صفحه 126 از 221 نخستنخست ... 26 76 116 122 123 124 125 126 127 128 129 130 136 176 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,251 تا 1,260 , از مجموع 2206
Like Tree4749تشکر

موضوع: آخرين قيمت دوربين هاي نيكون

كاربر همراه
    تشکر کرده
    66

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    به پیر به پیغمبر
    این دی 7000 با این قیمت اصلا نمی ارزه
    شما با با تجربه های سایت در مورد خرید دوربین و اهدافت مشورت کن با این پول میتونی دوربین و لنز بهتری بخری
    آقا شما یه جوری میگی که انگار فقط همین D7000 گرون شده؟
    گرانی برای همه مدلهاست.
    الان با این رقم شما لطف کن یه چند تا نمونه معرفی کن تا همه استفاده کنن.
    Anoosh-Em، S. Bagherpour و omid mohebbi تشکر می‌کنند.

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

به پیر به پیغمبر
    شما با با تجربه های سایت در مورد خرید دوربین و اهدافت مشورت کن با این پول میتونی دوربین و لنز بهتری بخری
    اره همه گرون شده ولی این یک قلم کلی بیشتر گرون شده
    البته شما اگه یک تاپیک بزنی و کاری که از دوربین میخوای را مشخص کنی باتجربه های میتونن خیلی بهتر و عالی تر کمکت کنن و مطمئن باش پشیمون نمیشی
    ولی چون پرسیدی بگم یکی از دوستای من هم همین هفه پیش میخواست دی 7000 بخره قیمت هم حدود 22000 بود و کارش هم فقط داخل اتلیه بود وبس
    با چند نفر از افراد همین سایت که مشورت کردم گفتن بهتره کنون 60 دی بخره با لنز 15-85
    کنون 60 دی را خرید 1250 که همین الان هم نورنگار زده 1230 و تازه این از مشهد خرید که مرکز گرون فروش ها اینجان و لنز را هم خرید900 که بازم تو تهران کمتر بوده حدود 850 گویا که کلا شد 2150 و قبل رفتن هم یک تعدادی عکس گرفت که کاملا عالی بود (بخاطر لنز)
    اگه تهران بود میتونست حدود 2050 هم بخره
    شما اگه بگی دقیقا چه انتظاری داری و کاری که میخوای بکنی چیه.میتونی دوربین خیلی بهتری بخری
    الان با کمتر از این پول میشه D300 خرید البته فقط بادی
    esfandiyar2002 تشکر می‌کند.

كاربر همراه esfandiyar2002 آواتار ها
    تشکر کرده
    194

البته شما اگه یک تاپیک بزنی و کاری که از دوربین میخوای را مشخص کنی باتجربه های میتونن خیلی بهتر و عالی تر کمکت کنن و مطمئن باش پشیمون نمیشی
    ولی چون پرسیدی بگم یکی از دوستای من هم همین هفه پیش میخواست دی 7000 بخره قیمت هم حدود 22000 بود و کارش هم فقط داخل اتلیه بود وبس
    با چند نفر از افراد همین سایت که مشورت کردم گفتن بهتره کنون 60 دی بخره با لنز 15-85
    کنون 60 دی را خرید 1250 که همین الان هم نورنگار زده 1230 و تازه این از مشهد خرید که مرکز گرون فروش ها اینجان و لنز را هم خرید900 که بازم تو تهران کمتر بوده حدود 850 گویا که کلا شد 2150 و قبل رفتن هم یک تعدادی عکس گرفت که کاملا عالی بود (بخاطر لنز)
    شما اگه بگی دقیقا چه انتظاری داری و کاری که میخوای بکنی چیه.میتونی دوربین خیلی بهتری بخری
    در تایید فرمایش شما باید بگویم که اکنون در جایی که من زندگی می کنم و به اصطلاح Boxing day است و بایستی قیمت های دوربین و لنز از تخفیف بیشتری برخوردار بوده باشد متاسفانه در مورد نیکون اصلا این امر صادق نیست..ولی در کنون حداقل یک تخفیف تا 20درصد هم مشاهده می شود..
    حتی اینجا در تلویزیون مرتب از تخفیف های کنون در این دوروز Boxing day سخن گفته می شود ولی خبری از نیکون نیست...
    اگر به سایت مشهور B&H هم مراجعه کنید می بینید که در مورد دوربینها تخفیفی دیده نمی شود ولی در مورد بادی دی 7000 و یا دی 300 نوشته است که :CURRENTLY UNAVAILABLE
    نمی دانم این مطلب ربطی به سیل اخیر در تایلند دارد یا خیر..ضمن اینکه قیمت بادی همین دوربین دی 7000 در اینجا هم گرانتر شده یعنی 1067 دلار قبلی اکنون دیگر موجود نیست!

