صفحه 15 از 92 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 65 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 141 تا 150 , از مجموع 916
Like Tree2658تشکر

موضوع: ویرایش پیشنهادی شما

كاربر همراه rtoraby آواتار ها
    تشکر کرده
    590

پیش فرض پاسخ: ویرایش پیشنهادی شما

ببخشید که من نظر می دم
    ویرایش مهرداد عزیز خیلی خوب شده فقط اشباع آبی و زرد خیلی بالاست.
    ویرایش های دریا و آرش خان هم خیلی طبیعی هستند ولی فکر می کنم آرش شاه یک مقدار اون درخت جلویی ناجوره، زنده نیست. در ویرایش دریا خیلی بهتره. ولی ویرایش دریا کمی پرنوره.
    ویرایش merdax هم به عنوان یک سبک خیلی خوب از کار درآمده. به حال و هوای عکس هم خیلی نزدیکه. یک جورایی ایمپرسیون شده. خیلی خوشم اومده.
    دوستان روش کار فراموش نشه.
    darya_s و matthew تشکر می‌کنند.
    غلامرضا ترابی
    Canon EOS 400D + EF-S 18-135mm STM

كاربر همراه EHSAN2 آواتار ها
    تشکر کرده
    722

سلام ....

دلباز جان نظر من در رابطه با حد ویرایش این هست که نباید در عناصر عکس دست برده بشه و به عنوان مثال ساختمانی جابجا بشه چون ماهیت عکس از دست میره ( اگر از این حد بیشتر باشه فکر میکنم از شاخه عکاسی خارج میشه ) ...... ( فقط نظر شخصی ) پس بهتره توی این تاپیک هم همین روال ادامه پیدا کنه .....
    rezakh و QashQai تشکر می‌کنند.

If you see the action you missed it.

تشکر کرده
    590

رضا جان جسارت بنده را ببخشید:
    [IMG]http://*******.info/files/ycuu52vk7xepmkqqx3lq.jpg[/IMG]

دولایه دارد. یکی با افزایش کنتراست و کاهش نور. لایه روی آن هم color burn شده ولی با ماسک ساختمان و زمین ماسکه شده است و اپسیتی 50 در صد شده.
    غلامرضا ترابی

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

سلام:
    .
    .
    عكس اول حال و هوای جنگل
    .

.
    .
    عكس دوم ادیت مورد علاقه من
    .

.
    .
    در كل از 6 تا ادیتی كه انجام دادم این 2 تا رو پسندیدم. كار خاصی نشده فقط با رنگها بازی شده و كرو. (دارم اثر رنگها رو كار میكنم اگه بتونم یه رابطه ای منطقی پیدا كنم این خیلی بدرد میخوره)من به مناظر كه نگاه میكنم دما رو بخاطر میسپارم كه بشه دمای محیط رو هم تو ادیت نهایی تاثیر داد. با چند دمای متفاوت عكس اول به نظرم بهتر اومد عكس دوم هم كه سلیقه ای بحساب میاد. تا دوستان چه راهنمایی كنند.
    در مورد عكس بنظرم نیاز به كم و اضافه كردن نداشت( این بی نظمی هم خودش نظمی داره و عالمی)
    .
    اما در مورد عكس دوستان راستش بی تعارف بگم همه زیباست من كه لذت میبرم ادیت های متفاوت میبینم:cool:
    رو مانیتور من اگر معیار ادیت رو خارج نشدن از حدود رنگهای اصلی بگیریم عكس داش رضا ترابی دریا اس و آرش به عكس اصلی نزدیكتر به نظر میاد. از ادیت احسان هم لذت میبرم من اصولا اگر مجبور نباشم در حدود متعارف عكس حركت كنم این سبك ادیت ها رو دوست دارم. از اغراق در رنگ مهرداد عزیز هم لذت بردم چون تو اینجور عكسها كه منظره باشه و اجزا اصلی... كل كادر به حساب میاد نه سوژه خاصی اغراق رنگ (كاری كه خودم تو عكس اول كردم)به زیبای كمك میكنه بقول دلباز مخصوصا تو پرینت رو كاغذ های براق(كه میشه عین كارت پستال)البته زردی زیادی دست چپ كادر كنار ستون برق دیده میشه
    دوست دیگمون Merdax( شیرازی نیستی) شماهم زیبا كار كردی فقط بنظرم یه فكری بحال این ریسایز كردن عكسها بكن چون اطلاعات عكس خیلی از بین رفته:( از دوستان میتونی كمك بگیری برنامه ریسایز خوب معرفی كنند
    .
    .
    دوستان این نظرات نظرات كارشناسی نیست فقط یك اظهار نظر شخصی بحساب میاد. امیدوارم جسارتی نشده باشه منتظر نظرات كارشناسانه شما دوستان هستم..... راستی دلباز كجاست؟ خبری ازش نیست. دلباز با دست پر بیا مشق هامون رو هم خط بزن منتظر ادیت زیبای تو هستیم
    .
    (از داش رضا خلیلی هم ممنون كه یه عكس خوب رو زحمت كشید)
    ویرایش توسط QashQai : Monday 4 February 2008 در ساعت 00:17 دلیل: تصحیح یك كلمه
    rezakh، darya_s، rtoraby و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال merdax آواتار ها
    تشکر کرده
    5013

