صفحه 14 از 15 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 131 تا 140 , از مجموع 148
Like Tree507تشکر

موضوع: Time Lapse

كاربر بسیار فعال farshad.s آواتار ها
    تشکر کرده
    9086

نقل قول نوشته اصلی توسط hadinik نمایش پست ها
    تایم لپس با موبایل که خیلی راحتتره، حیف اون همه شات که با دوربین نازنین برای یه ویدئو زده بشه
    اینم یه نمونه با موبایل که خودم گرفتم لینک
    کار نسبتا خوبیه فقط ظاهرا نورسنجی موبایل در بعضی فریم ها محاسباتش غلط بوده تصویر اور شده.
    hadinik تشکر می‌کند.

كاربر همراه mohammad bagher آواتار ها
    تشکر کرده
    164

نقل قول نوشته اصلی توسط hadinik نمایش پست ها
    تایم لپس با موبایل که خیلی راحتتره، حیف اون همه شات که با دوربین نازنین برای یه ویدئو زده بشه
    اینم یه نمونه با موبایل که خودم گرفتم لینک
    خب پس طبق فرمایش شما خیلی راحت همه میتونیم بریم دوربینالمونو بفروشیم و با موبایل عکاسی کنیم :)

دوست عزیز در همین تایم لپس من ، شما کار آسمان شب رو با موبایل انجام بدین کاری به دیگر گزینه ها نداریم
    Nikon D7000 + Nikkor 18-105 + Nikkor 50 f1.8 D + Tokina 11-16 f2.8 + Nikon SB-700

كاربر فعال sma075 آواتار ها
    تشکر کرده
    135

سلام
    اگر امکان دارد لطفا فیلم ها را روی لینک های آزاد مثل آپارات قرار بدین تا برای دیدنش به مشکل کار کردن یا نکردن نرم افزار رفع ف.ی.ل.ت.ر بر نخوریم.
    با تشکر
    سیدمحمد آقامیرزائی
    لطفا تصاویر من را نقد کنید. ویرایش هم آزاد.
    Olympus OM-D E-M5 + 12-50mm 3.5-6.3

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

دوستان در مورد نحوه نورسنجی یک تایم لپس از ساعت 6 عصر تا 6 صبح، توصیه های لازم بدین. شرایط نوری بسیار متفاوت میشه. مدت زمانی هم که باید نورسنجی و تنظیمات دوربین رو بسته به شرایط نوری تغییر داد کم.
    سپاس

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad bagher نمایش پست ها
    خب پس طبق فرمایش شما خیلی راحت همه میتونیم بریم دوربینالمونو بفروشیم و با موبایل عکاسی کنیم :)

دوست عزیز در همین تایم لپس من ، شما کار آسمان شب رو با موبایل انجام بدین کاری به دیگر گزینه ها نداریم
    دوست عزیر من اون قسمت شب ویدئو شما رو چون سرعتم کم بود ندیده بودم الان نگاه کردم، فوق العاده است
    ولی کلیت حرفم اینه مثلا هزار شات عکس برای یه ویدئو خیلی زیاده و از عمر دوربین کم میکنه برای کارهای دم دستی و ساده میشه از موبایل استفاده کرد

كاربر آشنا 2105 آواتار ها
    تشکر کرده
    3461
    M.Rahimizadeh، farshad.s، Kane و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    علی اسدی

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    دوستان در مورد نحوه نورسنجی یک تایم لپس از ساعت 6 عصر تا 6 صبح، توصیه های لازم بدین. شرایط نوری بسیار متفاوت میشه. مدت زمانی هم که باید نورسنجی و تنظیمات دوربین رو بسته به شرایط نوری تغییر داد کم.
    سپاس
    نظری نیست؟

كاربر همراه F.KamranNia آواتار ها
    تشکر کرده
    5191

به هیچ وجه به نورسنجی دوربین اتکا نکنید چون در پایان تفاوت هر چند کم شات ها دردسرساز خواهد شد. در مد دستی نورسنجی کنید .
    در مرحله اول سعی کنید دیافراگم و ایزو ثابت باشد و پله پله با توجه به شرایط نوری سرعت شاتر را تغییر دهید و گرنه ایزو و در آخرین مرحله دیافراگم ، دلیل هم تغییر نکردن عمق میدان است .
    تغییرات پله ای که انجام میدهید در LRTimelapse قابل تصحیح است.
    فکوس هم در حالت دستی باشد.
    msh2200، ata_m3 و amir.komeily تشکر می‌کنند.
    اینستاگرام | FaridKamranNia

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    سپاس
    درود
    قبلا یک بار در این خصوص به یکی از کاربران پاسخ دادم و جوابم هم اگر یادم باشه با جواب جناب کامرانیان یکی بود!
    همانطور که ایشان اشاره کرده اند تغییر دیافراگم و ISO بدلیل ایجاد تغییر در تصویر خروجی امکان پذیر نخواهد بود و در نتیجه تنها راهی که باقی می ماند استفاده از سرعت شاتر و تنظیم آن هست!
    مطمئنا در مد دستی یا Manual می شود به این نتایج رسید (حتی فوکوس دستی)
    اما بعنوان یک تجربه جدید شاید بشود با استفاده از فیلتر های مربعی و یا فیلتر های VND هم برای این کار استفاده کرد. فیلار های Nissn که در سری VND معمولا درصد بالایی دارند و یا فیلتر های مربعی کوکین که دارای درجه های متفاوتی هستند (مثلا استفاده از 3 فیلتر ND.8) برای این کار قابل امتحان خواهد بود. البته در نظر باید بگیرید که ممکنه افت کیفیتی را در تصویر احساس کنید.
    ارادتمند
    F.KamranNia، ata_m3 و amir.komeily تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    قبلا یک بار در این خصوص به یکی از کاربران پاسخ دادم و جوابم هم اگر یادم باشه با جواب جناب کامرانیان یکی بود!
    همانطور که ایشان اشاره کرده اند تغییر دیافراگم و ISO بدلیل ایجاد تغییر در تصویر خروجی امکان پذیر نخواهد بود و در نتیجه تنها راهی که باقی می ماند استفاده از سرعت شاتر و تنظیم آن هست!
    مطمئنا در مد دستی یا Manual می شود به این نتایج رسید (حتی فوکوس دستی)
    اما بعنوان یک تجربه جدید شاید بشود با استفاده از فیلتر های مربعی و یا فیلتر های VND هم برای این کار استفاده کرد. فیلار های Nissn که در سری VND معمولا درصد بالایی دارند و یا فیلتر های مربعی کوکین که دارای درجه های متفاوتی هستند (مثلا استفاده از 3 فیلتر ND.8) برای این کار قابل امتحان خواهد بود. البته در نظر باید بگیرید که ممکنه افت کیفیتی را در تصویر احساس کنید.
    ارادتمند
    من فکر می کنم نورسنجی نقطه ای روی آسمان (که عموما قسمت مهم است) و تنظیم EV برای خروجی مطلوب برای زمین و آسمان راه حل قضیه باشد. با این ترفند شما همیشه اکسپوز مناسب را برای آسمان دارید. اگر زمین هم خیلی مهم است باید از براکتینگ استفاده کنید که تعداد عکس ها و زمان پراسس بعدی را به شدت افزایش خواهد داد.
    msh2200 و amir.komeily تشکر می‌کنند.
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

صفحه 14 از 15 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 آخرینآخرین