بدرود تا درودی دیگربار
    Rouzbeh Ehsani تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

درود

دوست عزیز ، قیمت D7000 قبل از گرانی ها 1850 با لنزش بوده ( 18-105 ) همان جایی که در آن زمان به این قیمت میداد هم اکنون به قیمت 2200 در حال فروش است.
    با در نظر گرفتن افزایش قیمت دلار هیچ نکته عجیبی این بین وجود ندارد .

اما اینکه وقتی جنسی 100 دلار قیمت دارد و جنسی دیگر 300 دلار ، ( در رده های مختلفی هستند و مصرف کننده یکسانی هم ندارند ) با تغییر قیمت دلار مطمئنا اختلاف قیمت آنها هم بیشتر هم میشود اما این دلیل نمیشود جمله زیر منطقی به نظر برسد

به پیر به پیغمبر

حال اینکه دوست شما احتیاج به بدنه ای در کلاس 60d داشته اما داشته در کلاس بالاتری که D7000 باشد خرید میکرده و برای مصرف در آتلیه برتری های D7000 مصرفی نخواهد داشت ، دلیل نمیشود که از این پس همه مصرفشان مثل دوست شما باشد و نیاز دیگری نداشته باشند !

یا موارد دیگر یعنی چه که " الان با کمتر از این پول میشه D300 خرید البته فقط بادی " گذشته از این که کمتر هم نیست ، این قیمت بدنه خالی هم خواهد بود و با تهیه لنز قیمت نهایی بیشتر هم خواهد شد پس اگر به ایشان میگویید چرا دارید بدنه ای گرانتر میخرید پس چرا رده گرانتری را دارید به ایشان توصیه میکنید؟!

.....

سعی کنید اگر قصد راهنمایی و آگاهی دادن دارید ، پشت توصیه های خود دلایل منطقی داشته باشید
    که بتوان آنها را بکار بست اینکه بگویید با این قیمت به پیر به پیغمبر D7000 نمیارزد بجای آن بروید D300s بخرید ارزان تر است ، راهنمایی محسوب نمیشود.

موفق باشید

انوش
    Daruosha، ashkan 78، charli و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط esfandiyar2002 نمایش پست ها
    اکنون در جایی که من زندگی می کنم و به اصطلاح Boxing day است
    درود

فکر میکنم در این سایت ما 3 تا دوست داریم که مثل شما ساکن کانادا باشند ، اما 99% اعضا ساکن ایران هستند
    و در ایران بازرگان و وارد کننده ایرانی ارزان ترین جنس ها را هم که بخرد ( دلیل این ارزانی حالا هر چه که باشد از برگشتی بودن گرفته تا محصول بدون خدمات وارانتی ... ) همچنان به بالاترین قیمت ممکن عرضه میکند آنهم با کلی ادعا...

