صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 6 7 8 9 10
نمایش موضوعات : شماره 271 تا 295 ، از مجموع ‍295 موضوع

انجمن: دوربین های فیلمبرداری دیجیتال

بحث در مورد دوربین های مختلف، مشخصات، نقاط ضعف و قوت و ...

  1. Dvd R را از کجا تهیه کنم ؟!

    Started by lastframes‏, Saturday 20 August 2005 19:32
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,310
    Saturday 20 August 2005, 19:32 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 4,519
    Tuesday 19 July 2005, 18:17 برو به آخرین پست
  2. دارندگان Canon Xl1s وxl2

    Started by arghavan‏, Tuesday 26 April 2005 21:05
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,959
    Tuesday 12 July 2005, 13:57 برو به آخرین پست
  3. نظر شما درباره پاناسونیک md9000en

    Started by arghavan‏, Tuesday 5 April 2005 00:39
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,888
    Monday 11 July 2005, 13:20 برو به آخرین پست
  4. كمك در مورد دوربين ديجيتال حرفه ا

    Started by Amirali‏, Wednesday 3 November 2004 20:42
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 2,577
    Monday 11 July 2005, 13:14 برو به آخرین پست
  5. hc90 gs200

    Started by FarhadBahramii‏, Tuesday 5 July 2005 08:48
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,569
    Tuesday 5 July 2005, 17:17 برو به آخرین پست
  6. Exclamation مدلهای dvd

    Started by Amator‏, Monday 27 June 2005 11:26
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,475
    Monday 27 June 2005, 11:26 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,975
    Saturday 25 June 2005, 22:14 برو به آخرین پست
  7. درخواست پيشنهاد دوربين فيلم بردا

    Started by Badii‏, Tuesday 28 December 2004 17:52
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 2,073
    Thursday 16 June 2005, 11:44 برو به آخرین پست
  8. Hc یا Gs

    Started by HappyBoy‏, Monday 28 March 2005 13:02
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 3,353
    Monday 13 June 2005, 08:19 برو به آخرین پست
  9. Question تفاوت Nv و Pv در پاناسونیک

    Started by Amator‏, Saturday 21 May 2005 11:19
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 2,313
    Tuesday 24 May 2005, 17:07 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 4,270
    Friday 15 April 2005, 18:44 برو به آخرین پست
  10. Question دوربین های موجود در بازار ؟

    Started by تازه کار‏, Sunday 3 April 2005 23:26
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 2,664
    Saturday 9 April 2005, 04:12 برو به آخرین پست
  11. نظرسنجی نظرسنجی : درباره miniDV SONY hc 30

    Started by sargol‏, Friday 25 March 2005 09:10
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 2,072
    Saturday 26 March 2005, 09:54 برو به آخرین پست
  12. كدام دوربين فيلمبرداري كارايي بهتري دارد؟

    Started by goddess81‏, Saturday 19 February 2005 21:06
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 13
    • نمایش ها: 6,143
    Tuesday 15 March 2005, 09:52 برو به آخرین پست
  13. Webcam ه دوربين فيلمبرداري

    Started by goddess81‏, Tuesday 1 March 2005 17:33
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 2,108
    Thursday 3 March 2005, 02:26 برو به آخرین پست
  14. مقايسه چند مدل دوربين دي وي سوني

    Started by Kashaneh‏, Tuesday 18 January 2005 18:40
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 4,067
    Monday 24 January 2005, 08:32 برو به آخرین پست
  15. يه دوريبن ميني دي وي با 400 هزار

    Started by Kashaneh‏, Monday 17 January 2005 09:34
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 2,211
    Monday 17 January 2005, 09:34 برو به آخرین پست
  16. دوربين فيلمبرداري ديجيتال كانن MV

    Started by babakhp‏, Thursday 13 January 2005 09:25
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 3,047
    Thursday 13 January 2005, 11:33 برو به آخرین پست
  17. دوربين هاي فيلمبرداري ديجيتال JVC

    Started by hadi52‏, Wednesday 6 October 2004 15:36
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 5,854
    Thursday 7 October 2004, 11:35 برو به آخرین پست
  18. miniDV يا digital 8

    Started by arena‏, Tuesday 20 July 2004 09:58
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 1,702
    Sunday 12 September 2004, 11:35 برو به آخرین پست
  19. دوربين فيلم برداري

    Started by arena‏, Monday 21 June 2004 17:00
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 3,695
    Sunday 5 September 2004, 01:23 برو به آخرین پست
  20. WebCam

    Started by soheyl‏, Tuesday 24 August 2004 18:09
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 3,892
    Wednesday 1 September 2004, 08:20 برو به آخرین پست
  21. دوربين پاناسونيك

    Started by سهیل‏, Saturday 14 August 2004 17:20
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 5,379
    Sunday 15 August 2004, 20:56 برو به آخرین پست
  22. trv-33e

    Started by naseri‏, Friday 6 August 2004 08:56
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,869
    Saturday 7 August 2004, 08:26 برو به آخرین پست

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 6 7 8 9 10

تنظیم های نمایش موضوع

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

به شما اجازه می دهد که انتخاب کنید که اطلاعات بر چه اساسی مرتب شوند

مرتب کردن بصورت

توجه : هنگام مرتب کردن بر اساس تاریخ (نزولی) ، نتایج تازه تر در ابتدا نمایش داده می شوند

راهنمای آیکون ها

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
Thread Contains a Message Written By You
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •