صفحه 42 از 67 نخستنخست ... 32 38 39 40 41 42 43 44 45 46 52 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 411 تا 420 , از مجموع 668
Like Tree659تشکر

موضوع: خريد دوربين براي عكسهاي روزمره (منظره، خانوادگي...)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    26

سلام

میشه لطفا نظرتون را راجع به دوربین نیکون l810 بگید؟
    قیمتش را تو یه سایتی 690 دیدم و بیرون پرسیدم 875 تومن ... قیمتش با بودجه ی من میخونه و امکاناتش نسبت به قیمتش به نظر خوبه .
    من کار حرفه ای نمیکنم و بلدم نیستم اما بدم نمیاد دوربینی که میخوام بخرم تا حدودی قابلیت تنظیمات دستی را داشته باشه تا بشه کمی تو عکاسی ذوق به خرج داد .اما هرجا خوندم درست متوجه نشدم بالاخره این دوربین قابلیت تنظیم دستی را داره یا نه!
    یه جا نوشته بود داره و همونجا گفته بود که مود های a.s ,m تو این دوربین وجود ندارن نمیدونم اینا دقیقا با هم چه ارتباطی دارن!
    بیشتر کارم در زمینه عکاسی معماری هست و خانوادگی و کودک بیشتر!
    زوم بالای این دوربین را میپسندم و از لحاظ رنگ هم به نظرم این مارک خوبه چون تا جایی که من دیدم سونی رنگها را اغراق امیز میگیره تا حدی و کنون کمی مات .
    از لحاظ ظاهری هم ازش خوشم میاد و خوش دست هم هست ... با باطری قلمی خور بودنش هم مشکلی ندارم.
    این کار تولید کشور چین هست و نمیدونم این موضوع چقدر مهمه!
    به نظرتون انقدر مهمه که بی خیال این دوربین بشم اصلا؟
    بودجه من تو حدود قیمت همین دوربینه و تا الان نتونستم دوربین دیگه ای با این امکانات تو این رنج قیمت پیدا کنم ... ممنون میشم اگه راهنماییم کنین و اگر پیشنهاد بهتری دارین مطرح کنین لطفا

یه جایی راجه به برنامه هک خوندم که رو دوربینا میریزن و حجم فیلمو کم میکنه و اینا!
    همچین قابلیتی را همه دوربینا دارن ایا؟
    با تشکر

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط sana88 نمایش پست ها
    سلام

میشه لطفا نظرتون را راجع به دوربین نیکون l810 بگید؟
    قیمتش را تو یه سایتی 690 دیدم و بیرون پرسیدم 875 تومن ... قیمتش با بودجه ی من میخونه و امکاناتش نسبت به قیمتش به نظر خوبه .
    من کار حرفه ای نمیکنم و بلدم نیستم اما بدم نمیاد دوربینی که میخوام بخرم تا حدودی قابلیت تنظیمات دستی را داشته باشه تا بشه کمی تو عکاسی ذوق به خرج داد .اما هرجا خوندم درست متوجه نشدم بالاخره این دوربین قابلیت تنظیم دستی را داره یا نه!
    یه جا نوشته بود داره و همونجا گفته بود که مود های a.s ,m تو این دوربین وجود ندارن نمیدونم اینا دقیقا با هم چه ارتباطی دارن!
    بیشتر کارم در زمینه عکاسی معماری هست و خانوادگی و کودک بیشتر!
    زوم بالای این دوربین را میپسندم و از لحاظ رنگ هم به نظرم این مارک خوبه چون تا جایی که من دیدم سونی رنگها را اغراق امیز میگیره تا حدی و کنون کمی مات .
    از لحاظ ظاهری هم ازش خوشم میاد و خوش دست هم هست ... با باطری قلمی خور بودنش هم مشکلی ندارم.
    این کار تولید کشور چین هست و نمیدونم این موضوع چقدر مهمه!
    به نظرتون انقدر مهمه که بی خیال این دوربین بشم اصلا؟
    بودجه من تو حدود قیمت همین دوربینه و تا الان نتونستم دوربین دیگه ای با این امکانات تو این رنج قیمت پیدا کنم ... ممنون میشم اگه راهنماییم کنین و اگر پیشنهاد بهتری دارین مطرح کنین لطفا

یه جایی راجه به برنامه هک خوندم که رو دوربینا میریزن و حجم فیلمو کم میکنه و اینا!
    همچین قابلیتی را همه دوربینا دارن ایا؟
    با تشکر
    ابدا مشخصات جذابي ندارد. نه تنظيمات دستي دارد نه در فرمت خام عكاسي مي كند نه فيلمبرداري فول HD دارد نه LCD چرخان نه ويوفايندر نه كفشك فلاش نه باتري ليتيوم و شارژر ..... خلاصه دوربين مناسبي براي شما نيست.

