صفحه 97 از 127 نخستنخست ... 47 87 93 94 95 96 97 98 99 100 101 107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 961 تا 970 , از مجموع 1263
Like Tree1339تشکر

موضوع: فتوشاپ - پرسش و پاسخ - سطح مبتدی

كاربر همراه Kane آواتار ها
    تشکر کرده
    3887

نقل قول نوشته اصلی توسط l6912d نمایش پست ها
    ممنون اما نمیدونم open image چه ارتباطی به سوال بنده داشت!!؟

سوال بنده این بود که چطوری میشه توی ACR تنظیمات فایل raw رو به تنظیمات دیفالت خودش تو موقعی که عکس انداخته شده برگردوند؟
    هنگامی که شما روی فایل خام تغییراتی می دهید یک فایل هم نام فایل خام با پسوند xmp در کنار آن ساخته می شود که تنظیمات جدید در آن قرار دارند اگر این فایل را پاک کنید تنظیمات فایل خام به حالت اولیه بر می گردد.

علاوه بر این می توانید در همان منوهای acr روی گزینه default کلیک کنید تا تنظیمات هر بخش به حالت اولیه برگردد. فقط در مورد وایت بالانس باید گزینه as shot را انتخاب کنید تا به حالت اولیه برگردد.
    ویرایش توسط Kane : Thursday 19 December 2013 در ساعت 14:10 دلیل: اضافه کردن یک مورد
    میثم ت.، darkness_land و amir.komeily تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Silence آواتار ها
    تشکر کرده
    1196

نقل قول نوشته اصلی توسط l6912d نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک مشکلی دارم که وقتی از camera raw تغییرات نوری و رنگی رو روی عکس اعمال میکنم و اون رو توی فتوشاپ باز میکنم برای تغییرات بعدی . این تغییرات روی فایل raw باقی میمونه و وقتی دوباره فایل raw رو باز میکنم تغییرات قبلی همچنان روش اعمال شده.. من اگه بخوام تو این مرحله به فایل اولیه و بدون دستکاری برگردم باید چیکار کنم؟
    مطمئن نیستم...اما برای من یه فایل با همون اسم عکس و یک فرمت دیگر توی همون فولدر (درست زیر عکس)ساخته می شه...اگر اون فایل جدید رو پاک کنید عکس دوباره به حالت اول بر می گرده...
    نيست نقطه اي براي آغاز...
    ...

كاربر همراه Mistyc_7 آواتار ها
    تشکر کرده
    173

سلام

من دوتا عکس دارم . یکی رو ویرایش کردم

می خوام دقیقا همون ویرایش رو روی عکس دوم پیاده کنم . چجوری باید اون لایه هایی که ویرایش توش انجام شده ( مثل curve ) رو منتقل کنم تو عکس بعدی ؟

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

نقل قول نوشته اصلی توسط Mistyc_7 نمایش پست ها
    سلام

من دوتا عکس دارم . یکی رو ویرایش کردم

می خوام دقیقا همون ویرایش رو روی عکس دوم پیاده کنم . چجوری باید اون لایه هایی که ویرایش توش انجام شده ( مثل curve ) رو منتقل کنم تو عکس بعدی ؟
    فایل psd اول را کپی کنید
    فایل کپی و عکس را که میخواهید تنظیمات رویش اعمال شود را در ps باز کنید.عکس دوم را روی psd کپی کنید و در لایه ها به زیر لایه های تنظیمی ببرید.اندازه عکسها باید برابر باشد.
    Silence، M.Meghdari، davoud maani و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2579

سلام دوستان
    مشکلی که من در ادیت دارم در عکسهای منظره در قسمتی هست که درختان و آسمان به هم میرسند برای جلوی گیری از تکرار مکرارت لینکی را درش توضیح دادم و عکس ادیت شده مشکل دار هم هست میذارم لطف میکنید راهنماییم کنید .

http://forum.akkasee.com/f122/t19073.html#post363343
    میم مطهر
    وقتی میشود دنیایی را در نگاهی گنجاند . . .

