صفحه 14 از 36 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 131 تا 140 , از مجموع 359
Like Tree692تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربينهاي Mirrorless

كاربر همراه Soha.T آواتار ها
    تشکر کرده
    1042

ممنونم از راهنمایی های دوستان عزیز. این الیمپوس M10 با لنز کیتش برای من حدود 620 با مالیات تموم شد. کلا نمیدونم اینجا چرا میررلس های کنن زیاد محبوب نیستند. همه یا سونی دارند و یا الیمپوس و فوجی و توی فروشگاه ها ی انلاین غیر از ebay هم اونقدرها موارد مناسبی از کیت کنن وجود نداره ضمن اینکه راستش خیلی هم نمیتونستم هزینه کنم :)
    سها تفرشی
    Instagram

كاربر فعال sma075 آواتار ها
    تشکر کرده
    135

نقل قول نوشته اصلی توسط Soha.T نمایش پست ها
    ممنونم از راهنمایی های دوستان عزیز. این الیمپوس M10 با لنز کیتش برای من حدود 620 با مالیات تموم شد. کلا نمیدونم اینجا چرا میررلس های کنن زیاد محبوب نیستند. همه یا سونی دارند و یا الیمپوس و فوجی و توی فروشگاه ها ی انلاین غیر از ebay هم اونقدرها موارد مناسبی از کیت کنن وجود نداره ضمن اینکه راستش خیلی هم نمیتونستم هزینه کنم :)
    سلام
    مطمئن باشید ضرر نکردید.
    شاید از لحاظ ایزو در حد یک دوم استاپ از دوربین های سونی و فوجی عقب تر باشد اما در جزئیات و لنز های مناسب و متنوع در بدون آینه ها المپیوس جزء برترین هاست.
    اگر هدف عکاسی عمومی باشد ترکیب این دوربین با لنز 17mm f/1.8 بسیار خوب است.
    Soha.T، a.g g.a و obsidiyan تشکر می‌کنند.
    سیدمحمد آقامیرزائی
    لطفا تصاویر من را نقد کنید. ویرایش هم آزاد.
    Olympus OM-D E-M5 + 12-50mm 3.5-6.3

كاربر همراه
    تشکر کرده
    59

سلام

من دیروز عضو این فوروم شدم و واقعا از حجم اطلاعات اینجا شگفت زده شدم !
    چند روز پیش یه دوربین Fujifilm XE-1 با لنز 18mm f/2 و کیف چرمی فابریک از نمایندگی خریدم به قیمت ۲۶۵۰ و با وجودی که نیت سفر دوردست دارم و قیمتهای اونور رو چک کردم به نظرم خرید خیلی خوبی اومد . یواش یواش دارم عاشق دوربینم میشم و عکسهای سفر رو در قسمتهای مرتبط فوروم به اشتراک خواهم گذاشت .... اینجا فقط خواستم پروژه خریدم رو به اشتراک بگذارم
    mehrdadr، obsidiyan و davood تشکر می‌کنند.

كاربر همراه mehrdadr آواتار ها
    تشکر کرده
    134

نقل قول نوشته اصلی توسط Contax نمایش پست ها
    سلام

من دیروز عضو این فوروم شدم و واقعا از حجم اطلاعات اینجا شگفت زده شدم !
    چند روز پیش یه دوربین Fujifilm XE-1 با لنز 18mm f/2 و کیف چرمی فابریک از نمایندگی خریدم به قیمت ۲۶۵۰ و با وجودی که نیت سفر دوردست دارم و قیمتهای اونور رو چک کردم به نظرم خرید خیلی خوبی اومد . یواش یواش دارم عاشق دوربینم میشم و عکسهای سفر رو در قسمتهای مرتبط فوروم به اشتراک خواهم گذاشت .... اینجا فقط خواستم پروژه خریدم رو به اشتراک بگذارم

مبارک باشه :) میشه بپرسم چطور این لنز رو انتخاب کردین؟
    Olympus E5,E-P2, E510
    ZD14-54 F2.8-3.5, ZD50-200 F2.8-3.5, ZD50 F2, Sigma 150 F2.8, mZD14-42 F3.5-5.6, MMF-1, EC-14, EX-25, FL-50R, FL-14
    Lowepro Mini Trekker AW, Manfrotto 718B

كاربر همراه
    تشکر کرده
    59

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadr نمایش پست ها
    علاقه به لنز پرایم ، سرعت مناسب لنز F/2 , کوچکی لنز ، دیزاین ( هود چهار گوش !! ) ، ... ضمن اینکه این که پیشنهاد شرکت در مورد همین پکیج بود با این قیمت و به نسبت قیمت لنز و کیف بدنه برام خیلی ارزون افتاد ... امیدوارم که به زودی بتونم با لنز های 35mm/1.4 و 56mm/1.2 مجموعه رو تکمیل کنم
    mehrdadr، saber.pix و obsidiyan تشکر می‌کنند.