از این تخفیف های نیکون که مربوط به ماه نوامبر بود کدامش به حال من ایرانی تاثیری داشت:

موفق باشید

انوش
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Monday 26 December 2011 در ساعت 21:35
    Daruosha، Rouzbeh Ehsani، charli و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    139

اگه توجه کرده باشید آکبند مدل های 7000 و دی700 خیلی کم در مغازه ها دیده میشوند و من فکر میکنم گرانی فقط وابسته به نرخ ا ر ز نیست و با یه حساب سرانگشتی که قیمت 7000 معادل1199$ هست و اگه امروز 2200 باشه میشه دلاری 1834 تومان که الان 1510 تومنه!!!(همین الان دیدم تجهیزات حرفه ای میده2500!!!) و کمبود کالا و افزایش تقاضا موجب افزایش قیمت این دو مدل شده است . . .
    از کمپانی بین المللی ای مثل نیکون خیلی بعیده به خاطر یه سیل دچار کمبود عرضه در این سطح بشه و بنده فکر میکنم نیکون پشت این بهانه قایم شده تا به روز کردن مدل هاشو بهونه کنه...
    2500 آخه چه خبره !!!!
    mohammad_55 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    2404

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

دوست عزیز ، قیمت D7000 قبل از گرانی ها 1850 با لنزش بوده ( 18-105 ) همان جایی که در آن زمان به این قیمت میداد هم اکنون به قیمت 2200 در حال فروش است.
    با در نظر گرفتن افزایش قیمت دلار هیچ نکته عجیبی این بین وجود ندارد .

اما اینکه وقتی جنسی 100 دلار قیمت دارد و جنسی دیگر 300 دلار ، ( در رده های مختلفی هستند و مصرف کننده یکسانی هم ندارند ) با تغییر قیمت دلار مطمئنا اختلاف قیمت آنها هم بیشتر هم میشود اما این دلیل نمیشود جمله زیر منطقی به نظر برسد

به پیر به پیغمبر

حال اینکه دوست شما احتیاج به بدنه ای در کلاس 60d داشته اما داشته در کلاس بالاتری که D7000 باشد خرید میکرده و برای مصرف در آتلیه برتری های D7000 مصرفی نخواهد داشت ، دلیل نمیشود که از این پس همه مصرفشان مثل دوست شما باشد و نیاز دیگری نداشته باشند !

یا موارد دیگر یعنی چه که " الان با کمتر از این پول میشه D300 خرید البته فقط بادی " گذشته از این که کمتر هم نیست ، این قیمت بدنه خالی هم خواهد بود و با تهیه لنز قیمت نهایی بیشتر هم خواهد شد پس اگر به ایشان میگویید چرا دارید بدنه ای گرانتر میخرید پس چرا رده گرانتری را دارید به ایشان توصیه میکنید؟!

.....

سعی کنید اگر قصد راهنمایی و آگاهی دادن دارید ، پشت توصیه های خود دلایل منطقی داشته باشید
    که بتوان آنها را بکار بست اینکه بگویید با این قیمت به پیر به پیغمبر D7000 نمیارزد بجای آن بروید D300s بخرید ارزان تر است ، راهنمایی محسوب نمیشود.

موفق باشید

انوش
    سلام دوست عزیز
    اولا منم که گفتم با این کمتر از این پول میشه D300 خرید ولی نوشتم فقط بادی
    بعد شما نوشتید
    گذشته از این که کمتر هم نیست ، این قیمت بدنه خالی هم خواهد بود
    خوب منم که گفتم فقط بادی
    دوما من که اصلا نگفتم چی بخر من دوبار هم تو همین پست قبلی اش هم تو پست قبل ترش گفتم

منظورم از با تجربه ها هم امثال شما بود بنده که هیچ ادعایی نکردم که شما میگید پشت حرف هام منطق نیست
    اینکه میگم با باتجربه ها مشورت کن بی منطقیه؟

ایشون میگه با این پول من میخوام دوربین بخرم من گفتم هدف و نوع کارت را بگو با تجربه ها کمک میکنن پشیمون نمیشی غیر این گفتم

برای این هم که میگید

من که نگفتم برو 60 دی بخر من فقط مثال زدم که یک نفر با افراد سایت مشورت کرد خریدش متناسب با مصرفی که داشت بودحتی اینم گفتم که

ولی چون پرسیدی بگم ...