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط marypm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مشکلی که من در ادیت دارم در عکسهای منظره در قسمتی هست که درختان و آسمان به هم میرسند برای جلوی گیری از تکرار مکرارت لینکی را درش توضیح دادم و عکس ادیت شده مشکل دار هم هست میذارم لطف میکنید راهنماییم کنید .

http://forum.akkasee.com/f122/t19073.html#post363343
    این مشکل در ویرایش نادرست بوجود می‌آید پیشنهاد میکنم برای افزایش رنگها و ... از پلاگین فوق العاده viveza استفاده کنید با این پلاگین خطاهای رنگی به حداقل میرسد یا بهتر است بگویم وجود ندارد!
    marypm و darkness_land تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام بر همه دوستان.
    بنده اولین باره وارد این سایت میشم و اگه جای سوالم اینجا نیست عذرخواهی میکنم و خواهش میکنم بنده رو راهنمایی کنید...
    سوال اول بنده که در واقع از روی کنجکاوی هست اینه که، من یه عکسی با گوشی موبایل انداختم و ریختم روی کامپیوترم روی دسکتاپ، بعد از روی همون دسکتاپ عکس رو به عنوان پیش زمینه دسکتاپ انتخاب کردم و دیدم عکس وقتی روی پیش زمینه قرار گرفت فوق العاده شفاف و شارپ نشون میداد، بعد عکس رو منتقل کردم داخل یه فولدر و وقتی از داخل اون فولدر به عنوان پیش زمینه دسکتاپ انتخابش کردم دیدم مثل خود عکس، دارای تاری و مات شدگی هست و باز که دوباره ریختم رو دسکتاپ و از رو دسکتاپ پیش زمینه کردمش دوباره شارپ شد. چطور همچین چیزی ممکنه؟؟؟؟؟؟ (البته مسلمه که خیلی زیاد فرق نمیکنه ولی خب میخوام بدونم وقتی عکس همون عکسه و فقط محل ذخیره تغییر میکنه چرا کیفیت نمایش روی دسکتاپ دچار تغییر میشه)
    و اما سوال دوم اینکه واسه بالا بردن وضوح و شارپ کردن عکس از چه نرم افزاری باید استفاده کنم؟ در واقع اگه تاپیکی با این موضوع هست خواهش میکنم معرفی بفرمایید...
    متشکرم
    .
    ویرایش توسط aghafarhad : Tuesday 14 January 2014 در ساعت 14:55

كاربر همراه Silence آواتار ها
    تشکر کرده
    1196

تو یه مطلب از دکتر روشن، با عنوان «عکس دو ثانیه ای» که در مورد وایت بالانس بود...یه جاش نوشته...
    - اگر عکاسی RAW می کنید باز هم این روش می‌تواند مفید باشد. هم از این جهت که عکسها با تنظیم رنگ درست در LCD نمایش داده می‌شوند و هم از این جهت که از عکس فوق می‌توان به عنوان مرجع تنظیم وایت بالانس در مبدل RAW استفاده کرد و همان اول کار، وایت بالانس را تصحیح و بر تمام عکسها اعمال کرد. ( با کلیک نشانگر وایت بالانس بر روی این عکس)
    1- چطور می شه وایت بالانس رو برای یه سری عکس دیگه اعمال کرد؟...
    2- نشانگر وایت بالانس کدوم نشانگر؟...
    نيست نقطه اي براي آغاز...
    ...

كاربر همراه Kavian.Karimi آواتار ها
    تشکر کرده
    6007

سلام و وقت بخیر
    سوالی داشتم سپاسگزار خواهم بود راهنمایی بفرمایید...
    خروجی JPG ِفتوشاپِ حقیر چه در Save for Web و چه در Save as کنتراست بالاتری نسبت ویرایش نهایی قبل از Save کردن دارد.
    همانطور که در عکس می بینید عکس باز شده در فتوشاپ در سیاهی ها دارای جزئیات به مراتب بیشتری نسبت به عکس باز شده در Save for Web و عکس Save شده دارد...
    فتوشاپ هم CC است...ویندوز 64bit است منتها فتوشاپ نسخه 32 بیتی است! :)
    تنظیمات color settings هم به قرار زیر است (البته اگر ارتباطی به این موضوع داشته باشد)
    tteesstt.jpg
    colortest.jpg
    با تشکر
    کاویان کریمی Instagram

كاربر جديد Amir.H.Nabi آواتار ها
    تشکر کرده
    59

دوستان بنده سه تا Layer باز کردم
    چجوری میتونم مقدار Exposure رو تنها در یکی از این لایه ها تغییر بدم و اون دو تا تاثیر نگیرن.
    ممنون

صفحه 97 از 127 نخستنخست ... 47 87 93 94 95 96 97 98 99 100 101 107 ... آخرینآخرین