صفحه 86 از 101 نخستنخست ... 36 76 82 83 84 85 86 87 88 89 90 96 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 851 تا 860 , از مجموع 1001
Like Tree1032تشکر

موضوع: فلاشهای استودیویی

كاربر همراه hosseinhmj آواتار ها
    تشکر کرده
    4122

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    دوستان عزیز میشه راهنمایی کنید برندهای زیر کدومشون از همه بهتره برای فلاش پرتابل

هیوندای کره

متل

جینبی

نایس

و اینکه چون هر مغازه داری کار خودشو تبلیغ میکنه لطفا بگید کدوم خوبه ممنون میشم بعد اینکه برای این نوع فلاش ها مثلا 400 یا 600 ژول سافت 90 کافیه با یک رفلکتور اگه بخوام تک نور کار کنم تو فضای باز ؟

ضمنا اگر 200 ژول پرتابل بگیرم تو فضای باز با سافت 90 قدرتش کمه ؟
    موارد لازم رو بهم بگید ممنون
    منم با راهنمایی دوست عزیز جناب مهری موافقم فقط یه توصیه خیلی مهم دارم خدمت شما و همه دوستانی که از فلش تو فضای باز استفاده می کنند و اون اینه که : حتما اطراف پایه فلشها رو با کیسه های شن محکم کنید چرا که با کوچکترین وزش باد کل تجهیزاتتون میوفته زمین و کلی خسارت می بینید یا یک نفر دستیار نور با خودتون ببرید که هم تنظیمات نورو بر عهده داشته باشه و هم مواظب افتادنشون باشه
    متاسفانه این تجربه تلخ برای یکی از دوستان من افتاد اونم فلش پروفوتو سری بی 1 که خوشبختانه فلش آسیبی ندیده بود اما بیوتی دیش پروفوتو با قیمت 2500 حسابی دِفورمه شد و دیگه قابل استفاده نیست.
    شاد و موفق باشید
    scorpion8 تشکر می‌کند.

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid.M نمایش پست ها
    سلام..

برند های کره ای hyundae و Rime Lite جزء با کیفیت ترین فلاش های بازار هستن و امتحان خودشون رو به خوبی پس دادن..

مقایسه کردن این دو برند با فلاش های چینی شاید کمی به دور از انصاف باشه، فلاش های Rime Lite دارای فروش جهانی در اروپا و آمریکا هستن..

البته همه ی این ها برمیگرده به بودجه ای که شما در اختیار دارید..

اگر برای کار استدیویی قصد استفاده دارید فلاش 400 ژول با سافتباکس 90 سانتی مناسب هست اما بهتره که از فلاش های 500 یا 600 ژول استفاده کنید. (چون معمولا با فلاش 400 ژول مجبور به استفاده از تمام قدرت فلاش خواهید شد که این برای عمر مفید فلاش جالب نیست.)

اما برای استفاده در فضای باز و یا برای استفاده از سافت باکس های هشت ضلعی ( 120 سانتی و یا بزرگتر ) بهتره که از فلاش های 600 ژول استفاده کنید تا به ایده آلترین حالت نوری برسید..

در مورد خرید فلاش و سافتباکس هم به نمایندگی اصلی فلاش های hyundae و Rime Lite در ایران مراجعه کنید.

دوست عزیز بسیار ممنونم بابت راهنمایی فقط یه چیزی مشکل اینه که ریم لات یا همون هیوندایی فلاش پرتایل 600 ژول نداره فقط 200 و 400 داره که قیمت 400 دو ملیون و دویست هزار تومان بود بدون هیچ متعلقاتی اعم از کیف و بند و دیفیوزر تنها فلاش 600 که هست و جواب میده hd 600 جینبی هستی ولی خب میگید هیوندایی کیفیتش بهتره ولی خب چیکار میشه کرد وقتی 600 نداره میشه زاهنمایی کنید

كاربر همراه Hamid.M آواتار ها
    تشکر کرده
    1261

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    دوست عزیز بسیار ممنونم بابت راهنمایی فقط یه چیزی مشکل اینه که ریم لات یا همون هیوندایی فلاش پرتایل 600 ژول نداره فقط 200 و 400 داره که قیمت 400 دو ملیون و دویست هزار تومان بود بدون هیچ متعلقاتی اعم از کیف و بند و دیفیوزر تنها فلاش 600 که هست و جواب میده hd 600 جینبی هستی ولی خب میگید هیوندایی کیفیتش بهتره ولی خب چیکار میشه کرد وقتی 600 نداره میشه زاهنمایی کنید
    والا تا اونجایی که بنده خاطرم هست فلاش های مدل XB prime به ترتیب 300 500 700 و 1200 ژول رو دارند و قابلیت استفاده بدون سیم برق رو هم دارا هستند.

