صفحه 6 از 10 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 آخرینآخرین
نمایش موضوعات : شماره 151 تا 180 ، از مجموع ‍295 موضوع

انجمن: دوربین های فیلمبرداری دیجیتال

بحث در مورد دوربین های مختلف، مشخصات، نقاط ضعف و قوت و ...

  1. sony hdc sr7 وpana GS500

    Started by shaan‏, Tuesday 15 April 2008 01:50
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,229
    Tuesday 15 April 2008, 01:50 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 3,176
    Tuesday 8 April 2008, 19:46 برو به آخرین پست
  2. Unhappy آیا بدنه هندی کم تعویض می شود؟

    Started by MehdiM‏, Friday 4 April 2008 14:51
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 1,600
    Saturday 5 April 2008, 20:37 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 6
    • نمایش ها: 2,695
    Tuesday 1 April 2008, 15:07 برو به آخرین پست
  3. فیلتربرای پاناسونیكgs230

    Started by roja‏, Friday 28 March 2008 18:42
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,269
    Monday 31 March 2008, 02:14 برو به آخرین پست
  4. Smile Canona700

    Started by shaan‏, Tuesday 11 March 2008 03:00
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,463
    Saturday 22 March 2008, 20:28 برو به آخرین پست
  5. کمک فوری فوری برای خرید دوربین

    Started by reza.sh_2006‏, Friday 7 March 2008 14:57
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 1,877
    Sunday 9 March 2008, 01:14 برو به آخرین پست
  6. Thumbs up mini DV یا DVD cam....فوری...فوری!!!@@@

    Started by TDK51‏, Tuesday 15 May 2007 22:36
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 12
    • نمایش ها: 5,177
    Saturday 8 March 2008, 18:10 برو به آخرین پست
  7. Dcr-hc28e Sony

    Started by yohoo‏, Saturday 8 March 2008 07:37
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,196
    Saturday 8 March 2008, 07:37 برو به آخرین پست
  8. Question درخواست راهنمایی در مورد خرید دوربین فیلم برداری دیجیتال

    Started by Parsa_IE‏, Wednesday 20 February 2008 11:53
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 13
    • نمایش ها: 6,998
    Sunday 2 March 2008, 08:21 برو به آخرین پست
  9. معایب دوربینهای فیلمبرداری کارکرده

    Started by yohoo‏, Friday 29 February 2008 13:06
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,800
    Friday 29 February 2008, 14:26 برو به آخرین پست
  10. Question راهنمایی برای خرید دوربین دیجیتال

    Started by afghantoday‏, Sunday 24 February 2008 14:09
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 1,987
    Sunday 24 February 2008, 23:16 برو به آخرین پست
  11. Vp-hmx10

    Started by ghonavid‏, Saturday 23 February 2008 08:20
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,286
    Saturday 23 February 2008, 08:20 برو به آخرین پست
  12. sony-dsr135?!?!?

    Started by fkhoshtinat‏, Wednesday 20 February 2008 02:21
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 1,682
    Wednesday 20 February 2008, 11:59 برو به آخرین پست
  13. دوربین فیلمبرداری سونی یا پاناسونیک

    Started by ali111‏, Thursday 23 August 2007 13:09
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 9,429
    Tuesday 12 February 2008, 10:36 برو به آخرین پست
  14. دوربین high-definition سونی با هارد

    Started by maryami‏, Friday 1 December 2006 19:38
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 10
    • نمایش ها: 4,079
    Monday 11 February 2008, 16:16 برو به آخرین پست
  15. دوربین های هارد دار Dvd و Mini Dv

    Started by zamzam‏, Saturday 29 December 2007 12:13
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 3,720
    Monday 11 February 2008, 15:16 برو به آخرین پست
  16. Unhappy Canon FS11 از کجا بخرمش؟؟

    Started by hcoolh‏, Sunday 10 February 2008 13:30
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,198
    Sunday 10 February 2008, 13:30 برو به آخرین پست
  17. عیش و نوش تصویربرداری سیاه و سفید

    Started by EditorIR‏, Wednesday 30 January 2008 15:49
    • پاسخ ها: 8
    • نمایش ها: 2,770
    Monday 4 February 2008, 16:56 برو به آخرین پست
  18. sr 42 یا sr 62 ؟

    Started by ghonavid‏, Monday 28 January 2008 15:17
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 2,244
    Wednesday 30 January 2008, 15:28 برو به آخرین پست
  19. تاثیر مقدار پیكسل

    Started by ghonavid‏, Sunday 27 January 2008 18:12
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 2,514
    Monday 28 January 2008, 16:49 برو به آخرین پست
  20. نحوه انتقال فیلم به هارد؟

    Started by ghonavid‏, Monday 28 January 2008 14:28
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,767
    Monday 28 January 2008, 14:33 برو به آخرین پست
  21. نظرسنجی نظرسنجی : DVX100B دوربین mini dv فوق العاده ی پاناسونیك

    Started by cinematograph‏, Tuesday 11 September 2007 12:08
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 3,886
    Wednesday 16 January 2008, 23:16 برو به آخرین پست
  22. Question خرید دوربین

    Started by abbass11‏, Tuesday 1 January 2008 01:52
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,331
    Tuesday 1 January 2008, 01:52 برو به آخرین پست
  23. Post Gz-hd7 یا Hdr-cx7

    Started by Jims Band‏, Tuesday 25 December 2007 17:57
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,689
    Tuesday 25 December 2007, 19:35 برو به آخرین پست
  24. دوربین پاناسونیك دي 250

    Started by afshinafshin‏, Monday 24 December 2007 15:32
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,273
    Monday 24 December 2007, 15:32 برو به آخرین پست
  25. دوربین هارد دیسك پاناسونیك Sdr-h250

    Started by ahmad_rhmy‏, Monday 26 November 2007 21:21
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 2,725
    Wednesday 19 December 2007, 11:33 برو به آخرین پست
  26. عمق میدان در دوربین های فیلم برداری

    Started by shahin79‏, Saturday 3 November 2007 14:14
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 14
    • نمایش ها: 4,532
    Thursday 6 December 2007, 01:07 برو به آخرین پست
  27. تعمير كار ارزان براي هندي كم

    Started by M E H R D A D‏, Monday 26 November 2007 12:09
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,658
    Monday 26 November 2007, 12:09 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 5,548
    Saturday 17 November 2007, 18:44 برو به آخرین پست

صفحه 6 از 10 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 آخرینآخرین

تنظیم های نمایش موضوع

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

به شما اجازه می دهد که انتخاب کنید که اطلاعات بر چه اساسی مرتب شوند

مرتب کردن بصورت

توجه : هنگام مرتب کردن بر اساس تاریخ (نزولی) ، نتایج تازه تر در ابتدا نمایش داده می شوند

راهنمای آیکون ها

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
Thread Contains a Message Written By You
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •