صفحه 66 از 127 نخستنخست ... 16 56 62 63 64 65 66 67 68 69 70 76 116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 651 تا 660 , از مجموع 1263
Like Tree1339تشکر

موضوع: فتوشاپ - پرسش و پاسخ - سطح مبتدی

كاربر فعال Viper آواتار ها
    تشکر کرده
    1607

آفا پیمان فکر کنم مشکل از cs6 باشه.
    من خودم با 3 تا سیستم در جاهای مختلف دارم از cs5 استفاده میکنم.
    فقط یکی از سیستمها پرفورمنس خوبی داره
    اما در کل cs5 خیلی خوبه
    peiman_h تشکر می‌کند.

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط RezzaGhaedi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چطوری میشه یه تکست در فتوشاپ آماده کنم که دیگر لازم نباشد برای هر عکسی وقت خود را هدر دهم ؟
    در فوتوشاپ یک فایل جدید بسازید (CTRL + N ) قسمت background contents را transparent انتخاب کنید در صفحه باز شده متن خود را طراحی کنید و به همان حالتی که دوست دارید در بیاورید وقتی کار تمام شد به قسمت مهم کار میرسیم از منوی file گزینه save as را نتخاب کنید و در قسمت format گزینه PNG را انتخاب کنید.
    حالا شما یک متن آماده دارید که هر وقت آنرا در فوتوشاپ باز کنید میتوانید از آن استفاده کنید و نیازی به نوشتن و تنظیم کردم متن نیست.
    ALI.Barutkub، davoud maani، peiman_h و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

اگه قرار بر این باشه که یه فایل درست کنیم و هر وقت لازم شد از اون استفاده کنیم، من ترجیح میدم فایلم رو همونطور PSD نگه دارم و بصورت smart object وارد فایل جدید بکنم...
    اینطوری کل فایل PSD با همه لایه‌هاش بصورت یه لایه تو فایل جدید قراز می‌گیره و اگه یه روزی (یا برای یه فایلی) تصمیم گرفتم تغییری تو اون متن (یا مخلفات‌ش) بدم، کافیه روی اون لایه دابل کلیک کنم...

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

من برای واترمارک یک Brush درست کردم و بنا به شکل، چیدمان و رنگ عکس، آنرا در اندازه و رنگ مناسب در محل مناسب قرار می دهد.
    shahbazi تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    78

در پردازش فایلهای raw انتخاب بین Adobe RGB و sRGB چه تفاوتهایی دارد و پس از ویرایش و تبدیل فایل نهایی به JPG چه تفاوتی میکند؟

كاربر همراه industrialphoto آواتار ها
    تشکر کرده
    130

با درود دوستان من فایل جی پگ رو پس از ویرایش در فتوشاپ از طریق فلش به تی وی که متصل میکنم قابل مشاهده نیست در صورتی که فایل اصلی با حجم بالاتر رو نشون میده ایا تنظیمات خاصی در زمان خروجی باید اعمال کنم ؟
    امیدوارم که سئوال رو تو تاپیک مناسبی پرسیده باشم
    مهدی بابائی

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad22 نمایش پست ها
    در پردازش فایلهای raw انتخاب بین Adobe RGB و sRGB چه تفاوتهایی دارد و پس از ویرایش و تبدیل فایل نهایی به JPG چه تفاوتی میکند؟
    Adobe RGB تعداد رنگ بیشتری داره، ولی مشکل‌ش اینه که اولا همه مانیتور ها اون تعداد رنگ رو نشون نمیدن و ثانیا بعضی نمایش دهنده های عکس (مخصوصا مرورگر های اینترنتی) توانایی نمایش درست رنگ های این محیط رنگی رو ندارند و در نتیجه خروجی اونا با چیزی که شما می‌دیدید تفاوت خواهد داشت....
    اگه میخواید از مزایای این فضای رنگی بهره مند بشید، بهترین کار اینه که در محیط Adobe RGB (و اگه امکانش رو دارید ۱۶ بیتی) ویرایش کنید و موقع ذخیره کردن برای نمایش در وب، اون رو به sRGB تبدیل کنید.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    27

سلام...وقتی عکسی رو در فوتو شاپ ادیت کردم و خواستیم واسه چاپ بدیم....بهتره با چه فرمتی ذخیره بشه که کیفیت عکس پایین نیاد....من با jpeg با کیفیت بالا که ذخیره میکنم باز مثلا یه عکس 36 مگ رو 2 مگ میکنه............خیلی حجمش پایین میاد و به طبع کیفیت عکسم.........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟سو ل دیگه ام اینه بهتره فرمت عکس دوربین چی باشه؟raw یا JPEG؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فکر کنم rAW بهتره واسه کیفیت ولی خب حجم بالا داره..............

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

براي حفظ كيفيت عكس ميتونيد فايلتون رو با فرمت png ذخيره كنيد . اگر با محدوديت فضاي ذخيره سازي مواجه هستيد تنها براي عكسهاي هدفمندي كه قرار است بعدا ويرايش شوند از raw استفاده كنيد.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    27

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین اکبری نمایش پست ها
    براي حفظ كيفيت عكس ميتونيد فايلتون رو با فرمت png ذخيره كنيد . اگر با محدوديت فضاي ذخيره سازي مواجه هستيد تنها براي عكسهاي هدفمندي كه قرار است بعدا ويرايش شوند از raw استفاده كنيد.
    با تشکر....پس فرمت png رو واسه حفظ کیفیت عکس استفاده کنم.....من عکس پرتره از دوست و فامیل میگیرم و کیفیت عکس واسم مهمه پس با این اوصاف بهتره با فرمت دوربین raw عکس بگیرم چون میدم واسه چاپ عکسامو....................

سوال دیگه ای که دارم شاید تکراری باشه....من هنوز با جدا کردن مو با پس زمینه مشکل دارم....البته من از یک پلاگین استفاده میکنم ولی اونم خیلی نیاز به دقت و وقت داره و واسه عکسای با پس زمینه تک رنگ خوب جواب میده ولی واسه زمینه شلوغ نه...یعنی وقت گیره.........راه ساده سراغ ندارین...البته هر بار با روش های مختلف لبه های موها رو تو پس زمینه محو میکنم ولی.............

صفحه 66 از 127 نخستنخست ... 16 56 62 63 64 65 66 67 68 69 70 76 116 ... آخرینآخرین