صفحه 80 از 221 نخستنخست ... 30 70 76 77 78 79 80 81 82 83 84 90 130 180 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 791 تا 800 , از مجموع 2206
Like Tree4749تشکر

موضوع: آخرين قيمت دوربين هاي نيكون

كاربر همراه
    تشکر کرده
    269

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_s700 نمایش پست ها
    یادتونه اینجا عهد کردیم، تا وقتی به قیمت معقول (۱,۴۵۰,۰۰۰ برای کیت) نرسیده نخریم!؟ فکر کنم فروشنده ها هم عهد کرد تا ما از رو نرفتیم قیمت رو کم نکنن :)
    پ.ن: پوزش بابت آفتاپیک، ولی این حرف یه ماه‌ه روی دلم سنگینی می کنه...
    فکر میکنم توقع شما از اینکه قیمت روی 1450 بیاد غیر منطقی باشه اگر به قول دوستمون بدنه رو به همراه لنز کیت 1500 دلار در نظر بگیریم و در دلار 1090 تومان آزاد ضرب کنیم میشه 1630 تومان و با احتساب هزینه حمل و سود وارد کننده و مغازه دار به نظرم قیمت 1750 منطقی هست و چندان بالا نیست . نباید انتظار داشت وقتی قیمت جهانی 1500 دلار هست اینجا قیمت دوربین 1450 باشه هرچند بعضی دوستان معتقدند که دوربین هایی که اینجا هست گارانتی اصلی نیکون رو نداره پس وارد کننده ارزون تر خریداری میکنه اگر چه نمیدونم امکان خرید دوربین بدون گارانتی در بلاد کفر و از سوی کمپانی نیکون هست یا نه !
    Anoosh-Em و aidin594 تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا arzm آواتار ها
    تشکر کرده
    441

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza orang نمایش پست ها
    فکر میکنم توقع شما از اینکه قیمت روی 1450 بیاد غیر منطقی باشه اگر به قول دوستمون بدنه رو به همراه لنز کیت 1500 دلار در نظر بگیریم و در دلار 1090 تومان آزاد ضرب کنیم میشه 1630 تومان و با احتساب هزینه حمل و سود وارد کننده و مغازه دار به نظرم قیمت 1750 منطقی هست و چندان بالا نیست . نباید انتظار داشت وقتی قیمت جهانی 1500 دلار هست اینجا قیمت دوربین 1450 باشه هرچند بعضی دوستان معتقدند که دوربین هایی که اینجا هست گارانتی اصلی نیکون رو نداره پس وارد کننده ارزون تر خریداری میکنه اگر چه نمیدونم امکان خرید دوربین بدون گارانتی در بلاد کفر و از سوی کمپانی نیکون هست یا نه !
    سلام دوستان

علاوه بر موارد بالا بايد ماليات رو هم در نظر بگيريم تا جايي كه من مي دونم در آمريكا ماليات خريد 8% و در كانادا 13% مي باشد كه با اضافه كردن ماليات قيمت در آمريكا 1765 تومان و در كانادا با در نظرگرفتن دلار 1125 توماني قيمت حدود 1900 تومان مي شه. بنابراين مي بينيم كه قيمت هاي داخلي زياد هم پرت نيست. به نظرم مهمترين عاملي كه منجر به كاهش قيمت خواهد شد تقويت ارزش ريال نسبت به ساير ارزها مي باشد.

موفق باشيد.
    علیرضا زارع

كاربر همراه radioheadz آواتار ها
    تشکر کرده
    719

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza orang نمایش پست ها
    دیگه اینقدر هم که شما تعریف می کنید قیمت ها منطقی نیست . چطور این تفاوت قیمت در مورد کنون رخ نمیده؟؟؟ و قیمت 60D نزدیک بازار جهانیش هست؟؟؟
    یک نکته رو یاد آوری کنم که یک مبلغی در حدود 200-300 در ممالک فرنگ ،نیکون می گیره بابت خدمات و.... که واردکنندگان در اینجا این مبلغ رو نمی پردازند و چون کاربردی نداره(اینجا) در واقع این مبلغ رو به جیب خودشون سرازیر میشه ، چون هنگام فروش پای خریدار حساب می کنند و ما اون مبلغ رو دوباره به فروشنده داخلی پرداخت می کنیم عملا این بازی دو سر سود خالص هست یعنی چیزی در حدود 300-500 وارد کننده همین جوری داره سود می بره، حالا حساب کنید با این تفاوت و افزایش قیمت نسبت به بازار جهانی سودشون چی میشه ، عملا قیمت ها باید بیاد پایین تر ولی نمیاد.
    Halalzadeh، Rouzbeh Ehsani، Anoosh-Em و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    خراب رفاقت آنم که جان دهد در بهر دوست ... خط و خال لغو بر در نهاده و بی آرزوست

كاربر همراه S. Bagherpour آواتار ها
    تشکر کرده
    590

سلام دوستان خوب
    محبت میفرمایید پایین ترین قیمتی رو که بشه یه دی تری اس خرید بفرمایید ؟ بنظر دوستان برای خرید به کجا مراجعه کنم ؟ ناصرخسرو ؟ نور... ؟ مرکز تجهیز....؟ پایتخت ؟
    پیشاپیش از راهنمایی و محبتتون کمال تشکر رو دارم !

