صفحه 12 از 15 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 111 تا 120 , از مجموع 148
Like Tree507تشکر

موضوع: Time Lapse

كاربر همراه Alias_239 آواتار ها
    تشکر کرده
    1864

نقل قول نوشته اصلی توسط Danial_f4 نمایش پست ها
    این LR timelaps هم بدون لایسنس بیشتر از 400 فریم قبول نمیکنه!

از دوستان کرک LR Timelaps رو کسی سراغ داره ؟
    تو اینترنت هر چه دنبالش گشتم به جایی نرسیدم!
    از adobe after effects استفاده کنید.عکس ها را در یک فولدر به صورتی قرار دهید که تام هایشان اعداد پشت سر هم باشد.بعد فولدر را وارد برنامه کنید.برنامه فولدر را به صورت image sequence شناسایی می کند.این برنامه قابلیت دادن انوع افکت و کنترل fps و رندر در انواع کیفیت ها را داراست.
    اگر به هر دلیلی چند فریم را پاک کرده اید برنامه image sequence را ناقص شناسایی می کند و باید نام ها را درست کنید.
    ata_m3، Danial_f4 و S_Mahdi تشکر می‌کنند.
    حسینی

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    28

LR timelaps ورژن 3.4 کرک شده هست دوستان تست کنن خبر بدن برای ویندوز هست
    نیاز به برنامه جاوا هم داره
    دانلود جاوا 64 بیت
    دانلود جاوا 32 بیت
    Danial_f4 تشکر می‌کند.

كاربر همراه Danial_f4 آواتار ها
    تشکر کرده
    1690

نقل قول نوشته اصلی توسط Alias_239 نمایش پست ها
    از adobe after effects استفاده کنید.عکس ها را در یک فولدر به صورتی قرار دهید که تام هایشان اعداد پشت سر هم باشد.بعد فولدر را وارد برنامه کنید.برنامه فولدر را به صورت image sequence شناسایی می کند.این برنامه قابلیت دادن انوع افکت و کنترل fps و رندر در انواع کیفیت ها را داراست.
    اگر به هر دلیلی چند فریم را پاک کرده اید برنامه image sequence را ناقص شناسایی می کند و باید نام ها را درست کنید.
    سیستم من 32 بیت هست
    گویا افتر افکت هم از CS4 به بعد فقط نسخه ی 64 بیت ارائه داد .
    البته در حال دانلود رایگان CS4 سی و دو بیت هستم !
    نمیدونم نسبت به CC چه گزینه هایی رو نداره .
    ولی امیدوارم کارم رو راه بندازه .
    در غیر این صورت بایستی ویندوز 64 نصب کنم.
    چون واقعا بهش نیاز دارم .
    عکاسی ، ذهن و دیده و دل را در یک راستا قرار می دهد.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام به همه
    با نرم افزار های edius ، after effect ، lightroom کار تایم لپس انجام دادم همه شان امکانات بسیار زیادی رو فراهم میکنن و در کنار هم میتونن تایم لپسی بی نظیر رو به شما خروجی بدن، البته برای کار با این نرم افزار ها کمی آموزش لازمه، که اونم راحت میشه هزاران ساعت آموزش از اینترنت فراهم کرد، اگر واقعا میخوایین کاری رو انجام بدین، تنبلی نکنین، اول خواستم اینجا یک آموزش کامل قرار بدم اما با خواندن تمام کامنت ها متوجه شدم، عده ای هستن که خر و خرمارو باهم میخوان، به همین دلیل فقط چند راهنمایی میکنم، یکی نرم افزار هایی که قبلا نام بردم، دیگر اینکه متاسفانه خیلی ها فکر میکنن برای ساخت تایم لپس حتمن باید عکس بگیرن درحالی که با فیلمبرداری و جداسازی فریم ها توسط نرم افزار Video Image Master به تایم لپسی به مراتب با کیفیت رسید، یکی از عزیزان برای برای تایم لپس عاشورا به قول خودش از 11000 شات استفاده کرده!!!!!! درحالی که برای راهپیمایی ها که سرعت خوبی دارند به راهتی میتوان از فیلمبرداری استفاده کرد. برادر شما پدر شاترو که درآوردی :D دیگه براتون بگم برای آسمان شب برای رسیدن به بهترین جلوه باید از ایزوی بالای 800 استفاده کنین تا ستاره های بیشتری دیده بشن سعی کنین نوردهی حداکثر تا 10 سانیه باشه تا حرکت دورانی ستاره تایم لپس رو خراب نکنه، برای اینکه بالاترین جلوه رو داشته باشین حتمن با کوه و دریا باید ترکیب بشه، یادتون باشه اگر عنصر پرنوری مثل نور چراغ های شهر از نزدیک یا ماه و دیگر اجسام پرنور باعث میشن شما نتونین جلوه لازم رو از آسمان شب بدست بیارین، درمورد حرکت و لرزش های دوربین شما میتونین از استبلیزر موجود در افتر افکت های cs4 به بالا استفاده کنین توجه داشته باشین این پلاگین در cs4 وجود نداره و بعد از cs4 هم همگی 64 بیت هستن پس کلا دور نسخه 32 بیت رو خط بگشین بهترین استبلیزر در نسخه cc12 موجوده ، بهترین اسلاح رنگ هارو میتونین تو لایت روم داشته باشین و درآخر اینکه خلاق باشین، حرکت دوربین کمترین حد خلاقیت در تصاویر تایم لپسه پیشنهاد میکنم تایم لپس های حرفه ای موجود در یوتوب به خصوص تایم لپس های آقای Kirill Neiezhmakov رو حتمن ببینین، ببینین چطور موزیک و جلوه های تصویری رو در خدمت تایم لپسش میگیره. موفق باشین.

