صفحه 11 از 18 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات : شماره 301 تا 330 ، از مجموع ‍514 موضوع

انجمن: چه دوربینی بخرم

راهنمايي براي خريد بهترين دوربين بر اساس نياز و بودجه شما

  1. دلیل اختلاف قیمت نسبتا زیاد d70s باd50

    Started by masoud‏, Tuesday 20 December 2005 09:55
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 10
    • نمایش ها: 1,899
    Thursday 22 December 2005, 15:16 برو به آخرین پست
  2. دوربین كنون G6 بهتر است یا كنون S80

    Started by amingol‏, Friday 16 December 2005 02:09
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 1,397
    Saturday 17 December 2005, 22:20 برو به آخرین پست
  3. Question دوربینهای آنالوگ زوم

    Started by Ahmad Reza‏, Friday 16 December 2005 09:09
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 1,368
    Friday 16 December 2005, 22:03 برو به آخرین پست
  4. خرید دوربین قسطی

    Started by spideer‏, Tuesday 13 December 2005 22:30
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 3,470
    Wednesday 14 December 2005, 16:29 برو به آخرین پست
  5. تا 700000 تومن؟

    Started by asa_59a‏, Friday 9 December 2005 00:19
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 13
    • نمایش ها: 1,983
    Sunday 11 December 2005, 15:58 برو به آخرین پست
  6. انتخاب بین دو دوربین fz30 و s9000

    Started by msh2200‏, Monday 17 October 2005 10:09
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 13
    • نمایش ها: 3,609
    Tuesday 6 December 2005, 15:15 برو به آخرین پست
  7. نیكون كول پیكس 7900

    Started by heidary_sh‏, Monday 5 December 2005 15:39
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 1,277
    Monday 5 December 2005, 21:21 برو به آخرین پست
  8. زنیط آنالوگ سونی w5 دیجیتال

    Started by heidary_sh‏, Monday 5 December 2005 12:49
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,400
    Monday 5 December 2005, 21:00 برو به آخرین پست
  9. D 100

    Started by paya‏, Sunday 4 December 2005 13:39
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,139
    Monday 5 December 2005, 13:12 برو به آخرین پست
  10. سونی w7یاp200

    Started by heidary_sh‏, Saturday 3 December 2005 12:28
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,111
    Saturday 3 December 2005, 21:41 برو به آخرین پست
  11. سونیw5یا كانن a95

    Started by heidary_sh‏, Wednesday 30 November 2005 12:05
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,136
    Wednesday 30 November 2005, 12:58 برو به آخرین پست
  12. كارت خافظه 256

    Started by heidary_sh‏, Tuesday 29 November 2005 10:42
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 919
    Tuesday 29 November 2005, 10:50 برو به آخرین پست
  13. دوربین سونی dsc-s40وs60

    Started by heidary_sh‏, Saturday 19 November 2005 12:56
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,363
    Saturday 19 November 2005, 14:45 برو به آخرین پست
  14. خريد دوربين ديجيتال کوچک

    Started by bf ‏, Sunday 9 October 2005 11:14
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 17
    • نمایش ها: 3,173
    Friday 18 November 2005, 19:07 برو به آخرین پست
  15. fz5 يا فوجي 5600

    Started by hameddam‏, Monday 14 November 2005 18:11
    • پاسخ ها: 8
    • نمایش ها: 1,263
    Friday 18 November 2005, 13:00 برو به آخرین پست
  16. بالاخره نفهمیدیم S5500 خوبه یا افتضاحه؟

    Started by asa_59a‏, Sunday 28 August 2005 09:30
    3 صفحه ها
    1 2 3
    • پاسخ ها: 24
    • نمایش ها: 4,702
    Tuesday 15 November 2005, 20:34 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 1,272
    Sunday 13 November 2005, 11:57 برو به آخرین پست
  17. كانن A620 يا S80 ؟

    Started by mjkhz‏, Tuesday 8 November 2005 08:16
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 1,223
    Friday 11 November 2005, 21:17 برو به آخرین پست
  18. Thumbs up می خوام دوربین دیجیتال بخرم

    Started by S_mohamad133‏, Saturday 5 November 2005 15:37
    • پاسخ ها: 8
    • نمایش ها: 1,666
    Tuesday 8 November 2005, 00:29 برو به آخرین پست
  19. راهنمايي در خريد دوربين و پرينتر

    Started by zohreh‏, Wednesday 26 October 2005 11:16
    • پاسخ ها: 9
    • نمایش ها: 1,948
    Saturday 5 November 2005, 14:52 برو به آخرین پست
  20. 200 هزار تومني؟

    Started by sattarvahidi‏, Wednesday 2 November 2005 17:14
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,305
    Wednesday 2 November 2005, 21:45 برو به آخرین پست
  21. Talking کنون یا نیکون >>>> ؟؟؟

    Started by ninja‏, Sunday 30 October 2005 22:07
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 2,965
    Monday 31 October 2005, 03:21 برو به آخرین پست
  22. راهنمایی در مورد خرید دوربین

    Started by mdt‏, Tuesday 18 October 2005 00:40
    • پاسخ ها: 6
    • نمایش ها: 1,507
    Friday 21 October 2005, 01:40 برو به آخرین پست
  23. Question فوجی5500 و نیکون 4800

    Started by abamir‏, Sunday 16 October 2005 22:11
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 1,366
    Wednesday 19 October 2005, 02:09 برو به آخرین پست
  24. Smile سوني 828

    Started by sd2829ds‏, Thursday 13 October 2005 01:59
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 1,314
    MCP
    Monday 17 October 2005, 12:01 برو به آخرین پست
  25. چه دوربيني بخرم

    Started by camran hoshyar‏, Wednesday 12 October 2005 00:13
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,132
    Wednesday 12 October 2005, 21:39 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 8
    • نمایش ها: 1,389
    Wednesday 12 October 2005, 10:50 برو به آخرین پست
  26. نیکون 7900 چطوره؟؟

    Started by tonino_baliardo‏, Thursday 6 October 2005 04:59
    3 صفحه ها
    1 2 3
    • پاسخ ها: 23
    • نمایش ها: 3,344
    Tuesday 11 October 2005, 09:35 برو به آخرین پست
  27. Exclamation lumix fz30-NEW

    Started by Babak2005‏, Friday 7 October 2005 01:50
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,154
    Saturday 8 October 2005, 16:15 برو به آخرین پست
  28. خريد دوربين

    Started by camran hoshyar‏, Friday 7 October 2005 13:16
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,077
    Friday 7 October 2005, 22:37 برو به آخرین پست

صفحه 11 از 18 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... آخرینآخرین

تنظیم های نمایش موضوع

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

به شما اجازه می دهد که انتخاب کنید که اطلاعات بر چه اساسی مرتب شوند

مرتب کردن بصورت

توجه : هنگام مرتب کردن بر اساس تاریخ (نزولی) ، نتایج تازه تر در ابتدا نمایش داده می شوند

راهنمای آیکون ها

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
Thread Contains a Message Written By You
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •