صفحه 92 از 127 نخستنخست ... 42 82 88 89 90 91 92 93 94 95 96 102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 911 تا 920 , از مجموع 1263
Like Tree1339تشکر

موضوع: فتوشاپ - پرسش و پاسخ - سطح مبتدی

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    29

نقل قول نوشته اصلی توسط S_Neyshaburi نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

Photoshop CC رو هم نصب کردم اما توفیقی نکرد
    این ارور فقط زمان استفاده از گزینه Content-Aware Scale در منوی Edit خراب میشه سرم
    البته تو سایز های پایین انجام میده (دوربینم 36 مگاپیکسلی نیستا فقط 10 مگاپیکسله در 240dpi)
    نمیدونم رم و هارد نمیتونه جواب باشه؟
    معمولا این مشکل در نسخه های 32 بیتی ویندوز رخ میدهد . ویندوز خود را تبدیل به نسخه 64 بیت کنید تا سیستم عامل بتواند از تمام ظرفیت رم نصب شده روی سیستم استفاده کنید . میتوانید سیستم عامل خود را 64 بیتی کرده و سپس از میتوانید از فتوشاپ 32 بیتی روی سیستم عامل 64 بیتی استفاده کنید و مطمئن باشید که دیگر این پیام را نخوهید دید
    S_Neyshaburi تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    27

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Meghdari نمایش پست ها
    اين رو امتحان كنيد
    پرشین گیگ - دانلود - cep4.zip
    مرسی جواب داد

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    27

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Meghdari نمایش پست ها
    اين رو امتحان كنيد
    پرشین گیگ - دانلود - cep4.zip
    دوست عزیز اگر ممکن است میشه لینک دانلود از سری پلاگین niksoftware .:....پلاگین های shorpener و viveza رو واسم بگذارید که به ویندوز سون 64 بیتی بخورد color efex جواب داد ...واقعا ممنون میشم

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

نقل قول نوشته اصلی توسط elin نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر ممکن است میشه لینک دانلود از سری پلاگین niksoftware .:....پلاگین های shorpener و viveza رو واسم بگذارید که به ویندوز سون 64 بیتی بخورد color efex جواب داد ...واقعا ممنون میشم
    من از اینجا دانلود کردم و بدون مشکل نصب شد.

کد HTML:
    http://www.picu.ir/files/soft/07/niksoft-sharpener.pro.3.010.rev.20903.rar
    کد HTML:
    http://picu.ir/files/soft/07/niksoft-viveza.2.009.rev.20903.rar
    saeed2vfx تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    76

سلام به اساتید گرامی
    دو تا سوال از حضورتون دارم : (اگه جای سوال اینجا نیست فقط بگید ، میبرمش)
    1- چند تا عکس از جاهای مختلف و کیفیت های مختلف (از اینترنت) بیشتر از سایت Artpics جمع کردم و میخوام اونارو کنار هم بچینم و در بزرگترین سایز کاغذ چاپ کنم ، پیشنهاد لابراتوار اندازه 30*50 بود یا این حدود ، برام مهم نیست که کوچیک و بزرک کنار هم باشن ، چطور تو فتوشاپ اینکار رو بکنم؟ فتو شاپ من CS5 Extended هست .
    2- معمولاً تصویر چاپ شده خیلی تیره تر از تصویر اصلیه برای اینکه این مشکل پیش نیاد چکار کنم ؟
    (یک تصویر نقاشی خیلی قشنگ رو تو اینترنت دیدم و کلی اینور اونور گشتم تا سایز بزرگش رو پیدا کردم و بردم برا چاپ و به نفر فنی شون گفتم که روشنش کنه و اونم سعیش رو کرد ولی در نهایت باز هم تصویر تیره چاپ شد در حدی که یک سوم اون سیاهه و دیده نمیشه ، ناچار بهمین شکل قابش کردم)
    ویرایش توسط mahdiidham : Monday 19 August 2013 در ساعت 19:45

