 82 83 89 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 781 تا 790 , از مجموع 1001
Like Tree1032تشکر

موضوع: فلاشهای استودیویی

كاربر آشنا Mazixon آواتار ها
    تشکر کرده
    72

سلام دوستان.
    وقتتون بخیر.
    قصد خرید یه ست فلاش 300 ژول داشتم که با بررسی ها و بودجه محدودی که دارم به Mettle و Photoflex رسیدم.
    یکی دو روز که تو این تاپیک تحقیق کردم دیدم فلاشهای GODOX هم خیلی مشخصات عالی دارند و هم قیمت بسیار مناسب.
    نکته خیلی مهم برام محدودیت بودجه هست و مهمتر از اون اعتماد به فروشنده.
    در دو مورد اول فروشندگان معتمدی چون نورنگار و ایران فلاش (جناب سرلک) هستند.
    اما در مورد سومی متاسفانه فروشندگان بی انصاف ناصرخسرو هستن که هرکدومشون فلاشهاشون یه شکله و یه قیمت برای خودشون میدن.
    واقعا اعتماد به این فروشندگان آسون نیست.

این رو هم بگم که قصد خرید فوری دارم. (فردا یا نهایت پس فردا)
    نظر شما دوستان در حالت کلی چیه؟
    اینکه خودم رو بچلونم و اون دو برند بالایی رو تهیه کنم یا فروشنده معتمد میشناسید برای برند سوم؟
    خیلی ممنون از راهنماییتون. :)
    ata_m3 تشکر می‌کند.
    مازیار میرالی

كاربر همراه r0otsharp آواتار ها
    تشکر کرده
    375

نقل قول نوشته اصلی توسط Mazixon نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    وقتتون بخیر.
    قصد خرید یه ست فلاش 300 ژول داشتم که با بررسی ها و بودجه محدودی که دارم به Mettle و Photoflex رسیدم.
    یکی دو روز که تو این تاپیک تحقیق کردم دیدم فلاشهای GODOX هم خیلی مشخصات عالی دارند و هم قیمت بسیار مناسب.
    نکته خیلی مهم برام محدودیت بودجه هست و مهمتر از اون اعتماد به فروشنده.
    در دو مورد اول فروشندگان معتمدی چون نورنگار و ایران فلاش (جناب سرلک) هستند.
    اما در مورد سومی متاسفانه فروشندگان بی انصاف ناصرخسرو هستن که هرکدومشون فلاشهاشون یه شکله و یه قیمت برای خودشون میدن.
    واقعا اعتماد به این فروشندگان آسون نیست.

این رو هم بگم که قصد خرید فوری دارم. (فردا یا نهایت پس فردا)
    نظر شما دوستان در حالت کلی چیه؟
    اینکه خودم رو بچلونم و اون دو برند بالایی رو تهیه کنم یا فروشنده معتمد میشناسید برای برند سوم؟
    خیلی ممنون از راهنماییتون. :)
    دوست عزیز بنده هم قصد خرید فوری ست 600 این برند رو دارم. اما متاسفانه این انجمن از نظر همکاری مدیران و افراد با اطلاع خیلی ضعیف شده. یه سری از دوستان از این برند خرید کردن اما متاسفانه کسی در انجمن نیست که پاسخ بده.

باتشکر
    Nikon D90 | AF-S 18-105 F3.5-5.6 | AF 50mm F1.8D | Haida UV Filter 67mm

احسان فراهانی

تشکر کرده
    72

نقل قول نوشته اصلی توسط r0otsharp نمایش پست ها
    دوست عزیز بنده هم قصد خرید فوری ست 600 این برند رو دارم. اما متاسفانه این انجمن از نظر همکاری مدیران و افراد با اطلاع خیلی ضعیف شده. یه سری از دوستان از این برند خرید کردن اما متاسفانه کسی در انجمن نیست که پاسخ بده.

باتشکر
    درسته.
    انتظارات از این انجمن به عنوان قوی ترین و تخصصی ترین سایت عکاسی خیلی بالاست که خب متاسفانه در بعضی بخش ها اساتید زیاد فعال نیستن.
    به طور مثال تو تاپیک قیمت و نوع تجهیزات استودیویی من حدود یکی دو هفته پیش یه سوال پرسیدم که هنوزم هیچکس جواب نداده.
    نهایتا خودم با تحقیق های زیاد تونستم به این مدل ها برسم.
    hanif azizzadeh تشکر می‌کند.
    مازیار میرالی

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

درسته.
    انتظارات از این انجمن به عنوان قوی ترین و تخصصی ترین سایت عکاسی خیلی بالاست که خب متاسفانه در بعضی بخش ها اساتید زیاد فعال نیستن.
    به طور مثال تو تاپیک قیمت و نوع تجهیزات استودیویی من حدود یکی دو هفته پیش یه سوال پرسیدم که هنوزم هیچکس جواب نداده.
    نهایتا خودم با تحقیق های زیاد تونستم به این مدل ها برسم.
    ارتباطی به فعال بودن ندارد وقتی کسی تخصصی کارکند دیگر سراغ برند چینی نمیرود چون این محصولات کاربری ندارند دفترچه ندارد ثبات ندارند
    حالا شما هرچه سوال کنید وقتی محصولی پشتیبانی ندارد دوستان از کجا اطلاعات تولید کنند؟