كاربر همراه saber.pix آواتار ها
    تشکر کرده
    736

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadr نمایش پست ها

لنز بسیار بسیار عالی هست من بشدت ازش راضی ام. برخلاف قیمتش که ارزون ترین لنز فوجی محسوب میشه تو پرایم ها اصلا کیفیتش کنتر از بقعیه نیست و بشدت سبک و کوچیکه.
    obsidiyan و Contax تشکر می‌کنند.
    Canon EOS 5D Mark IV+Canon EF 24-70mm f/2.8L II +Metz mecablitz 64 AF-1

كاربر همراه
    تشکر کرده
    59

راستش من بقیه لنزها رو نداشته ام که مقایسه کنم پس بر اساس مطالب اینترنت و مشخصاتی که قبلن گفتم تصمیم گرفتم و راضی هستم ، از این گذشته مجموعه دوربین و لنزش یه جوریه که از زمان خرید تا حالا همیشه همراهمه و دلم نمیاد از خودم جداشون کنم

كاربر آشنا sziaee آواتار ها
    تشکر کرده
    28

یه سوالی برای من پیش اومده. اینجا همش در مورد دوربین های کنون و فوجی و سونی صحبت میشه. یعنی دوربین های سامسونگ در حدی نیست که در موردش صحبت بشه!

و یک کمک
    من بودجه ام نهایتا 2 ملیون میشه برای دوربین و اولین باره میخوام از دوربین کامپکت به دوربین بهتر برم و بدون آینه ها رو صرفا برای راحتی حمل و نقل و جمع و جور بودن انتخاب کردم.

الان این گزینه ها روی میزه

Fujifilm X-A1

Samsung NX1000

Canon EOS M

کنون رو دوست دارم چون کیت خوبی باهاش داره اما از بقیه اطلاعاتی ندارم

یه سوال دیگه

اینجا بحثی از مگاپیکسل نمیشه ! ما مبتدی ها دوربین رو با مگاپیکسلش میشناسیم ! مثلا فوجی نسبت به سامسونگ از این نظر پایین تره و توی رنج قیمت یکسان ! حالا باید کدومش رو انتخاب کرد ؟

خلاصه هرکی بهترین گزینه رو تو رنج قیمتی ای که دارم برای استفاده خانگی !! و ثبت خاطرات شخصی !! پیشنهاد کنه یه عمر دعاش میکنم :)

كاربر همراه
    تشکر کرده
    59

XA-1

من وقتی دوربین خودم میخریدم XA-1 رو امتحان کردم عکسهاش عالیه منتها من با بودجه بیشتر XE1 رو خریدم که از پله مبتدی یه پله بالاتره و لنز پکیج عالی داره ... سمسونگ رو نمیدونم اما Eos m رو ازش خوب نخوندم و نشنیدم .... بحث مگاپیکسل هم طولانیه اما خلاصه ترین تعریف شعار خود کاننه که میگه ' مگاپیکسل نخرید ، دوربین بخرید ' !

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط sziaee نمایش پست ها
    یه سوالی برای من پیش اومده. اینجا همش در مورد دوربین های کنون و فوجی و سونی صحبت میشه. یعنی دوربین های سامسونگ در حدی نیست که در موردش صحبت بشه!

و یک کمک
    من بودجه ام نهایتا 2 ملیون میشه برای دوربین و اولین باره میخوام از دوربین کامپکت به دوربین بهتر برم و بدون آینه ها رو صرفا برای راحتی حمل و نقل و جمع و جور بودن انتخاب کردم.

الان این گزینه ها روی میزه

Fujifilm X-A1

Samsung NX1000

Canon EOS M

کنون رو دوست دارم چون کیت خوبی باهاش داره اما از بقیه اطلاعاتی ندارم

یه سوال دیگه

اینجا بحثی از مگاپیکسل نمیشه ! ما مبتدی ها دوربین رو با مگاپیکسلش میشناسیم ! مثلا فوجی نسبت به سامسونگ از این نظر پایین تره و توی رنج قیمت یکسان ! حالا باید کدومش رو انتخاب کرد ؟

خلاصه هرکی بهترین گزینه رو تو رنج قیمتی ای که دارم برای استفاده خانگی !! و ثبت خاطرات شخصی !! پیشنهاد کنه یه عمر دعاش میکنم :)
    پيشنهاد من ست 5 تكه EOS-M كانن به قيمت 1350 كه شامل بدنه + لنز 18-55 +لنز 22 + تبديل EF-M-EF + فلاش است را بخريد به علاوه لنز بسيار جمع و جور و بسيار با كيفيت EF 40mm f/2.8 STM به قيمت 600 هزار تومان كه جمعاً 2 ميليون تومان مي شود. در اين حالت شما 3 لنز (دو لنز ارزشمند پرايم به علاوه يك لنز زوم خوب) و يك فلاش هم داريد كه با اين قيمت هيچ مجموعه مشابهي را نمي توانيد بخريد.
    كيفيت خروجي EF-M براي منظور شما بسيار خوب و كاملاً‌ كافي است.

صفحه 14 از 36 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 ... آخرینآخرین