صفحه 23 از 26 نخستنخست ... 13 19 20 21 22 23 24 25 26 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 221 تا 230 , از مجموع 257
Like Tree812تشکر

موضوع: تکنیک Hdri

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

یعنی کسی نیست جواب بده ؟؟؟

كاربر همراه ALI.Barutkub آواتار ها
    تشکر کرده
    1156

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad5248 نمایش پست ها
    یعنی کسی نیست جواب بده ؟؟؟
    سلام دوست عزیز
    عکس های شما ایرادات اساسی دارد و لازم است که ابتدا روی اصول عکاسی تمرکز کنید.
    هر دو عکس شما کادر بندی مناسبی ندارند... عکس دوم به طرز عجیبی تراز نیست ... اشباع رنگ ها زیاد و نامناسب است و .....
    موفق باشید.
    davoud maani تشکر می‌کند.

كاربر همراه armin1374 آواتار ها
    تشکر کرده
    570

دوست عزیز تا اساتید نظرشونو بگن من فکر میکنم شما فقط یه تک عکس گرفتید و تبدیل کردید , در هر صورت مشکل اصلی اشباع بیش از حد رنگ هاست , جدا از این مشکلات کادر هم داره که چون موضوع چیز دیگست لازم نیست .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI.Barutkub نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    عکس های شما ایرادات اساسی دارد و لازم است که ابتدا روی اصول عکاسی تمرکز کنید.
    هر دو عکس شما کادر بندی مناسبی ندارند... عکس دوم به طرز عجیبی تراز نیست ... اشباع رنگ ها زیاد و نامناسب است و .....
    موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط armin1374 نمایش پست ها
    دوست عزیز تا اساتید نظرشونو بگن من فکر میکنم شما فقط یه تک عکس گرفتید و تبدیل کردید , در هر صورت مشکل اصلی اشباع بیش از حد رنگ هاست , جدا از این مشکلات کادر هم داره که چون موضوع چیز دیگست لازم نیست .
    سلام ، خیلی ممنون از پاسخ ، میشه بیشتر راهنمایی کنین ؟؟ کادر بندی و تراز نبودن رو نمیگم ، راجبه ادیتش ؟؟
    من عکس های HDR زیادی دیدم که رنگ ها اشباع زیادی داشتن و عکس خیلی خوبی هم از آب درامده بود ؟؟؟
    اینطوری عکس بی جون نمیشه ؟؟؟
    میشه توضیح بدین از ابتدا روی عکس خام به ترتیب چه کارهایی رو انجام بدم چون چیزی راجب ترتیب کار نمیدونم !!!

كاربر همراه armin1374 آواتار ها
    تشکر کرده
    570

هرچیزی در حد تعادل خوبه , قطعا عکس های hdr نسبت به عکس های دیگه خیلی زیباتر بنظر میرسن که یکی از دلایلش همین اشباع رنگ هست ولی در عکس شما این اشباع از حد معمول فراتر رفته که به همین دلیل به کیفیت عکس صدمه زده . شما باید ابتدا حداقل سه عکس با سه نورسنجی مختلف در اختیار داشته باشین , برای بقیه کار هم همین تاپیک را از ابتدا مطالعه کنید .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط armin1374 نمایش پست ها
    هرچیزی در حد تعادل خوبه , قطعا عکس های hdr نسبت به عکس های دیگه خیلی زیباتر بنظر میرسن که یکی از دلایلش همین اشباع رنگ هست ولی در عکس شما این اشباع از حد معمول فراتر رفته که به همین دلیل به کیفیت عکس صدمه زده . شما باید ابتدا حداقل سه عکس با سه نورسنجی مختلف در اختیار داشته باشین , برای بقیه کار هم همین تاپیک را از ابتدا مطالعه کنید .
    من تاپیک رو از اول خوندم ، چیزی دستگیرم نشد ، چیزه خاصی نوشته نشده فقط راجبه کلیاته کار و هدف این تکنینک بحث شده !!
    من میخواستم مراحل انجام کار رو بدونم ، مراحل ویرایش فایل ها یعنی به ترتیب چه کارهایی رو باید انجام داد ؟؟
    خیلی ممنون از پاسختون !!

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

من تاپیک رو از اول خوندم ، چیزی دستگیرم نشد ، چیزه خاصی نوشته نشده فقط راجبه کلیاته کار و هدف این تکنینک بحث شده !!
    من میخواستم مراحل انجام کار رو بدونم ، مراحل ویرایش فایل ها یعنی به ترتیب چه کارهایی رو باید انجام داد ؟؟
    خیلی ممنون از پاسختون !!
    محمدجان، کلیات کار میتونی با جستجو تو سایتها پیدا کنی. اگه به جواب نرسیدی و یا احیانا اگه خواستی خیلی دقیق و کامل وارد این مقوله بشی پیشنهاد من شرکت تو کلاس عکاسی HDR - مقدماتی و در مرحله بعد، عکاسی HDR - پیشرفته مدرسه آنلاین سایت خودمونه. انشالله به جواب هات رسیدی، ما رو هم بی نصیب نذار از دانسته هات

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1809

خیلی ممنون از پاسختون !!
    برای اینجور سوالات نیازی نیست در انجمن دنبال جوابش بگردید. کافی کلمات کلیدی مناسب را گوگل کنید.
    Photoshop HDR tutorial. hdri, High Dynamic Range Photography. | Merging HDR in Photoshop Tutorial

https://www.google.com/#q=hdr+tutorial
    About 9,420,000 results
    به یزدان اگر ما خرد داشتیم / کجا این سر انجام بد داشتیم

كاربر آشنا mohammad aghili آواتار ها
    تشکر کرده
    43

1-(1).jpg

ممنون میشم نظر دوستان رو درباره این عکس بدونم
    و اینکه این یک HDR محسوب میشه یا خیر

عکس با canon G12 ثبت شده

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط میثم ت. نمایش پست ها
    برای اینجور سوالات نیازی نیست در انجمن دنبال جوابش بگردید. کافی کلمات کلیدی مناسب را گوگل کنید.
    Photoshop HDR tutorial. hdri, High Dynamic Range Photography. | Merging HDR in Photoshop Tutorial

https://www.google.com/#q=hdr+tutorial
    About 9,420,000 results
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    محمدجان، کلیات کار میتونی با جستجو تو سایتها پیدا کنی. اگه به جواب نرسیدی و یا احیانا اگه خواستی خیلی دقیق و کامل وارد این مقوله بشی پیشنهاد من شرکت تو کلاس عکاسی HDR - مقدماتی و در مرحله بعد، عکاسی HDR - پیشرفته مدرسه آنلاین سایت خودمونه. انشالله به جواب هات رسیدی، ما رو هم بی نصیب نذار از دانسته هات
    توی سایت ها زیاد گشتم ، همش درباره merge فایل های براکتینگ توضیح داده و یه خورده هم راجبه tone maping گفته !! یه HDR خوب فک نکنم فقط با همین یکی دوتا کار ساده بدست بیاد حتما یه سری کارای دگه هم روش اعمال میشه که من ازش بی خبرم به شخصه !!
    چیزایی که من میدونم اینه که اول چن تا فایل رو با ps با هم merge میکنی بعد از white balance و tone maping استفاده میکنی و contrast رو دستکاری میکنی !!
    فقط همینارو میدونم !!!

صفحه 23 از 26 نخستنخست ... 13 19 20 21 22 23 24 25 26 آخرینآخرین