صفحه 48 از 67 نخستنخست ... 38 44 45 46 47 48 49 50 51 52 58 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 471 تا 480 , از مجموع 668
Like Tree659تشکر

موضوع: خريد دوربين براي عكسهاي روزمره (منظره، خانوادگي...)

كاربر همراه sajjjad آواتار ها
    تشکر کرده
    1625

نقل قول نوشته اصلی توسط Pelikan نمایش پست ها
    بله 100% بهتره ضمن اینکه شما میتونی با S100 عکاسی RAW هم بکنی که اگه آشنایی به پست پروسسینگ داشته باشی نتیجه خیلی بهتره.
    پس به نظر شما این دوربین رو بخرم کیفیتش از p510 خودم بهتر است. به نظرتون این دوربین تو بازار پیدا میشه؟باز هم تشکر میکنم از شما دوست عزیز

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjjad نمایش پست ها
    پس به نظر شما این دوربین رو بخرم کیفیتش از p510 خودم بهتر است. به نظرتون این دوربین تو بازار پیدا میشه؟باز هم تشکر میکنم از شما دوست عزیز
    البته عوامل زیادی در کیفیت دخیل هستند ولی در مجموع بله بهتر هست و در بازار هم بگردید هست اما شما با وجود داشتن یک سوپر زوم با خرید این کامپکت هرچند خروجی بهتری میگیرید ولی شاید تفاوت ان ارزش این هزینه را نداشته باشد
    به عقیده من اگر استفاده خاصی از سوپر زوم خود نمی کنید ان را بفروشید و با هزینه ای که برای s100 می خواهید انجام دهید به دوربین هایی مثل rx100 یا g1xیا x10 یا نکس یا nx1000 سامسونگ فکر کنید
    yaghoobi، darkness_land و sajjjad تشکر می‌کنند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

تشکر کرده
    1625

نقل قول نوشته اصلی توسط Moty نمایش پست ها
    البته عوامل زیادی در کیفیت دخیل هستند ولی در مجموع بله بهتر هست و در بازار هم بگردید هست اما شما با وجود داشتن یک سوپر زوم با خرید این کامپکت هرچند خروجی بهتری میگیرید ولی شاید تفاوت ان ارزش این هزینه را نداشته باشد
    به عقیده من اگر استفاده خاصی از سوپر زوم خود نمی کنید ان را بفروشید و با هزینه ای که برای s100 می خواهید انجام دهید به دوربین هایی مثل rx100 یا g1xیا x10 یا نکس یا nx1000 سامسونگ فکر کنید
    ممنون از شما moty عزيز ولي من با اون اولترا زومم هم كار ميكنم ولي اكه ازش خسته شدم حتما كاري كه شما بهم كفتي انجام ميدم باز هم ممنون از شما دوستان عزيز
    Moty تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    24

دیروز یه G1X خریدم :)
    فوق العادس این دوربین من که راضیم فقط کاش ماکروش از 0Cm بود نه از 20Cm
    yaghoobi، Dariush Chegini، darkness_land و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1625

با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده میخواهم یه دوربین کامپکت تا قیمت یک میلیون تومان خریداری کنم و در نهایت به s100 و sx260 کنون رسیدم

به تفاوت های سایز سنسور و سوپر زوم بودن sx260 واقف هستم ولی به دلیل مشکلاتی که از فوکوس خودکار در فیلمبرداری s100 کانن در نظرات سایت های خارجی مثل dp دیدم در انتخاب s100 مردد شدم .از تمام دوستان و به خصوص کسانی که این دو دوربین را دارند یا با اون کار کردن صمیمانه خواهش میکنم
    نظرات خودشون رو بیان کنند.
    دوستان خواهش دارم زودتر نظراتتون رو ابراز کنید خیلی عجله دارم .دوستان من این سوال رو در یک بخش جداگانه در تاپیک کدامیک بهتر است مطرح کردم ولی حتی هیچ کس نگاه هم نکرد.

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده میخواهم یه دوربین کامپکت تا قیمت یک میلیون تومان خریداری کنم و در نهایت به s100 و sx260 کنون رسیدم