تشکر کرده
    72

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    ارتباطی به فعال بودن ندارد وقتی کسی تخصصی کارکند دیگر سراغ برند چینی نمیرود چون این محصولات کاربری ندارند دفترچه ندارد ثبات ندارند
    حالا شما هرچه سوال کنید وقتی محصولی پشتیبانی ندارد دوستان از کجا اطلاعات تولید کنند؟
    یعنی شما الان برندهایی مثل Mettle و GODOX و Photoflex رو به کل زیر سوال میبرین؟
    یه سرچی تو نت بزنید بد نیست.
    به قول یکی از دوستان: گوگل که رایگانه!

در ضمن دلیل نداره هر کس که تخصصی کار میکنه کنارش یه کارخونه چاپ اسکناس هم داشته باشه!
    خیلی از کسانی که الان استاد هستن از همین برندهای به قول شما بی ثبات و پشتیبانی شروع میکنند تا بعد به فکر توسعه اون باشند.
    K_NMT و saeid1354 تشکر می‌کنند.
    مازیار میرالی

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

یعنی شما الان برندهایی مثل Mettle و GODOX و Photoflex رو به کل زیر سوال میبرین؟
    یه سرچی تو نت بزنید بد نیست.
    به قول یکی از دوستان: گوگل که رایگانه!

در ضمن دلیل نداره هر کس که تخصصی کار میکنه کنارش یه کارخونه چاپ اسکناس هم داشته باشه!
    خیلی از کسانی که الان استاد هستن از همین برندهای به قول شما بی ثبات و پشتیبانی شروع میکنند تا بعد به فکر توسعه اون باشند.
    قدیمی ها این کار که اونقدر درآمد دارن که 2-3 تا شاخه خوب بردارند
    ولی دلیل نمی شود برندهای چینی و کره ای بد باشند موضوع اینجاست که تا چه حد میتوان در کار حرفه ای رویشان حساب کرد

نکته دیگری هم وجود دارد وقتی شما این برند ها را میتوانید بصورت کیت به قیمت نصف یک شاخه نور حرفه ای بخرید اصولا زیان نخواهید کرد
    چون با امکاناتی که ارائه میدهند در برابر هزینه مفت هستند مثلا یک کیت 1900 !! درحالی که یک فلش از اینها گرانتره
    ویرایش توسط siosha : Tuesday 14 October 2014 در ساعت 19:21
    abadan57 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    375

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    قدیمی ها این کار که اونقدر درآمد دارن که 2-3 تا شاخه خوب بردارند
    ولی دلیل نمی شود برندهای چینی و کره ای بد باشند موضوع اینجاست که تا چه حد میتوان در کار حرفه ای رویشان حساب کرد

نکته دیگری هم وجود دارد وقتی شما این برند ها را میتوانید بصورت کیت به قیمت نصف یک شاخه نور حرفه ای بخرید اصولا زیان نخواهید کرد
    چون با امکاناتی که ارائه میدهند در برابر هزینه مفت هستند مثلا یک کیت 1900 !! درحالی که یک فلش از اینها گرانتره
    دوست عزیز خودم به شخصه هیچ وقت به این اعتقاد ندارم که هر چیز گرونی عالی هست!!! مثلا توجیح یه بیوتی دیش Profoto به قیمت 1 میلیون به بالا چیه؟؟؟ توجیح سافت باکس با شروع قیمت 500 به بالا چی؟؟؟ یا اسنوت با قیمت های 700 به بالا؟؟؟؟ خرید برند های حرفه ای و مطرح به هیچ عنوان همیش منطقی نیست. شما باید هر شاخه هد Profoto 500 Air رو 5 میلیون تا 5.5 تهیه کرد. برای هرکسی این مقدار پول خرج کردن کار ساده ای نیست. تازه خیلی از دوستان هستن این برند که تو اروپا جایگاه مناسبی داره رو قبوول ندارن. و برندهایی مثل multiblitz یا برون کالر رو قبول دارن که باز افزایش قیمت نسبت به Profoto دارن. من آمار از خیلی همکاران دارم که منو های بالای 7 میلیون برای عروس دارن می گیرن و کارهای فوق العاده ای جمع می کنند ولی دارن با همین فلاش های شاخه ای 1 تا 2 میلیون کار می کنند. ولی با همه این توضیحات اگر کسی درآمد بالای 5 میلیون به بالا در ماه از این کار داره بره از برندهای مطرح خرید کنه.

باتشکر احسان
    hanif azizzadeh تشکر می‌کند.