نقل قول نوشته اصلی توسط QashQai نمایش پست ها
    سلام:
    .
    .
    عكس اول حال و هوای جنگل
    .
    .
    .
    عكس دوم ادیت مورد علاقه من
    .
    .
    .
    در كل از 6 تا ادیتی كه انجام دادم این 2 تا رو پسندیدم. كار خاصی نشده فقط با رنگها بازی شده و كرو. (دارم اثر رنگها رو كار میكنم اگه بتونم یه رابطه ای منطقی پیدا كنم این خیلی بدرد میخوره)من به مناظر كه نگاه میكنم دما رو بخاطر میسپارم كه بشه دمای محیط رو هم تو ادیت نهایی تاثیر داد. با چند دمای متفاوت عكس اول به نظرم بهتر اومد عكس دوم هم كه سلیقه ای بحساب میاد. تا دوستان چه راهنمایی كنند.
    در مورد عكس بنظرم نیاز به كم و اضافه كردن نداشت( این بی نظمی هم خودش نظمی داره و عالمی)
    .
    اما در مورد عكس دوستان راستش بی تعارف بگم همه زیباست من كه لذت میبرم ادیت های متفاوت میبینم:cool:
    رو مانیتور من اگر معیار ادیت رو خارج نشدن از حدود رنگهای اصلی بگیریم عكس داش رضا ترابی دریا اس و آرش به عكس اصلی نزدیكتر به نظر میاد. از ادیت احسان هم لذت میبرم من اصولا اگر مجبور نباشم در حدود متعارف عكس حركت كنم این سبك ادیت ها رو دوست دارم. از اغراق در رنگ مهرداد عزیز هم لذت بردم چون تو اینجور عكسها كه منظره باشه و المان اصلی خود كادر به حساب میاد نه سوژه خاصی اغراق رنگ (كاری كه خودم تو عكس اول كردم)به زیبای كمك میكنه بقول دلباز مخصوصا تو پرینت رو كاغذ های براق(كه میشه عین كارت پستال)البته زردی زیادی دست چپ كادر كنار ستون برق دیده میشه
    دوست دیگمون Merdax( شیرازی نیستی) شماهم زیبا كار كردی فقط بنظرم یه فكری بحال این ریسایز كردن عكسها بكن چون اطلاعات عكس خیلی از بین رفته:( از دوستان میتونی كمك بگیری برنامه ریسایز خوب معرفی كنند
    .
    .
    دوستان این نظرات نظرات كارشناسی نیست فقط یك اظهار نظر شخصی بحساب میاد. امیدوارم جسارتی نشده باشه منتظر نظرات كارشناسانه شما دوستان هستم..... راستی دلباز كجاست؟ خبری ازش نیست. دلباز با دست پر بیا مشق هامون رو هم خط بزن منتظر ادیت زیبای تو هستیم
    .
    (از داش رضا خلیلی هم ممنون كه یه عكس خوب رو زحمت كشید)

سلام
    جناب قشقايي ،متاسفانه تهراني هستم،پدر و مادرم هم آذري هستن،متاسفم كه شخصا" به ديار زيباي فارس تعلق ندارم
    راستش من عكس رو از پست نقل قولي كه در پست 137 اومده بود save كردم،همون سايز بود،منم همونو اديت كردم و گذاشتم! اصلا" ريسايز نكردم
    اتفاقا" اگر هم بعضي از عكسا رو ريسايز ميكنم با خود photoshop cs3 هستش !
    خلاصه اگر كه دستور بفرماييد روي عكس بزرگتر همون اديت رو انجام بدم!
    ویرایش توسط merdax : Sunday 3 February 2008 در ساعت 18:11

تشکر کرده
    590

قشقایی جان ید طولایی در ادیت داری ها!!!
    البته در مورد ادیت مورد علاقت به نظرم این دفعه خیلی جالب نشده فکر می کنم به موضوع عکس نمی خوره! توی اون عکس دلباز خیلی بهتر بود.
    QashQai تشکر می‌کند.
    غلامرضا ترابی

كاربر ويژه farsad آواتار ها
    تشکر کرده
    7124

اینم مشق من
    بهار در پاییز! (میبخشید برگهای درختا ریخته! البته لازم به ذكر است كه تازه داره جوانه میزنه)

بعضی از قسمت ها و بیشتر درختان پشت رو سوزوندم. و رنگ سبز رو هم با قلمو و روی حالت Hue بر روی عكس انجام دادم. یك curves هم برای افزایش كنتراست قرار دادم.
    فرساد غفاریان
    farsad.me
    فوتوبلاگ: TrappedLight.net

تشکر کرده
    5125

داش فرساد ادیت زیبایی بود یه لحظه فكر كردم اسپانیاست:cool:

كاربر همراه
    تشکر کرده
    842

از دیدن ادیتهای مختلف دوستان لذت بردم.
    جناب قشقایی، توی اون عکس اول (حال و هوای جنگل) آیا جنگل پشتی رو جدا کرده و جداگانه ادیت کرده اید؟
    ممنون

تشکر کرده
    5125

نه دوست من. من فقط با. با كرو و رنگ وكنتراست به اینجا رسیدم اما ای كاش فضای داخل اتاق را جدا كرده بودم. بعد از دیدن عكس دوستان متوجه شدم فضای داخل اتاق در عكس من تاریك است(دقت بفرمایید نبردبان و در تو عكس من پیدا نیست).( بقول آقای شهبازی آدم وقتی ادیت میكنه بعدش اگه عكس خودش رو ببینه متوجه میشه كجا رو خراب كرده)اما دیگه تصحیح نكردم چون تقلب حساب میشه:::big grin:::
    ممنون از دقت شما دوست عزیز
    darya_s تشکر می‌کند.

صفحه 15 از 92 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 65 ... آخرینآخرین