كاربر فعال king4 آواتار ها
    تشکر کرده
    3583

نقل قول نوشته اصلی توسط sbsware نمایش پست ها
    سلام دوستان خوب
    محبت میفرمایید پایین ترین قیمتی رو که بشه یه دی تری اس خرید بفرمایید ؟ بنظر دوستان برای خرید به کجا مراجعه کنم ؟ ناصرخسرو ؟ نور... ؟ مرکز تجهیز....؟ پایتخت ؟
    پیشاپیش از راهنمایی و محبتتون کمال تشکر رو دارم !
    دوست عزیز دوربین Nikon D3s دوربینی نیست که هر فروشگاهی داشته باشه، شما کلا این دوربین رو در 3-4 تا فروشگاه بیشتر نخواهید دید.
    بهترین حالتش هم اینه که خودتون با این 3-4 تا فروشگاه معروف تماس بگیرید.
    S. Bagherpour تشکر می‌کند.
    گالری عکس بهنام صفرزاده
    Nikon D600, Nikkor 24-70, Nikkor 70-200 VR II, Nikon SB-900, Nikon SB-800 2x

كاربر آشنا Sarmaee آواتار ها
    تشکر کرده
    65

نقل قول نوشته اصلی توسط radioheadz نمایش پست ها
    دیگه اینقدر هم که شما تعریف می کنید قیمت ها منطقی نیست . چطور این تفاوت قیمت در مورد کنون رخ نمیده؟؟؟ و قیمت 60D نزدیک بازار جهانیش هست؟؟؟
    یک نکته رو یاد آوری کنم که یک مبلغی در حدود 200-300 در ممالک فرنگ ،نیکون می گیره بابت خدمات و.... که واردکنندگان در اینجا این مبلغ رو نمی پردازند و چون کاربردی نداره(اینجا) در واقع این مبلغ رو به جیب خودشون سرازیر میشه ، چون هنگام فروش پای خریدار حساب می کنند و ما اون مبلغ رو دوباره به فروشنده داخلی پرداخت می کنیم عملا این بازی دو سر سود خالص هست یعنی چیزی در حدود 300-500 وارد کننده همین جوری داره سود می بره، حالا حساب کنید با این تفاوت و افزایش قیمت نسبت به بازار جهانی سودشون چی میشه ، عملا قیمت ها باید بیاد پایین تر ولی نمیاد.
    باز نسبت به قیمتی که پاناسونیک و سونی رو می فروشن خدا پدر همین فروشندگان نیکون رو هم بیامرزه.

كاربر آشنا Mrmoeini آواتار ها
    تشکر کرده
    25

[alireza orang]
    اگر چه نمیدونم امکان خرید دوربین بدون گارانتی در بلاد کفر و از سوی کمپانی نیکون هست یا نه ![/QUOTE]

این سئوالیه که من هم قبلا توی تاپیک دیگه ای پرسیدم ، گویا کسی اطلاع دقیقی نداره که اصولا چنین چیزی امکان پذیره یا نه!

جناب radioheadz هم نوشته اند : یک مبلغی در حدود 200-300 در ممالک فرنگ ،نیکون می گیره بابت خدمات و.... که واردکنندگان در اینجا این مبلغ رو نمی پردازند

نمیدونم در این مورد اطلاعات بیشتری دارید یا خیر؟ کشوری یا آدرس دقیقی که بشه بدون پرداخت مبلغ اعلامی شما ازشون خرید کرد؟
    محمد رضا معینی

كاربر فعال aidin594 آواتار ها
    تشکر کرده
    2638

بله امکان دارد که بدون گارانتی نیکون خریداری کرد. بنده شخصا در سایتهای متعدد آمریکایی دیده ام که دو قیمت برای اجناس قید شده. یکی با گارانتی شرکت سازنده و یکی به عنوان وارداتی و بعدا توضیح داده که مورد وارداتی به غیر از کانال اصلی شرکت و نماینده ها وارد شده.
    و البته نمونه وارداتی ارزان تر هم بوده.
    اگر نمونه اش را دوباره دیدم در همین تاپیک قرار میدهم.

كاربر فعال aidin594 آواتار ها
    تشکر کرده
    2638

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin594 نمایش پست ها
    بله امکان دارد که بدون گارانتی نیکون خریداری کرد. بنده شخصا در سایتهای متعدد آمریکایی دیده ام که دو قیمت برای اجناس قید شده. یکی با گارانتی شرکت سازنده و یکی به عنوان وارداتی و بعدا توضیح داده که مورد وارداتی به غیر از کانال اصلی شرکت و نماینده ها وارد شده.
    و البته نمونه وارداتی ارزان تر هم بوده.
    اگر نمونه اش را دوباره دیدم در همین تاپیک قرار میدهم.
    سلامی دوباره
    در تایید فرمایشات قبلی خودم توجه شما رو جلب میکنم به جوابیه زیر که توسط نیکون با عنوان ?What is Gray Market نوشته شده است:

http://support.nikonusa.com/app/answ...gray-market%3F

متشکرم

كاربر همراه M. Bagheri آواتار ها
    تشکر کرده
    213

دیروز از پایتخت قیمت گرفتم ، دوربین D7000 با کیت لنز 18-105 رو 1860 می گفت ! بدنه رو هم 1500 !
    چرا دوباره گرون شد این ! منتظر بودیم ارزونتر شه ولی مثل اینکه ...
    مرتضی باقری
    D7100+Nikkor 18-105mm f3.5-5.6+Nikkor 50mm f1.8 D+Sigma 105mm f2.8 macro+Tokina 11-16 II f2.8 + SB800+Vangard Alta 233AP
    درباره من

صفحه 80 از 221 نخستنخست ... 30 70 76 77 78 79 80 81 82 83 84 90 130 180 ... آخرینآخرین