كاربر همراه
    تشکر کرده
    951

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiidham نمایش پست ها
    سلام به اساتید گرامی
    دو تا سوال از حضورتون دارم : (اگه جای سوال اینجا نیست فقط بگید ، میبرمش)
    1- چند تا عکس از جاهای مختلف و کیفیت های مختلف (از اینترنت) بیشتر از سایت Artpics جمع کردم و میخوام اونارو کنار هم بچینم و در بزرگترین سایز کاغذ چاپ کنم ، پیشنهاد لابراتوار اندازه 30*50 بود یا این حدود ، برام مهم نیست که کوچیک و بزرک کنار هم باشن ، چطور تو فتوشاپ اینکار رو بکنم؟ فتو شاپ من CS5 Extended هست .
    2- معمولاً تصویر چاپ شده خیلی تیره تر از تصویر اصلیه برای اینکه این مشکل پیش نیاد چکار کنم ؟
    (یک تصویر نقاشی خیلی قشنگ رو تو اینترنت دیدم و کلی اینور اونور گشتم تا سایز بزرگش رو پیدا کردم و بردم برا چاپ و به نفر فنی شون گفتم که روشنش کنه و اونم سعیش رو کرد ولی در نهایت باز هم تصویر تیره چاپ شد در حدی که یک سوم اون سیاهه و دیده نمیشه ، ناچار بهمین شکل قابش کردم)
    یک قسمتی از این قضیه برمیگرده به کالیبره بودن مانیتورشما ، مانیتور لابراتوار و پرینتنر لابراتوار.
    اگر کالیبره باشند، مفهوم رنگ چاپ شده با چیزی که دیده میشه در مانیتور بایستی یکسان باشه.
    mahdiidham و darkness_land تشکر می‌کنند.
    Nikon D750

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    76

نقل قول نوشته اصلی توسط shetab2 نمایش پست ها
    یک قسمتی از این قضیه برمیگرده به کالیبره بودن مانیتورشما ، مانیتور لابراتوار و پرینتنر لابراتوار.
    اگر کالیبره باشند، مفهوم رنگ چاپ شده با چیزی که دیده میشه در مانیتور بایستی یکسان باشه.
    ضمن تشکر
    یه زمانی Adobe Gama بود و مونیتور رو باهاش تنظیم میکردم الآن نمیدونم چکار کنم احتمالاً مونیتورم امکاناتی درین خصوص داشته باشه ولی مسئله اصلی اینه که اگر کالیبره بشه کلاً تصاویر تیره میشن و کیفیت تصویر مونیتور کاهش پیدا میکنه و این جالب نیست ، نمیدونم میشه این کار موضعی باشه ؟ یعنی گزینه ای رو فعال کنیم کالیبره بشه و غیر فعال کنیم معمولی بشه ؟
    سوال اول در مورد چیدن عکس ها رو جای دیگه ای مطرح کنم ؟
    با تشکر.

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

ضمن تشکر
    یه زمانی Adobe Gama بود و مونیتور رو باهاش تنظیم میکردم الآن نمیدونم چکار کنم احتمالاً مونیتورم امکاناتی درین خصوص داشته باشه ولی مسئله اصلی اینه که اگر کالیبره بشه کلاً تصاویر تیره میشن و کیفیت تصویر مونیتور کاهش پیدا میکنه و این جالب نیست ، نمیدونم میشه این کار موضعی باشه ؟ یعنی گزینه ای رو فعال کنیم کالیبره بشه و غیر فعال کنیم معمولی بشه ؟
    با تشکر.
    ارادت مهدن جان
    چون صحبت کالیبره شد و احتمال دادم این دو تاپیک نخونده باشی گفتم برات لینکش بذارم شاید به کارت بیاد:
    کالیبره کردن مانیتور و مشکلات من
    سوال در مورد کالیبره کردن
    درود
    Amir Abdolpanah، mahdiidham و toti تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    951

ضمن تشکر
    با تشکر.
    در مورد کالیبره کردن مانیتور، دستگاهی هست که یک سری رنگ را در مانیتور نمایش میده و همزمان سنسوری دارد که جلوی مانیتور آن رنگها را میبیند و براساس آن پروفایل مانیتور شما ساخته میشود. همین اتفاق برای پرینتر هم هست و یک صفحه با رنگ بندی مخصوص چاپ میشه و دستگاه شبیه اسکنر رنگها را خوانده و پروفایل پرینتر رو میسازد.
    mahdiidham تشکر می‌کند.
    Nikon D750

كاربر همراه sajjjad آواتار ها
    تشکر کرده
    1625

با سلام خدمت عزیزان

دوستان با توجه به این که تازه کار هستم دو تا سوال ازتون داشتم
    1-میخواستم ببینم تو فتوشاپ میتونم عکسهای jpeg رو ادیت کنم؟
    2-برای ساختن عکس hdr عکس باید حتما به صورت raw باشه؟
    ممنونم میشم پاسخ بدید
    باتشکر

صفحه 92 از 127 نخستنخست ... 42 82 88 89 90 91 92 93 94 95 96 102 ... آخرینآخرین