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط bijan9 نمایش پست ها
    اول خواستم اینجا یک آموزش کامل قرار بدم اما با خواندن تمام کامنت ها متوجه شدم، عده ای هستن که خر و خرمارو باهم میخوان، به همین دلیل فقط چند راهنمایی میکنم،
    بیژن عزیز سلام. بنده ترجیح میدم شما همین قدر آموزش رو هم اینجا قرار ندین. کسی مجبورتون نکرده اینجا آموزشی قرار بدین که در ادامش منتی هم بر سر اعضا محترم خانواده عکاسی بذارین. این طور صحبت کردن، در شان اساتید و اعضا خانواده عکاسی نیست.
    بابت همون "چند راهنمایی" هم تشکر میکنم.
    msh2200، F.KamranNia، Mehrdad-PL و 14 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

سلام به همه
    با نرم افزار های edius ، after effect ، lightroom کار تایم لپس انجام دادم همه شان امکانات بسیار زیادی رو فراهم میکنن و در کنار هم میتونن تایم لپسی بی نظیر رو به شما خروجی بدن، البته برای کار با این نرم افزار ها کمی آموزش لازمه، که اونم راحت میشه هزاران ساعت آموزش از اینترنت فراهم کرد، اگر واقعا میخوایین کاری رو انجام بدین، تنبلی نکنین، اول خواستم اینجا یک آموزش کامل قرار بدم اما با خواندن تمام کامنت ها متوجه شدم، عده ای هستن که خر و خرمارو باهم میخوان، به همین دلیل فقط چند راهنمایی میکنم، یکی نرم افزار هایی که قبلا نام بردم، دیگر اینکه متاسفانه خیلی ها فکر میکنن برای ساخت تایم لپس حتمن باید عکس بگیرن درحالی که با فیلمبرداری و جداسازی فریم ها توسط نرم افزار Video Image Master به تایم لپسی به مراتب با کیفیت رسید، یکی از عزیزان برای برای تایم لپس عاشورا به قول خودش از 11000 شات استفاده کرده!!!!!! درحالی که برای راهپیمایی ها که سرعت خوبی دارند به راهتی میتوان از فیلمبرداری استفاده کرد. برادر شما پدر شاترو که درآوردی :D دیگه براتون بگم برای آسمان شب برای رسیدن به بهترین جلوه باید از ایزوی بالای 800 استفاده کنین تا ستاره های بیشتری دیده بشن سعی کنین نوردهی حداکثر تا 10 سانیه باشه تا حرکت دورانی ستاره تایم لپس رو خراب نکنه، برای اینکه بالاترین جلوه رو داشته باشین حتمن با کوه و دریا باید ترکیب بشه، یادتون باشه اگر عنصر پرنوری مثل نور چراغ های شهر از نزدیک یا ماه و دیگر اجسام پرنور باعث میشن شما نتونین جلوه لازم رو از آسمان شب بدست بیارین، درمورد حرکت و لرزش های دوربین شما میتونین از استبلیزر موجود در افتر افکت های cs4 به بالا استفاده کنین توجه داشته باشین این پلاگین در cs4 وجود نداره و بعد از cs4 هم همگی 64 بیت هستن پس کلا دور نسخه 32 بیت رو خط بگشین بهترین استبلیزر در نسخه cc12 موجوده ، بهترین اسلاح رنگ هارو میتونین تو لایت روم داشته باشین و درآخر اینکه خلاق باشین، حرکت دوربین کمترین حد خلاقیت در تصاویر تایم لپسه پیشنهاد میکنم تایم لپس های حرفه ای موجود در یوتوب به خصوص تایم لپس های آقای Kirill Neiezhmakov رو حتمن ببینین، ببینین چطور موزیک و جلوه های تصویری رو در خدمت تایم لپسش میگیره. موفق باشین.