به سري FZ پاناسونيك فكر كنيد. لينك مقايسه زير را ببينيد:

Side by Side Comparison: Digital Photography Review
    yaghoobi، Amateurism و sana88 تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر جديد
    تشکر کرده
    26

ممنون از راهنمایی خوبتون
    من اصلا به پاناسونیک فکر نکرده بودم ... دوربینای پاناسونیک از لحاظ رنگ و اینا خوبن؟شفافن؟ برای عکاسی در شب چطور؟ زیاد نویز ندارن؟
    اینایی که تو لینک بود از لحاظ مشخصات خوبن اما جایی قیمتشون را پیدا نکردم . شما میدونین تو چه رنج قیمتی هستن؟

و اینکه 12 مگاپیکسل بودنشون در برابر اونی 14 یا 16 هست باعث افت شدید کیفیت عکس نمیشه آیا؟

كاربر آشنا danesh آواتار ها
    تشکر کرده
    113

ممنون از راهنمایی خوبتون
    من اصلا به پاناسونیک فکر نکرده بودم ... دوربینای پاناسونیک از لحاظ رنگ و اینا خوبن؟شفافن؟ برای عکاسی در شب چطور؟ زیاد نویز ندارن؟
    اینایی که تو لینک بود از لحاظ مشخصات خوبن اما جایی قیمتشون را پیدا نکردم . شما میدونین تو چه رنج قیمتی هستن؟

و اینکه 12 مگاپیکسل بودنشون در برابر اونی 14 یا 16 هست باعث افت شدید کیفیت عکس نمیشه آیا؟
    اگه با هم رده هاي خودشون مقايسه كني پانا سونيك توي جمع بندي كيفيت و قيمت نمره قبولي مي گيره
    yaghoobi و sana88 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه s.m.hosaini آواتار ها
    تشکر کرده
    896

ممنون از راهنمایی خوبتون

فوجی فیلم HS20 هم دوربین خوبیه.سونی تو این رده خیلی عالیه برای مثال hx100 دارای اف 2.8 هست که بی نظیره.و اگه تازه کاری با این قیمت همون nikon L810 بهترین گزینست
    sana88 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    26

قبلا با دوربینای کامپکت کانن و الیمپوس کار کردم. و الان هر دوشون داغون رو دستمن :)
    میخوام دوربینی گه میگیرم یه کمی حرفه ای تر باشه نسبت به اونا ولی خب کاملا حرفه ای که کار نمیکنم .
    تنظیمات دستی را میخوام کمی داشته باشه که گویا l810 نداره . تو سونی هر چی تابحال دیدم یجورایی رنگاش غیر طبیعی بوده واسه همین زیاد بهش فکر نمیکنم اما مارک خاصی هم مد نظرم نیست.
    سری fz پاناسونیک را خوشم اومد اما از قیمتش چیزی نمیدونم
    تو تهران کجا میشه رفت که همه اینا را داشته باشه و امکان مقایسه باشه؟

كاربر همراه industrialphoto آواتار ها
    تشکر کرده
    130

با درود و با احترام به فرمایشات دوستان عزیز - اگر به دوربین های سوپر زوم علاقه مند هستید و امکان هزینه بیشتر براتون ممکنه بنده دوربین Canon SX50 HS رو به شما پیشنهاد میکنم چون تجربه خوبی باهاش داشتم و از مزایای این دوربین میتونم به موارد زیر اشاره کنم : قدرت زوم 50X معادل 1200mm عملکرد فوق العاده ایزو تا 12800 پراسسور قوی DIGIC5
    قیمت : حدود 449 دلار

http://www.dpreview.com/products/can...s/canon_sx50hs
    ویرایش توسط industrialphoto : Tuesday 6 November 2012 در ساعت 12:34 دلیل: اضافه کردن قیمت و لینک مشخصات
    yaghoobi، Amateurism و sana88 تشکر می‌کنند.
    مهدی بابائی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    26

ممنون دوست عزیز
    بله میخوام که زوم اپتیکال خوبی داشتته باشه اما 50 x ؟!!!
    نه اینقدرشم برام زیاده واقعا . کارایی نداره و نهایت بودجه من با ملزومات دوربین به یک تومن میرسه!

كاربر همراه s.m.hosaini آواتار ها
    تشکر کرده
    896

قبلا با دوربینای کامپکت کانن و الیمپوس کار کردم. و الان هر دوشون داغون رو دستمن :)
    میخوام دوربینی گه میگیرم یه کمی حرفه ای تر باشه نسبت به اونا ولی خب کاملا حرفه ای که کار نمیکنم .
    تنظیمات دستی را میخوام کمی داشته باشه که گویا l810 نداره . تو سونی هر چی تابحال دیدم یجورایی رنگاش غیر طبیعی بوده واسه همین زیاد بهش فکر نمیکنم اما مارک خاصی هم مد نظرم نیست.
    سری fz پاناسونیک را خوشم اومد اما از قیمتش چیزی نمیدونم
    تو تهران کجا میشه رفت که همه اینا را داشته باشه و امکان مقایسه باشه؟
    دوست عزیز این که میگی سونی رنگش طبیعی نیست دلیل منطقی نداره و برعکس دوربین فوق العاده و پرطرفداریه مخصوصا HX100 که با HX200 جایگزین شده.با اون هزینه فوجی فیلم HS20 بخر.اگر نه که دست دوم اس ال آر بخر مثل d3100... سری Nex سونی هم که نیاز به تعریف و توضیح ندارند.
    yaghoobi و sana88 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    26

ببخشید میشه بگین این فرمت خام عکاسی به چه درد میخوره؟

صفحه 42 از 67 نخستنخست ... 32 38 39 40 41 42 43 44 45 46 52 ... آخرینآخرین