صفحه 96 از 127 نخستنخست ... 46 86 92 93 94 95 96 97 98 99 100 106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1263
Like Tree1339تشکر

موضوع: فتوشاپ - پرسش و پاسخ - سطح مبتدی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام به همه دوستان......تو رو خدا به داد این مشکلم برسید...
    من قبلا با فتوشاپ که کار میکردم رنگ رویcmyk میذاشتم و 16 بیت و کارام رو میکردم و همه فیلتر ها رو میشد باهاش کار کرد ولی الان نمیدونم چرا بعضی فیلترها کار نمیکنند ولی وقتی میذارم تو rgb کار میکنند....چرا قبلا اونجوری بود الان اینجوری شده؟من دارم برای طراحی کارت ویزیت اموزش میبینم و خیلی مهم برام این مشکلم حل بشه....

كاربر همراه nicebluesky آواتار ها
    تشکر کرده
    4361

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad5248 نمایش پست ها
    سلام به همگی !!!
    این عکس چجوری گرفته شده ؟ یه جورایی خیلی تمیز hdr شده !!! کسی میتونه راهنمایی کنه ؟؟
    خیلی کلیپ ویدئوای دیدم که همینجوری شدن ولی اسمه تکنیکشم بلد نیستم ، ممنون میشم هرچی میدونین رو بگین !!
    سلام
    یک روش ساده واسه hdr کردن اینطوره
    از لایه اصلی 2تا duplicate میگیری.کپی اولی که لایه وسطی میشه رو desaturat(سیاه سفید) میکنی و مقداری گاشن بلور میزنی طوری که تا حدودی تصویر محو بشه ولی فرم کلی اشیاء هنوز مشخص باشه. مد لایه را به overlay تغییر میدی
    بعد مد لایه بالایی (کپی دوم) رو linear light قرار میدی و با تغییر opacity لایه ها نتیجه دلخواه حاصل میشه
    البته نتیجه چشمگیری حاصل نمیشه ولی در حد یک روش سریع و کم دردسر نتیجه خوبی داره
    روش بعدی واسه بالا بردن داینامیک رنج، ور رفتن با vibrance,saturation و تغییر brightness,contrast هست و همچنین منحنی curve
    Digital Lover، rezafh و toti تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط nicebluesky نمایش پست ها
    سلام
    یک روش ساده واسه hdr کردن اینطوره
    از لایه اصلی 2تا duplicate میگیری.کپی اولی که لایه وسطی میشه رو desaturat(سیاه سفید) میکنی و مقداری گاشن بلور میزنی طوری که تا حدودی تصویر محو بشه ولی فرم کلی اشیاء هنوز مشخص باشه. مد لایه را به overlay تغییر میدی
    بعد مد لایه بالایی (کپی دوم) رو linear light قرار میدی و با تغییر opacity لایه ها نتیجه دلخواه حاصل میشه
    البته نتیجه چشمگیری حاصل نمیشه ولی در حد یک روش سریع و کم دردسر نتیجه خوبی داره
    روش بعدی واسه بالا بردن داینامیک رنج، ور رفتن با vibrance,saturation و تغییر brightness,contrast هست و همچنین منحنی curve
    سلام ، خیلی ممنون از پاسخ ، اما میشه بیشتر توضیح بدین ؟ تو فتوشاپ تازه کارم ، اگه میشه یه خورده بیشتر راهنمایی بفرمایین !!!

تشکر کرده
    4361

سلام ، خیلی ممنون از پاسخ ، اما میشه بیشتر توضیح بدین ؟ تو فتوشاپ تازه کارم ، اگه میشه یه خورده بیشتر راهنمایی بفرمایین !!!
    سلام.اینجا توضیحات کامل هست
    امیدوارم خلاف قوانین نباشه
    toti تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط nicebluesky نمایش پست ها
    سلام.اینجا توضیحات کامل هست
    امیدوارم خلاف قوانین نباشه
    ممنون از لینک ، ولی فک نکنم این عکسارو اینجوری ادیت کرده باشن ، یه سبک خاصیه ، باید یه اسمی داشته باشه ، اگه اسمشو میدونستم خیلی خوب بود !!

تشکر کرده
    4361

ممنون از لینک ، ولی فک نکنم این عکسارو اینجوری ادیت کرده باشن ، یه سبک خاصیه ، باید یه اسمی داشته باشه ، اگه اسمشو میدونستم خیلی خوب بود !!
    اسمشو نمیدونم والا. واسه hdr کردن چندین راه هست.اینی که من لینک کردم روش ساده ای هست که با تک عکس انجام میشه. از منوی image>adjustments>HDR toning هم میتونید اقدام کنید
    واسه HDR حرفه ای،عکس خام خروجی دوربین را در چندین EV مختلف merge میکنن برای تقویت تیرگیها و روشناییها که نتیجه میشه HDR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    89

سلام دوستان من یک مشکلی دارم که وقتی از camera raw تغییرات نوری و رنگی رو روی عکس اعمال میکنم و اون رو توی فتوشاپ باز میکنم برای تغییرات بعدی . این تغییرات روی فایل raw باقی میمونه و وقتی دوباره فایل raw رو باز میکنم تغییرات قبلی همچنان روش اعمال شده.. من اگه بخوام تو این مرحله به فایل اولیه و بدون دستکاری برگردم باید چیکار کنم؟

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط l6912d نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک مشکلی دارم که وقتی از camera raw تغییرات نوری و رنگی رو روی عکس اعمال میکنم و اون رو توی فتوشاپ باز میکنم برای تغییرات بعدی . این تغییرات روی فایل raw باقی میمونه و وقتی دوباره فایل raw رو باز میکنم تغییرات قبلی همچنان روش اعمال شده.. من اگه بخوام تو این مرحله به فایل اولیه و بدون دستکاری برگردم باید چیکار کنم؟
    با نگه داشتن SHIFT، گزینه OPEN IMAGE براتون میاد
    nicebluesky تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    89

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    با نگه داشتن SHIFT، گزینه OPEN IMAGE براتون میاد
    ممنون اما نمیدونم open image چه ارتباطی به سوال بنده داشت!!؟

سوال بنده این بود که چطوری میشه توی ACR تنظیمات فایل raw رو به تنظیمات دیفالت خودش تو موقعی که عکس انداخته شده برگردوند؟
    ویرایش توسط l6912d : Thursday 19 December 2013 در ساعت 13:42

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط l6912d نمایش پست ها
    ممنون اما نمیدونم open image چه ارتباطی به سوال بنده داشت!!؟
    بله اشتباه از من بود فكر كردم فايل خام بدون تغييرات داده شده camera raw، قراره تو فتوشاپ باز كنين. عذرخواهم ارتباطي با سوال شما نداشت.

صفحه 96 از 127 نخستنخست ... 46 86 92 93 94 95 96 97 98 99 100 106 ... آخرینآخرین