صفحه 68 از 127 نخستنخست ... 18 58 64 65 66 67 68 69 70 71 72 78 118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 671 تا 680 , از مجموع 1263
Like Tree1339تشکر

موضوع: فتوشاپ - پرسش و پاسخ - سطح مبتدی

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    27

دوستان می دونم سوالم خیلی دیگه مبتدی است ولی اگه ممکنه یکی جواب بده...عکسامو با دوربین با فرمت RAW گرفتم ولی وقتی میخوام تو فوتوشاپ باز کنم open as رو میزنم و عکس رو انتخاب و فرمت Photoshop raw رو انتخاب میکنم وقتی اپن میزنم گزینه Photoshop raw option باز میشه و پیکسل عرض و طول و.....میخواهد وقتی طول وعرض عکس رو وارد میکنم پیغام میده specified image is larger than file......چه جوری عکسامو باز کنم؟؟؟؟؟؟؟؟در ضمن فوتوشاپ من cs4 است ..مرسی

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

درود

فتوشاپ Cs4 اگر خاطرم مانده باشد ورژن ACR روی آن 6 بود ، اگر دوربین شما جدید تر از آن باشد خوب مسلما فایل خام دوربین شما را نمیشناسد.

در نتیجه از ورژن جدید تر فتوشاپ استفاده کنید CS6 یا حداقل CS5 ...

ضمنا فتوشاپ هم که باز باشد فقط کافی هست که فایل Raw خود را بگیرید و در فتوشاپ بیاندازید ، که در اینصورت توسط Adobe Camera Raw یا همون ACR باز خواهد شد.

موفق باشید
    کوروش و Masoud.M تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    27

مرسی که وقت میزارین....راستش اصلا آیتم Adobe camera raw رو پیدا نمیکنم....یعنی اگه ورژن جدید تر نصب کنم مشکل حله؟با نصب ورژن جدیدتر فوتوشاپ پلاگین های قبلی منتقل میشه یعنی باید دوباره نصب بشه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

فتوشاپ Cs4 اگر خاطرم مانده باشد ورژن ACR روی آن 6 بود ، اگر دوربین شما جدید تر از آن باشد خوب مسلما فایل خام دوربین شما را نمیشناسد.

در نتیجه از ورژن جدید تر فتوشاپ استفاده کنید CS6 یا حداقل CS5 ...

ضمنا فتوشاپ هم که باز باشد فقط کافی هست که فایل Raw خود را بگیرید و در فتوشاپ بیاندازید ، که در اینصورت توسط Adobe Camera Raw یا همون ACR باز خواهد شد.

موفق باشید

كاربر همراه ALI.Barutkub آواتار ها
    تشکر کرده
    1156

وقتی فتوشاپ را نصب می کنید، برنامه های Bridge و ACR هم به طور اتوماتیک نصب می شوند. وقتی در برنامه Bridge روی عکسی با فرمت RAW دبل کلیک کنید، مستقیماً در ACR باز می شود.
    با نصب ورژن جدید، باید پلاگین های خود را مجدداً نصب کنید. حداقل من که تا حالا نتونستم اونا رو منتقل کنم

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

اگه مدل دوربین رو بگید میشه مطمئن شد که CS4 اون رو میشناسه یا نه! ولی مشکل فعلی شما اینه که فایل رو به روش درست باز نمی کنید...
    فایل های خام در حالت عادی وقتی در فوتوشاپ باز میشن، خود به خود به ACR میرن و نیازی نیست که open as رو بزنید... (این روش مال وقتی‌ه که بخواید فایل غیر خام رو در ACR باز کنید.) و تازه وقتی دارید از این روش استفاده می کنید، نباید photoshop raw رو بزنید، بلکه گزینه درست camera rawه.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    27

دوست عزیز مدل دوربین d90 است آخه اصلا وقتی اپن میکنم اصلا آیتم cMERA RAW نداره............نمی دونم کجای کارم مشکل داره؟؟؟؟؟؟؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط AmirS نمایش پست ها
    اگه مدل دوربین رو بگید میشه مطمئن شد که CS4 اون رو میشناسه یا نه! ولی مشکل فعلی شما اینه که فایل رو به روش درست باز نمی کنید...
    فایل های خام در حالت عادی وقتی در فوتوشاپ باز میشن، خود به خود به ACR میرن و نیازی نیست که open as رو بزنید... (این روش مال وقتی‌ه که بخواید فایل غیر خام رو در ACR باز کنید.) و تازه وقتی دارید از این روش استفاده می کنید، نباید photoshop raw رو بزنید، بلکه گزینه درست camera rawه.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1968

نقل قول نوشته اصلی توسط elin نمایش پست ها
    دوست عزیز مدل دوربین d90 است آخه اصلا وقتی اپن میکنم اصلا آیتم cMERA RAW نداره............نمی دونم کجای کارم مشکل داره؟؟؟؟؟؟؟؟
    این مسیر رو دنبال کن و دوتا آیتم مشخص شده رو مثل عکس زیر بزار ببین مشکلت حل نمیشه

Edit-Prefrecens-Camera Raw

csdfsd.png

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

سلام
    دوستانی که از فتوشاپ CS6 استفاده می کنند لطفاً راهنمایی بفرمایند.
    با توجه به اینکه گفته میشه این ورژن از فتوشاپ از نوشتار فارسی پشتیبانی می کنه، آیا قابلیت ادیت تکست های ایجاد شده در CS5 ME رو هم داره یا نه؟
    از فونت های فارسی که در CS5 ME و Word و ... استفاده می کنیم پشتیبانی می کنه؟
    ممنونم

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Meghdari نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که از فتوشاپ CS6 استفاده می کنند لطفاً راهنمایی بفرمایند.
    با توجه به اینکه گفته میشه این ورژن از فتوشاپ از نوشتار فارسی پشتیبانی می کنه، آیا قابلیت ادیت تکست های ایجاد شده در CS5 ME رو هم داره یا نه؟
    از فونت های فارسی که در CS5 ME و Word و ... استفاده می کنیم پشتیبانی می کنه؟
    ممنونم
    سلام جناب مقداری عزیز
    یکسری رو مشکل دار اجرا میکنه ولی نسبتا اکثر رو درست اجرا میکنه!
    M.Meghdari تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    27

راستش cs5 رو نصب کردم مشکل توی نصب بوده و از اول acr رو نصب نکرده بودم.........مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Rouzbeh_Fakuri نمایش پست ها
    این مسیر رو دنبال کن و دوتا آیتم مشخص شده رو مثل عکس زیر بزار ببین مشکلت حل نمیشه

Edit-Prefrecens-Camera Raw

csdfsd.png
    Rouzbeh_Fakuri تشکر می‌کند.

صفحه 68 از 127 نخستنخست ... 18 58 64 65 66 67 68 69 70 71 72 78 118 ... آخرینآخرین