شما میگید
    دوست عزیز ، قیمت D7000 قبل از گرانی ها 1850 با لنزش بوده ( 18-105 )

من خودم 1750 خریدم اون موقع نورنگار هم زده بود 1700
    که تازه میگفتن اگه کسی بره از خودشون بخره با همون قیمت نمایشگاه میدن که میشد 1650

یعنی این دوربین حدود 550 رفته قیمتش بالا

من فقط میگم یکی از دلایل گرونی بالا رفتن دلاره یکی از دلایلش اینه که تقاضا برای این دوربین زیاده و برای همین قیمت ها بدون حساب کتاب رفته بالا الان یکی میگه 2400 هم قیمت گرفتم یعنی 750 هزار تومن گرون تر

الان به نظر شما میارزه 750 تومن بیشتر برای این دوربین داد؟
    بنده هم نگفتم برو دی 300 بخر
    گفتم با باتجربه های سایت مشورت کن

پی نوشت:
    این ایکون های تعجب یا ...بخشی که میشه نوشته را پر رنگ تر یا کم رنگ تر کرد یا ... کجا هستن؟من وقتی پست میزنم اصلا نمیتونم هیچ تغییری توش بدم

تشکر کرده
    12235

من خودم 1750 خریدم اون موقع نورنگار هم زده بود 1700
    که تازه میگفتن اگه کسی بره از خودشون بخره با همون قیمت نمایشگاه میدن که میشد 1650

یعنی این دوربین حدود 550 رفته قیمتش بالا

الان به نظر شما میارزه 750 تومن بیشتر برای این دوربین داد؟
    بنده هم نگفتم برو دی 300 بخر
    گفتم با باتجربه های سایت مشورت کن

درود

d7000 از همان بدو ورود قیمتش از 2300 شروع شد و کم کم به قیمت پایین تری که حدود 1740 بود نزدیک شد ( این پایینترین قیمت شرکت ... بود
    حتی مدت کوتاهی هم با گارانتی های ارزان ، میشد 1690 هم پیدا کرد( و این پایین ترین قیمتی بود که این دوربین به خود دید)
    (حال اینکه در همان حوالی نمایشگاه ، بعضی از شرکت ها برای تبلیغات دست فروش با قیمتی ، اندکی کمتر از قیمت متعارف زدند البته در ابعاد کم
    چرا که به دیگرانی که بعدا مراجعه کردند نرسید و D7000 نذری تمام شده بود... اما این که دیگر قیمت D7000 محسوب نمیشد )
    D7000 با تغییر قیمت دلار به 1780 و 1800 رسید و همین حول و حوالی بود و تغییر اندکی داشت تا گرانی های اخیر که دیگری احتیاج به بازگو کردن ندارد

همه قیمتها مربوط به یک شرکت بود که نام آنر ذکر نکردم و هم اکنون هم توسط همان شرکت 2200 عرضه میگردد

اما اینکه گارانتی دیگری هست که همیشه قیمت تجهیزات را بیشتر از بقیه عرضه میکند و گویا هم اکنون 2500 عرضه میکند
    این هم به این دوربین خاص مربوط نیست چون همه تجهیزات را به همان نسبت گرانتر عرضه میکند.مثلا قبل از این گران شدن دلار
    در حالی که D3100 قیمتش 740 بود 930 آنرا میفروخت

و بعد اینکه 750 هزار بیشتر نسبت به چی؟ نسبت به قیمتها با دلار 1150 تومان چند ماه پیش؟!

شما سری به سوپر مارکت سرکوچه بزنید تا ببینید همه چیز گران شده است و دیگر قیمت های چند ماه پیش
    دست نیافتنی شده ! حال اینکه می ارزد کالا های مورد نیازتان را بخرید یا خیر بحثی دیگر است.

