صفحه 10 از 36 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 91 تا 100 , از مجموع 359
Like Tree692تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربينهاي Mirrorless

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

بله لنزی با چنین یافراگمی غالبه در مناطق بیرونی و کم نور استفاده میشه.بهترین استفاده برای اون هم پرتره های تمام قد و نیم تنه هست.همینطور مواردی که تاکیید داشته باشید عمق میدان کمی در عکسهاتون شاهد باشید.
    با وجود اینکه 50 لنز خوبی است به نظرم همان لنز تله بیشتر به کارتون خواهد آمد.
    johnny_depp و 47amir تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نظر تعدادي از عكاسان حرفه اي در مورد استفاده از دوربينهاي Mirrorless به عنوان دوربين اصلي:

The Mirrorless Debate - Alien Skin Software
    bf ، M.Nouri و obsidiyan تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر جديد
    تشکر کرده
    47

سلام
    تو این مدت تو فکر خرید یه compact خوب مثل Canon G7X بودم ولی با توجه به قیمت اون به فکر یه خرید Mirrorless افتادم مثل:Fujifilm XM1-XA1
    اصلا هم با دوربین DSLR و Mirroless کار نکردم!!!

1-حالا برای استفاده عمومی (برای شروع) چه کیت لنزی بگیرم؟
    2-بنظرم رنگ عکسهای FujiFilm با بقیه فرق داره(ازش خوشم میاد) واقعا اینجوریه یا توهمه منه؟

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad89 نمایش پست ها
    سلام
    تو این مدت تو فکر خرید یه compact خوب مثل Canon G7X بودم ولی با توجه به قیمت اون به فکر یه خرید Mirrorless افتادم مثل:Fujifilm XM1-XA1
    اصلا هم با دوربین DSLR و Mirroless کار نکردم!!!

1-حالا برای استفاده عمومی (برای شروع) چه کیت لنزی بگیرم؟
    2-بنظرم رنگ عکسهای FujiFilm با بقیه فرق داره(ازش خوشم میاد) واقعا اینجوریه یا توهمه منه؟
    درود، دوست عزیز کاملا صحیح می فرمایید. متاسفانه قیمت G7X در قیاس با بدون آینه ها خیلی بیشتره و در این میان خرید mirrorless بهتره، هم کیفیت بهتری داره و هم اینکه لنزهای خوبی دارند. خوشبختانه همه دوربینهای فوجی در رده بدون آینه ها از بهترین ها هستند و همچنین لنزهای فوجی که اکثرا دیاف باز هستند. در این میان می تونید به 55-18 و همچنین 50-16 فکر کنید که دومی بهتر هست. در کل با توجه به قیمتها و کارایی دوربینهای بدون آیینه، خرید این دوربینها توصیه میشه.
    obsidiyan، کوروش، peacekeeper و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال M.Nouri آواتار ها
    تشکر کرده
    6030

سلام
    طبق بررسی فتوزون 55-18 فوجی از 50-16 خیلی سرتر است.
    توجه داشنه باشید که قیمت لنزهای فوجی بسیار بالا هستند، اگه بدون آینه فوجی گرفتید معمولا مجبور میشوید به همان لنز کیت بسنده کنید.
    بدون آینه کانن این مزیت را دارد که با یک تبدیل میتوانید از همه لنزهای کانن استفاده کنید که به وفور و با قیمتهای متعارف در دسترس هستند، این تبدیل با خود دوربین eosM هم ارائه میشود.
    usef، lamagra، ata_m3 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Fujifilm X-E3, 18-55mm F2.8-4

كاربر همراه
    تشکر کرده
    348

سلام به دوستان عزیز
    برای یکی از دوستان دوربین میرورلس میخواهم تهیه کنم
    تا 4 میلیون تومان با لنز کیت
    جهت عکاسی مستند خیابانی و سفر
    و یک سوال دیگه که دوستم پرسیدن و دوست دارم نظر شما رو بدونم
    آیا خرید یک لنز 24-120 نیکون و یا 24-70 تامرون را در کنار دوربین فول فریم موجودش پیشنهاد میکنید و یا خرید یک دوربین میرورلس با لنز کیت ( پیشنهاد من بهش فوجی E2 با لنز کیت 18-55 )
    همانطور که عرض کردم جهت عکاسی در سفر ، عکاسی مستند خیابانی و عکاسی در پیاده رویهای طولانی
    متشکرم

تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط jamal.s نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    برای یکی از دوستان دوربین میرورلس میخواهم تهیه کنم
    تا 4 میلیون تومان با لنز کیت
    جهت عکاسی مستند خیابانی و سفر
    و یک سوال دیگه که دوستم پرسیدن و دوست دارم نظر شما رو بدونم
    آیا خرید یک لنز 24-120 نیکون و یا 24-70 تامرون را در کنار دوربین فول فریم موجودش پیشنهاد میکنید و یا خرید یک دوربین میرورلس با لنز کیت ( پیشنهاد من بهش فوجی E2 با لنز کیت 18-55 )
    همانطور که عرض کردم جهت عکاسی در سفر ، عکاسی مستند خیابانی و عکاسی در پیاده رویهای طولانی
    متشکرم
    با سلام،
    دوست عزیز دوربین های میرورلس در سالهای اخیر پیشرفت های چشمگیری داشته اند و از نظر کیفیت بدنه و تصویر و نویز و ... نسبت به قبل خیلی بهتر شده اند و هستند عکاسانی که به دلیل خروجی مناسب این دوربین ها و همچنین کیفیت بالای لنزهای تولید شده و حجم و وزن کمتر، از فول فریم ها و کراپدار ها به میرورلس ها کوچ کرده اند.

با توجه به اینکه تجهیزات دوستتون در صورت انتخاب فول فریم سنگین خواهد بود، و ایشون پیاده روی های طولانی رو در برنامه شون دارند، پیشنهاد من دوربین های میرورلس هستند که هم وزن و ابعاد کمتری دارند و هم اینکه از نظر کیفیت در حد خیلی خوبی هستند. دوربینهای فوجی سری X از بهترین ها هستند و دوربین X-E2 هم یکی از بهترین های این رده.

متاسفانه دوربین و لنزهای فوجی گرون هستند ولی برای کسی که بودجه اش رو داره از بهترن ها هستند.
    obsidiyan، jamal.s، Jalal Parsa و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال sma075 آواتار ها
    تشکر کرده
    135

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    با سلام،
    دوست عزیز دوربین های میرورلس در سالهای اخیر پیشرفت های چشمگیری داشته اند و از نظر کیفیت بدنه و تصویر و نویز و ... نسبت به قبل خیلی بهتر شده اند و هستند عکاسانی که به دلیل خروجی مناسب این دوربین ها و همچنین کیفیت بالای لنزهای تولید شده و حجم و وزن کمتر، از فول فریم ها و کراپدار ها به میرورلس ها کوچ کرده اند.

با توجه به اینکه تجهیزات دوستتون در صورت انتخاب فول فریم سنگین خواهد بود، و ایشون پیاده روی های طولانی رو در برنامه شون دارند، پیشنهاد من دوربین های میرورلس هستند که هم وزن و ابعاد کمتری دارند و هم اینکه از نظر کیفیت در حد خیلی خوبی هستند. دوربینهای فوجی سری X از بهترین ها هستند و دوربین X-E2 هم یکی از بهترین های این رده.

متاسفانه دوربین و لنزهای فوجی گرون هستند ولی برای کسی که بودجه اش رو داره از بهترن ها هستند.
    سلام
    البته سری المپیوس هم گزینه های خوبی هستند و لنز های با کیفیتی هم از دو برند المپیوس و پاناسونیک و شرکت های متفرقه برای این برند وجود دارد که اندازه مناسبی هم دارند.
    Nima Sadigh، obsidiyan، jamal.s و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    سیدمحمد آقامیرزائی
    لطفا تصاویر من را نقد کنید. ویرایش هم آزاد.
    Olympus OM-D E-M5 + 12-50mm 3.5-6.3

تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط sma075 نمایش پست ها
    سلام
    البته سری المپیوس هم گزینه های خوبی هستند و لنز های با کیفیتی هم از دو برند المپیوس و پاناسونیک و شرکت های متفرقه برای این برند وجود دارد که اندازه مناسبی هم دارند.
    بله دقیقا، به نظرم رقابت اصلی تو این رده بین فوجی و الیمپوس هست.
    Nima Sadigh و obsidiyan تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

چندین ماه است این مطالب در ذهنم بود و می خواستم بحث آنرا در فروم شروع کنم:
    در چند جا مطالبی در مورد رنگ خاص عکسهای دوربینهای فوجی دیده بودم. چندین عکاس آن را بسیار مناسب عکاسی از انسانها دانسته بودند و از رنگ پوست خوبی که به عکاس می دهد تعریف کرده بودند ولی آن را دوربین مناسبی برای عکاسی منظره ندانسته بودند زیرا ترکیب رنگ طبیعی به عکاس ارایه نمی کند. و در عوض دوربینهای نیکون و کنون را مناسب عکاسی منظره معرفی کرده بودند.
    در تستهای سایت IR خلاف این گفته ها دیده می شود و مشکل خاصی در خروجی رنگ فوجی دیده نمی شود. نمی دانم شاید خروجی jpeg آن خوب بوده است ولی raw جور دیگری باشد! کسی نظر یا تجربه ای در این زمینه دارد؟؟
    obsidiyan تشکر می‌کند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

صفحه 10 از 36 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 ... آخرینآخرین