احسان فراهانی

كاربر همراه hanif azizzadeh آواتار ها
    تشکر کرده
    557

دوست عزیز خودم به شخصه هیچ وقت به این اعتقاد ندارم که هر چیز گرونی عالی هست!!! مثلا توجیح یه بیوتی دیش Profoto به قیمت 1 میلیون به بالا چیه؟؟؟ توجیح سافت باکس با شروع قیمت 500 به بالا چی؟؟؟ یا اسنوت با قیمت های 700 به بالا؟؟؟؟ خرید برند های حرفه ای و مطرح به هیچ عنوان همیش منطقی نیست. شما باید هر شاخه هد Profoto 500 Air رو 5 میلیون تا 5.5 تهیه کرد. برای هرکسی این مقدار پول خرج کردن کار ساده ای نیست. تازه خیلی از دوستان هستن این برند که تو اروپا جایگاه مناسبی داره رو قبوول ندارن. و برندهایی مثل multiblitz یا برون کالر رو قبول دارن که باز افزایش قیمت نسبت به Profoto دارن. من آمار از خیلی همکاران دارم که منو های بالای 7 میلیون برای عروس دارن می گیرن و کارهای فوق العاده ای جمع می کنند ولی دارن با همین فلاش های شاخه ای 1 تا 2 میلیون کار می کنند. ولی با همه این توضیحات اگر کسی درآمد بالای 5 میلیون به بالا در ماه از این کار داره بره از برندهای مطرح خرید کنه.

باتشکر احسان
    درود
    دوست گرامی اصولا برای یه آتلیه خانگی شما فلاش چند ژول را توصیه میکنید و همچنین تعداد این فلاشها 2 یا 3 عدد کفایت میکند ؟؟
    در اکثر کیتها 150 ژول تا 300 ژول مرسوم است ولی خب واقعا نیاز تا چه حد است ؟؟؟
    متشکرم
    r0otsharp و ata_m3 تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    375

نقل قول نوشته اصلی توسط hanif azizzadeh نمایش پست ها
    درود
    دوست گرامی اصولا برای یه آتلیه خانگی شما فلاش چند ژول را توصیه میکنید و همچنین تعداد این فلاشها 2 یا 3 عدد کفایت میکند ؟؟
    در اکثر کیتها 150 ژول تا 300 ژول مرسوم است ولی خب واقعا نیاز تا چه حد است ؟؟؟
    متشکرم
    دوست عزیز به نظرم شما یه ست قوی جمع کن تا در صورت استفاده به صورت Outdoor به مشکل نخورین. اگر عکاسی از کودک انجام می دین به نظرم بیشتر از 300 انتخاب نکنید. اگر عکاسی پرتره کار می کنید به نظرم ست 300 و در صورت استفاده Outdoor 600 جمع کنید. در مورد تعداد محدودیت از 2 عدد شروع می شه. یعنی کمترین تعداد رو روی 2 بزار. بیشترین هم دست خودت هست. اما برای پرتره من 3 عدد برای شروع توصیه می کنم.در محیط Indoor کار با بیشتر از 300 ژول کمی سختر می شه که البته به ابعاد محیطی که دارین توش کار می کنید هم بستگی داره. باز سوالی بود در خدمتم.

باتشکر احسان
    ALI.Barutkub، ata_m3 و hanif azizzadeh تشکر می‌کنند.

احسان فراهانی

كاربر همراه hanif azizzadeh آواتار ها
    تشکر کرده
    557

دوست عزیز به نظرم شما یه ست قوی جمع کن تا در صورت استفاده به صورت Outdoor به مشکل نخورین. اگر عکاسی از کودک انجام می دین به نظرم بیشتر از 300 انتخاب نکنید. اگر عکاسی پرتره کار می کنید به نظرم ست 300 و در صورت استفاده Outdoor 600 جمع کنید. در مورد تعداد محدودیت از 2 عدد شروع می شه. یعنی کمترین تعداد رو روی 2 بزار. بیشترین هم دست خودت هست. اما برای پرتره من 3 عدد برای شروع توصیه می کنم.در محیط Indoor کار با بیشتر از 300 ژول کمی سختر می شه که البته به ابعاد محیطی که دارین توش کار می کنید هم بستگی داره. باز سوالی بود در خدمتم.

باتشکر احسان
    درود احسان جان سپاسگذارم
    بنده قصد داشتم با فلاش دوربین 430 که TTL دارد ست کنم
    شما برای 30 متر مربع Indoor چه ست کیتی پیشنهاد میفرمایید
    اگر برند را هم بفرمایید ممنون میشوم
    لطفا از نظر کیفیت و قیمت (کم قیمت - متوسط و گران ) 3مورد بفرمایید
    ارادتمند
    ata_m3 تشکر می‌کند.

صفحه 79 از 101 نخستنخست ... 29 69 75 76 77 78 79 80 81 82 83 89 ... آخرینآخرین