شما که میفرمایید چند ماه پیش D7000 را خریده اید اگر جای کسی که اکنون قصد خرید دارد باشید قرار باشد تشریف ببرید بازار و با نرخ دلار جدید خرید کنید دیگر چه میکردید
    فرضا جای بنده که لنزی با قیمت 1950 یکی دو ماه پیش که اکنون در ارزانترین حالت 2750 شده و تازه فروشگاه ها میلی هم برای فروش آن ندارد ، چرا که قصد دارند نگه دارند گران تر هم بفروشند !

موفق باشید

انوش
    masoudrejae، charli، esfandiyar2002 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    2404

البته که تمام این پست ها به تاپیک بحث های بیربط میره ولی

شما که میفرمایید چند ماه پیش D7000 را خریده اید اگر جای کسی که اکنون قصد خرید دارد باشید قرار باشد تشریف ببرید بازار و با نرخ دلار جدید خرید کنید دیگر چه میکردید

من دیگه با این قیمت نمیخریدمش

ضمنا من هنوز هم معتقدم که اون دوستی که سوال کرد با مشورت با باتجربه های سایت میتونه خرید بهتری داشته باشه

البته حرف های این پست شما هم همه درست است

پی نوشت:
    میگم نزدیک انتخابات بشه ممکنه دولت بخواد برای اینکه در انظار عموم یکم تبلیغ کرده باشه که با گرانی و.... برخورد میکنه و....
    دلار بریزه تو بازار قیمت ها بیاد پایین؟

كاربر همراه esfandiyar2002 آواتار ها
    تشکر کرده
    194

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

فکر میکنم در این سایت ما 3 تا دوست داریم که مثل شما ساکن کانادا باشند ، اما 99% اعضا ساکن ایران هستند...
    از این تخفیف های نیکون که مربوط به ماه نوامبر بود کدامش به حال من ایرانی تاثیری داشت:
    موفق باشید

انوش
    ابتدا به ساکن خدمت انوش خان عرض کنم که این تصویری که شما زحمت اپلود آن را کشیدید را نمی بینم چراکه عرضه کننده سرویس اینترنت من چنین ابراز می کند:
    Warning: Unsafe Website Blocked!
    iranblog.com

در مورد تخفیف های احتمالی که من قادر به دیدن آن در پست شما نشدم باید بگویم که در اینجا اگر شما جنسی را از آمریکا بخواهید خرید نمایید و در کانادا دریافت نمایید باید مبالغی اضافه بر وجه نقدی کالا پرداخت نمایید..این مبالغ شامل هزینه ارسال به همراه مالیات و همچنین هزینه پست و هزینه بروکر یا واسطی است که خرید از آنجا انجام می شود..یعنی مثلا تصور نمایید شما از سایت B&H خریدی انجام دادید...حال باید مبلغی بنام حق بروکر Broker fee به همین سایت پرداخت نمایید چراکه این سایت از جایی دیگر مثلا نمایندگی نیکون خرید شما را انجام می دهد و هزینه حمل و انجام خرید از آنجا را از شما طلب می کند...همچنین در صورت لزوم هزینه گمرک نیز بسته به مکانی که خرید می کنید و استانی که در آن اقمت دارید و ...پرداخت می کنید..حال اضافه شود هزینه یک دلار کانادایی 1200 تومان زمانی که دی 7000 در ایران 1700 قیمت داشت با اکنون که هردلار کانادا حدود 1350 تومان معامله می شود...
    تمامی اینها یا در هنگام سفارش یا در مرحله نهایی در هنگام نهایی شدن خرید شما بر طبق قوانین بسته به سیاست سایتی که از آن خرید می کنید به نمایش گذاشته می شود...
    بنابراین همیشه نمی توان فقط قیمت تمام شده یک کالا را درنظر گرفت و به اصطلاح کفار مستقر در اینجا HIDDEN FEES همیشه و همه جا یار و یاور شما در خرید خواهد بود!
    (یک یا ترکیبی از چند مورد از موارد ذکر شده قبلی)

بدرود تا درودی دیگربار
    Rouzbeh Ehsani تشکر می‌کند.