فلاش های سری i2 هم رنج 200 تا 600 ژول رو دارا هستند، که البته نمیدونم به صورت wifi هم کار میکنن یا نه...

شماره نمایندگی شرکت رو به صورت خصوصی براتون ارسال میکنم، از خود شرکت مستقیما بپرسید نتیجه قابل قبول تری خواهد داشت.
    scorpion8 تشکر می‌کند.
    حمید رضا مهری
    --------------------

Canon 5D Mark III + Canon 24-70 f4 L + Canon 70-200 f4 IS L + Tamron 85 f1.8

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام خدمت دوستان محترم
    من دو شاخه فلاش برای استودیو خونگی احتیاج دارم و قدرتی حدود 200 یا 150 ژول میخواستم ببینم با بودجه ای حداکثر 1 ملیون تومان چه انتخابی میتونم داشته باشم که منطقی باشه

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

سلام
    بعد از مشورت با تعدادی از دوستان با یه چرخش 180 درجه ای از اسپیدلایت به سمت فلاش های استودیویی رفتم (برای پرتره گرافی در یک استودیوی خانگی کوچک)
    فعلا میخوام با یک نور و یک رفلکتور شروع کنم. پیشنهادتون برای فلاش چیه؟ این تک فلاش چند ژول باشه کافیه؟
    مرسی

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali M.Rezaei نمایش پست ها
    سلام
    بعد از مشورت با تعدادی از دوستان با یه چرخش 180 درجه ای از اسپیدلایت به سمت فلاش های استودیویی رفتم (برای پرتره گرافی در یک استودیوی خانگی کوچک)
    فعلا میخوام با یک نور و یک رفلکتور شروع کنم. پیشنهادتون برای فلاش چیه؟ این تک فلاش چند ژول باشه کافیه؟
    مرسی
    درود،

به نظرم 300 ژول یا حتی 200 ژول می تونه کافی باشه.
    Ali M.Rezaei تشکر می‌کند.

كاربر همراه .:Soheil:. آواتار ها
    تشکر کرده
    96

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    درود،

به نظرم 300 ژول یا حتی 200 ژول می تونه کافی باشه.
    200 ژول کمه ، تو Fstop بالا کم میاره ...
    300 به بالا خوبه . مارک های چینی S&S ، Vistar ، mettle کیفیت مناسبی دارند ... حتما هد بزرگ بخرید ...

تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط .:Soheil:. نمایش پست ها
    200 ژول کمه ، تو Fstop بالا کم میاره ...
    300 به بالا خوبه . مارک های چینی S&S ، Vistar ، mettle کیفیت مناسبی دارند ... حتما هد بزرگ بخرید ...
    اگه منظورتون از Fstop اپرچره، یه لنز 85 1.8 هم دارم. در صورت استفاده از این لنز چطور؟
    .:Soheil:. تشکر می‌کند.

كاربر همراه .:Soheil:. آواتار ها
    تشکر کرده
    96

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali M.Rezaei نمایش پست ها
    اگه منظورتون از Fstop اپرچره، یه لنز 85 1.8 هم دارم. در صورت استفاده از این لنز چطور؟
    همون دیافراگم یا اپرچر ...
    گاهی نیاز به عمق میدان و شارپنس بیشتر دارید . همیشه هم لنز با اپرچر باز استفاده نمی کنید . 200 تومن هزینه بیشتر ضرر نداره ...

تشکر کرده
    1254

دوستان لطف مي كنند برندهاي معتبر در زمينه فلش هاي استوديويي رو معرفي كنند؟

تا 700 تومن يه فلش 200 يا 300 ژول برند معتبر ميشه خريد؟

صفحه 86 از 101 نخستنخست ... 36 76 82 83 84 85 86 87 88 89 90 96 ... آخرینآخرین