من کلا چند تا تایم لپس بیشتر نگرفتم. اما دوست دارم جواب این سوال را بدهید که چطور می توانید تمام مزایای فایل خام + حداقل چهار برابر ابعاد بزرگتر را در مقابل فریم های فیلمبرداری (آن هم خروجی فشرده شده دوربین) کوچک بشمارید، و ادعا کنید که تایم لپس فریم های فیلم به مراتب با کیفیت تر است؟
    msh2200، F.KamranNia، Mehrdad-PL و 16 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

كاربر همراه qorashi آواتار ها
    تشکر کرده
    824

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Abdolpanah نمایش پست ها
    من کلا چند تا تایم لپس بیشتر نگرفتم. اما دوست دارم جواب این سوال را بدهید که چطور می توانید تمام مزایای فایل خام + حداقل چهار برابر ابعاد بزرگتر را در مقابل فریم های فیلمبرداری (آن هم خروجی فشرده شده دوربین) کوچک بشمارید، و ادعا کنید که تایم لپس فریم های فیلم به مراتب با کیفیت تر است؟
    منم میخواستم دقیقا همین سوالو ازشون بپرسم :)
    Amir Abdolpanah و photographِer تشکر می‌کنند.

كاربر همراه qorashi آواتار ها
    تشکر کرده
    824

دوستان بابت سوال ابتداییم عذر میخوام. من امروز میخوام اولین تایم لپس عمرم رو بگیرم.
    جایی که میخوام برم یک سری حرکات سریع انجام میشه مثلا تمرین بسکتبال یا هاکی و من میخوام با GoPro تایم لپس بگیرم. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید برای همچین چیزی فاصله بین شات ها در چه حد مناسبه. من خودم به ۱ ثانیه فکر می کنم.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

برادر شما پدر شاترو که درآوردی :D دیگه براتون بگم برای آسمان شب برای رسیدن به بهترین جلوه باید از ایزوی بالای 800 استفاده کنین تا ستاره های بیشتری دیده بشن سعی کنین نوردهی حداکثر تا 10 سانیه باشه تا حرکت دورانی.
    درود
    بقیه موارد را که دوستان اشاره کردند!
    فقط در این زمینه هم لطفا بفرمایید چطور به این نتیجه رسیدید که 10 ثانیه بیشتر نوردهی نشه! در حالی که انتخاب پارامتر شاتر وابسته به خیلی موارد گوناگون هست که یکیش همین ISO هست که اشاره کردید و الزام با استفاده از ISO بالای 800 وجود نداره بلکه بستگی داره به کاری که قراره انجام بشه و شرایط کادر.
    ارادتمند
    F.KamranNia، Digital Lover، Moeen Salehi و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

نقل قول نوشته اصلی توسط qorashi نمایش پست ها
    دوستان بابت سوال ابتداییم عذر میخوام. من امروز میخوام اولین تایم لپس عمرم رو بگیرم.
    جایی که میخوام برم یک سری حرکات سریع انجام میشه مثلا تمرین بسکتبال یا هاکی و من میخوام با GoPro تایم لپس بگیرم. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید برای همچین چیزی فاصله بین شات ها در چه حد مناسبه. من خودم به ۱ ثانیه فکر می کنم.
    بستگی دارد که چه چیزی می خواهید؟ چقدر پیوستگی حرکت در تصویر برایتان مهم است؟ به نظرم اگر نتیجه اولین کار برایتان مهم است، هر نیم ثانیه یک شات بگیرید. اگر زیاد بود شات ها را یک در میان حذف کنید. یک فاکتور دیگر که می تواند مهم باشد، فریم ریت و زمان نهایی تایم لپس تان است. این که چند ثانیه است و هر ثانیه چند فریم؟ (البته ممکن است بعضی اوقات محدودیتی برای آن نباشد.)
    msh2200، saed_violin، qorashi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

صفحه 12 از 15 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 آخرینآخرین