به تفاوت های سایز سنسور و سوپر زوم بودن sx260 واقف هستم ولی به دلیل مشکلاتی که از فوکوس خودکار در فیلمبرداری s100 کانن در نظرات سایت های خارجی مثل dp دیدم در انتخاب s100 مردد شدم .از تمام دوستان و به خصوص کسانی که این دو دوربین را دارند یا با اون کار کردن صمیمانه خواهش میکنم
    نظرات خودشون رو بیان کنند.
    دوستان خواهش دارم زودتر نظراتتون رو ابراز کنید خیلی عجله دارم .دوستان من این سوال رو در یک بخش جداگانه در تاپیک کدامیک بهتر است مطرح کردم ولی حتی هیچ کس نگاه هم نکرد.
    به نظر من شما اول ببین SX260 به صرف سوپرزوم بودن به کارت میاد یا نه. فکر نمیکنم مقایسه این دو درست باشه ولی در کل اگه شما تو فیلمبرداری مشکلی نداشته باشی نظر من روی S100 هست چون شخصا کیفیت عکاسی برام از اهمیت بیشتری برخورداره تا فیلمبرداریش. بازم دوستانی که با هر دو دوربین کار کردند بهتر میتونن راهنمایی کنن. یا حق
    yaghoobi تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    1625

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    به نظر من شما اول ببین SX260 به صرف سوپرزوم بودن به کارت میاد یا نه. فکر نمیکنم مقایسه این دو درست باشه ولی در کل اگه شما تو فیلمبرداری مشکلی نداشته باشی نظر من روی S100 هست چون شخصا کیفیت عکاسی برام از اهمیت بیشتری برخورداره تا فیلمبرداریش. بازم دوستانی که با هر دو دوربین کار کردند بهتر میتونن راهنمایی کنن. یا حق
    تشكر ميكنم از شما دوست عزيز
    برام سوبر زوم بدن اصلا مهم نيستش.دوست عزيز شما خودتون s100 دارين؟اكه دارين ميشه لطف كنيد جند تا نمونه عكسي كه خودتون كرفتيد رو بذاريد در ضمن اون مشكلي كه تو فيلمبرداريش عرض كردم توش وجود داه يا نه ؟و اين كه كيفيت فيلمبرداريش خيلي كمه؟
    باز هم تشكر ميكنم

كاربر همراه Gandolf آواتار ها
    تشکر کرده
    284

سلام دوستان
    به نظرتون واسه شروع کدوم مدل رو بگیرم؟ 600D یا sx 50 hs ؟ ( بودجه مورد نظر هم 1.5 تا 2 تومان )
    اگه 600D رو بگیرم بعدش باید واسه هر کاری باید لنز جدا بخرم؟ منظورم مثلاً واسه عکس های ماکرو، پرتره. عمق میدان ، شخصی و...
    اگه sx50hs رو بگیرم چطور؟ با توجه به اینکه امکان تعویض لنز نداره این کارهارو میشه باهاش انجام بدم؟
    ممنون از همتون

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

تشكر ميكنم از شما دوست عزيز
    برام سوبر زوم بدن اصلا مهم نيستش.دوست عزيز شما خودتون s100 دارين؟اكه دارين ميشه لطف كنيد جند تا نمونه عكسي كه خودتون كرفتيد رو بذاريد در ضمن اون مشكلي كه تو فيلمبرداريش عرض كردم توش وجود داه يا نه ؟و اين كه كيفيت فيلمبرداريش خيلي كمه؟
    باز هم تشكر ميكنم
    اگه سوپر زوم بودن اصلا برات اهمیت نداره پس کلا گزینه های سوپر زومو بذار کنار چون بابت چیزی پول میدی که به کارت نمیاد. متاسفانه من خودم s100 ندارم ولی باهاش کار کردم. کیفیت فیلمبرداریش هم تا جایی که من میدونم و اعداد و ارقام سایتها میگن در رده خودش خوبه. به نظرم سری هم به سری g کنون بزنین تو کیفیت همیشه تو فروم ازشون تعریف شده.
    این سایت هم بد نیست برای دیدن نمونه عکس ها:
    http://www.pixel-peeper.com/digicams/canon/
    یا حق
    yaghoobi و Gandolf تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1625

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    اگه سوپر زوم بودن اصلا برات اهمیت نداره پس کلا گزینه های سوپر زومو بذار کنار چون بابت چیزی پول میدی که به کارت نمیاد. متاسفانه من خودم s100 ندارم ولی باهاش کار کردم. کیفیت فیلمبرداریش هم تا جایی که من میدونم و اعداد و ارقام سایتها میگن در رده خودش خوبه. به نظرم سری هم به سری g کنون بزنین تو کیفیت همیشه تو فروم ازشون تعریف شده.
    این سایت هم بد نیست برای دیدن نمونه عکس ها:
    Canon Digicams on Pixel-Peeper
    یا حق
    با تشكر شما دوست خوبم
    والا من خودم عاشق سري g كانن به خصوص g15 و g1x هستم ولي مناسفانه بودجه اجازه خريد نميده

صفحه 48 از 67 نخستنخست ... 38 44 45 46 47 48 49 50 51 52 58 ... آخرینآخرین